Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a ja chciałem zapytać co sądzicie o tym czymś:

MP3 Z-cyber Zling U2 Pro 256MB.

Z tego co czytałem do tej pory opinie były dobre, ale dzisiaj poszedłem do sklepu z zamiarem kupna i jakaś jaśnie oświecona głowa próbowała mi wmówić, że nie umywa się to do Creative'a i wogóle, że chce wyrzucić kasę w błoto (oczywiście nie mieli tego na stanie, za to Creative'a - a jakże). No i taka prośba do Was o konkretne opinie i doświadczenia co do tego playerka.

Pozdrawiam

 

 

P.S.

I jeżeli będzie się chciało to dopiszcie, co byście polecali za playerek o pamieci 256 MB do 300zl. Zalezy na dyktafonie i jakosci dzwieku.

Edytowane przez kulas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja chciałem zapytać co sądzicie o tym czymś:

MP3 Z-cyber Zling U2 Pro 256MB.

Z tego co czytałem do tej pory opinie były dobre, ale dzisiaj poszedłem do sklepu z zamiarem kupna i jakaś jaśnie oświecona głowa próbowała mi wmówić, że nie umywa się to do Creative'a i wogóle, że chce wyrzucić kasę w błoto (oczywiście nie mieli tego na stanie, za to Creative'a - a jakże). No i taka prośba do Was o konkretne opinie i doświadczenia co do tego playerka.

Pozdrawiam

P.S.

I jeżeli będzie się chciało to dopiszcie, co byście polecali za playerek o pamieci 256 MB do 300zl. Zalezy na dyktafonie i jakosci dzwieku.

1706932[/snapback]

kup u2 pro za 200zł i do tego słuchawki jakieś dobre

lub u2 pro 512MB

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też się włącze w tłum pytających o MP3 playera. Moje oczekiwania to:

około 1~2gb, usb od razu przy playerze, bateria AA/AAA, najlepiej z radiem i żeby Winda wykrywała jako dysk bez problemów. Cena 400zł. Moje oczekiwania chyba najlepiej pokrywa Creative MuVo TX SE 1024MB (brak mu tylko radia- szkoda). Czy jest coś w tej cenie równie atrakcyjnego? Zastrzegam że nie jestem żadnym zoo/audiofilem i nie będe doszukiwał się trzasków w jakiś kilohercach nieosiągalnych dla słuchu normalnego użytkownika! To ma być plejerek na jakiś rok, później to chyba iRivera zakupie-tak go wszyscy chwalą.

Acha opcjonalnie w rachube wchodziłoby kupno słuchawek. I w związku z tym pytanie czy Sennheiser MX550 to ma taką samą jakość jak Sennheiser PX10-bo ja lubię te pałąki:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja chciałem zapytać co sądzicie o tym czymś:

MP3 Z-cyber Zling U2 Pro 256MB.

Z tego co czytałem do tej pory opinie były dobre, ale dzisiaj poszedłem do sklepu z zamiarem kupna i jakaś jaśnie oświecona głowa próbowała mi wmówić, że nie umywa się to do Creative'a i wogóle, że chce wyrzucić kasę w błoto (oczywiście nie mieli tego na stanie, za to Creative'a - a jakże). No i taka prośba do Was o konkretne opinie i doświadczenia co do tego playerka.

Pozdrawiam

P.S.

I jeżeli będzie się chciało to dopiszcie, co byście polecali za playerek o pamieci 256 MB do 300zl. Zalezy na dyktafonie i jakosci dzwieku.

1706932[/snapback]

ja mam ten odtwarzacz juz okolo tygodnia i jak narazie bardzo dobrze sie sprawdza jakos dzwieku jest b. dobra i wogole playerek jest spoko za taka kase chyba nic lepszego nie ma :) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaprawdę powiem Wam, kto iRivera (oryginała) nie zaznał, ten nie wie, co to jest jakość dźwięku z mp3 playera :)

 

creative i większość innych wynalazków proszę sobie darować...

 

jeżeli macie możliwość, to chociaż po prostu wypróbujcie iRivera - naprawdę warto, jest lepszy - i tu wcale nie chodzi o jakieś audiofilskie wynaturzenia, tylko o zwykłe odbieranie muzy przez zwykłych ludzi..

 

acha - cena: modelik z 256mb (IFP-790) kosztuje od 300 do 400zł - to chyba nie jest aż tak bardzo więcej niż podróbki...i ma radio i dyktafon i nagrywanie ze źródeł zewn...

 

PS. Ceny są bardzo różne - ten model można już od ok. 300zł kupić w jakimś sklepie netowym...ale też i za ponad 400zł gdzieś indziej...

 

Warto sobie je (ceny) porównać na np. www.skapiec.pl

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam IFP899 i nie chce innego odwarzcza.Mam FL100(pierwszy padł podczas fleszowania)kupiony okazyjnie za 50zł bez kabli,słuchawek ale te pozostały mi po poprzednim.Myślałem ,że gra super ale były to tylko złudzenia.Nie będe krytykował pozostałych wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam irivera i jestem bardzo zadowolony,ale tolokan pytał o odtwarzacz mp3 za ok 400 zł, napisał też że najbardziej odpowiadałby mu creative muvo 1024mb >>> czyli nie wchodzi raczej w gre iriver 256mb ! bo za tą cene raczej irivera o wiekszej pojemności raczej nie kupi ( czasem ktoś wystawi na allegro używanego, wtedy można wyrwać taniej)

 

W tej cenie polecałbym creative lub np: http://allegro.pl/show_item.php?item=66950947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam irivera i jestem bardzo zadowolony,ale tolokan pytał o odtwarzacz mp3 za ok 400 zł, napisał też że najbardziej odpowiadałby mu creative muvo 1024mb >>> czyli nie wchodzi raczej w gre iriver 256mb ! bo za tą cene raczej irivera o wiekszej pojemności raczej nie kupi ( czasem ktoś wystawi na allegro używanego, wtedy można wyrwać taniej)

 

W tej cenie polecałbym creative lub np: 1708566[/snapback]

Dzięki za rzeczową odpowiedź. Widzę że tu pojawiają się pozytywne opinie o tych mp3 od zoltrixa, a ten aukcyjny jest całkiem przyjemny z wyglądu :)

A co sądzicie o noname+słychawki Sennheiser?

Np. to http://allegro.pl/show_item.php?item=68013429 plus słuchawki, razem koło 380?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki! wiedziałem że mogę liczyć na szybka odpowiedź    :-P !

1715281[/snapback]

Jak nikt go nie ma to co możemy Ci napisać.

Powróżyć z fusów ??

Dominują iRivery, Creativy i Zoltrixy (Z-cyber).

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka poniewaz mi sie bardzo nudzi postanowiłem napisać sprawozdanie z uzytkowania mojego ifp-795, mam go juz miesiąc i 2 dni :D ogólne wrazenie to cud miód i pół kilo orzeszków :P nic sie nie sypie nie ściera (a jest używany dośc eXtremalnie ;])itp. dzwiek super i ogólnie spoko. jednak zauwazyłem doszć wkurzającą wade :/ nie ma pauzy!!! zeby nie było niedomówien chodzi mi o przycisk z symbolem || :/ i jak na razie to jedyna wada jaką zauważyłem wróce ze miesiąc i wpisze kolejne spostrzerzenia

jednym słowem jeśli myślisz ze te wszystkie opinie o iriverze są przesadzone i to jest odtwarzacz jak każdy inny i być może ma jakieś wady ukryte itp. to odpowiadam NEIN!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem zdecydowany juz na Irivera IFP-795, ale po zastanowieniu sie zmienilem zdanie.

 

Z racji na realia w Polsce, postanowilem, ze kupie cos tanszego. Bardzo duzo obracam sie po miescie / jestem w ruchu i nie wybaczylbym sobie, gdybym zgubil takiego Irivera, czy ktos by mi go ukradl.

 

Zdecydowalem sie na mpio FY 500 - ustepuje IRiverowi w jakosci, ale nie az tak bardzo, a jest tanszy o 150zł.

 

Jezeli chodzi o sluchawki to albo MX'y 400/500, albo Kossy Plugi (choc bardzo czesto wkladam / zdejmuje sluchawki, a przy tych kossach byloby to dodatkowo utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kossy Plugi (choc bardzo czesto wkladam / zdejmuje sluchawki, a przy tych kossach byloby to dodatkowo utrudnione.

1721202[/snapback]

Nie taki diabel straszny jak go malują ;) Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem przed chwilą Irivera IFP-895 (512MB) na allegro za 375zł. Jak myślicie, to dobra cena jak za takiego playera ? I czy w razie sprzedaży nie strace na nim ? Playerek z gwarancją do 03.2007 u dystrybutora w polsce. W skład całego zestawu wchodzi player, kabel usb, pasek na szyję, kabel liniowy,płytka, instrukcja, pragon - czy to jest cały komplet jaki dostaje się przy kupnie ? a jeszcze słuchawcki Sennhesiser. Czekam na wasze opinie :)

Edytowane przez Fish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem przed chwilą Irivera IFP-895 (512MB) na allegro za 375zł. Jak myślicie, to dobra cena jak za takiego playera ? I czy w razie sprzedaży nie strace na nim ? Playerek z gwarancją do 03.2007 u dystrybutora w polsce. W skład całego zestawu wchodzi player, kabel usb, pasek na szyję, kabel liniowy,płytka, instrukcja, pragon - czy to jest cały komplet jaki dostaje się przy kupnie ? a jeszcze słuchawcki Sennhesiser. Czekam na wasze opinie :)

1722441[/snapback]

Cena dobra, zobacz tu (zreszta wczesniej pewnie juz zaglądałeś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pięknie ; ))) Jednak to była okazja :)) W sumie to byłem 5 odwiedzającym aukcje więc pewnie dlatego...

 

PS: Jeszcze takie jedno pytanie. Czym się różni seria 700 od serii 800 ? Gdyż porównywałem dane na komputroniku i różnic żadnych nie znalazłem.

Edytowane przez Fish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem przed chwilą Irivera IFP-895 (512MB) na allegro za 375zł. Jak myślicie, to dobra cena jak za takiego playera ? I czy w razie sprzedaży nie strace na nim ? Playerek z gwarancją do 03.2007 u dystrybutora w polsce. W skład całego zestawu wchodzi player, kabel usb, pasek na szyję, kabel liniowy,płytka, instrukcja, pragon - czy to jest cały komplet jaki dostaje się przy kupnie ? a jeszcze słuchawcki Sennhesiser. Czekam na wasze opinie :)

1722441[/snapback]

mogę link?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...