Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam dobrej mp3 do 200zł. Słyszłem że dobre są firmy iriver oraz iaudio. Możecie mi cos polecić:)

Edytowane przez mako222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich posiadaczy Sansy Fuze mam wiadomosc. Pojawil sie nowy soft do naszych mp3jek oznaczony 1.01.15. Z tego co zauwazylem na 1 rzut oka to pojawil sie jezyk polski i zmieniono logo podczas wlaczania/wylaczania mp3jki. Co do dzwieku nadal żyleta :D

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ostatnio się tak rozglądamy za odtwarzaczami (bo coś nowego by się wkońcu przydało) i moją uwagę przykuło kilka egzemplarzy:

SanDisk Fuze

Vedia C6+

Laberg nJoy

 

Brałem jeszcze pod uwagę Meizu M6 ale czytałem że ma problemy z odtwarzaniem filmów(a to ma spore znaczenie).

 

Ogólnie to na początku padło na Fuze bo to sprawdzona marka, jakość dźwięku i wykonanie stoją na odbrym poziomie. Tylko troche za mały(i podobne niezadobry) ekran.

Dlatego popatrzyłem co jeszcze ludzie polecają i trafiłem na takie oto wynalazki.

Wiem że jest jeszcze coś od iriver-a ale to już będzie pewnie nie ten przedział cenowy.

Co o tych odtwarzaczach powiecie? Może któryś macie? Albo coś innego polecacie?

Dodam że odtwarzacze musza mieć min. 4Gb pamięcie aczkolwiek mile widziane 8Gb jeśli cena nie jest zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wybrać siostrze odtwarzacz pod choinke za ok. 200zł. Dość jasno określiła swoje wymagania:

duza pojemnosc przede wszytkim

potem muzyka

potem nagrania wykladow (tylko odtwarzanie )

potem filmy

potem bajery

 

A ja to interpretuje tak:

-może być 2GB + slot na karty

-grać ma przyzwoicie

-przydałoby się studio mode czy jakoś tak

-duży wyświetlacz

-ładowanie przez usb, najlepiej żeby był widziany przez system jako dysk wymienny (bez problemów z wrzucaniem muzyki), w miarę możliwości filmy bez konieczności konwersji

 

A oto kandydaci:

Vedia C6

Laberg nJoy na razie prowadzi

Sansa Fuze

jakiegoś jeszcze brakuje? A jeśli to wszystkie to który najlepiej wziąc?

 

 

Aha.. Jeszcze jedna sprawa.. Powinien być .. niezniszczalny wink.gif - siostra ma talent do niszczenia elektroniki. No i pod tym kątem szukam również słuchawek nausznych.

-muszą dobrze współgrać z tym odtwarzaczem

- nadawać się do słuchania w autobusie

-kabel nie za długi (1.5m to aż za dość) fajnie by było jakby z potencjometrem

 

Pierwsze co wpadło mi w oko to Koss UR20 z ich giętkim pałąkiem (1 część mniej do złamania wink.gif ), są też trochę droższe UR40, ale chyba nieco za delikatne..

Zaciekawiła mnie też aukcja z philipsami HN110, ale poza tymi dwoma nie mam pojęcia co wziąć.. Całkowicie zdaję się na was..

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuje kupić bratu player'a mp3 do ~250zł (ew. lekko można nagiąć)..

Z tego co czytam warto kupić SANDISK SANSA FUZE, a mi zawsze wyroby

SANDISK'a kojażyły się z bublem (proszę o wyrozumiałość zwolenników) :wink2:

Jednak chyba się skuszę.. warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wyczytałem sansa ma bardzo dobry dźwięk, ale skomplikowaną komunikację z komputerem (trzeba mieć sporo cierpliwości jak się wgrywa pliki i musi się zupdate'ować baza danych.

 

jak widzisz też zastanawiałem się nad Fuze, ale w końcu wybrałem Laberga ze względu na prostotę i lepsze (chyba) wyposażenie. Z tym że jak miałbym większy budżet, czyli coś ponad 250 to celowałbym w Vedię C6+. CHyba pod każdym wzgledem jest lepsza od Fuze i nJoy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony kopiowanie przez kopiuj wklej na dysk wymienny jest prostsze :P

 

zresztą ja sie nie znam.. wiem tyle co wyczytałem na forach (szczególnie mp3store). Jak zadałem konkretne pytanie który najlepszy z tych odtwarzaczy to nikt nie odpowiedział..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędzej celowałbym w iRiver T60.. możesz upolować w podobnej cenie.

Co polecasz ? Polecacie z iRiver tak żeby jakość dźwięku była super nie interesują mnie pchełki mam KOSS PORTA PRO

iAudio albo iRiver coś w cenie 200-230zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam iRivera T10 ale jest za maly (1MB) i kanciasty, niewygodny do noszenia ani na pasku ani w kieszeni. Nie lubie go.

 

Chcialbym dobry odtwarzacz z portem na karty, wyswietlaczem , plaski i zeby dlugo dzialal :D

 

Cos takeigo jak Fuze, takich wynalazkow brakowalo :( jak kupowalem iRivera.

Do tego bede kupowal dobre sluchawki Sennheiser HD 555

Brac Fuze czy jest cos lepszedo w cenie do 250zl ? Bede tego uzywal tylko okazjonalnie.

 

Dzieki za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolandMET: ale te hd555 do fuze to chyba przez jakiś wzmacniacz?

 

Ja mam natomiast takie pytanie: jaki jest najlepszy grajek do 300zł, który nie przypomina ipoda? No i bez dotykowego panelu jak w meizu. Jest coś wartego uwagi oprócz t60 i clipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kiedys kupilem sluchawki Panasonic RP-HT400, kosztowaly cos ze 200zl ale nie sa wygodne i zlazi znich skorka (maja z 5lat). Uzywam ich do iRivera bez wzmacniacza i graja. Nie chce zadnych malych sluchawek lub dousznych. Myslisz ze sie nie beda nadawac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Od 2,3 lat jestem posiadaczem sansa e260 + rockbox. Od jakiegos czasu szukam czegos nowego,chcialbym zebyscie mi doradzili. Prosze o pomoc ludzi ktorzy mieli do czynienia z danymi playerami i nie interesuja mnie opinie wyczytane na forach bo one czesto sie mijaja z prawda :/

 

Chcialbym cos co poprostu ladnie mi bedzie grac. Filmow na tym nie chce ogladac (smiech),duzy LCD nie jest mi potrzebny.

Moje sluchawki to cx300 (wiem,lipa) ale z czasem beda lepsze.

 

Cena - do 500-600zl. Kupno w USa... tez wchodzi w gre.

 

Bede wdzieczny za wszelkie propozycje. Dizeki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką chcesz pojemność,Ipod wchodzi w grę czy nie?Jak byś kupował w Usa,to Ipody stamtąd maja większą moc i graja głośniej.Za 600zł w Usa to ja próbował bym wyrwać Ipoda Classic 80gb,czasem się trafiają bo sam ostatnio obserwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne ,ze w ogole ktos mi zaproponowal iPoda bo u nich z graniem nie jest najlepiej... mialem okazje sluchac niestety na moich sluchawkach, ipoda nano 2gen i w ogole nie bylo wiekszej roznicy. POzatym,on ma te same bebechy co moja sansa.

Slcuhalem tez iPhoenia i jakos rewalacji nie bylo,choc dzwiek mogl wydawac sie lepszy. Odsluchawilem go w polowych warunkach wiec nie wiem jak jest.

iPody pominmy,nie lubie ich i nie chce sie stawac kolejna owieczka w stadzie apple.

 

Pojemnosc... 4GB mi wystarczy. Co tydzien wgrywam nowa muzyke wiec nie ma problemu,moze byc i 2.

Edytowane przez viknik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...