Skocz do zawartości
Sysak

Kreskówki, Kreskówki

Rekomendowane odpowiedzi

jakbym ogladal telewizje to bym se poogladal moze i muminki .. ale ze od jaksi 6-7lat nie ogladam ...

 

w sumie nie tesknie..

 

jak zjade na chate czasem to jakies vivy i mtv poogladam z nudy ...

ale tak to wole necik albo spotkanie ze znajomymi.

Tudziez siakas fajne brunetke ;]

1221157[/snapback]

Coś widze ze bardzo polujesz na posty Fallensoul :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje Ci sie ...

to twoja dziewczyna ...

mnie nie rusza ..

pozatym nie w moim guscie ..

 

wiec nie wlewaj sobie :P i nie dopowiadaj

1221181[/snapback]

 

Hehe a czy ja coś mówie ??? Stwierdziłem tylko fakty :wink:

 

Co do bajek żeby nie robić OT to mnie się podobały Smerfy :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm .. to ze pisze w 2 topicach w ktorych ona pisze to nie znaczy ze poluje na jej posty ..

 

taksamo moglbym powiedziec ze ona przyszla do "mojego" tematu o tatuazach "za mna" .. :P

 

ROTFL ..

 

z całym szacunkiem Walker .. mylisz sie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :)

 

..

a pozatym zauwazliscie ze muminki to bajka o narkomanach?

Włóczykij hoduje ziolo zapewne .. bo zawsze jest taki wyloozowany.

Mala Mi ciagle lazi naspeedowana

Ryjek ciaglena głodzie i ciuła pieniazki na twoar.

Tata muminka ciagle kopci se hasz i ma all w [gluteus maximus]

itd itp :)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Muminki sa wypasone, najlepszy był ten dziadzia co latał na panterze, ten to musialbyc nacpany, zeby na kociambrze latac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Rozumiem, też kiedyś byłem w twoim wieku ale naprawde  B) zadużo ćpasz.

1220570[/snapback]

Sie nie czepiaj :P Bo też czuję się obrażony jakoż jestem w podobnym wieku i z podobnymi zachowaniami :P Czyli są 2 wyjscia:

1)Obaj jesteśmy tymi 2 przypadkami na 10^15 którym się to zdarza

2)Obaj jesteśmy normalni...

Tak BTW: Muminków nie oglądałeś?

 

Muminki się cieszą, radością i życiem, Mumiiiiinkiiiiiii

I że im słoneczko bieleje o świcie, Mumiiiiiinkiiiiiiii

 

Tak, czas jest ustalany na podstawie zegara słonecznego i te pół stopnia róznicy dało 2 minuty.

:lol:

1221093[/snapback]

Po co jakieś skomplikowane pomysły, pomiary... Poprostu nagięliśmy czasoprzestrzeń... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nie czepiaj  Bo też czuję się obrażony jakoż jestem w podobnym wieku i z podobnymi zachowaniami  Czyli są 2 wyjscia:

1)Obaj jesteśmy tymi 2 przypadkami na 10^15 którym się to zdarza

2)Obaj jesteśmy normalni...

Tak BTW: Muminków nie oglądałeś?

 

Muminki się cieszą, radością i życiem, Mumiiiiinkiiiiiii

I że im słoneczko bieleje o świcie, Mumiiiiiinkiiiiiii

I jest jeszcze jedno: Obaj kochamy garfielda :D Jednak kreskówki rządzą! Niech się te wszystkie matrixy schowają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :)

 

..

a pozatym zauwazliscie ze muminki to bajka o narkomanach?

Włóczykij hoduje ziolo zapewne .. bo zawsze jest taki wyloozowany.

Mala Mi ciagle lazi naspeedowana

Ryjek ciaglena głodzie i ciuła pieniazki na twoar.

Tata muminka ciagle kopci se hasz i ma all w [gluteus maximus]

itd itp :)

1221188[/snapback]

to prawda: od teraz zmienię nazwę "dolina rozpusty" na dolinę jaraczy&wciągaczy"

 

poza tym pan paszczak zbierał różne dziwne rosliny - czyt. szukal tej która najbardziej daje popalić. Pozatym KGB stwierdziło że w swojej szklarni hoduje grzybki halucypki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym pan paszczak zbierał różne dziwne rosliny - czyt. szukal tej która najbardziej daje popalić. Pozatym KGB stwierdziło że w swojej szklarni hoduje grzybki halucypki!

1222015[/snapback]

Oj bo terasssssss pofffiedzą eloZiomy że naprafffdę coś brałeś ;) ;) ;)

A gumisie pamiętacie? :>

 

BTW. "Myszy są passe" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUMINKI to najgorsza bajka jaka widzialem.

Jak bylem dzieckiem to plakalem, ze akurat lecialy muminy a nie jakas pozadna bajka.

1221555[/snapback]

Dla mnie najgorszą bajką było "Przygód kilka wróbla Ćwirka". Allle byłem wkurzony jak to puszczali. :twisted:

"Zaczarowany ołówek" - to było coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gumisie pamiętacie? :>

1223260[/snapback]

stary ja do dziś to oglądam, ale kiedyś mi się bardziej podobały, ale piosenkę z gumisiów często śpiewam "...Abra kadabra to czary i magia. Sekretem jest przepis na gumisiowy sok..."

:wink: Ja nie nawidzilem "Mysi" ona jest po prostu. ekhm. ułomna...

zawsze jeszcze lubiłem popey'a :D

 

p.s. a co mi tam zmieniam nazwę topicu na kreskówki :D

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muminki powiadacie....? Cóź kojarzą mi sie wybitnie negatywnie i jakoś w cielęcym wieku nie mogłem strawić tej sztucznej bajeczki. Tym przecież dzieciaki można straszyć. Chyba nie powiecie, ze Włóczykij wyglądał sympatycznie....

 

Za to oderwać nie można mnie było jak w niebieskim ekranie leciał KRECIK. Maskrycznych dźwięków wydawanych przez to stworzenie w stylu - "Ajooooo", "U-uuuu", "Jee-eeee" jakoś nie mogę zapomniec do dziś :lol:

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muminki powiadacie....? Cóź kojarzą mi sie wybitnie negatywnie i jakoś w cielęcym wieku nie mogłem strawić tej sztucznej bajeczki. Tym przecież dzieciaki można straszyć. Chyba nie powiecie, ze Włóczykij wyglądał sympatycznie....

 

Za to oderwać nie można mnie było jak w niebieskim ekranie leciał KRECIK. Maskrycznych dźwięków artykółowanych przez to stworzenie w stylu - "Ajooooo", "U-uuuu", "Jee-eeee" jakoś nie mogę zapomniec do dziś :lol:

1223545[/snapback]

 

Nie Ty jeden :D :lol:

 

EDYTA mówi że ja mówiłem o Kreciku :-P

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale fajnie - BAJKI !! ;)

 

Muminków nienawidziłem za małolata a teraz to nawet mnie bawi zjarany włóczykij, i migotka na speedzie :D

 

Najlbardziej mi się podobały bajki Walt Disneya, zawsze w sobotę o 12:30 leciały i w niedzielę o 19:00.

 

Przez jakiś czas rządziły bajki z poloni1 - do dziś pamiętam wojny z rodzicami Teleekspres vs. Yattameni. A jak już o Yattamanach mowa to ta bajka wywołała u mni nerwicę - oglądałem każdy odcinek z głęboką nadzieję że wkońcu wygają moi ulubieńcy i yattameni dostaną kopa ...ale oni zawsze wygrywali, pewnego dnia już nie wyrobiłem nerwowo i z tego co pamiętam to narysowałem podobizny yattamenów i zrobiłem im wielką masakrę w małym pokoju, przy okazji 'psując' pokój.

Deimos był zarąbisty, ale rządził Gigi :D ...białe majteczki - co to mi z głową zrobiło, do dzisiaj tak mam :P ;)

 

Później było Cartoon Natwork - tu to były bajki tylko po angielsku - więc nauczyłem się angielskiego :D - autentycznie w szkole się nigdy naprawdę nie uczyłem angielskiego, wszystko co umiem nauczyłem się siedząc przy kompach i oglądając CartoonNetwork.

2 Stupid Dogs, Krowa i kurczak, Laboratorium Dextera... które to było wiernym odzwierciedleniem moich relacji z siostrą :).

 

Mange polubiłem jak zauważyłem, że to nie tylko "czarodziejki z księżyca" - które swoja drogą obejżałem czasami... i też mi jakieś schizo zostało - ah te szkolne stroje japonek..... :D , ale po obejrzeniu "Ninja scroll" i innych naprawdę świetnych filmów w klimaci emangowym zópełnie zmieniłem podejście i lubię sobie czasami obejrzeć jakiś film w klimacie mangowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

ja cały czas oglądam na cartoon network , johnego bravo, ed,edd i eddy, chojraka, kaczora dogersa i wiele innych:>

ze starych dobrych czasów najbardziej pamiętam Super Baloo[albo jakos tak] , Szmergla i Alladyna[dżin po prostu pomiatał]

 

o anime nie będę pisał bo po pierwsze to nie kreskówki, i nie bajki, a po drugie dla mangi i anime jest odzielny temat:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muminków raczej nie trawiłem.

Tak jak już ktoś wspomniał bajki z Polonii 1 wymiatały: Gigi, Tsubasa, Yattaman, Daimos itd.

Z 'wieczorynek' na Tvp1 lubiłem: Gumisie, Smerfy i Reksia :lol:

Na CartoonNetwork miażdżył Johnny Bravo, no i Dexter.

 

Obecnie za stary jestem na bajki (z resztą teraz to jakieś pokemony badziewne lecą), ale jak dorwałem Tsubase z p2p to aż mi łezka poszła :wink:

Stare dobre czasy :cry:

Edytowane przez agr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę do pieca - a co powiecie na kolejny czechosłowacki produkt pod nazwą "SĄSIEDZI". Ciężko ich czyms pobić....

1224524[/snapback]

Yeah, goście byli nie do zdarcia. Pomysły mieli nie z tej ziemi. :razz:

 

Nie oglądaliśmy...

No tak, to były lata osiemdziesiąte. I to raczej początek. Leciało to w piątki. Coś mi się tak kojarzy, że leciałem do domu, jak namarznięty po kółku fizycznym w siódmej czy ósmej klasie podstawówki.

Chyba sie nie mylę, no nie Hanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muminki , a fe - nietrawię tego do dziś ;

Za to inne bajki lubiłem , Disneya ( Kaczor donald i& Co ) , Gumisie , Smerfy ( swego czasu słuchałem nawet smerfne hity ) ,

Yattaman i jego nibykontunuacja Yatto-deta-man ; He-Man , Starcom , G.I.Joe , Transformersy ; przesmieszny Struś Pedziwatr czy Tom & Jerry ; ogłnie sporo bajek lubię i czasami nawet dziś oglądam ( głwnie na Fox Kids i CN )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to były lata osiemdziesiąte. I to raczej początek. Leciało to w piątki. Coś mi się tak kojarzy, że leciałem do domu, jak namarznięty po kółku fizycznym w siódmej czy ósmej klasie podstawówki.

Chyba sie nie mylę, no nie Hanu?

1224943[/snapback]

Chyba że tak... Za młody jestem ;) A z czeskich to Krtka pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...