Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, jak to jest z tymi gildiami? Warto sie zapisac? i czy na 30 lvl da sie rade podolac questom ktore tam dostaniemy? Bo jak na razie jestem na zlocie od captain moldy (caly czas ten podstawowy quest) i mam male probemy (31lvl). Poza tym co daje wlasna gildia?

jak nie mozesz kapt.moldiego latwo ubic to zostaw go na razie w spokoju ;) oddasz te 20 plytek i cygan powie ze chce owoc z guardian tree - takie drzewko jak w lotr:2 towers :) a te maja power ze nie pytaj .....

 

a taki z poczatkowych questow z tych gildii NPC, to np ubic z 20 Libertine Folky , slabszych od kapt.Moldy , dostajesz z nich zwykle XP a po powrocie jeszcze z okolo 3000 gratis, stuff regener health moze jakis bonusik jeszcze :) + PUNKTY UNIJNE <- za ktore pozniej mozesz kupic rozny stuff !!!! jak np silnik do samochodu chodzi chyba za 50 UP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo to różnica nie może być większa niż 7lvl. przynajmniej tak było przed patchem

1254406[/snapback]

To jest precyzyjna odpowiedź. O to mi chodziło.

 

Kiedy można zostać Knightem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile mi wiadomo to różnica nie może być większa niż 7lvl. przynajmniej tak było przed patchem

1254406[/snapback]

Tak, dokladnie jak mowisz, moj blad.

Poszukalem na stronce i jest napisane ze roznica poziomow moze byc max 7lvl, ale co ciekawego, przy druzynie wiecej niz 2 osobowej, liczy sie srednia poziomow uczestnikow. Czyli powiedzmy jest party z 20 i 26lvl - srednia wychodzi 23, czyli kolejna osoba ktora moze sie dolaczyc musi miec 16-30lvl. Dobrze mysle? Wiec moze to jest sposob na dolaczenie osoby ktora jest wiecej niz 7lvl lower/higher? LINK

 

Ktora unie polecacie dla soldier'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzis zaczne testowac XD

z filmiku wyglada w klimatach Ragnaroka tylko ze 3D, w sumie Gravity za tym stoi (tworca Raga) wiec niema co sie dziwic :P

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Co do murwy nendzy :( ??

1227599[/snapback]

 

czy to jest error jak chcesz uruchomić? jeśli tak to w większości przypadków pomaga zmiana ustawień regionalnych na english.

( w data/time itp) czasami jeszcze trzeba ustawienia klawiatury przestawić ( ale mi zadziałało zmienionie ustawień regionalnych tylko)

1227995[/snapback]

tez mialem taki problem, ARIGATO za pomoc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smierdzi mi to MU  :-|  :-|  :-|  :-|  :-| 

a to znaczy ze tego patykiem nie dotkne

grałem w mU i na 37 lvl przestałem bo jak zobaczyłem ze to zaczyna za bardzo wciagac

to powiedziałem dosyc - mam inne zajecia :]

wciągnełem w to pół miasta ale co tam niech sami grają :P

gdyby to był jakis inny mmorpg to skusiłbym sie

ale cos innowacyjnego musi byc

albo z grafą conajmniej jak w MU ONLINE osadzone w swiecie dragonball z dopieszczonym gameplayem

przy DB wymiękam :D

1246587[/snapback]

TFu TFU TFU

ja tego wogóle nie napisałem !! :D

ta gra ma sie do MU jak ja do Fizyki

obadałem screeny sciagnełem i pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>e własnie :D

bedzie w co grac

bo ilez godzin mozna spędzac na Warcrafcie 3 na Bnecie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 9 Lvl i chciałem zostac soliderem ale po tym co przeczytalem na forum to uznałem ze hawker jest lepszy... tylko teraz czy istnieje takie cos w tej grze jak resetowanie statów? bo chce se zresetowac a nie wiem gdzie;( iii gdzie znaleśc prace?:P bo chodze chodze i nikaj nie umie znalesc:) no chodzi mi o wybór

-solider

-hawker

-.....

Edytowane przez Link_mc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 9 Lvl i chciałem zostac soliderem ale po tym co przeczytalem na forum to uznałem ze hawker jest lepszy... tylko teraz czy istnieje takie cos w tej grze jak resetowanie statów? bo chce se zresetowac a nie wiem gdzie;( iii gdzie znaleśc prace?:P bo chodze chodze i nikaj nie umie znalesc:) no chodzi mi o wybór

-solider

-hawker

-.....

1256411[/snapback]

W City of Zant jak wejdzesz to po lewej stronie masz village chief'a i u niego dostajesz profesje, jednak dopiero po 10lvl, obok niego stoi drugi koles i mozesz tam zresetowac statsy ale do lvl 15 jedynie.

 

Gral ktos z Was dzis po tym update'cie? Cos zchrzanili chyba i podczas party exp non sto spada i max co osiagnelismy caly czas walac w potworki to 7% :huh: Poprzednio w takim tempie to z 5lvl party zeszlo... Tez to zauwazyliscie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - fajne forum o ROSE i nie tylko - www.mu.xp.pl

1256487[/snapback]

Nie takie fajne. Zero dobrych poradników. Widać że zaczynają od początku jeśli chodzi o ROSE. O wiele lepsze forum o ROSE to te, które już było kilka razy wspomniane (chodzi o http://www.7hearts.net/forums).

Sporo mądrych "rzeczy", dużo informacji jedyny problem to angielski ale chyba z tym nie macie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam też fpsy spadają (mam podobny sprzęt do Twojego). Najgorzej jest przejść koło sklepików postawionych przez graczy (w Zant albo w Junon Polis).

 

Pytanie: kiedy mogę zostać Knightem lub Championem?

 

Mam 30 lvl, 140k kasy i 123SP do rozdania ;) Trzeba się zastanowić jaką postać stworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis, polecam też zajrzeć na officiala:

www.roseon.com , second job jest dostępny od 70lvl

 

buc, nie jestem pewien ale ta planeta to może luna i (o ile to luna) to polska noga tam już stanęła ;) ale nie moja ;p

 

gierka fajna ale ostatnio jakoś mi się odechciało grać w cokolwiek , może to wpływ sesji albo tego że sam chcę gierkę napisać ;) ale samochodówkę , no i jeszcze wciągnąłem się w modelowanie w 3ds max :] ale to już off topic, póki co dobiłem lvl 41 moim soliderem i zawiesiłem wszelkie akcje destruktywno- agresywne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i narazie mam 32LVL, Hawker, Atk - 207 :)

 

Gra niesamowicie wciągająca, gram niemal nonstop od rana.

 

A możę byśmy gildię TWEAK założyli ?? Potrzeba około 15 osób, każda po 66k daje :) Znajdą się chętni/głupi ;) ??

 

 

 

 

 

 

 

 

Update - znowu mi jakiś błąd podczas łączenia wyskakuje :mur: JA CHCE GRAĆ !!

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie moge tej gr zniesc sciagam tego patcha i sciagam i nic co chwile blad!!!!

mam tylko na to jedno okresnelia ale dostalbym bana jak bym to powiedzial!!!!

ja sie tez pisze na klan:PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaciagam sobie gierke, z opowiadan brzmi milo ;]

Co wybrac na poczatek, jaka postac czy cos.. nie wiem dokladnie cos sie a tam wybiera... i jakie itemki moga mi sie przydac - czego nie sprzedawac ?

Jest tu jakis wujek dobra rada.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nick soSNa, Solja lvl 30 - gram 4 dni :P Staty soldierow walcie w str i con ( sila - lepszy atak i obrona, oraz koncentracja - odnawianie HP i MP ). rudyPL spotkalem Cie w junon pamietasz ? :D:D:D

 

btw. MaciooPL ma juz ponad 900k na gildie wiec mozemy sie zrzucic.

 

 

PS.

jezeli macie jakies pytania zwiazane z rozwojem postaci albo znalezieniem jakiegos miejsca polecam wam www.rose-online-forum.tk . Masa guidow i wogole sympatyczne miejsce : ) Otwarto rowniesz na oficjalnej stronie forum dyskusyjne ale raczej do omawiania spraw poprawiania wersji beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia, tylko o ktorej i gdzie dokladnie ?

1262771[/snapback]

 

 

O 21:30 w Junon Polis na kanale 1.

 

PASUJE ??

 

Chętni pisać.

 

 

 

 

Dodam jeszcze że gram jako "PysioPL" B) Więc jakby co dodać mnie do friends i pisać.

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...