Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

a co to jest to buffy??

1265370[/snapback]

Buff'y to takie czary ktore na jakis czas podnosza umiejetnosci druzyny np:

 

- Blessing Body

(You can temporarily increase Max HP of targeted friendly character.

At skill level 6, Clerics can use this spell on atarget and nearby party members.)

 

- Haste

(Targeted character can have increased moving speed temporarily.

Clerics can upgrade this skill to Haste Wind at skill level 6, which increases the movement speed and dodge rate of the target and nearby party)

 

- Defense Aura

(You can increase your party member's defense power)

 

Reszta TU

 

Przy okazji zainteresowalem sie clanem i znalazlem cos takiego:

 

benefits of clans:

1- u can enter in the clanfield where are monster strongers and gain some crystals and jewels

2- u can pvp in the clanfield

3- u not get boring when training cause ull always be chatting

4- if u guild got the same lvls or around u, ull always stay in party

5- u get cheapers items from ur friends or get them for free

6- if ur guild its high grade, the others guilds will respect u

7- have nice day :P

 

nie ma co czekac, trzeba zarabiac kase ;]

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak szybko musiałem Was opuścić. Jutro spróbuję załatwić sobie czas wolny na granie w teamie.

 

Do klanu potrzebne są takie postaci jak: Muse (full support) i Dealer (do tworzenia przedmiotów).

 

Czyli z tym klanem jest spoko sprawa...może do końca tygodnia stworzymy nasz klan? Zapisy trwają (pierwszy post).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala... :? 16 lvl soldier'a z wlocznia w zant... malo hajsu, zabijam dla 100exp'ow i w cholere tloczno. dziwna gra. pewnie nie chcecie nooba w klanie?

i deczko inne pytanie. oczywiscie majac podkrecony komp przy pelnej 24godzinnej stabilnosci w prime i 3dmarkach ta cholerna gierka musi mi wieszac system.. tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gra smiga az milo. :]

Server przez kilka chwil chyba nie dzialal bo tez wejsc nie moglem i pozniej rozmawialem z polakami mowili ze ich tez wyrzucilo. :|

Polecilem im tweaka, wiec moze ktos nowy tu przyjdzie. ;]

Aktualnie siedze na channel 1.

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ludziska

mam pytanie da sie jakos w tej grze zresetować skile?

bo mam juz spory lvl a małom kaszane se ze skili zrobiłem :(

a jak potzebujecie dilera to mam na 18 lvl jednego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ludziska

mam pytanie da sie jakos w tej grze zresetować skile?

bo mam juz spory lvl a małom kaszane se ze skili zrobiłem :(

a jak potzebujecie dilera to mam na 18 lvl jednego :)

1265562[/snapback]

w tym tygodniu mial byc "event" w ktorym mozna by bylo zresetowac skilla ale nie ma :/

sam bym zrobil porzadek u siebie bo mam balagan niepotrzebny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Właśnie ściągnąłem, zainstalowałem i zupdateowałem grę. I tu pojawił się problem. Jak chcę zalogować się, to nieważne co bym wpisał, pojawia się WRONG PASSWORD. O co chodzi? Jak się próbuje na stronie zarejestrować to otrzymuje komunikat wrong approach.

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla soldiera najlepsze co jest ?? jakie skille??

1266374[/snapback]

STR i DEX, ew. CON. Dla lepszego acc.... IDLOWAC IRCA !! #rose.online@quakenet.org

1266405[/snapback]

Nie zgadzam się. Dla Soldiera najważniejsza jest siła (STR), a później koncentracja (CON). Dexterity można sobie odpuścić, a wzamian kupić jakiegoś ringa +x do chance to hit.

 

BTW: zapisy trwają. Na razie jest 7 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero gre zupdatowalem.... Musze sie zarejestrowac i postram opanowac gre ;]

Jutro wpadne na spotkanie

O ile bede mogl moj nick bedzie ur8an

:D

Edytowane przez Ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj :) Jak na razie Hawker na 20 lvlu.

Mam propozycję: może by zrobić listę nicków wszystkich graczy z forum (nie tylko tych z klanu) i umieścić w pierwszym poście... łatwiej byłoby się rozpoznać na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sie zabic i wybierz save town( czy jak to sie zwie....) ale to jest tylko moje rozwiazanie.

gram i gram od wczoraj, 21 lvl tym nieszczesnym soldierem, hajsu ciagle brak... i ten kololololorowy klimat... i teraz kilka pytan

1- czy mozna wylaczyc nazwy budek? bo zant mnie to troche dobija.

2- jakie skille sa naprawde oplacalne?

3- moze polecicie jakies questy (milo by bylo gdyby mialy opis)

 

maly edit. a moze ktos z wyzszysz splodzi jakis f.a.q w pierwszym poscie? imo cos takiego by sie przydalo bo nie wiem po co jest ponad polowa materialow ktore zbieram z mobow a potem sprzedaje...

Edytowane przez OrGiUsZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ouch, przez obóz snowboardowy zrobiła mi się gigantyczna dziura w ROSE...postaram się naprawić ;) na razie lvl 20 Muse.generalnie analizuję aktualnie poradniki i zastanawiam się nad przemodyfikowaniem nieszczęsnej musi w strone supportu...khem, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. w co inwestowac hawkerem? bo inwestuje w Con i Dex :) mam 22 lvl juZ:)

a w skille to narazie Bow master na 8 mam a i duble albo dual shot nie pamietam dobrze na 3 :) nie wiem w jakie skille dawac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. w co inwestowac hawkerem? bo inwestuje w Con i Dex :) mam 22 lvl juZ:)

a w skille to narazie Bow master na 8 mam a i duble albo dual shot nie pamietam dobrze na 3 :) nie wiem w jakie skille dawac:)

1267328[/snapback]

 

Jak najwięcej w DEX a od czasu do czasu w CON. Skill Bow Mastery lvl 10 i Aim Shot lvl 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę poczekajmy, tak ze dwa dni.

 

Dzisiaj gramy od 11.00 do 14.00. Kto może niech wpadnie. Oczywiście kanał 3, walka z wieprzami lub moldies.

 

Jeszcze taka mała prośba: jak do mnie na pw piszenie, podawajcie nazwę, zawód/klasę postaci. Ułatwi to sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie mi, sciagnolem ta gre wlaczam, sciagaja sie potrzebne pliki, pozniej klikam PLAY ROSE Online, niby gra sie wlacza robi sie czarny ekran i wywala jakis error w ktorym zamist liter sa jakies 'krzaczki' i mam do wyboru TAK i NIE, nacisne TAK to wywala do windy, a jak NIE to tez wywala, please help! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie mi, sciagnolem ta gre wlaczam, sciagaja sie potrzebne pliki, pozniej klikam PLAY ROSE Online, niby gra sie wlacza robi sie czarny ekran i wywala jakis error w ktorym zamist liter sa jakies 'krzaczki' i mam do wyboru TAK i NIE, nacisne TAK to wywala do windy, a jak NIE to tez wywala, please help!  :cry:

1268118[/snapback]

czy to jest error jak chcesz uruchomić? jeśli tak to w większości przypadków pomaga zmiana ustawień regionalnych na english.

( w data/time itp) czasami jeszcze trzeba ustawienia klawiatury przestawić ( ale mi zadziałało zmienionie ustawień regionalnych tylko)

1227995[/snapback]

Wystarczy przeczytac topik.

Juz 11 a przy fontannie nikogo nie ma. :/

Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...