Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze skojarzenie odnosnie "the motion detector" - Sony zerznie z Wii ;]

To jest ten eyetoy 3d, o ktorym sie tyle mowi. Kiedys byl nawet jakis pokaz taki, ze typowi twarz w realtime obrabiali przed tą kamerą. Nakladali inny kolor skory, inne wlosy, zmarszczki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten eyetoy 3d, o ktorym sie tyle mowi. Kiedys byl nawet jakis pokaz taki, ze typowi twarz w realtime obrabiali przed tą kamerą. Nakladali inny kolor skory, inne wlosy, zmarszczki itp

Gdyby tak było w padzie w PS3 było by superrrrrr, i mam nadzieje ze tak bedzie. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

To jest granie na zwłokę. Gdyby teraz oglosili tą kwotę (która RACZEJ? niska nie będzie), to Microsoft zapewne w ciągu kilku dni od podania tej informacji wysmarowałby spore obniżki cen swojej konsoli, i że tak powiem byłoby pozamiatane. Oczywiście to tylko IMHO :)

 

EDIT: Trailer z Call of Duty 3 http://media.ps3.ign.com/media/801/801848/dl_1489915.html

Powiem krótko, ślicznie to wygląda.

 

EDIT2: CoD3 pojawi się również na Xbox 360 i Wii.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest granie na zwłokę. Gdyby teraz oglosili tą kwotę (która RACZEJ? niska nie będzie), to Microsoft zapewne w ciągu kilku dni od podania tej informacji wysmarowałby spore obniżki cen swojej konsoli, i że tak powiem byłoby pozamiatane. Oczywiście to tylko IMHO :)

 

EDIT: Trailer z Call of Duty 3 http://media.ps3.ign.com/media/801/801848/dl_1489915.html

Powiem krótko, ślicznie to wygląda.

No tak nie zaprzecze, lol mi sie podoba, do E3 jeszcze 2 dni i 12h.

 

Interstellar Marines też niezłe.

http://media.ps3.ign.com/media/787/787092/dl_1488617.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Xaon - gra ma potencjał. Liczę bardzo na ten tytuł. Screeny niczego sobie.

 

"Coś tam" o dev kitach PS3 :wink: (że niby wielkie, nieporęczne i bardzo głośne - choć na moje oko znacznie mniejsze w porównaniu do tego, co Sony fundowało na wstępie).

IGN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Xaon - gra ma potencjał. Liczę bardzo na ten tytuł. Screeny niczego sobie.

 

"Coś tam" o dev kitach PS3 :wink: (że niby wielkie, nieporęczne i bardzo głośne - choć na moje oko znacznie mniejsze w porównaniu do tego, co Sony fundowało na wstępie).

IGN

Troche to duze w porownaiu do "chlebaka". Chyba ostaczenie uda im sie to zmniejszyc do akceptowalnych rozmiarow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po obejrzeniu filmu z CoD3 ktoś nadal wątpi w KillZone 2 (3?)

 

imo KZ sie powoli robi biedne do tego czym coraz czesciej nas karmią developerzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po obejrzeniu filmu z CoD3 ktoś nadal wątpi w KillZone 2 (3?)

 

imo KZ sie powoli robi biedne do tego czym coraz czesciej nas karmią developerzy ;)

Czy nie odnosisz wrazenia, ze w tym filmiku bardzo malo zostalo pokazane jak na ocene nawet grafiki.

Zreszta mniejsza o grafike bo jak bedzie taka fizyka to ja wymiekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heee Heee He to czekanie troche wyprowadza z równowagi, tylko liczyc ten czas i czekac a to sie ciągniee:)

Ciszaa. Trzeba czekac do jutra oby to jutro szybko nadeszło. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> przypuszczalna lista gier, które mają być zaprezentowane na E3

* BK

The Darkness

* Activision

Call of Duty 3

Marvel: Ultimate Alliance

Tony Hawk's Project 8

Spider-Man 3

* Atari

Heavy Rain

* Bethesda

Elder Scrolls IV: Oblivion

* Buena Vista

Turok Next

Codemasters

Colin McRae Rally

* D3

Dark Sector

* EA

Army of Two

Madden NFL 2007

Medal of Honor Airborne

* Koei

Fatal Inertia

BladeStorm: Hundred Years War

* Konami

Metal Gear Solid 4: Gun of the Patriots

* LucasArts

Indiana Jones (Working Title)

* Midway

Unreal Tournament 2007

Stranglehold

* Namco Bandai

Ridge Racer 7

Tekken 6

* Pandemic

Mercenaries 2: World in Flames

* Sega

Sega Rally Revo

Sonic the Hedgehog

Virtua Tennis 3

Virtua Fighter 5

* Square-Enix

Final Fantasy XIII

* THQ

WWE SmackDown! Vs. RAW 2007

* Ubisoft

Assassin's Creed

Brothers In Arms 3: Hell's Highway

Free Radical Project

Ghost Recon PS3

Rainbow Six: Vegas

* Webzen

Endless Saga

ps.

jestem ciekaw jak będzie wyglądał nowy kontroler ps3 :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>> przypuszczalna lista gier, które mają być zaprezentowane na E3

ps.

jestem ciekaw jak będzie wyglądał nowy kontroler ps3 :)

 

Tym razem bedzie podobny do ringo. Kto bedzie mial psa zaoszcaedzi na zabawkach dla niego. :wink:

A tak serio do zmiana kontrola jest bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 3

Tony Hawk's Project 8

Spider-Man 3

Elder Scrolls IV: Oblivion (hrr hrr a miało nie byc ;P)

Turok Next

Colin McRae Rally

Medal of Honor Airborne

Metal Gear Solid 4: Gun of the Patriots AAAAAAAA!!!!

Unreal Tournament 2007

Stranglehold

Tekken 6 :D :D :D

Mercenaries 2: World in Flames - bedzie sie działo ;d

Virtua Tennis 3

Virtua Fighter 5

Final Fantasy XIII

WWE SmackDown! Vs. RAW 2007

Brothers In Arms 3: Hell's Highway

Ghost Recon PS3

Rainbow Six: Vegas

 

to są tytuły na ktore czekam, wybrane z listy cavarra... za DUZO! nie bedzie mnie stać na wszystkie gry, jak sie pojawią na rynku! TO BEDZIE MASAKRA! Pierwsze pokazy i tyle tytułow, ze juz nie ogarniam ;D

 

i can't wait!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 3

Tony Hawk's Project 8

Spider-Man 3

Elder Scrolls IV: Oblivion (hrr hrr a miało nie byc ;P)

Turok Next

Colin McRae Rally

Medal of Honor Airborne

Metal Gear Solid 4: Gun of the Patriots AAAAAAAA!!!!

Unreal Tournament 2007

Stranglehold

Tekken 6 :D :D :D

Mercenaries 2: World in Flames - bedzie sie działo ;d

Virtua Tennis 3

Virtua Fighter 5

Final Fantasy XIII

WWE SmackDown! Vs. RAW 2007

Brothers In Arms 3: Hell's Highway

Ghost Recon PS3

Rainbow Six: Vegas

 

to są tytuły na ktore czekam, wybrane z listy cavarra... za DUZO! nie bedzie mnie stać na wszystkie gry, jak sie pojawią na rynku! TO BEDZIE MASAKRA! Pierwsze pokazy i tyle tytułow, ze juz nie ogarniam ;D

 

i can't wait!

Ciekawe jak wypadnie gierka Spiderman 3, nio jak tez musze powiedziec "i can't wait!" Bedzie Superrr

 

 

Zreszta wszystkie tytuly swietnie sie prezentuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-12 maja wszystko sie wyjasni. Jak sony spelni te wszystkie obietnice to ciekawe co zrobia te wszystkie fanboypipki 360. :wink: Czyzby nastepne 5 lat nalezalo, znowu do Sony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10-12 maja wszystko sie wyjasni. Jak sony spelni te wszystkie obietnice to ciekawe co zrobia te wszystkie fanboypipki 360. :wink: Czyzby nastepne 5 lat nalezalo, znowu do Sony??

Zacznę od tego, że za fanboja M$ się nie uważam, bo w marzeniach mam zakup wszystkich 3 konsol nowej generacji, choć na pierwszy ogień pójdzie u mnie Xbox 360. Jednak stawiając się na miejscu takiego " fanboypipka" Microsoftu jak to określiłeś, powiem Ci co bym robił - grał, mając w głębokim poważaniu Sony i wszelakie hity na ich PS3. Grałbym w takie produkcje jak:

 

Gears of War

Battlefield 2: Modern Combat

Forza 2

Fable 2

Viva Pinata

The Darkness

Lost Planet

Colin McRae 2007

Moto GP '06

Brothers in Arms 3

F.E.A.R.

 

Także do robienia (konkretniej grania) będzie wystarczająco powodów i fani X360 nie popadną w depresję.

Co do tych kolejnych 5 lat to mam takie dziwne przeczucie, że będą należeć nie do Sony czy M$, lecz do Nintendo i ich Wii. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że za fanboja M$ się nie uważam, bo w marzeniach mam zakup wszystkich 3 konsol nowej generacji, choć na pierwszy ogień pójdzie u mnie Xbox 360. Jednak stawiając się na miejscu takiego " fanboypipka" Microsoftu jak to określiłeś, powiem Ci co bym robił - grał, mając w głębokim poważaniu Sony i wszelakie hity na ich PS3. Grałbym w takie produkcje jak:

 

Gears of War

Battlefield 2: Modern Combat

Forza 2

Fable 2

Viva Pinata

The Darkness

Lost Planet

Colin McRae 2007

Moto GP '06

Brothers in Arms 3

F.E.A.R.

 

Także do robienia (konkretniej grania) będzie wystarczająco powodów i fani X360 nie popadną w depresję.

Co do tych kolejnych 5 lat to mam takie dziwne przeczucie, że będą należeć nie do Sony czy M$, lecz do Nintendo i ich Wii. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

No widzisz chodzi mi o ludzi, ktorzy jakby nie bylo to i tak swoje herezje beda glosci. I tu nie ma znaczenie czy ktos cos masz czy tez nie. Nie o to mi chodzilo stad te okreslenie.

Co do Wii no coz ja nie widze w tej konsoli swietlanej przyszlosci, przypuszczam ze podzieli losy gacka.

Nie oszukujmy sie, ale technika biegnie do przodu wiec wszyscy chca miec mozliwe jak najwiecej w jednym pudle, a czy to przypomina konsole czy tez bardziej pc to juz inna dyskusja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Metal Gear Solid 4: Gun of the Patriots

Ridge Racer 7

Tekken 6

Sega Rally Revo

Final Fantasy XIII

 

W te gry bym pogral. Z czego chyba tylko MGS4 i FF XIII sa jako takim "must have", choc i tak nie "jak najszybciej, w dniu premiery". Brak powiewu swiezosci. Bedzie klapa (oczywiscie nie jesli chodzi o grafike). Wiiiiiiiiiiiiiiii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie, ale technika biegnie do przodu wiec wszyscy chca miec mozliwe jak najwiecej w jednym pudle, a czy to przypomina konsole czy tez bardziej pc to juz inna dyskusja.

Czy rzeczywiscie? Mam wrazenie, ze konsol raczej nie kupuje sie jako domowego centrum rozrywki, tylko zabawke przede wszystkim do grania. Reszta to bonus. Nie wspominajac o tym, ze wiele osob nie skorzysta z polowy funkcjonalnosci np. PS3, bo np. nie maja zamiaru podazac sciezka "swiata made by Sony" i ladowac kase w kolejne produkty i uslugi kompatybilne tylko ze sprzetem Sony, tudziez z tysiaca innych powodow.

 

Jesli Wii bedzie mialo atrakcyjna cene, a tego sie spodziewam skoro ma niespecjalna specyfikacje i jest okrojone ze zbednych bajerow, to wroze mu calkiem ladna przyszlosc. Zakladajac oczywiscie, ze bedzie w co na tym Wii grac poza Zelda, Metroidem i Marianem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sega podała do wiadomości, że Virtua Fighter 5 oficjalnie zmierza na konsolę Sony (exclusive). Tytuł będzie dostępny na wiosnę 2007 roku i zadowoli się rozdzielczością 720p (widzę właśnie rozpacz w oczach jakże licznych posiadaczy tv zdolnych obsłużyć 1080p :wink: )

źródło: PS3 News

 

Kolejną dobrą wiadomością (nie potwierdzoną) jest możliwość pojawienia się takich gier jak Crysis, Half-Life 2, Fear i Prey na PS3.

źródło: QJ.NET

 

Coś dla odliczających czas to wystąpień Sony, Nintendo i Microsoftu (na tej stronie będzie też przekaz live z tych konferencji) --> GameSpot

 

I na koniec info czysto historyczne - Sony właśnie obchodzi 60 rocznicę swojej egzystencji na tej planecie. Wszystkiego najlepszego i prosimy o PS3 w cenie nie przekraczającej 2000zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny to w ogóle lekko lipne są bo wszystko tak jakby za delikatnym blurem było widać...chyba że to zamierzony efekt twórców....tak czy inaczej i tak wyglada to przeciętnie, na pewno nie lepiej od DOA4. Też jestem rozczarowany ale jeszcze mają nieco czasu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA... Czy wam monitory ślepia już dawno wypaliły ludzie. VF5 to jest aktualnie najlepiej wyglądająca bijatyka jaka kiedykolwiek powstała. Nie jeden wam to powie kto grał na automatach z których pochodzą te screeny. Nie no ludzie idźcie do okulisty. :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA... Czy wam monitory ślepia już dawno wypaliły ludzie. VF5 to jest aktualnie najlepiej wyglądająca bijatyka jaka kiedykolwiek powstała. Nie jeden wam to powie kto grał na automatach z których pochodzą te screeny. Nie no ludzie idźcie do okulisty. :lol: :lol: :lol:

W sumie może i masz rację, noszę okulary (więc u okulisty byłem) ;). Może po prostu te screeny wyglądaję jakoś przeciętnie i tyle. Odnosiłem się tylko do screenów bo siłą rzeczy na automacie w to nie ciorałem ;). Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...