Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SamoDobro

a co? zazdrościsz? :lol2:

moze troszeczke ;) chociaz mi Microsoft ma przyslac darmowa Viste i pakiet Office - wiec tez powinienem im lizac tylek

po prostu nie lubie braku obiektywnosci w newsach. news jest po to, zeby informowac - jak pan newsman ma potrzebe wyrazic swoja opinie na jakis temat - niech napisze komentarz albo artykul. niech nie myli newsa z propaganda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony w JAP obnica cene PS3 20GB o 20%. Teraz konsola kosztuje tam w przeliczeniu 253 EURO ! KUFA! 1k za tańsze PS3! Obniżka spowodowana jest prawdopodobnie tym, ze Wii bije w JAP SONY na głowe jesli chodzi o sprzedaz. Widać ze SONY ma powtorke z handheldow i tak jak poległo z PSP, teraz Wii moze tez zrobic zamieszanie podobne do DS. Mi sie jednak zdaje, ze predzej czy pozniej hype w okol Wii opadnie. Jeden nowy fajnal i moze byc pozamiatane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, przecież w ostatnich statystykach dotyczących sprzedaży opublikowanych przez Sony PS3 tak rewelacyjnie się sprzedaję :D

 

kojak - jeżeli widzisz sens wyciągania wiadomości PW na forum to jesteś dzieciakiem

po za tym nie wysyłałem ci żadnych "argumentów" tylko przy okazji 3ciej niechcianej wiadomości wysłanej przez ciebie napisałem, abyś skończył zaśmiecać mi skrzynkę swoim słodkim pier.....niem, po czym zablokowałem

temat uważam za wyczerpany

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden nowy fajnal i moze byc pozamiatane :P

Jeden nowy pokemon i tetris i po PS3 pozamiatane :D

Szczerze mowiac, fajnie by bylo jakby Wii nie umarlo i wygralo wojne current genow (noz ile mozna nazywac to next genami? wszystkie sa od dawna na rynku, 2 z 3 juz mam ;P), rynek gier moglby obrac nowy, piekny kurs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden nowy pokemon i tetris i po PS3 pozamiatane :D

Szczerze mowiac, fajnie by bylo jakby Wii nie umarlo i wygralo wojne current genow (noz ile mozna nazywac to next genami? wszystkie sa od dawna na rynku, 2 z 3 juz mam ;P), rynek gier moglby obrac nowy, piekny kurs.

Przerażająca wizja. Nieszczególnie przepadam za polityką Nintendo "mało, a dobrze". Co rozumiesz przez nowy, piękny kurs? Mniej grania, więcej machania? :D. Nie wiem czy każdy na to poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że chcą zatrzymać migrację z jednej platformy na drugą ale chyba japońce mają wszystkie platformy? A może nie wszyscy decydują się na wszystkie systemy? Mogli by obniżki wszędzie zrobić, przyspieszyć produkcję i po sprawie. :) Wiem, wiem. Łatwiej mówić, trudniej zrobić. ;)

 

 

PS.

Tak kucyk, musiales dogryzc, a to, ze dobrze sie sprzedaje wcale nie znaczy, ze nie mogloby sie sprzedawac lepiej:P

A nie zauważyłeś, że tak zachowują się posiadacze X0? Co im to daje? Nie wiem. Na pewno się nie nudzą. :| W temacie o X0 jakoś mało udzielają się ludzie od PS3, ale tutaj to jest istna nagonka i szyderstwo przez wyznawców Bila. Ten temat powinno się zamknąć do czasu premiery w europie i byłby spokój. :(

 

kucyk

Chciałem, abyś wyjaśnił co miałeś na myśli stronę wcześniej. Skoro łatwo rzucasz słowa na forum to na PW nie masz odwagi? Zbyłeś mnie nie ładnie slodkim [ciach!]leniem i zablokowałeś więc jak mogłem Ci przekazać info? Chciałem odpisać ale już nie zdążyłem. A napisałem na PW bo myślałem, że źle Cię zrozumiałem. Jak widać dobrze.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

A nie zauważyłeś, że tak zachowują się posiadacze X0? Co im to daje? Nie wiem. Na pewno się nie nudzą. :| W temacie o X0 jakoś mało udzielają się ludzie od PS3, ale tutaj to jest istna nagonka i szyderstwo przez wyznawców Bila. Ten temat powinno się zamknąć do czasu premiery w europie i byłby spokój. :(

kojak_ct -

to staje sie nudne , te twoje zale ze ci niedobrzy uzytkownicy robia nagonkie na ps3,ciagle to samo.

Jesli ktos skrytykuje sony to przeciez nie krytykuje fana ps3,nikt nie podchodzi do tej sprawy osobiscie-no chyba ze Ty walczysz o Honor sony i obronisz je wlasnym cialem :lol2:

Wyluzuj chlopaku - a dlaczego fani ps3 nie wypowiadaja sie w temacie x360?- bo byc moze posiadacze x360 maja wiekszy krag zainteresowan jesli chodzi o konsole, i niejeden kupi takze ps3 (napewno ja) ,bo nie jestesmy slepo zapatrzeni w dany produkt,staramy sie widziec i zalety i wady oraz korzytsac z wiekszej ilosci platform do grania niz w wypadku fanow sony tylko ps3.Bo przeciez chodzi o to aby jak najwiecej czerpac przyjemnosci z grania-a im wiecej konsol tym wiecej mozliwosci :)

 

a co do sony- to poniewaz lubi duzo szumu kolo siebie, to My dzielnie w tym wspieramy sony :lol2:

 

ps.bidne to sony,nawet zaczyna mi go byc zal(jakies 2 sec :lol2: ) ,bo niedosyc ze tyle doplaca do ps3 to teraz doplaci jeszcze wiecej(jap),no ale Wii z pewnoscia przegra! , czy mogloby wygrac z domowym playerem B-R?, SiXAxiS? i tyloma wspanialosciami ktore daje ps3...nah.... a moze? :lol2:

 

Ciekawe kiedy pokaza sie komentarze? ze Wii lepiej sie sprzedaje w Jap bo oczywiscie brakuje ps3 w sklepach

 

(znowu bylem tym niedobrym posiadaczem x360 ktory tak okropnie drwi z ps3?-jak ja moglem??

 

ale jest dobra tego strona medalu-dodajac posta zwiekszylem ilosc stron w temacie ps3-bo jak widze od pewnego czasu co niektorzy ,robia wszystko co moga aby ten topic pokazywal kto tu rzadzi..to takie chyba moralne wsparcie dla fanow ps3 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ileż można się dowartościowywać? Już nie raz napisaliście co o niej sądzicie, że ma same wady, że ma połowę rzeczy niepotrzebnych no bo po co skoro X0 tego nie ma a przez to jest tańszy i wspanialszy? Ile to razy jeszcze napiszecie, że PS3 leży na półkach, że się cienko sprzedaje?? Ile razy jeszcze będzie to powielane? I, żeby nie być gołosłownym to wystarczy wejść do działu GRY i zobaczyć odzywki w stylu: Wy tu czekacie, a ja mam i gram bo mam wspaniałego XBOXa?? :) A co to kogo interesuje? Jak nie było X0 to panował spokój. Nie było szyderstwa tylko ludzie rozmawiali o grach, o tym jak mu chodzi i co zrobić, żeby gre zoptymalizować, a teraz? Kup XBOXa, na X chodzi lepiej, ja już mam i gram a wy czekacie! Ehh.

 

A jeżdżenie po Sony i PS3, wróżenie mu upadku mimo, że praktycznie nikt jej na oczy z Was nie widział jest jakieś nienormalne. To tak jak bym powiedział, że linuks jest do [gluteus maximus], mało kto go używa, jest trudny i ma małe wsparcie więc jest do niczego? I pisał bym to w każdym poście no bo przecież to prawda nie? I co? Będę trendy? A może kimś lepszym? Przecież to nie o to chodzi.

 

Twierdzisz, że userzy X0 nie są ślepo zapatrzeni w dany produkt? A jak to wygląda w temacie o X0? Napisz coś złego to rzesze fanów Xa zrównają Cię z ziemią bo przecież X jest święty. I ten klub XBOXa. Jak chcesz wstąpić to powiedz coś złego o Sony! :D Skoro to Xboksowcy wpadają do tego tematu i ciągle po niej jeżdżą to jest ta otwartość? Nie mów za kogoś bo tak nie jest. Praktycznie jest to niespotykane w temacie o X czy Wii i oznacza, że fani innych platform potrafią docenić możliwości wszystkich systemów, czy to Wii, czy to X0 czy nawet PC.

 

cyt.:

"a dlaczego fani ps3 nie wypowiadaja sie w temacie x360?- bo byc moze posiadacze x360 maja wiekszy krag zainteresowan jesli chodzi o konsole, i niejeden kupi takze ps3"

 

Tego nie rozumiem. Co ma jedno z drugim wspólne? :)

 

Z jednym się zgadzam:

"Bo przeciez chodzi o to aby jak najwiecej czerpac przyjemnosci z grania"

 

Dla tego niech każdy gra na tym co mu odpowiada. Wypróbowałem Wii, X0 i PS3. Dla mnie najbardziej odpowiada PS3 (nie tylko do gier). To nie jest zapatrzenie w jeden produkt tylko świadomy wybór. Mogę kupić czy to Wii czy to X0 ale po co jak żadna gra mnie nie zainteresowała? Wolę gry japończyków bo to majstersztyki. A tu mi tego nie zabraknie! ;) I żeby nie było to dalej będę pompował kasę w Peceta. On także ma swoje perełki. ;)

 

Tema uważam za zakończony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę kupić czy to Wii czy to X0 ale po co jak żadna gra mnie nie zainteresowała? Wolę gry japończyków bo to majstersztyki. A tu mi tego nie zabraknie! ;)

aha... na Wii to same gry Francuzów wychodzą, żadnej japońskiej produkcji nie ma i nie będzie

to samo z iksem - tam tez nie ma i nie bedzie zadnej gry od japonskiego developera

 

przeciez kazdy wie ze japonscy developerzy pisza tylko na PS3 :rolleyes: (jak Kojima boją się Kena :lol2: )

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I widzisz. Odczytałeś to tak jak chciałeś. Wiadomo, że na X0 wyjdą gry japońskie tylko ile? Za to jest sporo gier z PC. Wii mnie kompletnie nie interesuje. Może i ma fajne sterowanie ale dla zeldy tej konsolki nie kupię. Ich gry do mnie nie trafiają. Zostaje PS3. Tutaj jest najwięcej japońskich gier. Poza grami ważny jest dla mnie BR. :)

 

 

PS.

Żeby nie było. Nigdy nie miałem PS2. Tylko je przerabiałem lub serwisowałem. W 94roku miałem PSX, w 98 Dreamcasta (najfajniejsza konsolka w jaką miałem okazję pograć) i od 2001 roku nic. Tak samo jak nie jestem zapatrzony na jedną firmę bo TV mam Panasa, ampli Technicsa, klawe i myche bezprzewodową M$. Jedyna rzecz na dzień dzisiejszy to telefon SE K800. To wszystko. Do PS3 dokupię TV i będzie to albo Sony albo Samsung. Wszystko okaże się po zakupie PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje PS3. Tutaj jest najwięcej japońskich gier

jeśli chciałeś użyć słowa "jest" to kłamiesz! no bo co jest typowo japońską grą? Resistance? FNR3? CoD3? NBA? NHL? Tony Hawk? NFS Carbon? Madden NFL?

 

jeśli chciałeś użyć słowa "będzie" to możnaby się kłócić - imo więcej typowo japońskich gier powstanie na Wii

jak będzie? okaże się za jakiś czas... ale przecież Ty już dzisiaj wiesz, że "najwięcej japońskich gier" będzie na PS3 <_<

 

PS.

Żeby nie było. Nigdy nie miałem PS2.

a widzisz... ja mam i bardzo sobie chwale, ale czy to oznacza, ze wsyzstko co wyjdzie od Sony mam uwielbiac? Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Prosilbym o zaprzestanie zlosliwosci po obu stronach "barykady". I radze sie do prosby zastosowac, zeby pozniej znowu zbiorowego placzu nie bylo ;)

- glosie ze zlewu ..ee to znaczy z wanny mialo byc ;) ,gwoli przypomnienia

tak dla krotkiej pamieci

 

lukk_ Sorry, ale za poglady karac nie bedziemy, bo nie o to chyba chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtualny wojownik gotowy do walki!

SEGA oznajmiła dziś, że prace nad grą Virtua Fighter 5 w wersji na PLAYSTATION 3 zostały pomyślnie zakończone. Teraz nową bijatykę czeka wjazd do tłoczni a następnie posiedzenie na półkach sklepowych. A, że VF5 zapowiada się znakomicie długo tkwić na nich nie będzie. Premierę gry w Ameryce Północnej ustalono na 20 lutego. Europa dostanie wirtualnego wojownika w momencie launchu PS3 w marcu. Czekamy z wypiekami na twarzy! Mogliby prezesiki dać nam już jakieś demko na PlayStation Store! Ehh...

 

PS. Przypominam, że wersja na X360 ukaże się już tego lata!

zrodlo: www.next-gen.com.pl

 

 

Od siebie dodam, ale wiedza to juz wszyscy, ze wersja na 360-tke bedzie znacznie, znacznie, znacznie lepsza :D .

 

jeśli chciałeś użyć słowa "jest" to kłamiesz! no bo co jest typowo japońską grą? Resistance? FNR3? CoD3? NBA? NHL? Tony Hawk? NFS Carbon? Madden NFL?

(...)

1. Napisz prosze dlaczego jak okazalo sie, ze 360-tka to najbardziej awaryjna i niedopracowana konsola w historii gier video to fani iksa porownuja jej awaryjnosc nagle do PS2, a nie do PS3??

Oczywiscie w tym przypadku nie pisze o tobie tylko natchnal mnie twoj post.

 

2. Dlaczego jak naped DVD w 360-tce okazal sie niezbyt dobrym posunieciem(przy okazji ponad standard awaryjnym) to przywolujesz czasy PSX'a, ktory podobno tez mogl miec zapimpletowany naped DVD, bo sytuacja podobno byla identyczna.

 

3.Dlaczego piszesz, ze na Wii bedzie wiecej japan gierek??

Tzn dlaczego w obronie iska i najezdzie na ps3(jak domniemywam) uzywasz Wii(nie tylko ty), a nie wspanialego pieca 360-tki??

 

@all

Cos sie chyba wam pomylilo??

 

Niedlugo dojdzie do tego, ze PS3 zaczniecie porownywac z x-boxem 3...

 

- glosie ze zlewu ..ee to znaczy z wanny mialo byc ;) ,gwoli przypomnienia

tak dla krotkiej pamieci

Gladiac jak ty sobie teraz zaprzeczasz to nawet nie masz pojecia.

Przeciez za poglady powinien byc ban nie?? :lol2:

Ale ogolnie lubie czytac twoje posty, ale nie dla informacji tylko dla dawki humoru.

Pisz tak dalej po prostu :D

I dobrze, ze ci sie glos ze zlewu z czym innnym nie pomylil :blink: :wink:

 

Oki MacOSek. Przekonałeś mnie! Jutro jadę do MM kupić X0! Przyjmiecie mnie do klubu XBOXa? Sony to kłamcy! Warunek spełniłem. :)

Pamietaj, zeby zawsze ponad wszystko wychwalac iksa, ukrywac fakt, ze grasz na konsoli ze zdjeta obudowa i na 15-letnim TV 21 cali.

A stwierdzenie, ze "Sony to klamcy" raczej nie wystarczy, wiec radze zasiegnac wiedzy od userow kloca.

 

ps. wez poduszke... :wink:

 

 

 

ps.@costi moge prosic na PW o slownik wulgaryzmow jakie mozna uzywac w tym temacie bez cenzury, bo napewno taki jest. Wynika to z tego tematu i pisze to calkiem serio, ale nie mysl, ze jestem jakos specjalnie wrazyliwy na tym punkcie tylko pewne nierowne traktowanie rzuca sie w oczy :-|

 

ps2. dlaczego w tych sklepach "nie dla idiotow" caly czas karmia ludzi tandetnymi demkami zamiast czyms dobrym jak np. GOW??

 

 

Pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci costiego, ktory notorycznie twierdzi, ze ja prowokuje :?

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki MacOSek. Przekonałeś mnie! Jutro jadę do MM kupić X0!

kiedy i gdzie niby próbowałem cie przekonać do zakupu iksa bo nie pamietam?

 

 

 

1. Napisz prosze dlaczego jak okazalo sie, ze 360-tka to najbardziej awaryjna i niedopracowana konsola w historii gier video to fani iksa porownuja jej awaryjnosc nagle do PS2, a nie do PS3??

Oczywiscie w tym przypadku nie pisze o tobie tylko natchnal mnie twoj post.

nie wiem - może dlatego, że PS3 mało kto ma i na temat jej awaryjności (bądź też nie) mało kto może się wypowiedzieć? a PS2 jest znana z tego, że się sypała więc porównanie imo na miejscu

 

2. Dlaczego jak naped DVD w 360-tce okazal sie niezbyt dobrym posunieciem(przy okazji ponad standard awaryjnym) to przywolujesz czasy PSX'a, ktory podobno tez mogl miec zapimpletowany naped DVD, bo sytuacja podobno byla identyczna.

że co ?

 

3.Dlaczego piszesz, ze na Wii bedzie wiecej japan gierek??

ponieważ tak uważam, nie mogę? wystarczy spojrzeć na PSP vs DS - gdzie jest więcej "typowo japońskich gier"?

 

Tzn dlaczego w obronie iska i najezdzie na ps3(jak domniemywam) uzywasz Wii(nie tylko ty), a nie wspanialego pieca 360-tki??

gdzie ja niby bronie iksa? coś ci się pomieszało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2481435[/snapback]

Pamietaj, zeby zawsze ponad wszystko wychwalac iksa, ukrywac fakt, ze grasz na konsoli ze zdjeta obudowa i na 15-letnim TV 21 cali.

A stwierdzenie, ze "Sony to klamcy" raczej nie wystarczy, wiec radze zasiegnac wiedzy od userow kloca.

 

Pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci costiego, ktory notorycznie twierdzi, ze ja prowokuje :?

:lol2:

a tak po za tym, to myslalem, ze zalapales bana i mamy spokoj :unsure:

 

 

MacOSek - jemu sie pomieszalo juz dawno temu (pamietam jak wedlug niego bronilem x360 jeszcze go nie majac :lol2: ) a tym "ponad standard awaryjnym" napedem z X360 to juz w ogole teraz dorzucil do pieca :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na X0 wyjdą gry japońskie tylko ile? Za to jest sporo gier z PC.

Sporo, tzn. ile? Albo lepiej - ktore? Czyzby GoW? A moze PGR3, albo CoD3, albo Kameo, albo Lost Planet, albo...? ;) Produkcji EA w tym miejscu nie licze, bo ich gry wyszly na lika platform jednoczesnie (zreszta, czy cos z ich gier sportowych poza Fifa 07 wyszlo na PC?).

Zreszta argument o grach z PC jest IMHO troche chybiony, bo wiele tytulow teraz wychodzi jako multiplatformowe, a PC sie czasami zdarza byc na liscie ;)

 

 

- glosie ze zlewu ..ee to znaczy z wanny mialo byc ;) ,gwoli przypomnienia

tak dla krotkiej pamieci

Dobrze, pamietam - nikogo tu bil nie bedeza to, ze lubi/nielubi ktoregos producenta. Ale jak zaczniecie sobie wrzucac, to zadne poglady nei pomoga ;)

 

Reszty komentowal nie bede, zrobiono to juz za mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

o awaryjnosci XO i PS3

nie wiem - może dlatego, że PS3 mało kto ma i na temat jej awaryjności (bądź też nie) mało kto może się wypowiedzieć? a PS2 jest znana z tego, że się sypała więc porównanie imo na miejscu

2 miliony sprzedanych konsol. Microsoft sprzedal tyle XBoxow 360 gdzies po 3 miesiacach od premiery. miesiac po premierze (gdy tych XO sprzedanych bylo znacznie ponizej 2 milionow sztuk) glosno bylo o tym, ze XO jest awaryjny, ze ma Lights of death, ze sie czesto wiesza - i mowiono: to pierwsza partia konsol, to normalne. i spoko. PS3 jest na rynku od ~2 miesiecy, sprzedalo 2 miliony konsol - sa znane jakies przypadki padania sprzetu ot tak, bez niczego? ja o takowych nie slyszalem.

to, ze PS2 bylo awaryjna konsola (tak na marginesie - pokaz mi kogos, kto konsoli nie przerabial ani nie katowal Swap Magiciem i komu ta konsola padla) nie oznacza, ze to samo bedzie z PS3.

czy to, ze XBox1 mial 2-3 fajne gry oznaczac musi, ze XBox360 tez tylko tyle fajnych gier miec bedzie? (nie licze multiplatformerow oczywiscie)

fakty sa takie, ze XBoxy 360 padaja moze nie jak muchy, ale maja dosc wysoka smiertelnosc - smiem twierdzic, ze wyzsza niz PS2. faktem jest, ze jest to cholernie glosna konsola, na ktorej w nocy praktycznie nie da sie grac bez denerwowania domownikow/sasiadow. i prawda jest, ze jest to dobra konsola, z ogromnymi mozliwosciami i jak na te mozliwosci - tania.

natomiast PS3 to nadal troche kupowanie kota w worku - placi sie niemala kase za potencjal - choc moze sie okazac, ze wcale nie bedzie mocniejsza zauwazalnie od XBoxa360. jest za to cicha i wyglada na to, ze bezawaryjna. choc patrzac na ostatnia generacje gier na PS2 nie moge sie oprzec wrazeniu, ze Microsoft bedzie musial mocno pospieszyc sie z trzecim XBoxem - jesli gry na PS3 beda wyciskac z konsoli tyle, co np. Gran Turismo 4 czy God of War z PS2 - to faktycznie moze sie okazac, ze "next gen zacznie sie gdy Ken tak powie" ;)

a tak w ogole ten caly wyscig dziala tylko i wylacznie na nasza - czyli graczy - korzysc. przynajmniej tak dlugo, jak dllugo nowe konsole "nextgenowe" nie sa wypuszczane w cyklach krotszych niz te 5-6 lat.

 

dziwne, przecież w ostatnich statystykach dotyczących sprzedaży opublikowanych przez Sony PS3 tak rewelacyjnie się sprzedaję :D

zapoznaj sie z pojeciem "chlyt marketingowy" i sprawdz, jaki procent ogolnej ilosci PS3 stanowia wersje z 20GB dyskiem - czyli te, ktorych cene Sony zamierza obnizyc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy i gdzie niby próbowałem cie przekonać do zakupu iksa bo nie pamietam?

 

Czyli co próbujecie od 30 stron tego tematu udowodnić jeżdżąc po PS3? Myślałem, że chodzi o to aby olać PS3, nie być ślepym i zauważyć zalety Iksa i w końcu go kupić?

 

nie wiem - może dlatego, że PS3 mało kto ma i na temat jej awaryjności (bądź też nie) mało kto może się wypowiedzieć? a PS2 jest znana z tego, że się sypała więc porównanie imo na miejscu

że co ?

 

Zanim X0 pojawił się na naszym forum to o awaryjności tej konsoli i rysowaniu płyt wrzało na każdym z for. Wtedy tłumaczono to jednostkowymi przypadkami. Później teksty w stylu: Ja mam już 3 miesiące i nic się nie popsuło. Z czasem okazało się, że na naszym forum są osoby, które w ciągu roku mają już 4 konsole. Jak na razie o PS3 cisza i to mnie cieszy! :)

 

Pisząc o awaryjności PS2 to skąd masz te dane? Akurat tak się składa, że serwisowałem PS2 i uwierz mi, że jedyna wada tych konsol to laser (w szczególności HD7 - modele od V9 do Slim- te znowu bolały linie zasilania po przeróbce, ale robiłeś poprawkę fabryki i po przeróbce śmiagją ;)). Ludzie targają te konsole do znajomych, siedzą upaleni w dziesięciu, grają całymi dniami i nic się nie dzieje. Poza laserem praktycznie nic się nie psuło!

 

ponieważ tak uważam, nie mogę? wystarczy spojrzeć na PSP vs DS - gdzie jest więcej "typowo japońskich gier"

 

I ja tak samo uważam o PS3. Nie mogę? Analogia do PS2 vs Xbox.

 

Zreszta argument o grach z PC jest IMHO troche chybiony, bo wiele tytulow teraz wychodzi jako multiplatformowe, a PC sie czasami zdarza byc na liscie

 

Chodzi mi o kontynuację gierek z pieca. Nie mówię, że to źle ale wolę gry typowo japońskie. To jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

lubie czytac topic o ps3, zawsze sie tu mozna fajnie rozerwac, i tyle rzeczy dowiedziec np.o ps2 a nawet o x360 :)

 

o nowym "Singstar"' przeczytacie w linku

ign.com

singstar

 

"Area51" w wersji na ps3 nadciaga

 

BlackSite: Area 51 First Details

We declassify Midway's extraterrestrial follow-up with the first details, images and trailer.

by Chris Roper

 

January 24, 2007 - In the early part of 2005, Midway rejuvenated its alien-centric lightgun shooter franchise on the PC, Xbox and PlayStation 2 with Area 51. The game was a pleasant surprise all around, boasting fantastic visuals (especially on the consoles) and an engaging storyline that wound tighter and tighter as it progressed. This summer, Midway Studios - Austin will unleash its sequel on the PlayStation 3, Xbox 360 and PC in the form of BlackSite: Area 51.

 

While details on the storyline are scarce at this point, it sounds as if you'll be given choices along the way that will allow you to dictate the moral standing of your character. The game description words this as follows: "The player's modern-day emotions and fears are driven into a world charged with grave responsibility affecting lives hanging in the balance and eventually finding himself torn between his professional orders and his own ethical standards. In the end, only the actions of the player and his squad can shape the outcome of BlackSite: Area 51 during this potentially pivotal moment in history."

 

Speaking of the squad, you're now in complete control of a Special Forces squad. Their morale will play a part in how well they perform. Properly commanding them will have them at their best, but running them poorly into bad situations will negatively affect their aim, wear down on their fatigue and make them even lose the will to fight. Squad commands are said to be contextual, utilizing a single button to take care of all your available commands without the need to scroll through menus or whatnot.

 

Vehicles will now play a part in the game. Vehicles such as HMMWVs, ATVs and even civilian vehicles will play a part in the action. Helicopter raids will also be present where you'll take a seat in the gunner's position to mow down enemy soldiers from up on high.

 

The level design is promised to be multi-pathed with various routes that you can take to surround and flank the enemy. Cover points will be prominent, encouraging you to make proper use of your squad and covering fire. The cover won't be safe for long however as much of the game's environments will be destructible - to what extent, we're not sure, but the trailer that you'll find in our video section looks promising.

 

Lastly, BlackSite: Area 51 will ship with a number of online multiplayer modes. These will be a mixture of classic game types like Deathmatch, Team Deathmatch and Capture-the-Flag, along with a number of brand-new variants that will be unique to the game, like the Human vs. Reborn and Siege modes, where teams attempt to control each of the levels territories while capturing their enemies.

 

BlackSite: Area 51 is scheduled to ship sometime this summer on the PlayStation 3, Xbox 360 and PC. We'll have in-depth impressions with the game very shortly, so stay tuned.

Dołączona grafika

 

z fabuly wynika ze obcy wyladowali na skupie zlomu gdzie do budowy nowych robotow i tym podobnych uzyli zezlomowanych ps3 ktore okazuja sie niezawodne nawet po zlomowaniu ;)

 

i jeszcze to :

 

PS3 1.5 Hits Japan

Sony offers latest update.

January 23, 2007 - Continuing its bold effert at keeping USB cables permanently plugged into PS3s throughout the world, Sony has announced the latest PlayStation 3 firmware update. The Japanese PS3 will turn 1.5 on 1/24, bringing with it a handful of minor updates.

 

The big change this time around seems to be in the form of payment options for the PlayStation Store. While the store has been limited exclusively payment via credit card until now, the PS3 will now be able to accept "Edy" system pre-paid electronic money. You're required to have an IC Reader/Writer attached to your PS3 in order to use this system. Readers are now available for the PC.

 

Other changes include support for Korean language input via keyboard and updated PlayStation and PlayStation 2 backwards compatibility.

 

Stay tuned for details on the stateside version of the 1.5 firmware update.

Edit:

Kojak_ct - a co fabuly do gry nie mozna ukladac? :lol2:

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...