Skocz do zawartości
Galvatron

60 Rocznica Wyzwolenia Auschwitz-birkenau.

Rekomendowane odpowiedzi

... a film "lista schndlera", ktory mowi o amerykaninie mieszkajacym podaczas wojny w Polsce, ktory "wykupil" 50 000 żydow :o naprawde wstrzasajacy film... warto obejrzec...

1241815[/snapback]

:blink:

 

Powiedz co cpales nim napisales tego posta. Nie wierze, ze "popelniles" to na trzezwo :mur:

 

Po 1sze- nazywal sie Schindler

 

Po 2ie- byl Niemcem

 

Po 3ie- 50.000? Podziel ta liczbe przez... 50. Wtedy bedzie to przyblizona ilosc (naturalnie w zadnym stopniu nie pomniejsza to jego zaslug)

 

Po 4te- eee... szkoda slow na ciebie. Badz tak mily i wyjdz- a juz z pewnoscia nie udzielaj sie w tematach "historycznych".

 

Rosnie kolejne pokolenie niedouczonych ignorantow. C U D N I E :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie poważny temat, a tu takie pyskówki :/

 

.maly - ktoś delikatnie wyprowadził Cię z błędu, a Ty wyskakujesz z ryjem! Zachowanie jak u małolata, który sam nie wie czego chce! Nie możesz wypowiadać się, a nawet kłócić, na poziomie? Wysokim poziomie! Nie pisz nic/wyjaśnijcie sobie niejasności na gg/pw/listownie.

 

Wyskoczysz pewnie na mnie z bluzgami. Prawda? Wyzwiesz mnie od "takich i owakich" powiesz co o mnie myślisz i dasz w ten sposób upust swojej wściekłości. A wiesz co ja na to powiem? Mam to w d... . Nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem, abym się tym przejmował, czy jakoś szczególnie mnie to ugodziło. Chociaż wiedząc, że na to czekam, na to abyś Ty sam się ośmieszył na oczach forumowiczów, pewnie przycichniesz. Prawda? Wiedzę, że masz kompleksy, czujesz się niedowartościowany i w ten sposób próbujesz zwrócić uwagę całego świata na siebie. Zrób coś pożytecznego a "wybudujesz sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu"

 

Panowie. Może koniec głupich waśni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze mi to wybaczysz mechl!k ;]

 

Schindler urodzil sie w Sudetenlandzie, czyli w zadnym wypadku nie byl Austriakiem.

 

Temat historyczny, zwiazany z Oswiecimem (ergo Zydami), wiec NIE WYPADA by pisano glupoty o tak waznej postaci historycznej jak Oskar Schindler wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...