Skocz do zawartości
P1T3RR0

Zegarynka Za 300 Złociszy...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić sobie czasomierz (0k 300zl), ale nie moge sie zdecydować. Szukałem na stronie Zibi różnych Casio'ów ale może inne firmy mają lepsze, więc jeśli chcecie pomóc to polećcie jakiś zegarek. Lubie tzw. nowoczesne klasyki, ale przydałby się na przykład stoper, alarm itp.

Czekam na propozycje...

Edytowane przez Piterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam fossil - bardzo fajne moim zdaniem wzornictwo, niesamowita trwałość (dotychczas zegarki wytrzymywały na mnie max. 2-3 lata, fossila mam już piąty rok, na szkiełku ledwie jedna ryska).

 

jedyny problem - znaleźć to w PL (na stronie http://www.prezencik.pl jest ich kilka ale same jakieś takie dziwne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz tego:

 

http://www.zibi.pl/produkty2.asp?kat=1&podkat=2&id=344

 

Klasyczny, elegancki wygląd połączony z nowoczesnymi funkcjami (typu notes telefoniczny i inne bajery ;) )

Osobiście posiadam model z białą tarczą i jestem z niego bardzo zadowolony. Casio to sprawdzona firma - ich zegarki sie nie psują;] Ten co link podałem kosztuje 299, ale ja szarpnąłbym się na model waveceptor (ponad 400 zł) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za porady.

 

Co do Fossilów to miałbym dostęp bo siostrę wywiało za wielką wodę, ale ceny tych które mi się podobają zaczynają się od 165$ więc rezygnuję...

 

Do Timex'ów się zraziłem bo wujek i kuzynka sobie kupili, i oboje kilka razy chodzili do serwisu bo mieli jakieś problemy (nawet na deszczu woda sie dostawała do koperty...

 

Zawęziłem narazie poszukiwania do tych sześciu modeli: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Napiszcie co sądzicie, i oczywiście jeśli coś innego wpadnie wam w oko to nie pogardzę informacją...

 

Ale niestety z kupnem będę musiał trochę zaczekać bo te fajniejsze są droższe niż sobię mogę w tej chwili pozwolić.

 

THX again za poświęcony czas...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys ten co podałes jest za drogi, i do tego brzydki;]

 

Piterro

Z modeli, które wybraleś, polecam pierwszy :) .

4 i 5 mają bardzo nieczytelne tarcze, ale jeśli Tobie się podobają, to bierz ten czarny;] Chociaż ja uważam pomysł umieszczenia wyświetlacza na całej tarczy, pod wskazówkami za calkowicie nietrafiony :P . Twincept to co innego - tam LSD jest nad wskazówkami i można go wyłączyć. Jednym slowem 4 i 5 bleee :P Ja bym je sobie odpuścił.

 

Modele 2,3 i 6 nie mają chyba nawet czegoś tak prozaicznego, jak podświetlenie tarczy (albo ja nie widze). Poza tym zastanow się, czy warto placić 350 zł za tytanowy pasek.

 

Reasumując - bierz pierwszy :) Sam go posiadam i jest świetny :D

 

(Chociaż przyznam, że 2 też mi sie bardzo podoba - jak masz tyle kasy i nie potrzebujesz rozbudowanych funkcji, to bierz :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam G-Shocka - jakieś 7 lat temu dałem ok 270zł za niego - 7 lat!! Chodzi idealnie, zero rysek, i oryginalny pasek!! Latał już sporo razy, pływałem nim w morzu pare wakacji, w górach - wiele przeżył przez ten czas ale jego to nie rusza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-Shock'i sa ohydne :) . Co z tego, ze funkcjonalne i niezniszczalne, skoro wyglądają jak renesansowa busola :lol: . Ja wole coś bardziej subtelnego, eleganckiego, gustownego.... ;)

 

Aha Piterro, jeszcze jedno - nie kupuj Timex'ów - psują sie, a i sama firma niesolidna:/ Dość niedawno był tu topic, jak ktoś reklamował Timex'a ze skorodowaną od potu kopertą i uznali, ze to nie podchodzi pod gwarancje:/ Także Timex'y wole omijać z daleka;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-shock'i niektóre sa nawet ciekawe, ale jak dla mnie to są one olbrzymie... i tylko to je dyskwalifikuje...

Co do timex'ów to już wyraziłem swoją opinię...

 

Ale powiem Wam, że dostałem od chrzestnego na komunię Q&Q za 60 dych chyba, klasyczny bez bajerów.

10 lat wytrzymał. Także się kilkakrotnie kąpał w morzu, a nawet w basenie solankowym. Grałem w nim w nogę i często zaliczałem glebę a jemu nic... Jedna ryska powstała przez te 10 lat na szkiełku i to nawet pamiętam, że to było na zamku w Malborku (jakoś machnąłem ręką i biedaczek uderzył o jakiś wystający kawałek muru...). Niestety po 10 latach znoszenia mioch kaprysów nawalił mechanizm... Jaki z tego morał?? Otóż zegarek nie musi być G-shockiem, żeby być dobrym...

Póżniej zostaem na lodzie z komórką jako zegarkiem ale to nie to samo, dlatego postanowiłem zakupić coś porządnego...

 

Co do propozycji Borysa, zegarek fajny ale nieco za drogi, poza tym od tych funkcji które wymieniłeś mam telefon więc odpada w przedbiegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sam stałem przed podobnym wyborem a szukałem zegarka klasycznego z podswietleniem, datą i wodoszczelnoscia - nic wiecej praktycznie nie bylo mi potrzebne :)

Po dlugich poszukiwaniach (oczywiscie na allegro, bo ceny casio w sklepach i na stronie zibi sa kosmiczne) wybór padł na ten zegareczek klik

Kosztowal mnie równe 200 zł, oczywiscie nówka :)

 

jak cos to moge dac namiary na goscia ktory jako jedyny go sprzedawal, moze jeszcze jest w stanie zalatwic

 

cyknalem na szybko fotke:

Dołączona grafika

 

podswietlenie ma zabójczo jasne, oswietlam sobie nawet nim caly pokój w nocy :razz:

jedyne czego mi brakuje to troszke wiekszej tarczy i cienszej koperty, ale mimo wszystko polecam

Edytowane przez madek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- dlaczego nie robia "negatywowych" lcd do czarnej tarczy?

2- pisalem o nim wczesniej. Dodam tylko ze tytan nie powoduje uczulenia ;)

3- zawsze podobal mi sie taki sposob wyswietlania daty :)

4- najbardziej mi sie podoba (czarny wariant kolorystyczny).

5- nie wiem- podoba mi sie, ale chyba minus ze nie ma calej godziny wyswietlanej na lcd

6- fajna bransoletka :D

 

Dodam jeszcze ze podoba mi sie ten zegarek, ktory wstawil madek.

 

Pare slow o moim zegarku- mam Casio db-34h, kupilem go w czasach kiedy komorki byly jeszcze luksusem (i wazyly po pol kilo ;) ) i nawet mam w nim jeszcze kilka telefonow. Niezle sie spisuje do tej pory, chociaz jest niezle porysowany i troche przytarty ;)

Po rozkreceniu w domu(2x- sprawdzenie jaka bateria i jej wymiana ) jest nadal wodoszczelny, wymaga ustawienia raz na pol roku- rok (zalezy jak sobie przypomne ;) ) i tez niezle potrafi poswiecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Madek, daj namiary na tego Allegrowicza, i napisz jeszcze czy masz na niego gwarę i czy możesz go zanieść do dowolnego punktu Zibi? Też rozglądałem się na Allegro, ale jakoś nic nie znalazłem, muszę zajrzeć znowu, może będzie coś ciekawego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piterro

Gwary do niego niestety nie bylo, ale zaryzykowalem i mysle ze sie oplacilo. Przez miesiac czasu dziala idealnie, co bedzie dalej zobaczymy. Byl nowiutki na 100% - folia na wyswtietlaczu, zero sladow uzytkowania, oryg. pudełko, stojaczek i instrukcja.

 

Nick wyslalem Ci na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania naprawde dobry zegarek, tak dobry, ze az nie jest mi az taki dobry po3ebny :D hehe, namieszalem troche, ale oblookaj sobie :> 1248718[/snapback]

Our Price US$1452.00 :blink:

Mi by bylo wstyd na reke go zalozyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, za nick ale ja jednak wolę z gwarancją...

Ale dobrze, że przypomniałeś mi o Allegro, jest jeden koleś u którego jest tanio a do tego daje gwarę i napisał, że nawet jak nie ma jakiegoś zegarka na Allegro to może uda sie załatwić i wystawić.

 

Jest kilka sklepów w mieście to sobie pojadę oblookać jak te zegarki wyglądają na żywca(ale niestety za jakieś 3 dni, bo mam kostkę skręconą i ledwo mogę dojść do WC :D ), ale na pewno w żadnym nie kupię bo drogo jak %$#%$#...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Our Price US$1452.00 :blink:

Mi by bylo wstyd na reke go zalozyc...

1248790[/snapback]

 

Heh, jak byłem na Capri, to wpadłem na pomysł pozwiedzania sobie sklepow;] No i moją uwagę przyciągnał salon ROLEX'a :D Wchodze (ludzie dziwnie sie na mnie patrzyli :lol: ) i szukam jakiegoś malego zegarka bez żadnych funkcji poza datownikiem;] W końcu znalazłem taki jeden niepozorny;] Patrze na cene... nie, to niemożliwe, musiałem sie pomylić o kilka zer :lol: Patrze raz jeszcze - nie może być watpliwości - zegareczek kosztował 230 000 Euro :lol: :lol: Za te z bajerami krzyczeli ponad 300 000 :lol: Jak zacząłem robić zdjecia to mnie jubiler ze sklepu wyprosił :evil: :lol: Zdążyłem zrobić jedno, ale rozmazane wyszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te zegarki co pokazujecie ale i drogie... Ja jakies 5-6 lat mialem timexa z serii IronMan. Elektroniczny o calkiem znosnym wygladzie i z metalową bransoletką. Działał sobie spoko jakies 4 lata kiedy to oberwałem mocno piłką w ręke i zerwal sie pasek (byl laczony gumowymi czesciami... i one sie urywaly) pozniej rok przelezal na polce i jakies pol roku temu kupilem inną bransolete :> Niestety zostawilem go na sali gimnastycznej w mojej szkole i slad po nim zaginol... a zegarek byl naprawde solidny, nigdy go nie sciagalem na basenie i nie oszczedzalem. Naprawde mocny byl...

 

A polecam tez takie :D :

 

http://www.thinkgeek.com/gadgets/watches/6a17/ - toche brzydki ale pomysl genialny :D

http://www.thinkgeek.com/gadgets/watches/664e/ - cena...

 

 

http://www.thinkgeek.com/gadgets/watches/664e/ - ROTFL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 3 lat Seiko Sapphire i jest super. Szkiełko się nie rysuje, działa bez zarzutu.

 

A mi osobiście marzy się Breitling For Bentley, Rolex DAYTONA lub Yacht Master no i oczywiście Maurice Lacroix Masterpiece dają rady :wink:

Edytowane przez michalak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Byłem w sklepie, i na realu najbardziej spodobał mi się TEN. Już napisałem do faceta na allegro, czy byłby w stanie go załatwić. Pozostaje jedynie wybór koloru tarczy, na zibi.pl bardziej podoba mi się czarna wersja, jednak w sklepie pytałem i mówili, że nie ma czarnej wersji, tylko na fotce inaczej pewnie wygląda, jeśli to prawda to biorę granatowy...

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za rady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...