Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Speedtoucha? Bez ŻADNEGO problemu. Ściągnij sterowniki ze strony Thomsona pod x64 i jazda, instalują się bez bólu.

no to ciekawe ze u jednych sie instaluje u drugich nie :(

u mnie nie wykrywa modemu zaczynaja sie instalowac po chwili pisze wykrywanie modemu i tak sobie moge czekac .. po 5 minutach pisze ze nie wykrylo modemu i tyle probowalem 10010 razy (oczywiscie stery najnowsze 64bit ze stronki speedtouchdsl

pozdr

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawe ze u jednych sie instaluje u drugich nie :(

u mnie nie wykrywa modemu zaczynaja sie instalowac po chwili pisze wykrywanie modemu i tak sobie moge czekac .. po 5 minutach pisze ze nie wykrylo modemu i tyle probowalem 10010 razy (oczywiscie stery najnowsze 64bit ze stronki speedtouchdsl

pozdr

A jaki masz modem? Ten w czarnej czy srebrnej obudowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się oba instalują, bo mam oba ;-), a modem podczas instalacji masz podłączony czy odłączony? Jak podłączony to odłącz i dopiero jak jest wykrywanie to podłącz.

Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam winxp x64 1433

a od ms dostalem maila z cd-key do 1830

i cd nie dziala masz ktos moze cd do 1433 ? jak tak to bym bardzo prosil

Musisz ściągnąć wersję z linka podanego od ms, innaczej nie będziesz miał dobrego key'a.

 

Pewnie ściągnąłeś sobie wersje podaną przez kogoś w tym temacie (z innego linka niż ms) i ci nie chodzi :P Też to miałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz modem? Ten w czarnej czy srebrnej obudowie?

ten w srebrnej

podczas inastalacji mam podlaczony caly czas ale probowalem odlaczac i podlaczaci lipa ;p

no teraz sprobuje od poczatku go nie podlaczac do czasu wykrywania

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za NOD32.

P.S. Wiadomo cos o sterach do Sagema? Bo jak tak dalej pojdzie to chyba zmienie na Thomsona, tylko mam nadzieje ze nie bede mial takiego problemu jak hanti, bo mnie chyba krew zaleje... ;)

Edytowane przez Shadar Logoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie nie wiecie ale sagem wcale nie produkuje tych modemów on je tylko firmuje hehe tylko zapomnialem jak sie nazywa mialem pracowac w tepsie jako pomoc techniczna od pakietów internetowych i pytalem sie typa który nas szkolił :) a jedno mnie dziwi na linuxsie jauz kupe czasu są stery 64 bit a do glupiego windowsa co go tyle ludzi uzywa niema hehe treszta tamtych sterów nie robi sagem ale jakos tak wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluje Sobie thomsona pod x64, pobrałem stery pod x64 ale podczas instalacji każą mi podać :

 

metode łączenia się z Internetem (np. PPPoE lub PPPoA),

 

i

 

parametr VPI/VCI (np. 8/35),

 

 

Dołączona grafika

 

 

no i w tym momencie mam problem, instalowałem kilka razy wpisując

 

więc co mam tam wpisać jakich metod używa neostrada i ile wynosi to VPI/VCI ?

 

instalowałem killka razy modem wybierałem pppoe i pppoa, ale cały czas podczas połączenia wyskakuje błąd.

 

 

Help me :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie nie wiecie ale sagem wcale nie produkuje tych modemów on je tylko firmuje hehe tylko zapomnialem jak sie nazywa mialem pracowac w tepsie jako pomoc techniczna od pakietów internetowych i pytalem sie typa który nas szkolił :) a jedno mnie dziwi na linuxsie jauz kupe czasu są stery 64 bit a do glupiego windowsa co go tyle ludzi uzywa niema hehe treszta tamtych sterów nie robi sagem ale jakos tak wyszło

Nie pisz bzdur.

To jak najbardziej produkt sagema. Chyba kolega Ci coś zle naopowiadał. Stery x86 przechodzą walidację, i być moze wkrótce będą wypuszczone na świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur.

To jak najbardziej produkt sagema. Chyba kolega Ci coś zle naopowiadał. Stery x86 przechodzą walidację, i być moze wkrótce będą wypuszczone na świat.

Chciałeś napisać x64 ;-), coś ja i tak wątpie w ich szybkie pojawienie się na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja rozniez od niedawna jade na 64bitach i na razie nie mam wiekszych problemow :) wszystko działa sprawnie tylko zastanawia mnie jedno - nie wydaje sie wam ze ten x64 zjada wiecej ramu podczas paracy ? poza tym nod32 działa pod 64bitowymi XP'kami tylko działa jako aplikacja 23 bitowa :/

Edytowane przez htw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo to nie PPPoE tylko PPPoA, więc nie wprowadzaj kolegi w błąd. VPI/VCI ma być 0.35.

zainstalowałem jako PPPoE i VPI/VCI 0,35 i wszystko git ;)

 

Czego używacie do kontrolowania napięć?

Smart Guardian nie chodzi, chyba że nie wiem o jakiejś wersji pod x64.

 

Edit

 

[ciach!]a mać, zmieniłem sobie datę na aktualną, reset i wita mnie okienko konieczności rejestracji :mur: :mur: :mad: :mad:

 

Nosz ja [ciach!]le , pół dnia instalowałem tego x64 i 2 pół doprowadzałem go do perfektu.

 

Da się coś z tym zrobić? zmieniłem znów datę w biosie na taką jak była wcześniej, ale dalej pojawia się aktywacja.

 

Jedyna szansa w szukaniu cracka który de facto wcale nie był mi potrzebny bo miałem zamiar pobawić z tydzień legalnie.

???

 

Może ma ktoś pod ręką cracka aktywacyjnego do tej windoz x64 PROF, nie chce sobie kompa zasyfić przy szukaniu na stronach warezowych :/

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem jako PPPoE i VPI/VCI 0,35 i wszystko git ;)

ehhh to ja mam jakiegos lewego speedtoucha (dodam ze byl brany od tepsy juz dosyc dawno) moze cos ma skopane w tym swoim hardware id i sterowniki go nie lapia heh dziwne :( musze czekac az wyjdzie nowa wersja lub cos do sagema bedzie bo mam na szczescie te 2 modemy

dodam ze pod 32bit nigdy nie mialem problemow z jego instalacja tu po prostu nie widzi modemu

pozdr

 

ps a co do ppoe i ppoa to ppoa jest minimalnie lepsze podobno od ppoe np do gier

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Hacker+ Napisano Dzisiaj, 19:48

są gdzieś sterowniki od tego systemu dla karty wifi dlink DWL-G520+ albo podobnych? na stronie producenta nie mogłem znaleźć :/

Przyłączam się do pytania posiadam dlink DWL 510 i mam ten sam problem nie mogę znieść sterów do xp64, gdzies wyczytałem ze stery można ściągnąć ze strony gigabyte, albo ze strony realtek (ściągnąłem wersje pod zwykłego xp i xp64) i tak tez zrobiłem ale najpierw próbowałem zainstalować na zwykłym xp te stery ale wyświetlał mi się komunikat: „w podanej lokalizacji nie ma informacji o używanym sprzęcie” i lipa nie mogę zainstalować sterów. Podejrzewam ze w win xp 64 będzie ta sama sytuacja!? Może ktoś ma doświadczenie z podobnymi kartami wi-fi.

Edytowane przez Mateo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się coś z tym zrobić? zmieniłem znów datę w biosie na taką jak była wcześniej, ale dalej pojawia się aktywacja.

 

Jedyna szansa w szukaniu cracka który de facto wcale nie był mi potrzebny bo miałem zamiar pobawić z tydzień legalnie.

???

 

Może ma ktoś pod ręką cracka aktywacyjnego do tej windoz x64 PROF, nie chce sobie kompa zasyfić przy szukaniu na stronach warezowych :/

Nie ma cracka. Nie odpalisz go już, musisz robić reinstal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś z was może OC pod x64?

Mój procesor pod Windows xp chodził stabilnie na 3.9Ghz a teraz po instalacji x64 ledwo wyciaga 3.6 :?

Czy któs ma podobne problemy? Czym to jest spowodowane?

 

-------------

P4 630 3.0

ASUS P5LD2

2 x 512 DDR2 533 Kingston

X800gt @ 12p

HuntKey HK-350-AP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...