Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było przed instalacją sprawdzić jaki antywirus-firewall będzie chodził na XP 64 bit. A ty nawet nie pokusiłeś się aby poczytać trochę przed instalacją. Rozum to domena mądrych. A jak planujesz sex z dziewczyną to też tak na żywioł lecisz?? Rozwiązanie twojego problemu nazywa się AVAST. Odpal google chłopie i zacznij myśleć.

Edytowane przez zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było przed instalacją sprawdzić jaki antywirus-firewall będzie chodził na XP 64 bit. A ty nawet nie pokusiłeś się aby poczytać trochę przed instalacją. Rozum to domena mądrych. A jak planujesz sex z dziewczyną to też tak na żywioł lecisz?? Rozwiązanie twojego problemu nazywa się AVAST. Odpal google chłopie i zacznij myśleć.

1729452[/snapback]

 

Musk Cie piecze?

Jak bawisz sie i testujesz po kolei winy to czytasz co na nich chodzi?

A jak znalazles juz cos dziajacego to podziel sie w sposob przystaly na czlowieka z rozumem, a nie plec od rzeczy.

Szkoda mi takich ludzi co mysla ze pozjadali wszystkie rozumki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować Q'n'Q na W64?

Jakie programy? Ktoś to zrobił?

1726981[/snapback]

robiłem - kiedyś - o RMClock można zapomniec (przynajmniej kiedy ja go testowałem to nie działał - może już działa w x64) - pozostaje ci albo korzystać z C'n'Q AMDkowskiego czyli właczyć w biosie, zainstalować sterownik do procka i włączyć minimalne zarządzanie energią w panelu sterowania - to jest wariant 1.

Wariant 2gi - CrystalCPUID

wariant 3 - ręczne zmiany z clockgena

 

co do antywira pod x64 to polecam NOD32 - naprawdę niezły antywirus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musk Cie piecze?

Jak bawisz sie i testujesz po kolei winy to czytasz co na nich chodzi?

A jak znalazles juz cos dziajacego to podziel sie w sposob przystaly na czlowieka z rozumem, a nie plec od rzeczy.

Szkoda mi takich ludzi co mysla ze pozjadali wszystkie rozumki :/

1729941[/snapback]

No bardzo mi przykro ale ten wątek wyczerpująco dałby ci odpowiedź na to pytanie i wiele, wiele innych, gdybyś tylko zechciał go łaskawie przeczytać od początku. Przepraszam kolego że byłem taki złośliwy. No to teraz pytaj, pytaj o wszystko po raz enty na tym forum, a my będziemy jeszcze raz komponować odpowiedzi. Bo jak mniemam te sprzed miesiąca i trzech i pół roku to cie nie zadowoliły?

Edytowane przez zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos z was jak edytowac plik usbport.sys??

 

chodzi o czestotliwosc z jaka ma pracowac port

jest to w miare potrzebne bo np przy 500mhz duzo lepiej i dokladnie pracuje myszka

na normalnej wersji xpeka dziala ten pliczek http://stalker-game.pl/forum/files/mouse_stuff.rar

probowalem tego samego zrobic z x64 niestety zakonczylo to sie fiaskiem

moze ktos posiada taki pliczek specialnie do x64 z podkrecona czestotliwoscia?? albo wie jak to zrobic, zedytowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawily sie stery do  Thomson/Speedtouch 330

1720442[/snapback]

Ciekawe. Jak to zrobiłeś? Ja próbowałem z 4 razy zainstalowac te stery i jedyne co się udało to: zainstalowac ten modem, ale nie udało sie połaczyć z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Jak to zrobiłeś? Ja próbowałem z 4 razy zainstalowac te stery i jedyne co się udało to: zainstalowac ten modem, ale nie udało sie połaczyć z netem.

1730907[/snapback]

U mnie to samo z tym modemem, generalnie kupa.

Moze ma ktoś przepis na instalacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo z tym modemem, generalnie kupa. 

Moze ma ktoś przepis na instalacje?

1730998[/snapback]

Wypaliłem płytkę, zainstalowałem nowe stery nVidi, potem setowniki do Thomsona... i działa. Mam net na Neo, do tego Firefox'a 1,5 beta. Wszystko działa doskonale i bardzo szybko, szybciej niż IE64. Właśnie teraz tego uzywam.

Acha w My ISP trzeba wpisać "phone numbe: 0"

 

robiłem - kiedyś - o RMClock można zapomniec (przynajmniej kiedy ja go testowałem to nie działał - może już działa w x64) - pozostaje ci albo korzystać z C'n'Q AMDkowskiego czyli właczyć w biosie, zainstalować sterownik do procka i włączyć minimalne zarządzanie energią w panelu sterowania - to jest wariant 1.

DZięki Raptor, próbowałem z RMClock bo go używam przy win32, ale bez rezultatu. Sprubuję z CrystalCPUID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jake karty sieciowe Wireless LAN bezproblemowo dzialałą na tym systemie muszę kupić nową sieciówkę , do mojego Planet WL-8305 niestety nie ma sterowników - a koniec terminu 14 dniowej rejestracji neubłagalnie sie kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) mam ta samą karte 8305 sterów niestety nie ma ale np do kart:

 

KARTA WI-FI ASUS 54G RALINK

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=64382225 sa stery do wszystkich windowsów w tym 64 bitowych... sprawdzałem osobiscie ... ja dalej czakam na stery do wl-8305 ale chyba szybciej karte wymienie..:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej to który plik trzeba sciagnac...

WS03SP1_RTM_1830_PX6_EN.iso  - 572,022KB
czy ten:

srv03sp1_usa_1069_amd64fre_pro.iso

bo ja juz sie pogubilem a microsoft nie przysyla mi emaila :/

 

help jeszcze raz... bo nie wiem co sciagac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypaliłem płytkę, zainstalowałem nowe stery nVidi, potem setowniki do Thomsona... i działa. Mam net na Neo, do tego Firefox'a 1,5 beta. Wszystko działa doskonale i bardzo szybko, szybciej niż IE64. Właśnie teraz tego uzywam.

Acha w My ISP trzeba wpisać "phone numbe: 0"

DZięki Raptor, próbowałem z  RMClock bo go używam przy win32, ale bez rezultatu. Sprubuję z  CrystalCPUID.

1731569[/snapback]

No nie wiem, ja przy instalacji wybieram PPPoA następnie pyta o VPI.VCI to podaje 0.35

instaluje sie soft i stery, następnie woła o podłaczenie modemu to go podłaczam i... :mur:

nic nie może go wykryć :mur: (a próbowałem podłaczyc pod rózne porty usb) choc

sofcik diagnostik thomsona wykywa modem, to instalator niestety nie, więc sie kończy na wywaleniu błędy przez instalatora.

 

Czy ktoś jeszcze próbował go instalować?

popek102 proszę Cię o więcej szczegółów dotyczących instalki.

Aha, najnowsze stery do chipsetu nvidi też zainstalowałem.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja przy instalacji wybieram PPPoA następnie pyta o VPI.VCI to podaje 0.35 

instaluje sie soft i stery, następnie woła o podłaczenie modemu to go podłaczam i...  :mur: 

nic nie może go wykryć  :mur: (a próbowałem podłaczyc pod rózne porty usb) choc 

sofcik diagnostik thomsona wykywa modem, to instalator niestety nie, więc sie kończy na wywaleniu błędy przez instalatora.

 

Czy ktoś jeszcze próbował go instalować? 

popek102 proszę Cię o więcej szczegółów dotyczących instalki.

Aha, najnowsze stery do chipsetu nvidi też zainstalowałem.

 

Pozdro.

1733989[/snapback]

Oopss.. Ja go miałem cały czas podłączonego... Po zainstalowaniu wszystkiego, włączyłem jeszcze kreatora Network Setup Wizard. Później Reset i na pulpicie miałem ikonkę My ISP.

Wykrywa modem jako: ISDN channel - Speedtouch PPP Adapter.

Powodzenia.

 

PS: Dodam że teraz łączy się z Neo w 1.5s. Zastanawiam się czy te stery pójdą z 32 bitowym winem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo osób miało problem z bootwaniem. nie inaczej jest ze mną. Robiłem już wszystko- przestawiałem żeby pierwsze bootowało z cdromu, wciskałem wszystko i nie daje rady. Nagrałem dwie różne wersje i mi nie bootuje. Jak wsadze zwykłego windowsa xp pro (32bit) to się odrazu bootuje.

Windowsy 64 bitowe mam z tąd:http://download.microsoft.com/download/7/a...md64fre_pro.iso

linka podał doktorwlodek i próbowałem http://download.microsoft.com/download/f/3..._x64fre_pro.iso linka podał blade3. Błagam pomużcie bo zaraz pękne ;)

Edytowane przez tripfnf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest żebyś procesor miał 64 bitowy i to jeszcze z seri AMD. Ja tu innego rozwiązania nie widzę . Drugie możliwe to płytka mimo wszystko jest źle nagrana. Innych możliwości nie ma.

 

P.S.

Jak w sekwencji botowania we wszystich trzech mozliwościach wstawisz cd-rom to bez naciskania przycisku klawiatury powinien automatycznie zabotowac z płytki.

Edytowane przez zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nadal mozna sciagnac tego windowsa ze strony microsoftu?

TAK. Można pobrać w dalszym ciągu za darmo wersję tego windowsa i to ze strony Microsoftu. Znalezienie go zajęło mi 10 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak już było to sorry, ale trochę obszerny topic i mi się szukac nie chce. Czy można zainstalować na XPx64 Service Packa 2? Czy może w tej wersji już jest od nowości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak już było to sorry, ale trochę obszerny topic i mi się szukac nie chce. Czy można zainstalować na XPx64 Service Packa 2? Czy może w tej wersji już jest od nowości?

Na dole strony, ostatniego postu w wątku masz funkcję szukaj która poszuka dla ciebie porzebne treści tylko tym temacie. Wysil się odrobinę.

 

Ile zajmują te stery do Thomsona? Jak widze, ze ISO to pewnie nie mało...Paranoja jakaś.

211MB Edytowane przez TRH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...