Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Po co Ci stery do RDB? Mi dzialaja w XP 64 BIT bez problemu. Do akceleracji mozna sie przywzyczaic :)

 

Za to przydalby sie jakis program do OC grafiki 6800GT. Znalazlem PowerStripa ale jakis lekko stary.

 

Poz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi wlasnie o akceleracje, i o sens w osi y, pogrywalem troche wczoraj i zobaczylem ze na timedemo zyskalem okolo 25 fps

na windows x64, ciekawe jak bedzie jak ATi dopracuje sterowniki(mam nadzieje ze nie bedzie tak samo jak z Linuksem)

 

 

nie dziala tez CoreCenter z plyty MSI 7025

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie natywna rozdzielczosc myszki podoba.

 

Tez mi nie dziala EASY TUNE na Gigabyte i takze WINFOX, za to zainstalowal sie SATA RAID - wiec od wczoraj to moj podstawowy system.

 

W markach slabo :(, mam nowe stery do grafy zobacze dzisiaj.

 

Dzisiaj sciagnalem tez troche softu pod 64 bit, glownie do OC, sprawdze to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sayetan

 

Popieram ten pomysł ,warto by zrobić spis progsów

które wykożystują nowe instrukcje x64

Do tych które nie są komercyjne można by zapodać linki

było nie było ta winda jest legal darmowa do końca 2005 roku chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przetestowalem kilka aplikacji.

 

SiSandra SR1 1050 W64 - dziala bez problemu - wada nie ma starej bazy wynikow

MotherBoard Monitor v5370 - dziala lecz zle pokazuje niektore temperat. - moze to kwestia ustawien, amoze dosc leciwej wersji

BurnIn64 beta - u mnie sie wysypuje

Prime95 - dziala

SuperPI - dziala

A64Tweaker -0.6 beta - dziala

wcpui330 - dziala

cpu-z - dziala

Nero - czytalem na jakims formum, ze od v 6.3 dziala - dzisiaj bede mial to sprawdze

DVDShrink - dziala

Opera - dziala - nawet java - tak wiec milosnicy czatow nie beda zawiedzeni

PStrip - jest wersja 64 bit - tylko dosc stara - ktos to odpalal?

+ mam jeszcze kilkadzesiat aplikacji - tylko czasu na sprawdzenie brak

 

Problemy:

 

IE64 - nie do konca stabilny

NotePad - dolaczony do windy - obciaza proca na 100% juz przy plikach rzedu 4-5 kB :)

GG - dziala lecz nie wyswietla, menu wyboru statusu

UFO2 - klopoty z konfigiem, lecz pozniej dziala bez problemu

FarCry - instalator przerwa dzialania na samym poczatku :( - dziala u kogos ??

HL2 - dziala, nawet ichni system rejestracji i aktywacji Online :)

Prins od Persia - dziala bez problemu

 

Pracuje na sterach FW 7080. Dwiek to RTL AC97- dziala lecz na EAX sie sypie w niektorych grach. Oczywscie wszystkie stery beta :), lacznie z tymi do SATA RAID.

 

Pojawila sie wersja sterow 71.84 - dzisiaj sprawdze.

Sciagam program antywirusowy pod 64 i jakiegos virtual drive.

 

Tutaj lista sterow:

http://www.amd.com/us-en/Processors/Develo...3_11402,00.html

 

Poz

Edytowane przez k2rola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4676-2VW7F-6BCVH-9QPBF-QBRBM

 

 

1313834[/snapback]

A sie wkurzylem. Ten Key nie dziala, a swoj sformatowalem razem z partycją C :(

Moze ktos podac Keya do wersji RC2 (ale pewnego, zebym nie tracil znow czasu - na szczescie mialem obraz, ale i tak zmarnowalem godzine).

Pozdrawiam

 

Dobra keya znalazlem, system zainstalowalem, ale nie mam sterownika do karty sieciowej 3COM i nie dziala mi net.

 

Szukam wiec sterownika do tej karty:

 

3Com EtherLink XL 10/100 PCI TX NIC (3C905B-TX)

 

PS. Gdzie jest defragmentator dyskow w tym Windowsie?

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VirtulaDrive - zle sie sciagnal, dzisiaj sprobouje ponowanie. Za to znalazlem WINIMAGE - ktory dziala.

 

Nowe nero dziala, z tym, ze w polowie przegrywania plyt DVD informuje, ze blad odczytu !! - nie wiem co jest - moze cos z RAID. CD nagrywa ok.

 

Avast AV - dziala b. dobrze - to darmowy program a/virusowy. Szybko sciaga bazy, jest b.prosty w obsludze.

 

TweakUI - tez dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym podziałać trochę na Win XP 64 bit, lecz nie startuje mi komp z CD win64 mimo że w biosie ustawiam na First Boot - CD, natomiast WinXP normalnie się odpala z CD

 

Czy wiecie jak mogę sobie z tym poradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dem sorka ze nei odpisalem ale nie bylo mnei troche czasu na forum

co do karty sieciowej, trafilem ostatnio na stronie amd, notke o sterownikach

byla tam cala masa linkow, i opisow co do statusu wg. x64

z tego co wdzialem tam byly sterowniki do tej karty, przynajmniej bedzie napisane czy juz sa czy dopiero development

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Win XP x64 RC2 - nawet ładnie się zachowuje, jest różnica nawet co do RC1, lecz braku jeszcze wielu sterowników np. do pł. gł. Gigabyte SLI - RAID CONTLOLLER

 

Pozostałe sterowniki do płyty ściągnięte z netu jakoś z problemami ale się instalują.

 

Dodatkowo szukam sterowników do karty sieciowej

ENW-8300 Realtek RTL8029(AS)-based PCI Ethernet Adapter na x64

i Canon Pixma IP 2000

 

Ponadto przy starcie systemu (mam jak narazie - XP i x64) w momencie wyboru systemu nie działa mi klawiatura A4tech KBS 2680 RP - jest na USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem. Office2003 chodzi. Nforce pięknie się zainstalował. Brakuje mi dżwięku, ale stery już się ściągają. Niestety Sagem do neostrady nie chodzi i nie ma nigdzie sterów. Może już ktoś z was poradził sobie z tym problemem. Na razie mam dwa windowsy XP. Jeden 64bity drugi normalny XP Pro. Menu do wyboru systemu na początku działa ok. 64bity na partycji C:, XP Pro na D:. Pomórzcie z rozwiązanie problemu Neostrady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest TYLKO ANGIELSKA WERSJA Z LICENCJĄ DARMOWĄ NA 1 ROK OŻYTKOWANIA. Ale to nie ma znaczenia, bo polskie programy działają po polsku i tej angielszczyzny naprawde nie widać tak mocno. Stery do dźwięku Realtek na 64 bity działają dobrze. K lite Codec Pack zainstalowej się też dobrze. Wszystkie filmy jakie chciałem obejrzeć chodzą. Teraz czas na test Power DVD i Nero. Aha. No i napewno nie chodzi nic ze stajni Symanteca. Więc nie mam firewalla oprócz tego w Windowsie któremu zupełnie nie wierze. Z antywirusów zainstalował mi się pięknie Avast. A to też ważne!!! Jeśli zamierzacie zainstalować 2 systemy to zaczynajcie od XP Pro 32bity a jako drugi instalujcie XP 64bity bo odwrotnie jak zrobicie to bedzie żle. Dalej mam brak internetu ze względu braku sterowników do SAGEMA FAST 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem emaila do 3COM z pytaniem o to kiedy bedą dostępne sterowniki dla WIN 64 bit.

Oto odpowiedz:

 

Karol:

Following is the URL for drivers for 3Com products.

 

http://www.3com.com/products/en_US/downloadsindex.jsp

 

Regards,

 

Joelle A. Kenealey

PR Manager

Coltrin & Associates

650/373-2005

Joelle_Kenealey@coltrin.com

AIM: kneals

 

Jak ktos tam znajdzie stery do Win 64 ( dla sieciowki z podpisu) , to stawiam krate piwa.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast potrzebuje sterownikow do kontrolera ACARD AEC-6880 Ultra ATA133 Raid.

Jesli ktos posiada taki kontroler i udalo mu sie poprawnie uruchomic w windowsie 64 to prosze o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainstalowałem, wszystko było dobrze, system chodził pięknie.

Kłopoty zaczeły się gdy chciałem odpalić starego xp-eka.

Wywala mi ..... "zły plik ....system32\ntoskrnl.exe"

Nie mogę się dostać do starego systemu, jak go naporawię to nie mogę wejść do windowsa 64. Komunikat ten sam. Zna ktoś na to radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jak najpierw zainstalowałem XP a potem XP 64bit i jak wywalił mi ten sam błąd przy wchodzeniu do XP 64bit to wybrałem opcje repair w czasie instalki - przewalił pliki i teraz jest już ok. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stestowałem następne chodzące programiki. Tak więc:

Power DVD 6.0 - działa

Firefox 1.1 - działa

Adobe Reader - działa

Nero 6.6.0.8 PL - działa

 

Sagem Fast 800 dalej nie działa więc z neostrady nici. Wpadłem na pomysł że mozna by było założyć router który podkłada sobie stery systemowe. Myślałem o routerze PENTAGRAM CERBERUS ADSL MODEM/ROUTER, 4xLAN, 1xUSB, na którym neostrada działa. Może u mnie by chodził też.... ale to zawsze wydatek 230 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos karte ATi i stery do 64 nitowego systemu ?

u mnie po wyjsciu z gry opartej o OpenGL, kaszani sie wszystko na ekranie

po prostu zmienia mi kolory i nie da sie tego zresetowac niczym czy tylko ja tak mam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...