Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

To brzmi jakby zarobili na wille na Kajmanach i zwiali.

Moze im serwer padl. moze poprawiaja cos. Gamemods dluzej bylo zamkniete i juz dziala.

Fajne porównanie, a może faktycznie tak jest ;) Wiesz strona małych obrotów nie miała jakby nie patrzeć...

Szkoda tylko że żadnej notki, info nic ;] Cóż, trzeba czekać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jak niespodziwany kop w podbrzusze spadla na mnie awaria dysku, zakonczona praktycznie strata wiekszości danych. Niewazne. Liczy sie to ze przy okazji poszlo sie je..c paczki z teksturami w wysokiej rozdziałce do K2. Byly do sciagniecia swego czasu na stronie spolszczenia, gdyby ktos mial i byl tak mily zeby mi pomoc w tej sprawie to bardzo ladnie prosilbym o kontakt na PW. Zbieralem mody i inne bzdety od roku, ale na tych lepszych teksturach zalezy mi najbardziej.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma już na stronie ich? Poszukaj w newsach był tam gdzieś link do nich jeśli dobrze pamiętam.

Aha już wiem :D Skoro na rapidzie padły to najlepiej zrobisz pisząc maila do reative'a. Pewnie nieodpisze ale możesz spróbować, mail do obsługi czy coś, o niedziałające linki :)

Powodzenia.

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałem się wysłać sms-a i ściągnąć spolszczenie no i jak do tej pory nie przyszedł mi kod :(

 

jeśli ktoś zamawiał wersję PL sms-em niech napisze ile czekałna kod

 

i przestroga dla wszystkich: są problemy z wysyłaniem kodów więc może się zdażyć że wyślecie sms-a a kodu nie otrzymiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanabyłem grę i mam następujący problem- (bo oczywiście niby czemu gra miałaby dobrze działać skoro może sie chrzanić) gra po 5-10 min zawiesza sie na amen, niezaleznie czy tworze postac w menu, czy juz gram. Obraz staje w miejscu, wszystkie dzwieki tez stają i tylko twardy reset pomaga, który wraz z double bootem mobo stwarza wyjątkowo w[ciach!]iającą kombinacje. Miał ktos podobny problem? W innych grach nie mam zadnych problemów, powróciłem na defaulta z mysla, ze gra jest ultra wrażliwa na oc, ale nie pomogło. Jestem dosyc napalony na gierke, bo dawno w zadne porządnego cRPG nie grałem. Z góry dziękuje za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawial na grafike, ta giera potrafi robic strasze jazdy jesli chodzi o drivery wiec postaraj sie potestowac ja z innymi sterownikami. U mnie na jednych np w ogole nie dzialalo skalowanie obrazu, na innych tylko odpalala sie w oknie itd. A inna sprawa ze tytul jest ostro zabugowany takze shit happens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslałem, choc ogólnie jak robiono ta gre to o 8600gt jeszcze nie słyszano. Ogólnie nie mam zbyt wielu mozliwosci. Na 162.18 inne gry swirują, jak poczuje sie na siłach to wrzuce 162.15, 163.44 a i te pierwsze 158.22 moge wrzucic dla gry, bo na razie mam dosc zonglerki sterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam jazde na maksa napoczatku uruchomila mi sie ale to na starym vista przed reinstallem x.x teraz muwi mi ze

[sWKotOR]

ReportDateTime=2007-10-18 10:17:04

SysInfoVersion=v1.00.60

GameExists=1

GameVersion=v2.00.424

GameInstallLocation=F:\LucasArts\SWKotOR2\

 

[OS]

Name=WinXP

Version=Windows XP v5.1 build 2600 Service Pack 2

Service Pack=None

Status=Pass

 

[swapFiles]

c:\pagefile.sys=512

f:\pagefile.sys=256

c:\pagefile.sys=512

f:\pagefile.sys=256

 

[CPU]

CPUCount=1

CPUSpeed=2999

CPUFamily=6

CPUModel=15

CPUStepping=11

CPUVendor=Intel

CPUName=Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

Status=Pass

 

[Memory]

RAM=2048

Status=Pass

 

[Disk Free Space]

C: (NTFS), UNICODE=8.99GB

D: (NTFS), UNICODE=101.86GB

E: (NTFS), UNICODE=80.03GB

F: (NTFS), UNICODE=33.82GB

L: (NTFS), UNICODE=44.13GB

N: (NTFS), UNICODE=77.88GB

Status=Pass

 

[CD-ROMs]

DriveLetters=G:\,M:\

Drives=

 

[Video]

Video Card Name=

Video Memory=2048

Desktop Resolution=0x0x0

DirectX=DirectX 9.0c (4.09.00.0904)

OpenGL Version=2.1.1

OpenGL Vendor=NVIDIA Corporation

OpenGL Renderer=GeForce 8800 GTS/PCI/SSE2

NVidia Driver=(null)

Vid Card Status=Warning

Vid Card Driver Status=Fail

GL Status=Pass

DX Status=Pass

 

[Audio]

Sound Card Name=Podstawowy sterownik dźwięku

Status=Pass

 

 

;Game Options from swkotor2.ini

 

[Display Options]

FullScreen=1

Disable Movies=0

Disable Intro Movies=0

Sort Modules=1

Width=640

Height=480

BitsPerPixels=32

RefreshRate=60

 

[sound Options]

Sound Init=1

Disable Sound=0

Force Software=1

 

[Graphics Options]

EnableHardwareMouse=1

FullScreen=0

RefreshRate=75

Width=1024

Height=768

V-Sync=1

Texture Quality=2

Anti Aliasing=0

 

[Game Options]

Disable Movies=0

 

[config]

firstrun=0

Mowicie ze mam sie bawic sterami ale jak chce zainstalowac inne a on i tak swoje w historij aktualizacji windows widnieje nvidia blabla .... ale i jak to odinstaluje i tak nic x.X moze jakas pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...