Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz kupic juma juice w cantina i uspic tego Vogga a to moze zrobic tancerka

1332292[/snapback]

Sorki, że męczę, ale nie za bardzo wiem o co biega. Czy chodzi o Mirę, która faktycznie odtańczyla niezły numer przed Vogga, czy o kobietę Twi'lek. Mira zatańczyła, ale w Cantina nie da się nic kupić bo facet tylko opowiada o Snoop racers itp. Kobieta Twi'lek stojąca przy Vogga ignoruje mnie (bezczelna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie potrzebuje waszej pomopcy :)

Jestem na planecie Karibbean(czy jakos tak) w The Sith Academy i... jest tam komputer co daje piec pytan coby sie drzwi otworzyly... prosze moglby mi ktos podac te odpowiedzi?(niestety zniszczylem przypadkiem ladunki ktorymi moglbym to zrobic i zrobilem save...:( )

Za pomoc bede wdzieczny(aha,na jedno pytanie odpowiedz mam:kolejnosc ma byc taka chyba:passion,streght,power,victory)

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie potrzebuje waszej pomopcy :) 

Jestem na planecie Karibbean(czy jakos tak) w The Sith Academy i... jest tam komputer co daje piec pytan coby sie drzwi otworzyly... prosze moglby mi ktos podac te odpowiedzi?(niestety zniszczylem przypadkiem ladunki ktorymi moglbym to zrobic i zrobilem save...:( )

Za pomoc bede wdzieczny(aha,na jedno pytanie odpowiedz mam:kolejnosc ma byc taka chyba:passion,streght,power,victory)

Pozdrawiam!

1334085[/snapback]

Kolejna odpowiedź to na pewno "Gizka" i prawdopodobnie dwadzieścia - "Twenty", ale nie jestem pewny. Ja to robiłem metodą prób i błędów :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułomne dziecko to może jesteś ty,waż słowa...nie będzie mnie tu żaden.."ułom" obrazał.Proponuje dzieciaku spuścić z tonu.

1334364[/snapback]

a ja ci proponuje następnym razem użyć mózgownicy, o ile ją posiadasz , bo jak widze to cięzko będzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułomne dziecko to może jesteś ty,waż słowa...nie będzie mnie tu żaden.."ułom" obrazał.Proponuje dzieciaku spuścić z tonu.

1334364[/snapback]

To jest forum i zadjąć pytanie możesz na odpowiedź czekać nawet lata, a to że nie umiesz posługiwać się interntem nie usprawiedliwia Cię od wpisania www.google.pl i "kotor 2 walkthrough". Dostałeś linka do strony z masą solucji i wystarczyło wywalić kilka śmieci z poprzedniego linka by dostać się na tą strone. Ciesz się, że wogóle ktoś Ci podał cokolwiek.

 

=Edit=

 

Poziomem 12 latka to jak narazie Ty się wykazujesz.

a nie jestem zwolennikiem Solucji,bo wole sam dochodzidz do wsyztskiego

To po penis tu piszesz te pytanie ? Sam se do tego dojdź. loool n/c. Z mojej eot bo niewarto marnować postów (dlatego edit tego)... Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra te waze załosne gadki na poziomi 12-o latków nie robią na mnie wraenia,pytalem tylko o jeden szczegół dotyczący gry,a nie jestem zwolennikiem Solucji,bo wole sam dochodzidz do wsyztskiego,z tym ze jak wiadomo KOTOR 2 ma mase bugów,i nie wiem czy właśnie nie jestem ofiarą jakiegoś.Więc dlatego pytam jak tego doktora uwlonić bo zrobiłem chyba już wszytsko.Tyle,a do solucji do się sam synek odnoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sor nie pamietam tych odpowiedzi. Pamietam tylko ze poprawne byly te z klamca i 20 w obrzadku i chyba ostatni potwor. Musisz pokombinowac. Dla mnie horrorem byl ten kod przed wejsciem na statek GOTO. Nie uzywam solucucji i siedzialem na tym z dwie godziny.

 

Co do samej gry wlasnie ja skonczylem i chetnie podziele sie kilkoma uwagami. Po pierwsze gra jest rzeczywiscie dosc prosta, ale mozna ja sobie lekko utrudnic robiac z naszego Jedi odpowiednika Maga w innych RPG :D gra duzo trudniejsza i ciekawsza - polecam. Co do fabuly, uwazam ze jest swietna - bardzo dobre i inteligentne dialogi, ich faktycazny wplyw na gre (kilka razy testowalem i np roznica w jednej kwestii moze kompletnie przewrocic fabule - np jak gada sie z tymi bandziorami przed jaskinia na Dantoine), i przedewszystkim dosc zaskakujaca i rozbudowana fabula.

Najbardziej spodobalo mi sie bardzo wyrazne rozbicie na Questy ciemnej i jasnej strony mocy. Zaczne grac jeszcze raz i zamierzam przejsc czyniac odwrotnie wszystko niz za pierwszym razem (misje Zerki, zabicie kolejnychJedi na planetach etc.)

Mala rada dla grajacych - niektore rzezcy da sie zrobic tylko w jednym podejsciu. Np jak rozmawiesz z tym Jabba :D (tak wyglada w kazdym razie) na Nar Shadar i odrazu nie uspisz jego psow - to nie bedziesz mogl zatanczyc przed nim jak wrocisz pozniej i z wejscia do zbrojowni nici. Pamietajcie tez ze odkladanie pewnych rzeczy na pozniej moze okazac sie zgobne bo w pewnym moemcie gry nie mozna juz wrocic do porzednich lokacji.

 

Mam jedno pytanko bo tego questu nie zrobilem, albo nie zwrocilem uwagi. Jak jestes na Telos to dostajesz od Strazy misje znalezienie Batu i innych bounties (ktroych widzisz pozniej w siedzibie Zerki). Gdzie oni sa bo przelazlem cala gre i mam caly czas ta misje w questlogu.

 

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem na Dantooine:/ Wiec tak:

Byłem w jaskini z kryształami, znalazłem swoj kryształ, wyrżnąłem potwory.

Odnalazłem jakiestam urządzenie i oddałem kolesiowi przed jaskinią.

Byłem w jedi enclave, dołączył do mnie koleś,

I utknąłem. Nie wiem co dalej, nie mam zadnych misji:/

 

edit: po kłopocie, nie doczytałem rzeczy z "datapad'u" :P

Edytowane przez _piXel_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka że się wcinam z temat, ale muszę się z kimś tym podzielić. Właśnie skończyłem KOTOR 2 w 33h 40', jednak nie wykonałęm kilku questów (zostało mi ok.6), ale przejde w drugim podejściu. Gra nie jest trudniejsza niż 1, no i najbardziej denerwuje mnie zakończenie. Strasznie głupio się skończyło. A tak w ogóle to co myślicie o samym zakończeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się tak wydaje, że do Zakończenia się nie przyłożyli. Z drugiej jednak strony czy można zaryzykować stwierdzenie że to w ogóle było zakończenie. Mnie to wyglądało na "zmiane planety". Takie same były filmiki między planetami.

Edytowane przez JackSparrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mi cala gra wyglada tak, jakby w pewnym momencie do ekipy przyszedl szef i powiedzial "macie tydzien na skonczenie". No to panowie tworcy wzieli i wyrwali pare rozdzialow ze scenariusza, zeby sie wyrobic.

Padlo na HK-47 i zakonczenie, a do tego w ramach oszczednosci czasu olano betatesty... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też skończyłem już grę,i zakonczenie naprawde jest śmieszne,Darth Traya(wiadomo kto) opowiada jakies [ciach!]ły bo wrózy przyszlośc itp,ale nie ma w ogóle żadnego filmku ani nic mówiącego o losach bohatera,jak to bylo w KOTOR 1 tam bylo jasno,albo medal i te [ciach!]ły : ) za zasługi dla Republiki,albo wielka flota Sithów pod wodzą Revana,to było coś a tu...śmiesznie i tye : / a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gadaninie DT najbardziej rozsmieszylo mnie jedno:

Najpierw mowi ze Republika umrze i bedzie tragedia i wogole, ale jak sie zapyta o losy poszczegolnych postaci to sielanka jak final bajki o Kopciuszku :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wreszcie jest z tą dodatkową specjalizacją? Mam 18 poziom i nic.Zwiedziłem wszystkie planety,pozostało mi tylko Nar Shadda czy jak to tam się pisze i nic. Od którego levelu wybiera się specjalizację? Pytanko kieruję do tych co gierkę przeszli,albo wiedzą coś ta ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki costi,jestem już Jedi Weapon Master :). Gra jest fajowa,tak samo dobra jak jedynka.

1359258[/snapback]

Nie ma sprawy :)

 

Co do drugiego zdania - poczekam na Twoja opinie jak ja przejdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze chałopacki jestem nowy na tym forum i potrzebuje czyjejś pomocy jestem na planecie Telos nie wiem co mam zrobić prosze

pomużcie to mój nr gg 2409868

Edytowane przez lanser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem grę, faktycznie zakończenie nie specjalne :(.Ale ogólnie gra jest i tak super,nie pamiętam kiedy mnie tak gierka jakakolwiek wciągnęła.Dwójeczka jak dla mnie wciąga tak samo mocno albo nawet mocniej niż jedynka.Na pewno po jakimś czasie przejdę ją jeszcze raz tym razem jako zły :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...