Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm, a ktos mi mowil, ze na www.kotor2.pl jest, ale strona sie nie ładuje, hmmm.

Dzieki za info.

Jest bodajże wersja bety spolszczenia.

Trzeba czekać...a stronka nie chodzi już parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie raczej sie na razie nie pojawi co wynika z tekstu umiesczonego na owej stronce.

ALe mam male spostrzezenie dla osob ktore chca dorwac klase prestizowa w KOTOR2-chyba nikt o tym nie wspominal wczesniej-zeby ja wybrac MUSISZ byc praktycznie w calosci po jasnej stronie mocy-dla tych "dobrych" klas i prawie calkiem po ciemnej stronie mocy dla tych troche "gorszych". powodzenia bo kurde ja sie przy tym zacialem i musialem kombinowac. a i ja gram juz 32 godziny i zostaly mi jeszcze 2 planety plus zakonczenie wiec ciekawi mnie bardzo jakim cudem ktos tak szybko konczy ta gre(zwlaszcza w wersji ang-ja w taka gram i zeby teksty zrozumiec dobrze trzeba sie jednak w nie troche zaglebic a slaby z ang. nie jestem).byc moze po prostu olewacie dialogi..? hmmm :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie raczej sie na razie nie pojawi co wynika z tekstu umiesczonego na owej stronce.

ALe mam male spostrzezenie dla osob ktore chca dorwac klase prestizowa w KOTOR2-chyba nikt o tym nie wspominal wczesniej-zeby ja wybrac MUSISZ byc praktycznie w calosci po jasnej stronie mocy-dla tych "dobrych" klas i prawie calkiem po ciemnej stronie mocy dla tych troche "gorszych". powodzenia bo kurde ja sie przy tym zacialem i musialem kombinowac. a i ja gram juz 32 godziny i zostaly mi jeszcze 2 planety plus zakonczenie wiec ciekawi mnie bardzo jakim cudem ktos tak szybko konczy ta gre(zwlaszcza w wersji ang-ja w taka gram i zeby teksty zrozumiec dobrze trzeba sie jednak w nie troche zaglebic a slaby z ang. nie jestem).byc moze po prostu olewacie dialogi..? hmmm :wink:

W moim przypadku to i owo wylecialo z gry z powodu bugow (jaskinia na planecie Sithow, ktora uparcie twierdzila, ze Sith Lord bedacy w 100% na evil musi sie bardziej zdecydowanie opowiedziec po ktorejs ze stron; watek Handmaiden, ktory sie zwyczajnie wywalil), nie latalem w wyscigach (bo mnie to jakos nie bawilo), poza tym byla ona na tyle latwa, ze wszystkie walki sie bralo z marszu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czy oficjalna data spolszczenia to jest tylko z projektu ze strony www.kotor2.pl ?

Czy jeszcze ktos sie tym zajal ?

Tez czekasz?;]

Huh, zastanawiam sie czy kolesie nie robia sobie po prostu z ludzi jaj. Ich pierdzenie ze w dialogach wystepuja "skomplikowane zwroty jezykowe, z uzyciem slownictwa technicznego" jest po prostu mega;] Jezeli ich nie rozumie po angielski to po co sie brac za cos przerastajacego mozliwosci?

 

Premiera:

 

STAR WARS ® KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC ® II

LORDOWIE SITH

 

Odbędzie się:

28.07.2006

Jasne.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej premiery spolszczenia, to ja już gdzieś w grudniu przestałem czekać :lol: Rok temu tez pisało, że premiera w lipcu... 2005 -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze tym razem wyjdzie, jesli ktos sledzil na biezaco to wie ze sam tekst juz dawno zostal przetlumaczony, trwaly beta testy itd. Zreszta to spolszczenie i tak nie bedzie w pelni gotowe w dniu wypuszczenia bo nie bedzie np odmiany slow dla osob grajacych kobietami. Ja juz przeczuwalem ze cos sie bedzie dziac (chyba MOC mi to podpowiedziala ;) ) i juz pare dni temu zainstalowalem sobie KOTORka a dwa dni pozniej news o premierze, cos w tym musi byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle ze tym razem wyjdzie, jesli ktos sledzil na biezaco to wie ze sam tekst juz dawno zostal przetlumaczony, trwaly beta testy itd. Zreszta to spolszczenie i tak nie bedzie w pelni gotowe w dniu wypuszczenia bo nie bedzie np odmiany slow dla osob grajacych kobietami. Ja juz przeczuwalem ze cos sie bedzie dziac (chyba MOC mi to podpowiedziala ;) ) i juz pare dni temu zainstalowalem sobie KOTORka a dwa dni pozniej news o premierze, cos w tym musi byc ;)

Obyś mial racje i niech MOC bedzie z tymi którzy spolszczają tę grę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Chce sobie odpalic gierke na laptopie, niestety jest to panorama i jest zonk z wyswietlaniem obrazu. W pliku konfiguracyjnym ustawilem zeby wyswietlal mi w natywnej (1280x768) ale pomimo ze sama gra dziala na takich ustawieniach to przerywniki filmowe odpalaja sie na mniej wiecej 1/4 ekranu (lewa, gorna czesc ekranu, reszta to tlo pulpitu). Czy ktos mial podobny problem i wie jak temu zaradzic? Bede bardzo wdzieczny.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś(jutro) wielki dzień spolszczenie już ponoć gotowe . Szkoda że trzeba za nie płacić ale te 5ziko jakos przejdzie ( najwyżej sie przygloduje :lol: ). Ciekawe z jaką wersją będzie dzialalo spolszczenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu jest spolszczenie!!! Wlasnie zasysam wersje pelna - 200MB, nawet darmowy kod wygralem :D . Ale burdel na czacie byl niezly, kto byl ten wie. No nic, teraz tylko czekanie zostalo. Pozdro i MTFBWY!!

 

EDIT.

Wszystko sciagnelo sie bardzo szybko i sprawnie. Gra dziala u mnie ze wszystkimi patchami czyli w wersji 2.1 + NoCD. Zaleca sie jednak nie instalowania modow. Samo spolszczenie bardzo profesjonalne czyli takie jakiego mozna sie bylo spodziewac po 1,5 roku pracy!!

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da ewentualnie rade zainstalować gre u kumpla który ma neta, potem ściągnąć spolszczenie u niego, a kiedy się ściągnie przerzucić z jego dysku na mój dysk gre ze spolszczeniem. Da tak rade? Bo ja internetu nie mam a pograć też bym chciał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz po prostu sciagnac u niego spolszczenia sciagnac i zainstalowac u siebie? :huh:

No niebardzo bo po :

1. Żeby ściągnąć spolszczenie , kumpel musiałby miec na kompie KOTOR2 ( tego wymaga aktualizator) a niestety niema napędu DVD więc niemoge mu wgrac.

2. Muszę wiedzieć które pliki odpowiadają bezpośrednio za polonizację bo inaczej co skopiuje całą grę ??

 

PS. 1 problem ktos mi mówil jak rozwiazac, mianowicie jakbym wyeksportowal wpis z rejestru dotyczący KOTOR2 skopiowal do kumpla , tylko jak to się robi ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czy ja dobrze rozumiem ?

To spolszczenie kosztuje SMSa za 3,66 pln i jest tylko jednorazowe ? :D :D :D

Narazie.Docelowo gdy wszystko bedzie poprawione i pelne dla kazdej rasy,spolszczenie bedzie w formie jednego pliku lub jakiejs paczki i jest tez w planach wydanie togo na CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj też miałem wysłać sms-a i pobrać spolszczenie ale powstrzymam się bo to nie jest plik spolszczajacy tylko jakaś jakby aktualizacja więc jak odinstaluję grę i będę chciał 2 raz zainstalować to będę musiał znów pobierać spolszczenie :(

więc czekam na normalne spolszczenie które będę mógł sobie skopiować na dysk i zainstalować kiedy będę chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

od razu sory za tak lamerskie pytanie. Sprawa ma sie tak. Generalnie gram we wszystko na laptopie, ale w ta jedna gre mam zamiar przejsc na rzutniku do ktorego podlaczony jest po DVI HTPC z X1300 w srodku. Na stronie kotor2.pl co jakis czas wrzucaja paczki z teksturami w bardzo duzej rozdzielczosci z adnotacja ze bez 1gb ramu + 256mb na grafice lepiej nie podchodzic. I tutaj moje pytanie : czy Sempron 2,8 + 1GB ramu +...no wlasnie co? GF7300GT czy GF7600GS? Ten X1300 raczej bedzie cial i dlatego mam zamiar wymienic karte. Ale chce to zrobic jak najmniejszym kosztem. Zaznaczam, ze interesuje mnie TYLKO ta gra i TYLKO w 1280x768 + AAx8 +AFx16, reszta na max. ZADNE INNE USTAWIENIA. To tyle, jesli pytanie sie tu nie nadaje to przepraszam, ale jakoze chodzi o jedna konkretna gre to zamieszczam tutaj.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czy ktoś przypadkiem nie wie co się stalo z domeną kotor2.pl?? Bo nazbierali kasę za spolszczenie a teraz jakoś widzę że strona padnięta. Przenosiny czy co?

To brzmi jakby zarobili na wille na Kajmanach i zwiali.

Moze im serwer padl. moze poprawiaja cos. Gamemods dluzej bylo zamkniete i juz dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...