Skocz do zawartości
Gość bazyl

GeForce 3 Ti, GeForce 4 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój kumpel dostał ASUS GeForce Ti4600 i chce sie ze mną zamienić na mojego radka 9500pro, ale on jeszcze dorzuci HDD Samsung 80gb. Opłaca mi się to? Ostatni nie gram w gry, ale zamierzam puźniej jakąślepszą karte kupić.

1370431[/snapback]

 

opyla na maxa!!! :D ten Gef4 Ti 4600 jesli jest wolniejszy to bardzo minimalnie a przecietnie w grach wydajnosc praktycznei tasama , do tego on daje ci dyska ! ja bym odrazu sie zamienil :D

 

Gef4 Ti 4600 ~ 300-350zł

Samsung 80g ~ 170zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj jeszcze vmody - zeby dokonczyc dzieło... ;]

I zmien czcinke - mało czytelna...

1368787[/snapback]

Akualnie 3x GF2 MX... ;]

Poprzednio na zmiane kilkan roznych GF4 Ti...

Czekam az stanieja do okolic 120zł

Widziałem MSI Ti4200 64mb za 149zł - jednak nie zdazyłem kupic.. ;[

Wtedy z 2szt i OC sie zacznie... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem odpowiedzi na forum i nie znalazłem jeśli gdzieś jest to proszę o link.

 

Mam problem z Gf3Ti450 GAINWARD, jeśli pracuję na sterach oryginalnych od karty wszystko jest ok (wersja 10.27 chyba), tylko nie działają nowsze gierki, natomiast jak wrzucę jakieś nowsze stery (próbowałem 45.xx i 70 coś) to nowsze gierki działają ale gierki 2D się zawieszają po około minucie (takie jak Diablo 2, HoM&M 3, HoM&M4, Disciples II) nie wiem jak sobie poradzić, może ktoś już miał ten problem i go rozwiązał ? Pracuję na Win XP HE z service pack 2.

 

Please, help me :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam karete gainward gf4 ti 4200 golden sample rdzeń to A3 w rivatuner wskazuje.... Ile można z tego maxymalnie wycisnas...By wszystko brykał stabilnie?

1375518[/snapback]

Wrozki szukasz? Krec i testuj co jakis czas, czy jest stabilnie i nie ma artow. Nikt Ci nie powie ile wycisniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukałem odpowiedzi na forum i nie znalazłem jeśli gdzieś jest to proszę o link.

 

Mam problem z Gf3Ti450 GAINWARD, jeśli pracuję na sterach oryginalnych od karty wszystko jest ok (wersja 10.27 chyba), tylko nie działają nowsze gierki, natomiast jak wrzucę jakieś nowsze stery (próbowałem 45.xx i 70 coś) to nowsze gierki działają ale gierki 2D się zawieszają po około minucie (takie jak Diablo 2, HoM&M 3, HoM&M4, Disciples II) nie wiem jak sobie poradzić, może ktoś już miał ten problem i go rozwiązał ? Pracuję na Win XP HE z service pack 2.

 

Please, help me :)

1373070[/snapback]

10.27 to byly pod GEFORCE 256 (1) <lol> i nawet nei maja suportu dla twojej karty, zainstaluj cos z 66.xx jesli dalej bedzie tossamo to karta zwalona pewnie ;]

 

Witam

Ile mozna dac za ta karte1375439[/snapback]

za tego Ti 4200 to ok 220-250zl zas za Ti 4600 do 300zl

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. mam do was pytanie bo WOGOLE sie nie orientuje w tej kwestii a mianowicie chodzi mi o taka karte graficzna:

 

Gf4 Ti 4600 128 Tv-out 128 bit

Producent:MSI (to nie medion)

CORE CLOCK: 300.375 Mhz

MEMORY CLOCK: 249.750 (499,500 EFFECTIVE)

REFERENCE CLOCK: 27.000 Mhz

MEAXIMUM FVCO: 900.000 Mhz

CORE PLL FVCO: 600,750 Mhz

MEMORY PLL FVCO: 499,500 Mhz

 

koles chce 280 zl

 

Najbardziej interesuje mnie opinia pod katem counter-strike'a bo obecnie posiadam radeona 9550 ale jest jak dla mnie niezadowalajacy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. mam do was pytanie bo WOGOLE sie nie orientuje w tej kwestii a mianowicie chodzi mi o taka karte graficzna:

 

Gf4 Ti 4600 128 Tv-out 128 bit

Producent:MSI (to nie medion)

CORE CLOCK: 300.375 Mhz

MEMORY CLOCK: 249.750 (499,500 EFFECTIVE)

REFERENCE CLOCK: 27.000 Mhz

MEAXIMUM FVCO: 900.000 Mhz

CORE PLL FVCO: 600,750 Mhz

MEMORY PLL FVCO: 499,500 Mhz

 

koles chce 280 zl

 

Najbardziej interesuje mnie opinia pod katem counter-strike'a bo obecnie posiadam radeona 9550 ale jest jak dla mnie niezadowalajacy :]

1378084[/snapback]

MEMORY CLOCK: 249.750 (499,500 EFFECTIVE) powinno wynosci 325MHz - 650MHz

 

jesli to ti 4600 to powinien by lepszy w counter-strike'a o jakies 30%-40% mysle :]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEMORY CLOCK: 249.750  (499,500 EFFECTIVE)  powinno wynosci  325MHz - 650MHz

 

jesli to ti  4600 to powinien by lepszy w counter-strike'a  o jakies 30%-40% mysle :]

1378918[/snapback]

ten sprzedawca twierdzi ze to nowy produkt ... i daje 2 lata gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj jakas fotke albolinka bo to mi jakosdziwnie smierdzi, to chyba jego wwlasny produkt

1379370[/snapback]

 

To mi na firmowego MSI nie wyglada moze jednak jest to Medion bo 4Ti4600 od MSI miały zegary odpowiednio 300/650 a tu 500?? i MSI sygnowane logo firmy miały całkiem inny wentylator a PCB wyglada tak samo wiec nie wiem co to jest. Jak juz zapytaj sie o pamiatki bo oryginalne MSI maja Samsungi 3,6ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej bo tak ostatno słyszy sie o zabijaniu radków przes sailencera rev 3 no a ja własnie sobie go kupiłem sailencera oczywiscie no i nie wiem czy go podpinać do mojej gf titanium boje sie troche no ale nie było chyba jesazcze przypadku z gf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze mam karte graficzna w/w firmy Sparkle

Gdy gram w gry po ok 15 min zawiesza sie system, obraz jest tylko nic nie mozna zrobic, karta nie podkrecana ma na pamieciach radiatorki, w windowsie nie mozna odtwarac filmów poprostu nie wyswietla ich.

 

POMOCY moze ktos bedzie wiedział o co chodzi w tym. !!!!!!!!!11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programy to np. Everest, Aida (starsza wer. everesta), MotorheadBorad Monitor (MBM). Programow jest wiele. Ale te pomiary napiec, ktore sie znajduja w programach wcale nie sa miarodajne (czyt. wrecz czesto nieprawdziwe). Najlepszym rozwiazaniem jest sprawdzanie napiec miernikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...