Skocz do zawartości
BENITO

Apel Do Użytkowników Wc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na szybkiego potrzebuję dobre zdjęcia układu in-line oraz otwartego.

Zdjęcia muszą być ostre, wykonane w świetle dziennym.

Rozdzielczość minimalna 300DPI preferowane jak najlepsza.

Foty muszą pokazywać cały układ WC na jednym zdjeciu (preferowane zdjęcia ze zdjętą klapą obudowy).

Ilość fotek od jednego usera: max 2 sztuki.

PROSZĘ PRZESYŁAĆ ZDJĘCIA DO WTORKU WŁĄCZNIE NA E-MAIL bguzniczak@wp.pl

NAJŁADNIEJSZE FOTKI BĘDA ZAMIESZCZONE W NOWYM CHIPIE NA MARZEC!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zadam je ja, a pewnei wiele osob jest ciekawe odpowiedzi.

@BENITO czy jest sens wysylac Ci zdjecia WuCeta ktory jest anstawiony na wydajnosc a nie na estetyke? Bo moj problem polega na tym, ze nagrzewnica stoji obok kompa, weze sobie tak wystaja, ze nie ma mozliwosci zamkniecia budy.

Jesli w tym topicu wypowiada sie tylko BENITO to moge usunac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem jest pokazać zdjęcia, które dobrze odzwierciedlają sposoby budowania WC przez uzytkowników. Jeśli zrobisz pojedyńcze zdjęcie tak, żeby było widać jak wszystko zmontowałeś i jakie rozwiązania zastosowałeś, to wysyłaj.

Tylko błagam, nie każcie mi modemem ściągać ponad 1 megabajtowych zdjęć i to w dodatku nieostrych.

Nieostre foty od razu odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wakacjach w CHIPIE była ogłoszona rekrutacja na wsółpracowników, przeszedłem obronną ręką wszystkie etapy "selekcji" no i teraz trzaskam artykuły. Zapraszam do marcowego numeru gdzie opublikują moje rękodzieła.

Jeszcze tylko chciałem powtórzyć:

Nie przysyłajcie mi na pocztę zdjęć powyżej 1MB, na modemie to się przecież potnę zanim to ściągnę.

Jak już mówiłem maxymalnie 2 zdjęcia.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benito zbawco !!!! Chyba zacznę Czipa znowu czytać, bo od kiedy zszedł na psy to dałem sobie spokój (a zszedł na psy po artykule własnie o WC sprzed chyba 1,5 roku).

 

Może jakość gazety się poprawi - w końcu nasz człowiek będzie w redakcji.

 

Tak czy siak ostatniego numeru nie kupiłem - z powodu porównania kart graf (ponoć takie byki w architekturach chipów panowie tam zasadzili, że nie chciałem tej gazety nawet dotykać ;) )

 

no ... tak czy siak gratulacje. Poziom gazety wzrośnie, jak też przybędą nowi czytelnicy

Edytowane przez wojwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he.

A dziwisz się. W końcu trafili na maniaka :evil:

Już mi za jedną mobo podziękowali. Ponoć załatwilłem im jakiś prototyp Microstara. :D :D :D

Co nie jest do końca pewne, ale dalej jestem faworytem magazyniera :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he.

A dziwisz się. W końcu trafili na maniaka :evil:

Już mi za jedną mobo podziękowali. Ponoć załatwilłem im jakiś prototyp Microstara. :D :D :D

Co nie jest do końca pewne, ale dalej jestem faworytem magazyniera :evil:

1280262[/snapback]

 

Spokojnie - zasłużysz też i na laury (tutaj wszyscy ciebie doceniają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym,ze wszyscy Benito doceniają to bym nie przesadzał- jest co najmniej kilku takich co go nie trawią...(żeby nie bylo ja do nich nie należe :D ).

A z tym psuciem sprzetu to na razie sie wstrzymaj- jak sobie już u nich renome wyrobisz zdobedziesz grono wiernych czytelnikow i takie tam to wtedy możesz zacząć

"testy". Bo inaczej mogą dojść do wniosku,że jesteś zbyt kosztownym maniakiem i szybko ci podziękują :wink:

A było by szkoda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe wiecie co . wlasnie kupilem KŚ Expert .. bo bylo o chlodzeniu wodnym i wogule ... ale jak ty napiszesz taka szmire jak oni ... to wypisuje sie z tego forum .. boshe .. dajcie spokuj to ma byc artykul ?? heh eto juz u nas w FAQ wiecej by sie dowiedzieli niz z tego !!! wiedz poczekam na cipa .. i specjalnie wydam na niego kase !! :) wiedz postaraj sie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie dość tej wzajemnej adoracji. Przypominam że to będzie poradnik dla niedoświadczonych użytkowników. W większym skrócie opisałem tam jakie stosuje się części, jak i z czego montuje się WC. Będą też propozycje gotowych zestawów oferowanych przez nasze sklepy internetowe (bloki, mcs, cpc tysz) z ich krótkimi opisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he dokladnie.. :) we napisz o jakichc czesciach .. jakies krotkie porownania .. np. bloczkow pompek . albo cos w tym stylu .. napisz o ukladzie otwartym.. zamknietym ... ktory lepszy .. :] he wymysl cos zeby bylo fajnie i z przyjemnoscia sie czytalo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he.

A dziwisz się. W końcu trafili na maniaka :evil:

Już mi za jedną mobo podziękowali. Ponoć załatwilłem im jakiś prototyp Microstara. :D :D :D

Co nie jest do końca pewne, ale dalej jestem faworytem magazyniera :evil:

1280262[/snapback]

 

maniakow - nie brak

a bardziej doswidczonych userow jest o wiele wiecej niz sie nie ktorym wydaje!

(pewnie teraz masa osob zle to odbierze)

 

No panowie dość tej wzajemnej adoracji. Przypominam że to będzie poradnik dla niedoświadczonych użytkowników. W większym skrócie opisałem tam jakie stosuje się części, jak i z czego montuje się WC. Będą też propozycje gotowych zestawów oferowanych przez nasze sklepy internetowe (bloki, mcs, cpc tysz) z ich krótkimi opisami.

1280417[/snapback]

no coz zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ale szczerze mowiac jestem ciekaw czy art bedzie na poziomie (nie wazne czy dla laika czy nie)

 

Benito ale tak czy siak wierze w Ciebie - nie daj plamy ^^

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomyłkę, ten artykuł ukaże się w kwietniowym numerze CHIPa, będzie to temat numeru.

Kurde, najlepsze jest to, że wszystkie rozgarnięte firmy wysyłają sprzęt do testów kurierem, a MCS pocztą polską i zarzeka się że dojdzie na drugi dzień.

Godne pożałowania, nie sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...