Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

A zassales sterowniki dla win 98??:P Jesli tak to najlepiej wywalic Wina 98 i jechac tylko na XP:D

1281766[/snapback]

nie ma to jak gufno warta rada .....

 

 

próbowałeś przez dodac przez menadżer urządzeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu są przeróżne stery:

http://downloads.guru3d.com/download.php?id=10

Do 98/ME jest ich bardzo mało. Ja używam 66.42, ale nie sprawdzałem na nich gier, bo gram tylko na XP.

 

Od dwóch dni na XP testuję 71.81 i na razie są w porządku. Mają WHQL, chociaż nie są to jeszcze oficjalne sterowniki.

 

Sorry per3z, zamieszałem z edycją B)

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam zamiar niedlugo(w ciagu miesiąca)zakupić GF6600GT na AGP oczywiście..W sumie to już jestem na 90% zdecydowany że będzie to Leadtek i z tego też powodu przestudiowałem cały temat o GF6600GT jak i o GF6600...

 

mam w związku z tym 3 pytanka:

 

1.Czytając wątek o zwykłym GF6600 natknąłem się na opinie że GF6600 z Leadteka słabo się podkręca ze wzgledu że zamiast pasty termoprzewodzącej firma dała tam jakąś gumke czy coś takiego która skutecznie uniemożliwia wysoki overclocking..Do tego radiator jest na tej karcie dośc chłodny(nawet po podkręceniu tej karty) co wygląda na to jakby substancja tam zastosowana nie przewodziła zbyt dobrze ciepła...

Chodzi mi poprostu o to czy w wersji GF6600GT Leadteka jest podobny problem???Czy tez jest dana tam jakas gumka??Tzn.czy temperatura GPu wynosi np 60 stopni a radiator jest chlodny...Poprostu nie chciałbym grzebac przy karcie jak okaże się że trzeba będzie wymienić paste...

 

2.Czy karta uciągnie większośc gier(tzn.żeby nie było częstych spadków poniżej 22-23 FPS)w rozdziałce 1280x1024 BEZ ANTYALIASINGU i np. AF na x2 lub x4????Głównie chodzi mi o HL2, Doom3 Far Cry Riddicka czy Thiefa3...

 

3.Widzę że u większości z Was karty te latają na 550/500 bez problemu...Czy przy takim taktowaniu karta wytrzyma np.5-6 godzinne granie bez przerwy???Oczywiście jeśli ktoś tak próbował...

 

Prosiłbym żeby wypowiedzieli się użytkownicy Leadteków....

Z góry DZIEKI za opd. POzdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to zadnej gumki na GT nie ma jest tylko pasta - przyjrzalem sie swojemu leadtekowi i zeczywiscie musi byc pasta bo chociaz nie odkrecalem chlodzenia to nie widac zeby na gpu bylo cokolwiek grubego.

 

Po drugie 1280x1024 - half life bez problemu, doom3 bez problemu, thief3 nie gralem ale na pewno bo to nie jest nowy engine, riddick pewnie tak ale nie wiem bo nie moge ustawic wyzszej rozdzialki niz 800x600 nie wiem czemu. A far cry sie instaluje bedzie edit

 

Co do podkrecania to nie wiem jak po 6 godzinach grania bo ja nie wytrzymuje grajac wiecej niz dwie godziny ale na moich taktowaniach z podpisu po 2 godzinach grania nie bylo zadnych najmniejszych nawet artow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O stary! i wykręciłeś LEADTEKA na tyle ile jest w podpisie?

Bez zmiany chłodzenia i innych tajemnych sztuczek? ;-) i nie ma artów po 2h?

No pięknie! ;-)

 

WinFast wygląda może mało efektownie ale opinii o nim mam coraz więcej, nazbierało się tego.

chyba sobie odpuszcze ASUSy i inne (he he... na komputroniku wywalczyłem zmiane opisu ASUSa i list z przeprosinami ;-) )

i wezme sterego pewniaka - właśnie winfasta

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Leadtek chodzi stabilnie (48h 3dmark01), a potem COD: UO przez 6h na ustawieniach 550/560.

 

Do tej pory żadnych artefaktów ani zwisów.

:D

Wcześniej nim zdecydowałem się na niego chodził na 520/500 przez tydzień u mnie w robocie non stop na 3DMARK-u w pętli.

 

Co do chłodzenia to zostawiłem standardowe.

Standardowej pasty też nie zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam, i musze to powiedzieć B) Radek 9800PRO bije według mnie 6600GT na głowe. Zaczynając od jakości obrazu (w co sam nie wieżyłem, dopóki nie oddałem GT i nie dostałęm 9800PRO), a kończac na jakości wyświetlanych klatek. nie mówie tu o ich szybkości. Na GT były takie dziwne skoki i zawirowania ekranu jak było za dużo FPS wyświetlanych (testowane na Champions League 04/05), w Radku tego nie ma. Tak samo np. w 3D Mark 05, mimo iz w pierwszym teście obydwa latały po jakieś 12FPS, to jednak obraz na Radku był bardziej płynny. Widac, ze Panowie z nVIDIA, nie wiedzą chyba sami do czego dążą...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam, i musze to powiedzieć B)  Radek 9800PRO bije według mnie 6600GT na głowe. Zaczynając od jakości obrazu (w co sam nie wieżyłem, dopóki nie oddałem GT i nie dostałęm 9800PRO), a kończac na jakości wyświetlanych klatek. nie mówie tu o ich szybkości. Na GT były takie dziwne skoki i zawirowania ekranu jak było za dużo FPS wyświetlanych (testowane na Champions League 04/05), w Radku tego nie ma. Tak samo np. w 3D Mark 05, mimo iz w pierwszym teście obydwa latały po jakieś 12FPS, to jednak obraz na Radku był bardziej płynny. Widac, ze Panowie z nVIDIA, nie wiedzą chyba sami do czego dążą...

1283448[/snapback]

co do części się zgodzę, jakość wyświetlanego obrazu jest lepsza na radeonie 9800pro. za radkiem przemawiają też 256bity.

co do płynności tu już jest różnie. ja generalnie nie widzę różnicy. na obu kartach wszystko co ma chodzić, chodzi mi płynnie.

6600GT wybrałem z 2 powodów:

- nowsza konstrukcja (może sie kiedyś do czegoś ten directx9c kiedyś przyda :wink: )

- na ATI na sterownikach nowszych niż 4.7 nie działa opcja LIVE w mojej ulubionej gierce online, a mianowicie managerzone, a szwedzi nie kwapią się z rozwiązaniem tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad masz 6800le za taka kase ?? dobra cena.

moze podasz jakies szczegoly? troszke mnie to zainteresowalo

Mam znajomego, który kupuje sprzęt komputerowy w sklepie z oznaczeniem TAX FREE. Oddają mu VAT i dlatego sprzedaje po niskich cenach. Przy kupowaniu więcej niż jednej rzeczy jest jeszcze taniej. Ten kolega ma cały sprzęt komputerowy, nie tylko grafiki, ale i resztę podzespołów. Ja kupiłem ASUS 6800LE za 850zł, a mój kumpel Winfast 6600GT za 810zł. Myślę, że ceny są atrakcyjne. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę dać znać.

 

ps. sorki, że tak długi się nie odzywałem, ale czasu brakowało nawet na sen :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OnlyNewZ has got their hands on beta Forceware version 74.11. Will we see it hit the internet? Probably, but not from them as they won't leak it. Curious to see how 74.11 stacks up to 71.80? Below is a snip:

The Forceware 74.11 drivers perform very good and they beat the Forceware 71.80 drivers with an average of 5 to 10 frames more in Doom 3 and Half-Life 2. The score in 3DMark05 is almost 250 points more.

 

Pozwolilem sobie wkleic ten tekst,juz nie moge doczekac sie nowych sterow w wersji 74.11.Wtedy wreszcie nie bedzie niedomowien ze GT ma niewykorzystany potencjal,spadki fps itd.I nie bedzie juz porownan GT vs 9800 pro.

 

http://www.onlynewz.com/content/view/45/2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja,

biorę Gigabyte 6600 GT za 12 godzin będę go miał.

Wstane rano, łyknę kawkę a po kawce,przed śniadankiem.....

W linię 174 prosto do Cgk batorego- nie zaglądam do żadnego sklepu bo jeszcze kupie snika i zbraknie 3 zyle

Odliczone 800 setek prosto do straganu z klientem o nie szczerym uśmiechem, chyba już czuje szmal

Potem chwytam towar do metra, 5 minut i jestem.

Wyjmę z pudła,jest miodzio szkoda że mój chief nie ma akrylu z boku.

Zrywam Miedź poleruję 3 godziny do lustra(napięcie rośnie) kładę Arctic silver 5 i jazda.

Założę się,że wycisne więcej od wszystkich miłośników tandetnie zielonych leadtecków, sparkli,pny,asussów itp

Ato dlatego, że gigabyte dał mi w prezencie miedź i niezłe doświadczenia z tą firmą z poprzednich lat.

NARTY :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja,

biorę Gigabyte 6600 GT za 12 godzin będę go miał.

Wstane rano, łyknę kawkę a po kawce,przed śniadankiem.....

W linię 174 prosto do Cgk batorego- nie zaglądam do żadnego sklepu bo jeszcze kupie snika i zbraknie 3 zyle

Odliczone 800 setek prosto do straganu z klientem o nie szczerym uśmiechem, chyba już czuje szmal

Potem chwytam towar do metra, 5 minut i jestem.

Wyjmę z pudła,jest miodzio szkoda że mój chief nie ma akrylu z boku.

Zrywam Miedź poleruję 3 godziny do lustra(napięcie rośnie) kładę Arctic silver 5 i jazda.

Założę się,że wycisne więcej od wszystkich miłośników tandetnie zielonych leadtecków, sparkli,pny,asussów itp

Ato dlatego, że gigabyte dał mi w prezencie miedź i niezłe doświadczenia z tą firmą z poprzednich lat.

NARTY :lol:

1286347[/snapback]

:lol: Masz jakieś urazy z dzieciństwa :?:

B) Inno3D też ma w całości miedziany radiator i kosztuje mniej a do tego są wersje z pamięciami 1,6ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko dorwałem na chwilę jednego 6600GT i poszedł mi na 575/1135

Czy to dobry wynik :?:

 

Później zadam szerszą relację :D

1280702[/snapback]

jezeli chodzi o rdzen to dobry a pamiec smiga na 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o XFX PINE GF6600GT AGPx8 128MB? ktos ma karte tego producenta albo jakies info o niej?

1279885[/snapback]

mam te karte i jestem z niej zadowolony

mam ja wykrecona na 570 i pamiatki

3dmark03 9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka , mam do was pytanko czy da sie te karte krecic nie przez sterowniki tylko przez jakis program , riv tuner mi jej nie rozpoznaje , to moja druga karta nVidi w zyciu a takto zawsze bylo ati , wiec nie bardzo orintuje sie czym sie co robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeklejam to co napisałem w temacie "Gf nie tak szybki jak oczekiwaliśmy" (mniej więcej)

Od około tygodnia jestem (bardzo) szczęśliwym posiadaczem GF6600GT firmy Leadtek ze 128mb DDR3 AGP Kupiony na 20 rat po 50zł LOL - cena sklepowa to 900zł.

Sprzęt jak w podpisie. Nie reinstalowany system po GF4Ti. Grafa z defaultowymi zegarami, nie pamiętam sterów (wszystko na szybko szło)

3Dmarki: 2001 14888k , 2003 7294k , 2005 2933. Po reinstalce i zapodaniu nowych sterów wynik w 05 skacze na 3161. Po podkręceniu grafy z 500/900 na 550/1.1 3DMark 01 15.668 , 03 8214 , 05 3550. W Aquamarku 48.472.

GRY - Doom 3 wsio max w 1024/768 AA max tak doczytuje, że nie da się wogóle grać, ciężko wogóle iść (ale wygląda nieźle hehe). Jeden poziom poniżej Ultra H (high?) i AA 2x w 1024 działą już bardzo fajnie, ale nie grałem wiele, pochodziłem tylko troszkę. Hl2 mam wersję legalną inaczej, także nie grałem jeszcze, po ustawieniu detali na maxa tnie mi się dźwięk i doczytuje strasznie, ale gra niby płynna. Tu poczekam z wypowiedzią Far Craja wczoraj przywiozłem, ale nie wiem, czy uda mi się patche zapodać Riddick jest ultrapłynny (BOSKO TO DZIAŁA I WYGLĄDA!), skacze strasznie po włączeniu pixela 2++ (softwarowe cienie?). Nd4Spd Under2 na maxa w 1024 max AA z gry działą ultrapłynnie, jeszcze ani razu nie szarpnął, ale mam dopiero 8% gry

Teraz słowa wyjaśnienia. Nie używam frapsa, ale dla mnie płynna gra to musi być naprawde płynnie, nie jak u kumpla - dałem mu moje Gf4Ti 270/500 128mb i mówi do mnie "gra jest płynna wsio max +aa max, tylko w menu troszke myszka wolno chodzi". Oddał mi GF4 (nie podoba mu się) i walczy na swym FX5200 (lepiej działa)..Popłakać się można (tu się też tacy wypowiadali).

Podsumowanie: karta jest BOSKA, po przesiadce z kart pokroju GF4Ti każdy będzie zachwycony Z Radków 9800 to całkowity bezsens, chyba, że za prawie darmo. Windowsowe stery mieżą temperaturę, i w tej chwili mam tak: temp rdzenia proc. gpu 42stopnie, temp otoczenia 29 (buda otwarta, w pokoju średnio ciepło, raczej mniej niż więcej, ale po testach podkręconej grafy temp prawie się nie podniosła, artefaktów nie stwierdziłem, a marki przechodziły całe).

Jedyne co mogę powiedzieć źle, to że karta jest na teraz, tzn w te gry można ciąć na maxa i będzie ok, ale przyszłościowa ta grafa to nie będzie Pewnie pogramy ok, ale np bez aa itp, aczkolwiek nic nie jest na razie zapowiadane co miałoby nas do zmniejszania detali. Stalker powinien chodzić ok, chyba, że kod zwalą (to nie wina grafy!), a nowy Unreal czy Oblivion to zupełnie inna bajka, kiedy to wyjdzie....

I nie rozumiem, co Wam skacze, wszystko płynne cały czas, nic a nic klatki nie spadają. Jak zwykle macie zryte kompy i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje  :lol:

1289430[/snapback]

Fakt - o gustach się nie dyskutuje, ale nie róbmy już offtopa tylko wracajmy do tematu.

 

Słowem zaskończenia - smarkusy oraz wodniki są tylko do podniecania się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - o gustach się nie dyskutuje, ale nie róbmy już offtopa tylko wracajmy do tematu.

 

Słowem zaskończenia - smarkusy oraz wodniki są tylko do podniecania się :)

1289447[/snapback]

No tak ale niektorzy gierkami tez sie podniecaja. Ok koniec tych jaj :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,hej,hej!!!! :mur:

Ja prosilem tylko o wyniki,mam w chwili obecnej gf fx5900xt troche zmodowanego(500,900) i zastanawiam sie czy warto wywalac 400zl na zakup nowej karty(+sprzed. starej) czy moze troche poczekac.Czemu aquamark3- WYRAZNIE wyrozniony wynik karty graficznej,naprawde srednio mnie interesuje jak chodzi kogos tam maszyna,interesuje mnie mniej wiecej wynik karty!!!Dajcie sobie spokoj z dyskusjami: marki - gry. Jeden lubi jedno,drugi drugie.Ja gram a markow uzywam tylko orientacyjnie...

 

PS.Wiec ma ktos te wyniki,najlepiej karty inno3d, please :wink: ,przy okazji wyniki jakiegos radka 9800 pro tez mozecie wrzucic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,hej,hej!!!! :mur:

Ja prosilem tylko o wyniki,mam w chwili obecnej gf fx5900xt troche zmodowanego(500,900) i zastanawiam sie czy warto wywalac 400zl na zakup nowej karty(+sprzed. starej) czy moze troche poczekac.Czemu aquamark3- WYRAZNIE wyrozniony wynik karty graficznej,naprawde srednio mnie interesuje jak chodzi kogos tam maszyna,interesuje mnie mniej wiecej wynik karty!!!Dajcie sobie spokoj z dyskusjami: marki - gry. Jeden lubi jedno,drugi drugie.Ja gram a markow uzywam tylko orientacyjnie...

 

PS.Wiec ma ktos te wyniki,najlepiej karty inno3d, please :wink: ,przy okazji wyniki jakiegos radka 9800 pro tez mozecie wrzucic:)

1289662[/snapback]

Ej ale nie zrozumiałeś o co chodzi. Aquamark nie pokaże coi różnicy jaka dzieli w rzeczywistości te karty. Moim zdaniem 400 zeta nie ma za bardzo sensu dokładać, ale 300 bym dołożył.

 

Ten test nie pokaże ci nic, czym byś się mógł zasugerować. NIC A NIC!!!

 

Jeśli grasz - zainteresuj się wynikami gier w które grasz - dość łatwe to było do wymyślenia.

 

Update

A tak w ogóle - jak zrobiłęś 900 na pamięciach na tej karcie ? :lol: :lol: :lol:

Najszybsze grafiki osiągają powyżej 600 MHz

Edytowane przez DJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja,

biorę Gigabyte 6600 GT za 12 godzin będę go miał.

Wstane rano, łyknę kawkę a po kawce,przed śniadankiem.....

W linię 174 prosto do Cgk batorego- nie zaglądam do żadnego sklepu bo jeszcze kupie snika i zbraknie 3 zyle

Odliczone 800 setek prosto do straganu z klientem o nie szczerym uśmiechem, chyba już czuje szmal

Potem chwytam towar do metra, 5 minut i jestem.

Wyjmę z pudła,jest miodzio szkoda że mój chief nie ma akrylu z boku.

Zrywam Miedź poleruję 3 godziny do lustra(napięcie rośnie) kładę Arctic silver 5 i jazda.

Założę się,że wycisne więcej od wszystkich miłośników tandetnie zielonych leadtecków, sparkli,pny,asussów itp

Ato dlatego, że gigabyte dał mi w prezencie miedź i niezłe doświadczenia z tą firmą z poprzednich lat.

NARTY :lol:

1286347[/snapback]

no i co wycisnałes z tego bajera Gigabyte'a ? :)

hehehe moze sie juz zjaral od tej miedzi :P hehehe

no ja mam u siebie 570/ 1160 na nedznym zielonym Leadteku baz radiatorow na ramie i z pamiatkami 2 ns :) Wsio stabilnie nawet po 5 h grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,ale wyniki z gier sa bardzo subiektywna wartoscia,i tak naprawde musialbym zapakowac taka karte do swojego pieca,dopiero wtedy moglbym powiedziec ze jest lepiej i na ile,.Niestety takiej mozliwosci nie ma... a marki dla mnie sa tylko jakimkolwiek punktem zaczepienia,przeciez nie walne takiej kasy praktycznie w ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GFX 7251 CPU 7388 a ogólny 48,472, ale karta była taktowana 550/1.1, stery 71.42 albo 71.80, nie pamiętam :) Coś jeszcze ? Jak chcesz , sprawdze na niekręconej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...