Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze mam filmik tom's hardware i tam jak ta babka w 3d 2003 jak wchodzi to na włosach nie ma błędow a ja mam pod włosami inaczej niz na tym filmie Czy to krzaki spowodowane moja grafa czy zasilacz ktory jest za słaby ??

 

 

:( Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ostatnio trafiła mi się felerna karta Sparkle GeForce 6600GT 128MB DDR3 AGP8x i oddałem ją na SERWIS :) Otrzymałem nową a ta zaś nie chodzi chyba jak trzeba :) Mianowicie odpalam sobie grę taką jak np: UT 99 albo mortal kombat 4 a pozniej NFSug i mam jakies paski przez caly ekran pozione :( tak jakbym tasme przewijał :) Jak zrestartuje kompa to mam wszystko OK i nie wiem co to jest :( Albo w 3d marku 2003 włosy tej pani nie wygladaja jak trzeba tzn pod grzywka mam jakies inne te wlosy (niebieskie z czyms tam ) prosze o pomoc czy to zasilacza wina ?? Bo mam cienki jakis ULTRA MEDIA 400W niby ale jesy cieniutki :( Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ostatnio trafiła mi się felerna karta Sparkle GeForce 6600GT 128MB DDR3 AGP8x i oddałem ją na SERWIS :) Otrzymałem nową a ta zaś nie chodzi chyba jak trzeba :) Mianowicie odpalam sobie grę taką jak np: UT 99 albo mortal kombat 4 a pozniej NFSug i mam jakies paski przez caly ekran pozione :( tak jakbym tasme przewijał :) Jak zrestartuje kompa to mam wszystko OK i nie wiem co to jest :( Albo w 3d marku 2003 włosy tej pani nie wygladaja jak trzeba tzn pod grzywka mam jakies inne te wlosy (niebieskie z czyms tam ) prosze o pomoc czy to zasilacza wina ?? Bo mam cienki jakis ULTRA MEDIA 400W niby ale jesy cieniutki :( Prosze o pomoc

1311406[/snapback]

 

Na 99% tak. Ostatnio jak podłaczyłem Radeon 9800PRO pod zasilacz T&L to też windows wchodził, ale jak chciałem gdzieś wejsć, do jakiejś gry czy coś to albo było całe czarne albo się waliło. A u mnie na Chieftec 360 wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

njalepiej odłącz wszystki napedy i wtedy sprawdz, zanies do kolegi co ma lepsza zaislka i sprawdz, ale wydaje mi sie ze to od zasiłki, choc było głosno pare miechów temu na temat artów na spraklach 6600gt :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sterownikach 71.84 z Nzone mam w

 

3DMarku2005 v1.1.0 na 500/900(450) 3208pkt.

 

Po podkręceniu na 535/1070(535) mam 3503pkt.

 

Ale zauważyłem, że nowe drivery powodują znaczny spadek punktów w 3DMarku 2003 v3.5.0.

 

Na sterach 7.1.8.1 miałem 8096 a na sterach 71.84 mam poniżej 8000 i to sporo.

 

W Doomie nie ma różnicy.

 

W FarCry w 1024x768x32xUltraQxAnizo=8xHDR7xGeometryInstancingON mam na planszy RIVER tylko 17FPS !!!! ale jaja

Na planszy Training mam 33 FPS!!! HDR zażyna kartę....

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tą samą grafe co ty ale nie widze zadnych artów ani takich krzaków jak ty mówisz moze faktycznie wina zailacza, pomysł z napedami dobry wylacz wyzstko co niepotrzebne a karte podłacz na wolnym molexie tzn na kablu który ni ejest do niczego innego podpiety powinno być ok. Jak nie to .... kolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

mam pytanko czy lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> gigabyte gf 6600gt pciexpress czy sparkla? chodzi w szczegónosci o oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie wiem jedno : Mostek na tej karcie sie grzeje jak CHOLERA !! A jak podloze systemowego coolera pod nia to mostek jest zimny ale dalej mam te włosy jakies inne tzn: w tym jednym miejscu : poslkuchajcie SPARKLOWICZE !!mozecie zrobic screena w 3d amrku 2003 jak ta babka juz wejdzie i jej morde pokaza oraz jak wchodzi i taki cien przeklatuje prez drzwi ?? bardzo prosze :) a co do tego mostka to u mnie sie grzeje jak cholera "_ goracy jak ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz o smarkach to ja na 580/580 wyciagnelem:

3d mark 2003 - 9135 pkt

3d mark 2005 - 3931 pkt

 

Poniewaz przy rdzeniu na 580 pojawiaja mi sie arty po minucie-dwoch pracy wiec zastosowalem 80x80 i bylo ok.

Ale to jeszcze nie ostatnie slowo - schlodze pokoj i wtedy zobacze na ile mi pojdzie. Musze w 05 dojechac do 4000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jeśteśmy przy benchmarkach to moje wyniki wyglądają następująco:

 

Sterownik 71.84, jakość HQ, brak artefaktów podczas testów.

 

Mark 01: 23550

 

Mark 03: 9706

 

Mark 05: 4073

 

AquaMark3: 64582

 

Codecreatures: 64.2

 

 

:legal: :mrgreen:

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysoko - nie da rady dogonic ciebie epoxer - za wysokie fsb i za szybkie pamieci masz(edit: chodzi o pamieci karty) :P

A zreszta otwieram okno schlodze pokoj i zobacze jak wyniki :rolleyes:

Edytowane przez !exec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Grzeje sie oj grzeje,tez mam Sparkla,w 3d marku 03 na wlosach ta laska u mnie ma jakies paski na wlosach ale na 9800 pro i na innej karcie u kumpla tez tak jest :)

Edytowane przez per3z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qlawy powiedz mi czy u ciebie mostek na grafice gdzeje sie mocno ??

1312130[/snapback]

tak nawet w 2d ale jak sie postawi na grafice zimne piwo to jest lepiej :D

 

a tak na serio to jest dość ciepły ale jak zapakuej chodzenie od prescota to napewno bedzie chłodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko czy to chłodzenie--> http://sklep.benchmark.pl/pelny_16046.html wejdzie na 6600GT bo szukam czegoś alternatywnego na mojego Winfasta

 

EDIT

yeah wejdzie to chłodzonko na GT więc chyba sobie takie coś sprawie

Edytowane przez milan655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś może co dobrego można załadować na SPARKLE GF 6600GT AGP 8x ?? Chodzi mi o chłodzonko : BRIDGE-a , VPU i RAMU :)

1312446[/snapback]

krowa ci na oku usiadla czy jak ?? post nad toba jest ladne chlodzonko zalmana na gpu a na mem to kazdy radiatorek jaki ci sie wymarzy wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Teraz to ja mam problem na NFSU2.Podczas gry na sterach 71.90 WHQL w 1024x768 AA MAX FULL DETALE po 2-3 okrazeniach na ekranie pojawiaja sie dziwne pasy,obraz skacze i zanika.Dzieje sei to w ulamkach sekund wiec screenow nie nadazam robic,powtarza sie to co pare sekund.Wina karty engina gry czy moze zbyt wysrubowanych ustawien co do AA?Jeszcze pozostaje kwestia sterow.Srednio ok 33 fps,ale co z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, moze nie do konca do tematu. Mianowicie gdy wylaczam gre PRINCE OF PERSIA WARIOR WITHIN (bez roznicy jak dlugo gram) lub SPRINTER CELL PANDORA TOMARROW komputer mi sie sam resetuje (przy innych grach tak niemam). Nie wiem co sie dzieje mam kompa od 5 dni i nie wiem co sie dzieje. Mozecie mi powiedziec co moze byc przyczyna? Za slaby zasilacz? Zly cooling podzespolow (wszystko leci na boxowych coolerach), czy co sie moze dziac? Moze to wina Windy (oryginal XP HOME).

PORADZCIE COS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzales inne gry albo Marki? Jesli dzieje sie tak we wszystkich, to wina zasilki.

 

Inna rzecz, ze patrzac na Twoj konfig to IMHO zasilka do wymiany - nie ma bata, zeby pociagnela bezproblemowo taki sprzet na dluzsza mete...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys, kiedys, kiedy jeszcze mialem intela mialem taka akcje ze tylko w grze project igi mi resetowalo kompa, wywalalo niebieskie erkary itd. mialem wtedy rive2, ale to nie oto chodzi chyba. pozyczylem zasilacz od kumpla, oczywiscie jego byl jakis firmowy, a problem jak reką odjąl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Tracer TRO 858 400W

i wszystko jasne, prawdopodobnei nie trzyma napiec i resetuje kompa z tego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam tez Sparkle 6600gt i apropo 3dmark 2003 to przy włosach tej babki wszystko jest oki tzn nie ma jakis dziwnych rzeczy które sie pojawiaja u was.

Mam tez pytanko a mianowicie czy ktos testował juz stery Xtreme G 71.84 wersja 27Mb z guru??

Bo mi w 3dmark2003 po zmianie ze sterów 66.33 własnie na te spadło z 8242 na 8068 :( gry chodza stabilnie a ilosci klatek nie miałem czasu przetestować.

Inne stery które sprawdzałem miedzy innymi 75.90a 71.90 u mnie bynajmniej nie działaja stabilnie co prawda daja zwyzke w marku ale w grach sie zawiesza komp a np w farcry na ziemi widac czarna siatke.

I na koniec jeszcze mam małe pytanko jakiego programu uzywac do sparwdzania temp karty bo jeszcze nie jetem az tak w tym obcykany do krecenia uzywam riva tuner

dzieki za odp

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na koniec jeszcze mam małe pytanko jakiego programu uzywac do sparwdzania temp karty bo jeszcze nie jetem az tak w tym obcykany do krecenia uzywam riva tuner

dzieki za odp

pozdr

1314340[/snapback]

Pierwszorzędnie ... monitoring temperatury też tam jest i to bardzo przejrzysty z możliwością ustawinia sobie skali i parametrów pomiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...