Skocz do zawartości
rapra

Fajne Wyniki Podkrecania Pamieci

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za pytanie ale czy Dram idle timer to to samo co PCI timer ?? znaczy .. Linoge ma inną płytę a ja na swojej szukałem i szukałem i znalazłem tylko PCI clock latency ... i chodzi mi własnie o to bo jak na razie mam na 32 i czasem sie friz zdarzy przy taktowaniu 480ddr :(

dzięki za odpowiedź bez wytykania, dla was oczywistych bzdur, które mogłem popełnić :P

 

RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linoge 3v to max wiecej nie ma co dawac..

to Speed premium czy zwykł twinmos?

 

zapodaj CL3 to 280 pyknie, przynajmniej umnie pykło w 32M na 2x512 :)

Jak to nie ma co ;] 3.2 tez ladnie jadly, na codzien maja 3.1 i smigaja teraz szukam jakiejs 2 polowki dla nich ;) niebardzo wiem o co chodzi z tym 280 ich max to gdzies ok 295 :| cl3 i tajmy potem nic nie daja nie chca osiagnac magicznej wartosci 300 ;| a memki sa na kosciach hynix'a dokladnych oznaczen nie pamietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma co ;] 3.2 tez ladnie jadly, na codzien maja 3.1 i smigaja teraz szukam jakiejs 2 polowki dla nich ;) niebardzo wiem o co chodzi z tym 280 ich max to gdzies ok 295 :| cl3 i tajmy potem nic nie daja nie chca osiagnac magicznej wartosci 300 ;| a memki sa na kosciach hynix'a dokladnych oznaczen nie pamietam ;)

umnie przy 3v już sie konkretnie grzały . . .

przy 3,2v sypały błędami . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna poprawka: 330MHz i ostrzejsze alphy. Oczywiście próbka 1M.

 

SuperPI 1M: 330MHz @ 2.5-3-3-0 1T :D

 

Już mi się znudziła zabawa w 1M bo to bardzo niestabilne jest. Trzeba będzie zacząć zabawę w 32M (może najpierw od 305MHz) i ciągnąć w górę ile się da.

Edytowane przez lyzkov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem na chybił trafił. Wersja BOX. W wyborze kierowałem się tylko serią. I w sumie to go jeszcze porządnie nie przetestowałem. Na razie wiem, że robi 2,9GHz prime stable na 1,45v ustawionym w biosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goodram na micronach d9

Dołączona grafika

 

single channel :P

 

a tu na innej wersji spi

Dołączona grafika

 

a tu memki puszczone na ~400mhz i gorsze timingi

Dołączona grafika

i 10sek lepiej ;]

Edytowane przez genghiskhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...