Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam jeszcze więcej od Hipo (10202) ale na GT a nie zwykłej 6600. I nie będę już więcej pracował nad wynikami :lol:

 

 

ooo, niezłe taktowania :) nie wiedziałem ze gb wypuscił tez 6600 + GDDR3. Masz moze jakies fotki karty ;>?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no atomel wyjechales z super wyniczkiem zapomnialem Cie dodac do listy najlepszych w poprzednich postach, x2@2,7Ghz i ocz da sie odczuc no i do tego te taktowania grafy moze gpu nie jesttaki fenomenalny ale memki szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze więcej od Hipo (10202) ale na GT a nie zwykłej 6600. I nie będę już więcej pracował nad wynikami :lol:

 

Dołączona grafika

 

Mam zdeka inne pytanie ! Mieści ci sie na luzaka Ninja do Chieftec big tower ? Ile jest do klapy bocznej?? Zastanawim sie nad kupnem tej obudowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze więcej od Hipo (10202) ale na GT a nie zwykłej 6600. I nie będę już więcej pracował nad wynikami :lol:

 

Dołączona grafika

 

phiii... kiepski ten wyniczek jak na taki sprzet ... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No atomel, jeszcze lekko ponad 1500punktów i mnie doganiasz :D

Na tak wykręciłeś kartę prawdziwie ekstremalnie, podziwiam.

 

@MaD_LU

Spokojnie Ninja się mieści mimo, że w ścianie bocznej są 2 wentyle 92mm jest luzik.

 

@grzesiu

Hipo niech ci zrobi foty. Praktycznie 6600 z pamięciami DDR3 ma ten sam potencjał co GT.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

nie czytalem calego tematu wiec moze odpowiedź na moje pytanie byla.

 

mam karte msi 6600gt pci-e na infeonach 2ns moze mi ktos powiedziec jak i ktore timingi edytowac aby wiecej wyciągnąc z tych pamięci ?

 

jakie jest bezpieczne V na gpu dla nv43 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze 6600 + DDR3 ma ten sam potencjał co GT to wiem, bo sa mam taką karte tyle ze od GALAXY z samsungami 1.6ns...

 

Nie prawda, same GDDR3 to jeszcze nie wszystko, sam jeszcze nie wiedziałem hybrydy na memkach 1,6ns poza tym te karty cierpią na chroniczne niedowoltowanie. Najgorsze jest to ze sa na innym PCB niż GT i nie ma vmodów do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda, same GDDR3 to jeszcze nie wszystko, sam jeszcze nie wiedziałem hybrydy na memkach 1,6ns poza tym te karty cierpią na chroniczne niedowoltowanie. Najgorsze jest to ze sa na innym PCB niż GT i nie ma vmodów do nich.

Moja 6600 + GDDR3 ma identyczne PCB co 6600GT ULTIMATE, w dodatku napięcie mozna podniesc zworką do 1.42v ;) Jak ktoś ma vmoda do 6600GT GALAXY to niech zapoda, bo na pewno bedzie pasować do GE...zresztą nawet podczas bootowania pisze p278 a nie p211 jak w przypadku nonGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Jak możecie zapodawajcie swoje testy zawsze to jest udokumentowane non arts a nie wyłącznie słownie :) U mnie puki co tyle, w 3dmarku robie 10087 ale czekam na pamięci bo teraz mam zastępcze i powalcze o kolejne marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktowania ładne, ale cos słabą reszte configu musisz miec, bo ~100pkt wiecej odemnie, a pamięć taktowana 1.3GHz :blink:

U mnie jest tak że jak za bardzo przetaktuję pamięć to strasznie spadają fps-y w pierwszym teście 3d marka 03 i w 3d marku 2001. Słowem, "przekręcenie" pamięci zaniża wyniki w testach D3D7.

 

Ja się dzisiaj pobawiłem moim Gigabyte GF 6600 na DDR3. Zainstalowałem wreszcie win32 do testów, bo na codzień jadę na x64 na którym z racji WOW64 3d marki śmigają wolniej. Takty pozostały te same, procek tylko minimalnie wyżej. W 3dm05 przechodzi z 1Mhz więcej na rdzeniu, pewnie dlatego że niższe fps-y. Testy przeszły bez artów. Karta na razie bez vmodów.

 

Pod x64 było 9644 w 3dm03, jest 9915 :).

Dołączona grafika

ORB (pewnie nie będzie działał jak jeśli wycisnę więcej, na razie działa).

 

 

W 3dm05 miałem 4141, mam 4257:

Dołączona grafika

ORB

 

Jak założę wreszcie bloczek na GPU, spróbuję wycisnąć coś więcej (granica 10k czeka). Mam nadzieję że pamiątki polubią większe V :).

Edytowane przez Plasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taktowania ladne:) i wynik bardzo ladny i ten plupit (te nogi) a co do ikonek to nie masz ich za wiele?:)

no z timingami bedzie trzeba sie pobawic

a co d moda do galaxy gt byl jzu nie raz podawany jest taki sam jak do leadteka o ile dobrze pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czyli chaosik jzu traci do wiekszego grona na forum to chyab przyspieszy prace nad jego wynikami

a ja wciaz czekam na plyte glowna no jzu nie moge sie doczekac noralnie z zazdrosci ze mozecie sie bawic i ze ozyl ten temat to palce obgryzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nie długo chyba potraktuje mego GE zimnym powietrzem.

 

U mnie w Suwałkach to można powiedziec że sezon na oc nigdy sie nie kończy ;].

 

Coś u mnie muli tego 3dmarka, przy 590/1160(chyba) miałem nieco więcej niż 9500 ;/ ;/ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z DDR(1) ile mozna maksymalnie wyciagnac ?? :lol: wd danych fabrycznych ... - nie wiem czy ktos mnie dobrze zrozumie, nie pytam ile z moich pamieci tylko ogólnie o najszybszy zegar DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taktowania ladne:) i wynik bardzo ladny i ten plupit (te nogi) a co do ikonek to nie masz ich za wiele?:)

no z timingami bedzie trzeba sie pobawic

a co d moda do galaxy gt byl jzu nie raz podawany jest taki sam jak do leadteka o ile dobrze pamietam

Dołączona grafika

Moja tapeta z okładki płyty Erotic Lounge :] tak samo dobrej jak te nogi :)

Co do swojego wyniku popracuje tylko dajcie mi 2x256 Winbondów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh .. jestem po szybkich testach

widac WC tym MSI nie daje prawie nic .. wczesniej 70* stres .. teraz kolo 40* a nic wiecej gpu nie chce isc

 

stery 84.21

proc 2800mhz 2x512 255 2-3-2-5

9891 (550/1150)

 

wczesniej

stery 77.72

proc 2800mhz 2x256 233 2-2-2-5

9886 (550/1150)

 

reszta testów które dzis wykonałem (schodkami do góry :P)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
9688 (535/1130)

282.8

69.4

58.6

59.3

 

9736 (540/1130)

284.1

69.8

58.9

59.6

 

9769 (540/1150)

284.2

70.2

59.2

59.8

 

9810 (545/1130)

285.8

70.0

59.5

60.3

jak widac polecialy w dół samoloty :/ a dziwne bo przepustowosc tego 2x512 jest raczej wieksza :/ a e 10fps w pierwszym tescie daloby 70pkt i byloby ladnie 9961

 

Dołączona grafika

 

 

nowy orb w podpisie :/

zobacze czy cos mozna z tego wydusic więcej ... moze jeszcze wróce do starszych sterów ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na GE jest to samo, brak napięcia...ale teraz chyba karta długo juz u mnie nie posiedzi, zastanawiam się nad zmianą na 7600GE (to samo co 7600GT) oczywiscie Galaxy ;) no ale narazie nie ma tego w Polsce <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zacznie 66GT zacinac na mojej ulubionej grze to napewno zapuszcze jej vgpu :) po ostatnim 9550 wiem ze tylko to najbardziej warto tam mem i tak jest ok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...