Skocz do zawartości
RaKLeZ

6600gt Oc

Rekomendowane odpowiedzi

atomel to zaszales! kurcze! chhaos mozesz mi przyblizyc cos o tweaku sterow bo boze tez bym sobie takie cos zrobil co jak mozesz to na pw chyba ze chesz na forum

 

a jescze raz atomel bardzo ladne wyniki 150fps w naturze iw iem skad:) (taktowania) hehe 2K w 2006 bosze szalejesz i te 4510 w 2k5 nop no sie zrobilo ostro na extremie:) i tak ma byc

 

edit:

moj nowy record http://service.futuremark.com/compare?2k1=8874500 21745pkt 3DMark 2001

kurcze ale i tak cos jest nie tak cos malo jest w tescie Car CHase -low mam zaledwie 296fsp a keidys mialem 315 Car Chase - High Detail 115,1fps to nie jest chyba najlepeij 115,1 Game 3 caly test Lobby jest jakis slaby choc uciesyzlem sie nareszcie jak zobaczylem 506fps w pewnym momencie

 

 

MaSell twoj wynik to jets zabojstwo i te Twoje taktowania o ja! to jest nieosiagalne mozesz przedstwwic jakie modziki robiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom dziekwoa ale to jeszce nie jest to co bym chial miec to jest raptem 300pkt wiecej niz przed pol roku!! i wtedy imnalem winchestera 2588mhz a teraz mam venice 2,7Ghz! (8x338)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ci sie trafila sztuka bez modow takie taktowania szok!

kurcze tylko nie moge skumac skad az takie duze roznice mieduy nasyzmi wynikami przeciez to 7k to jest ogromna roznica cos jescze zmieniales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Ci sie trafila sztuka bez modow takie taktowania szok!

kurcze tylko nie moge skumac skad az takie duze roznice mieduy nasyzmi wynikami przeciez to 7k to jest ogromna roznica cos jescze zmieniales?

Trzeba umieć wykrzesać max ze wszystkiego, to punkty same przyjdą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Atomel: jakie masz taktowania przy tych 2067 w 06?

 

moja popraweczka ... te moje 1500pkt mnei zalamywalo .. przy 540/1140 ..

przeinstalowalem systemik lajtowe podejscie

 

i 1792 535/1135 :) http://service.futuremark.com/compare?3dm06=64062

 

tak kolo 1850 jeszcze do zrobienia ..

panowie z GT niech sie wezma do roboty :P bo to wstyd .. tylko atomel trzyma klase ;]

zauwazylem ze najwiecej w 3dm06 daje core karty pamieci malutko 1000mhz na memkach dalo mi z 30pkt a 25mhz core dalo 60...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktowania na 3Dmark06 miałem 588/1305. Core nie mogłem dać tyle co w 3Dmark05 gdzie było 598/1305.

Nowy mark znacznie bardziej obciąża GPU/CPU. Kilka już odeszło w zaświaty.

 

Twój wynik na zwykłej 6600 jest świetny!

Kvaz! wącha spaliny na swojej wykręconej GT :lol:

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze niesamowici jestescie musze sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tylko musze poprawic moje normalne wyniki bo sa nienajlpesze pozniej bedzie zabawa a w 2006 nie testeowalem bo nie mam tego marka niesttey 590mb na moje lacze zbyt duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja chaos to masz glosno ale skutecznie hehe zajebiscie ty mas ztak nisko port agp ja bym musial na czyms polozyc ksiazki albo cosik

widze duzo radiatorkow na plycie:) bravo very nice i wtedy sa wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja chaos to masz glosno ale skutecznie hehe zajebiscie ty mas ztak nisko port agp ja bym musial na czyms polozyc ksiazki albo cosik

widze duzo radiatorkow na plycie:) bravo very nice i wtedy sa wyniki

DFI to chyba radiatory ma w standardzie ;>

 

Chaos- widze ze chłodzenie niezłe, moze by tak zrobić małą rywalizację 6600 + ddr3 ;>? bede miał troche wolnego czasu to atakuje ZC (zima cooling) i zobaczymy co uda mi sie wycisnąć z mojej galaxy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu marny twojk los! oczywscie nie mowie ze nie mozesz sprobowac ale patrzac na nick z kim masz sie scigac juz bym rezygnowal:) heheh

oczywiscie ze nie niedlugo dostane 6600GE 1,6ns z zalmanem na testy wiec moze wtedy pokaze cos wiecej:) i pokonam chaosa i atomelka na MaSell wole nie patrzec:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja chaos to masz glosno ale skutecznie hehe zajebiscie ty mas ztak nisko port agp ja bym musial na czyms polozyc ksiazki albo cosik

widze duzo radiatorkow na plycie:) bravo very nice i wtedy sa wyniki

hehe

 

1. nie agp a PCI ...

sa 2, jeden jest nizej .. drugi wyzej 1904020[/snapback]

widze ladna delte ;] jak ja przymocowales, ze nie ucieka :D

tam nit jest w podlodze chifa sie na nim zatrzymalo :D

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos, to coś słabo Ci idzie ta grafa, moja robi wiecej ale mozliwe ze masz lepsze timingi mem...jakby co to mozemy porywalizować, bo mało jest ludzi z mixem 6600 +gddr3 co sie wiecej udzielają na tweaku ;p ja swoją chłodzilem ostatnio deltą 80x80 coolermastera 5.5k rpm, dało nawet sporo, bo do 1230mhz moge rozkręcić pamięć, ale na zimnym powietrzu...rdzeń mi się konczy przy 575mhz.

 

pcmax - to dolicz jeszcze mnie do rywalizacji... ;> w marku 06 moze bedziesz lepszy, bo masz mocniejszy cpu, ale w 03 juz tak latwo nie bedzie :D. Niemiec - a jak tam Ty ogarniasz swoją GE ;>?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu moje wszystkie linki z markow podpisie ... ;] pobij je ;] pcmax bedzie ci gratulowal :>

 

a tak serio to z pustego i salomon nienaleje ... taka sie trafila taka krece ;]

ja jzu dawno przestalem zmieniac sprzet dla samego zmieniania .. teraz nie gram wiec tami styka ..

nie dalem za nia tyle co z GT a tak smiga.. ma Vivo .. full boxowa wersja ..

karta troche kosztuje

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17392

 

P.s: jak ktos chce to oddam za 520 od ręki. Bo w sumie mi nie potrzebna taka silna grafa ...

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wybacz niemiec zapomnialem o Tobie! a w sumie twoja wina ostatnio nic nie piszesz:)

chaos 50dB o ja[ciach!]le przeciez to jest szok w nocy to jest niemozliwe ja mam regulacje w swoim tt beetle ze max daam obroty to 40dB to jzu w szal wpadam ale jakos sie zyje:) i jescze dolacze jeden wicherek tam bo jestt specjalne miejsce 80x80:)

 

a na grafe to sprobuje sobie tak podmuchac bo mam wlne wicherki 80x80mm no nejmosy:)

 

chaos chyba lepiej robisz ten twek sterow bo ja jakos ciagle mam gorsze wyniki a wpozniej npo tych tweak na sterach 82 nie dziala 3dmark 2005 lipa co ne a na 77,72 dziala hehe po tych samych zabiegach

 

 

edit:

 

nom cieszylbym sie jakbys pobil chaosika ktory wprowadza wszedzie chaos!

nom karta w cenie (595 na komputroniku) ale na allegro bys ja za troskze pchnal ale 520zl to przesada lekka choc wynik, ale ludzi teraz na gt patrza jak na playboya

zatsanawiam sie dklaczego te kart z pamieciami 2,0 nie zaliczaja sie do GT dlaczgeo nVidia obnizyla taktowania hmm

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom tez tak wlasnie sobie mysle!!! choc w sumie karta w cenie jest przyznam ale taka cena jest nieosiagalna chyba ze ladnie bys opisal o tych wynikach i porownalbys do innych 6600gt to moze by sie ktos skusuil ale tak na 480 max!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wyniki to odpowiednio:

21,5

9,5

4,2

1,8 - http://service.futuremark.com/compare?3dm06=51223

 

sys bez optymalizacji i po ati. moze po sesji zrobie reinstalke windy lub postawie druga do zabaw ;] jakie stery polecacie do markow, bo moja ostatnia NV byl fx5600 jakies 2 lata temu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no nie dbasz o system:)

oki tak wiec najlpesze do najnowszych markow 2k5 i 2k6 sa 82,16 i 81,95 tak mi sie wydaje a do 2k3 to w zasadzie nie wiem jakie sa dobre do 2k1 sa dobre stare np 77,72 choc ja sprawdze sobnie jescze 66,93 bo one byly chyba najszybsze ale strasnize szedl test natury malo fsp!

widze niemiec ze tez masz malo pkt w 2k1:) ale w 2k3 i 2k5 mnie odstawiasz troszka:) mozesz podac taktowania

 

a widzieliscie takie cos http://service.futuremark.com/compare?2k1=8875407 to jest masakra!!! chaos nie podpuszczczam CIe ale tego nie pobijesz ani MaSel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie chaos a ty moze jzu dochodizles ktor stery sa the best i do czego? czy tak tylko walnales sobie tai stery i mas ztakie wyniczki? yotomo wlanisre robil na 66,93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem karte i zrobilem testy na takich sterach jakie wtedy byly :)

 

a wynik Masella nie ma az tyle wspolnego z karta co procem na jakim to bylo robione :)

 

co do 2006 to 82.12 zdaja sie byc ciut lepsze niz najnowsze

 

Pcmax.. jak masz kupca na moja karte .. sprzedam chetnie .. :)

 

ja juz spadam spac .. dobranoc :) i dobre OC życze :D

w 2001 bez proca i memek nie polecisz ... tam grafa sie malo liczy ..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobranoc!!!!

bede sie staral na tuyle aby uzyskac odpowiedni wynik odpowiendni znaczy przyzwoity czyl;i 22000:) juz ladny dosyc choc wiecej tez wskazane:) jak to osiagne to wtedy 2k3 pozniej 2k5 i moze jak bed emial to 2k6:) zapowiada sie walecny rok:)

 

moze yotomeczek powroci:)

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi moiwel ze masakra:) hehe nom proc tro fortuna! oi resta kompa rowniez!

 

hipo zle stry do tego marka wyprobuj 82,12

 

 

edit:

no to jestem po testach 3dmarka 2001 i jestem mile zaskoczony!!!!!!!!!!!

a oto dowod http://service.futuremark.com/compare?2k1=8876788 wszytsko opisane na orbie jakie takty:)

wynik : 22863!

bede gonil aby miec 23K:) hehe trezba zmienic podpis :) hehehe zaraz to zrobie:)

nareszcie rusyzlem do walki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...