Skocz do zawartości
kucyk

Swat 4

Rekomendowane odpowiedzi

Popykałem dziś trochę i doszedłem do 12 bodajże misji (Hotel). Gierka bardzo fajna tylko mnie troszkę AI irytuje (komandosi mają tendencję do blokowania się w drzwiach). Ale ogólnie jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach Interakcja masz komendę użyj (ja sobię ustawiłem Ctrl).

Podczas misji, jak zbira skujesz, naciskasz na na niego np. crtl. Potem ekipa go zabiera. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie zglasza raport czy cos bo ni erozumiem. moze ktos napisac solucje 1-wszej misji:) aha, co to dokładnie jest wesja kinowa i czy ma ktos juz polską wersję?

1426677[/snapback]

Wersja kinowa to jest taka ze nie ma podkladanego glosy (dubbing) tylko sa napisy pod kwestiami mowionymi. Ja mam i jest bardzo dobrze zrobiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja kinowa to jest taka ze nie ma podkladanego glosy (dubbing) tylko sa napisy pod kwestiami mowionymi. Ja mam i jest bardzo dobrze zrobiona ;)

1427173[/snapback]

Dokładnie CD Projekt zdecydował się na spolszczenie samych tekstów, postacie mówią w swoim ojczystym języku. Pomyślcie jak by to śmiesznie brzmiało jak jakiś polski lekto r wydzierał by się do mikrofonu.

Zaopatrzyłem się w polską wersję i powiem, że nie robi mi to różnicy czy mam polską czy angielską, wszystkie komendy są tak banalne, że po 5 minutach gry każdy się kapnie jakiej komendy kiedy użyć.

 

Witam... Jest już może spolszczenie ???

1427383[/snapback]

EEE chodzi ci o spolszczenie do angielskiej wersji, spolszczenie będzie wydane jak się dowiedziałem tylko jeszcze nie podali terminu dokładnego myślę, że już za miesiąc będziesz mógł sobie pobrać z dużych serwisów o grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. no dobra a co z tym raportem, bron im zabieram, skuwam i co?? jak nacisne b to mi sie pokazuje 0/13

 

2. pokazuje mi ze mission complete ale co dalej bo sie nic nie wlacza, moge dalej chodzic....

 

dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. no dobra a co z tym raportem, bron im zabieram, skuwam i co?? jak nacisne b to mi sie pokazuje 0/13

 

2. pokazuje mi ze mission complete ale co dalej bo sie nic nie wlacza, moge dalej chodzic....

 

dzieki za odpowiedz

1427921[/snapback]

1. Tak samo jak zabrałeś broń tak samo celujesz na napastnika skutego, zakładnika skutego czy postrzelonego i zgłaszasz za każdym razem raport naciskając, F. Jak na niego nakierujesz to na dole po środku pokaże ci się napis, zależnie jaki, zróżnicowany wersją językową.

 

2. Jako, że możesz dalej chodzić to oznacza, że dalej na mapie pozostała niezabezpieczona broń lub nie zgłosiłeś osoby do raportu. Jeśli chcesz przejść do bazy, aby zakończyć mapę to naciskasz ESC i klawisz po prawej stronie na górze.

 

PS. sorka, że piszę powiedzmy prawy klawisz gdzieś tam lub jakiś napis, bo nie wiem, na jakiej wersji pracujesz, jak ci napisze, jaka komenda jest w wersji polskiej a ty masz angielską to ci to dużo nie powie a może wprowadzić tylko zamieszanie.

 

Pozdrawiam

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

ale mam wiekszy problem

 

gralem sobie w demo, komputera nie mam za dobrego ale demo chodzilo bardzo przyzwoicie

 

kupilem oryginala, zainstalowalem, wlaczam i przez 2 minuty jest czarny ekran (nie ma filmików) a po tym czasie komputer przestaje sie ladowac i staje. Po pewnym obszarze czarnego ekranu moge poruszac kursorem windowsa, ale nic sie nie da zrobic

 

raz mi sie wlaczylo ale tez nie moglem uzywac kursora gry, wiec nic nie moglem zrobic

 

co mam zrobic kurde?? sprawdze jeszcze na innym kompie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki

 

ale mam wiekszy problem

 

gralem sobie w demo, komputera nie mam za dobrego ale demo chodzilo bardzo przyzwoicie

 

kupilem oryginala, zainstalowalem, wlaczam i przez 2 minuty jest czarny ekran (nie ma filmików) a po tym czasie komputer przestaje sie ladowac i staje. Po pewnym obszarze czarnego ekranu moge poruszac kursorem windowsa, ale nic sie nie da zrobic

 

raz mi sie wlaczylo ale tez nie moglem uzywac kursora gry, wiec nic nie moglem zrobic

 

co mam zrobic kurde?? sprawdze jeszcze na innym kompie...

1429558[/snapback]

ale napisz cos więcej o tym "komputera nie mam za dobrego" bo inaczej ciezko bedzi cos pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest to wina gownianego procesora semprona 2200, ale dzwine jest to ze demko chodzilo ok, a tu nawet uruchomic sie nie chce

czy moze tak byc??

 

aha, kto mi napisze jaka czestotliwosc, zegar (nie wiem jak to sie dokladnie nazywa) maja athlon 64 2800 i 3000 bo chyba sobi ekupie

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help !

zdaje się ze by ruszyło to demko ale karta dzwiekowa do tej pory zryta i musze sobie nową kupic

error wyskakuje zwiazany z tym ze nie ma dzwieku

da sie to jakos ominąc ? chce w to zagrac teraz nie za tydzien :D

1294517[/snapback]

 

Kurcze, czytajcie Readme :mur:

" (MX 200/400 not supported)"

 

:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jest to wina gownianego procesora semprona 2200, ale dzwine jest to ze demko chodzilo ok, a tu nawet uruchomic sie nie chce

czy moze tak byc??

 

aha, kto mi napisze jaka czestotliwosc, zegar (nie wiem jak to sie dokladnie nazywa) maja athlon 64 2800 i 3000 bo chyba sobi ekupie

pozdro

1429707[/snapback]

 

Dlaczego 'gownianego'. Ja mam AXP 1700@2600 (JIUHB) (pojdzie na 230FSB ale ram wytrzymuje tylko do 200MHz-no name) 9550@9600Pro (5ns), 768 ramu, Epoxa 8RDAl i na mojej Iiyamie 19' CRT w 1200*1024 full detal (ale bez FSAA/Anizo) hula az milo.

 

A poza tym to gra jest przepiekna (tzn. nawet nie grafika ale caloksztalt). Moja pierwsza gra na PC byl Swat3 i teraz wskoczylem na 4 (malo gram; ostatnio na wakacje 2004 w Vietkong i potem dlugo, dlugo nic) i jest git nie z tej ziemi.

Wkurza mnie tylko czasem durne zachowanie moich towarzyszy i debilny system punktow. Pamietacie miscje w dyskotece (bodajze 3 misja). W realu (np. Dobrowka-Grom, ScecNas czy Ci od ruskich) to nie bawia sie w 'put you hands up; do it now!' gdy gosciu wyskakuje z Uzi, tylko od razu strzela. A tutaj jak zastrzelisz to nie mam pkt. Raz przeszedlem misje, ale zabilem 9/11 :lol: i mialem 39pkt (czyli nie zaliczylem). Do to kur.. jest? To bawimy sie na powazne czy jak (=nikt z moich nie ginie i nie pytam za duzo)?

ps. I na koniec. To jest wlasnie piekno PC. Widzieliscie Swata (bodaj Global Operation) na PS2? Tam jest to typu 'biegnij_za_duzo_nie_mysl_i_strzelaj'. Totalna porazka. Od dawien dawna sadze, ze gry na konsole sa odmozdzajace (jesli ktos takie lubi to ok-sam mialem ps, ps2, Xboxa, Sega MegaDrive, Pegasusa, ale juz mi przeszlo; co nie oznacza ze konsole sa zle!!-)

Ten moj 'ps' to jest OT :blink:

 

Pzdr, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A64 3000+ ma 1,8 GHz

 

a misje z dyskoteka to najlepiej wg mnie iść od razu w lewo i do góry schodami a potem pozabijać przez szyby terrorystów na głównej sali no i jeszcze troche zabawy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś grę...:)

 

Wszystko piknie tylko czemuż tak krótko ?? :| Przechodzę misję w tym centrum naukowym, wczytuje następną a tu bach i napisy końcowe :(

Zaczyna mnie to wqrzać - wszystkie nowości strasznie krótkie są :|

 

Ale gra jest w pytę - jak dla mnie 9+/10 (jakby AI nie szwankowało to by już całkiem zawaliście było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wprawdzie jest krotka i zostawia pewien niedosyt lecz niewatpliwym jej plusem jest to, ze mozemy kazda misje przejsc na rozne sposoby nie nudzac sie przy tym ;) Ostatnio wiekszosc gier ktore wychodza nie grzesza grywalnoscia, a tu trafil nam sie prawdziwy rodzynek. Przez takie wlasnie produkcje jak SWAT4, BiA zaczynam coraz bardziej lubic gierki z elementami taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scar

czy wie ktos moze o co chodzi w 13 misji ? zbieram wszystkie bronie, z wszystkich zdaje raporty, na mapie wszyscy wytluci badz aresztowaniii i nic sie niedzieje! brakuje mi jednej broni i niemoze mi zaliczyc misji ? 8/ a powaznie wszystko obszukalem... :mur: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scar

spoko :) cala gre przeszedlem a tu jakas walizka :P kurcze ale to juz koniec niestety :( a szkoda bo dobra gierasia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera fajna, narazie skonczylem trening, wprowadzil mnie w klimat, graficzka ladniutka, fajnie wyglada PS2.0 i bumpmapping na scianach, ta poswiata ze niby slonce wpada przez okno tez elegancko. Nic wiecej nie powiem bo tylko trening narazie skonczylem, ale pewnie polupie, gralem w 1600x1200 4xAA 16xAnizo i wszystko na max i w treningu fraps pokazal mi 27fps najmniej, w menu pokazuje 78fps. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem trzy misje, ale mialem trudnosc z misja w dyskotece

zaczalem grac przez internet, jest to dla mnie o wiele ciekawsze, a sadze ze juz sie tyle nauczylem grajac z innymi, ze spokojnie pokonam ta misje

aha jak dlugo laduje wam sie gra (przede wszystkim w internecie)

dzieki

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...