Skocz do zawartości
Nikss

Ile Punktow Z Egazminu Gim?

Rekomendowane odpowiedzi

LO i nauka? E tammm szkoda czasu na głupoty ;)..przez 2klasy się nie uczyłem i jechałem na 3 i 2 :D (z kazdej 3 jak dizecko się cieszyłem) teraz jestem w 3 klasie i wkuwam tylko 2przedmioty potrzebne mi aby dostać się na studia. Nie rozumiem tego zaprzątania sobie głowy 14przedmiotami :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ~60 pkt to mu chyba tylko technikum zostaje no chyba że zawodówka. A wtedy 4 latka bezsensownej nauki praktycznej która i tak się później nie przyda.

 

Jak dla mnie - idiotyzm :-( Jak można tracić rok w życiorysie.

 

Licea są the best. 3 latka i spokój, hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ~60 pkt to mu chyba tylko technikum zostaje no chyba że zawodówka. A wtedy 4 latka bezsensownej nauki praktycznej która i tak się później nie przyda.

1300375[/snapback]

Bodajże jedna dziewczyna miała 20 czy 40 pkt(nie pamietam) i się dostała do liceum znajdującego się dosyć wysoko (chyba 17 :D ) w rankingu wojewódzkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec wlasnie....nie starszcie ludzi, ze LO to nauka ;)

 

jezeli nauka mozna nazwac picie min 2x w tygodniu, zaje*** imrpezy kilkudniowe i znalezienie zaje****/ ekipy, z ktora spedza sie caly czas wolny i wszedzie jezdzi razem,t o faktycznie.....

 

chociaz fakt faktem....troche tam pouczyc sie trzeba (lub uwazac na lekcjach ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem obecnie w 2 klasie LO i chyba musze powiedziec, ze to najgorszy etap mojej edukacji. Mam nadzieje, ze studia bede najlepiej wspominal (podobnie jak moi starsi znajomi).

 

Nie pamietam ile mialem punktow z egzaminu, ale razem mialem cos kolo 145.

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, których znam mówiom, że studia są sto razy lepszy okresem życia :D.

1303212[/snapback]

 

ja mam o tyle dobrze, ze zawsze zadawalem sie z ludzmi starszymi ode mnie i...wiekszosc imrpez na ktore chodze to imrpezy studenckie ;)

 

ale to tez zalezy na jakich ludzi trafisz.....ja szczerze nie poznalem do tej pory bardziej zajebistych ludzi, do tych, ktorych mam w klasie....

 

wszystkie krzywe jazdy czy po alko czy po prochach odwalamy razem.....

i nie ma to jak usiasc keidys przy piwku i na ekranie 32 cale obejrzec sobei zdjecia z wyjazdow/imprez/wycieczek.....az sie lezka w oku kreci :)

 

!!AVE LICEUM!!

 

aha rada.....jak pojdziecie do liceum....nie patrzcie na subkultury......moimi najlepszymi kumplami np sa sk8ciki :)

i np jak na poczatku LO razem nei mprezowalismy, tak teraz.....UHHH :)

 

naprawde...w LO zyjcie chwila....i...ROBCIE DUZO ZDJEC!! :)

to jest piekny czas....chyba dlatego,z e z tymi ludzmi wchodzicie w doroslosc :)

 

warto wyniesc z LO wspomnienia!

inna kwestia, ze zyje dzieki tym ludziom...to oni wyciagali mnei z dolow, pocieszali przy niepowodzeniach....wazne ze wiem....ze moge na nich liczyc, tak samo jak oni na mnie....

nie raz sobei pomagalismy w naprawde ciezkich sytuacjach (czy zalamania, czy nawet pameitam sciepe by kumpel mogl splacic dosc spory dlug pieniezny.....nie musial prosic, po prostu sami zadeklarowalismy pomoc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 43 z humana i 44 z matmy.

Teraz jestem w 3 klasie liceum i próbną mature z matmy ledwie przebrnąłem - w śląskim była według mnie najtrudniejsza (mieszkam na śląsku :)) Niedługo koniec liceum i żałuje że juz sie konczy bo niezłe jazdy są :D Powinien być 1 rok więcej :P

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pisze ten egzamin. Co mi radzicie powtarzać przed tym egzaminem czy nie ? Na co uważać ?

1395539[/snapback]

Rozwiąż kilka testów i będziesz wiedział, co masz opanowane,a co musisz jeszcze powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Uwazaj zeby nie wylosowac miejsca przed komisja ;]

- Zeby nie dostac egzaminu z humana o tematyce Moda - jak to mialo miejsce rok temu

- Zeby sie zasnac przy pisaniu rozprawki "Nie szata zdobi czlowieka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem egzamin w 2004 roku, mialem 72 pkt(40 z polaka i 32 z matmy :D). Ani to malo ani duzo ale spokojnie wystarczylo przy przyzwoitych ocenach(srednia 4.9) dostac sie do wybranej szkoly :). Ja skladalem do samych LO, jestem z S-Ca a zlozylem do dwoch szkol z DG(mam blisko do DG) i do Sosnowca :). Oczywiscie wszedzie na mat-fizy :D. Mowie wam, nie ma co zalowac pojcia do LO, a po za tym technikum np. to strata roku ;/(choc tez sie zastanawialem nad technikum)

 

 

Apropos EXO3

Gdzie chodzisz do szkoly?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy ktos pyta mnie czy sie ucze to zawsze wybucham śmiechem

co jak co ale 3 lat w tydzien nie powtórze

moge sobie przypomniec co najwyzej wzory z matmy, chemii i fizy

a z polaka formy wypowiedzi

czynnosci te wykonam 2 dni przed zeby nie zapomnieć :lol: :lol: :lol:

a do stresu ? nie ma czegos takiego ;) czasami sie przejmuje czy dostane sie tam czy tu ale to nic

stres to bedzie 1 dzień przed i wtedy kiedy bede czekał az mnie wyczytają i bede mogł wejsc na sale gimnastyczna gdzie napisze egzamin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...