Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ,ze panuje cenzura niczym za prlu,nie mozna juz wyrazac wlasnego zdania popartego rzeczowymi argumentami bo glupie dzieci typu pana powyzej dra jape i placza moderatorom ze ktos ma inne zdanie.

 

przykre to,prosze o skasowanie mojego konta bo widze ze forum nie jest warte tego aby moja osoba sie tu wypowiadala,pokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od siebie polecę nielegala z mojego miasta, Cirson "Zapracowany Obibok" http://rapidshare.de/files/7447813/Cirson_...Obibok.rar.html

 

w sumie fajny materiał, choć czegoś tam brakuje, ale w porównaniu z obecną scena hip hopu w Polsce wypada nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ostatnimi dobrymi kawałkami są: Abradab, Paktofonika, K44, no i niektóre Łony. Reszty co słuchałem to nawijają jak to ciężko bez kasy, ehh.

Ja tam wole DMX, Method mana, Red mana, Nas'a, Cypress Hill ,DMX, 50 Cent, G-Unit itd itp. To jest muzyka. Polski rap schodzi na psy chociaż są przebłyski i nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten gosc juz jest przegrany , bialy z ksywa jamal :) , polecam joe budden - mood muzik II jedno slowo FIIIIYYAAAAH :lol2: , jedna z najlepszych mixtape 2005 , lepsza niz wiekszosc albumow :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdziel bzdur, to nazwa zespołu :lol: a nie kolesia :lol:

co za roznica i tak nie slucham tego , a czy to jego nazwa czy zespolu i tak brzmi idiotycznie , widzialem jakis teledysk jamala z samplami od krs 1 , lol , i tam byl jeden gosc , ale nie widzialem go calego bo po kilku sek przelaczylem na inny kanal :P mam dosyc polskiego hip popu i rnb , to teraz jeszcze reggae dochodzi , a co nastepne polska odmiana dead prez i black power music ? gtfoh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosc idiotyczne pytanie ale pytam sie jakiego typu są te piosenki, bo jakos nigdy ich nie słyszałem albo moze nieznam nazwy takie jak r&b. Podajcie jakis fasjny kawałek to sciagne i zobacze.

Rhythm_and_blues

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DWAnaDWA - "Pierwszy Kontakt"

 

:arrow: http://www.dwanadwa.klamstwo.org/

 

Kliknij na okładkę płyty :!:

 

Już niedługo będziemy mogli przesłuchać materiał, który zgotowali nam: Jimson i MeHow :!: Płyta ukaże się nakładem 500 sztuk płyt CD. Zapisy można przyjmować u mnie. Cena jeszcze nie jest ustalona, ale będzie oscylowała w granicach: 12 - 15 zł.

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mechl!k, nie chodzi o naszego MeHow'a ;)

 

Nie musi być... Jimson chce nas zaskoczyć... On potrafi zaskakiwać :!:

Pewnikiem jest, że do ściągnięcia będzie promomix, który pozwoli przekrojowo "przelecieć" po całej płycie.

Jestem pewien, że ta płyta będzie świetna! Termin wydania to prawdopodobnie marzec/kwiecień.

Zachęcam do przesłuchanie kawałków Jimsona --> klik.

Jeśli to przesłuchacie, nie ma mowy o żadnym kocie w worku... :!:

 

Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smarki ;)

:arrow: klik

 

:arrow: klik

 

:arrow: klik

 

:arrow: klik

Conkretny Element - Rapsy & "To Tylko My"

:arrow: klik

 

:idea: Jeśli jest ktoś chętny na kawałek Eldoki pt. "Deszcz", proszę o kontakt na PW z adresem mailowym ;)

 

Pozdrawiam :!:

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lekko odbiegnę od tematu , ale JAMAL- "Rewolucje"

Płytka naprawdę świetna jak na debiut na legalu.

 

BENITO masz racje płyta Jamala świetna :D Mi najbardziej podobają się kawałki pt. "Kiedyś bedzie nas więcej","Policeman"

 

BTW: Są odemnie z miasta

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...