Skocz do zawartości
Q

Soul / rap / r&b

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebisty kawałeczek:

Kanye West feat. Jamie Foxx - Gold Digger

Superata! B)

 

Co sądzicie o kawałku:

2Pac feat. Elton John - Ghetto Gospel

:?:

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty kawałeczek:

Kanye West feat. Jamie Foxx - Gold Digger

Superata! B)

 

Co sądzicie o kawałku:

2Pac feat. Elton John - Ghetto Gospel

:?:

1726500[/snapback]

2paca darze ogromnym szacunkiem ale nic co wyszlo po 1996 nie ruszam (chyba kazdy wie dlaczego....). IMHO najlepszy album to All Eyez On Me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wisnia, znasz jeszcze jakies konkretne nazwy dobrych kawalkow polskic? Takich jak Krok obok? A raczej linki do nich bo watpiew ze mozna takie samemu znalezc... a tak poza tym zauwazylem, ze jak nie slucham hh przez powiedzmy tydzien, a w tym tygodniu zadaza sie jakies nieprzewidywalne sytuacje, ktore mnie doluja, to zatapiam sie w tym dole... poslucham muzyki 30 min. odrazu ozywam i czuje sie 10x razy lepiej. A kawalek krok obok oddaje idealnie to co czuje (a raczej to co czuje oddaje idealnie poczatek, o kumplach...)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek, moge Ci sypac tytulami... Sciagnij sobie promomix http://szybkiszmal.com! Zajrzyj jeszcze raz na http://jims.klamstwo.org i sciagnij te wszystkie kawalki. 'Jimmin 4 Peace' powala. 'Nie Ma Boga' tez powala. Ogolnie wszystkie jego kawalki powalaja. Sciagnij cala plytke Stylistyk ze strony, z ktorej sciagnales kawalek 'Krok Obok'. Niedlugo nowe produkcje Maz'a i innych. Jak sie tylko cos pojawi w polskim podziemu to dam Ci znac. A 'Krok Obok' odbija takze moje zycie... Slucham non stop i wiem, ze mi sie nie znudzi. 5tka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja polecam wszystkie kawalki ostrego ;] No i FU - raptowne realia ;] Taki kawalek na porycie ;]

Co do ostr, polecam plytki:

jazzurekcja

jazz w wolnych chwilach

masz to jak w banku

 

Polecam tez Recepture pokahontaz, oraz wszystkie plyty Łony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchal juz ktos nowego mesa? mistrz plyta! mes udowodnil znowu ze jest jednym z najlepszych w tym kraju. bity na najwyzszym pozniomie i te kawalki live po prostu mistrz! zrobil niezly wjazd ta plyta! no i jako bonus 2 disy na meza ale pewnie kazdy slyszal te kawalki z tego pamietnego beefu :) polecam ten typ mes - alkopoligamia:zapiski typa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa płyta Mesa bardzo dobra!

 

Polecam na podły nastrój:

 

Dj Deszczu Strugi - Prosto z "Mixtape Prosto"

Deszczu - najlepszy polski dj/bitmaker...!

 

Bez make up'u, tu masz czysty żywy real brachu

Mówisz prosto w twarz... i po strachu...

Inaczej być nie może wśród przyjaciół... elo...

Fifty - fifty, elo, pół na pół...

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na mozliwosci ras kassa , to ten mixtape jest kiepski imo i wyszedl juz dawno temu

nie zgodze sie ;] mi sie bardzo podoba. a i juz nie przesadzaj az tak dawno to ona nie wyszla ;]

Dom Pachino Presents Operation Warface

dla mnie pozycja mega, strasznie sie ciesze ze nareszcie to wyszlo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie ;] mi sie bardzo podoba. a i juz nie przesadzaj az tak dawno to ona nie wyszla ;]

Dom Pachino Presents Operation Warface

dla mnie pozycja mega, strasznie sie ciesze ze nareszcie to wyszlo !

no dobra niech bedzie :P wyszedl jakis miesiac temu ale do soul on ice albo rasassination mu duzo brakuje :P

jeszcze nie sluchalem tego mixtape'u don pachina , na razie slucham chamillionaire the sounds of revenge i ta

plyta mi sie bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eldo - Opowieść o Tym, Co Tu Dzieje Się Na Prawdę

Eldo - Eternia

Flexxip - Mes i Emil Blef: Fach

 

Kozackie plyty!

Z czystym sumieniem - polecam!

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zobaczyle w mtv klip Fort Minor - Belive Me (przeprodukcja !!!), po chwili chcialem miec juz plytke i zatopic sie w jej brzmieniach... :blink:

Fort Minor to w skrocie nowy odlam muzyki hh a mianowicie underground hh. Projekt FM tworzy Mike z grupy Linkin Park wraz z przyjaciolmi.

Wiecej o FM: Fort_Minor

 

Polecam stronke, mozna sobie przesluchac kilka wspanialych kawalkow w calosci, dla mnie kosmos.

 

http://www.fortminor.com/site.php

 

Juz poluje na plyte, dla mnie mistrzostwo swiata, wreszcie jakas odskocznia. Pr0 !

Wspanialy flow mc's, niepokojace bity, jednym slowem underground. Sluchajac ich muzy, mam takie same, pozytywne uczycie, jak wtedy, kiedy pierwszy raz uslyszalem LP. Polecam ! Syci.

 

edit

 

Zapomnialem podac linka do darmowego mixtape'a wydanego w necie w celach promocyjnych.

http://www.fortminor.co.uk/mixtape/download.php

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hip-hop.pl/video/projector.php?t=1&id=1132064704 ---> sami ocencie! jak dla mnie - mistrz!

od razu powalil mnie ten kiepski refren , ale nic , to refren nie musi sie rymowac , a tu pierwsze dwie linijki , robimy wjazd na wu wu a , na tych typow co trzymaja mic'a jak fiuta , wymieklem , ale obejrzalem i przesluchalem do konca i jak dla mnie to najgorszy syf jaki w zyciu slyszalem wlaczajac te demo goscia co tu niedawno dal , ci pseudo rapperzy nie potrafia nawet kilku rymow zlozyc w calym utworze , to obraza dla wwa podziemia , a ty to gowno promujesz :lol2:

 

"noca emili plater warszawy prawa strona i lewa w rownowadze , w tym miescie ja od zawsze znam nie jedna mordeczke stwarzam odwzorowanie i obrazy ci kresle" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechl!k - jakos nie chce mi sie jej sciagac, "lepsze czasy"... uzala sie jak to nie jest zle? Moze pozniej sciagne. No i tez zassam to co skomentowal tek9 i sprawdze czy prawde pisze... no i przesluchalem... rewelacyjne nie jest, ani jakies tragiczne, fajny bit ale tak to mi sie srednio podoba...

 

OT

Wisnia zmienil nick? To sie da zmienic? :/

EOT

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...