Skocz do zawartości
Aurora001

Wyscig 64'bitowek Gf 4mx

Rekomendowane odpowiedzi

a jak ty przegladales orba pod wzgledem szyny pamieci?

1302212[/snapback]

Na oko :razz:

 

Najwyzsza osoba ktora miala jakis wpis ze to 64Bit miala 74xx pkt :-P Wiem ze nie mozna niczego brac powaznie ale mysle ze 7500pkt jest w zasiegu reki po vmodach i proc na fsb 250 i dobre timingi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze zwiekszaniem napiecia AGP bo sie troche boje nie powiem :?

 

@ Fotki - kombinuje aparat, porobie fotki i sprobujecie mi pomoc przy vmodach :)

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiecej jak 7300 nie podskocze bo i proc juz ma maxa i karta tez. jedyna nadizeja to te vmody i wycieczka do garazu z kompem na minusik.

1302225[/snapback]

wow wy to niezle szalejecie z tymi kartami

ja mam jedyne 6400 pkt :(

chyba sie znow przesiade na gf4 jak fotki zobacze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ lachuma

 

W tych kartach licza sie przede wszystkim memorki. +20 na memorkach to kolo +300 markow w poczatkowej fazie krecenia. Potem to juz krzywa opada i do kolo 550 u mnie jest to +200.

Wiadomo tez ze liczy sie FSB proca.

 

Sry mialem zrobic skalowalnac wynikow do o/c ale mam dzis trening i chyba sie nie wyrobie, no chyba ze kolo 24 to zrobie.

 

Jakbym mial juz memorki i chlodzenie to juz bym mial na luziku 7.3k. Z tym ze teraz musze wykombinowac co sie dzieje jak karta jest na max wykrecona i proc, czemu to nie jest stabilne :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy ten konkurs 64 bitówek GF 2 mx ? :D

albo mogą byc i 128 bitowe zrobcie tylko podkategorie w ktorej wystartuje tylko ja :mrgreen: inaczej nie mialbym szans na przedostatnie miejsce :lol:

mam 6 NS !!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spojrz na taktowania :P

moja po max wykreceniu gdybym jakis cooler zalozył na GPU to MOŻE

by poszła na te def 250 - def u gf 4 mx :D

ale skoro tak to zabieram sie za ponowne nakrecanie karty... i budzika ! cholera jutro do szkoły! :D - 16 stopni i jazda na piechote 1,5 km :D

kocham swoje zycie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro lece po dwie delty 60mm 40CFM :D Pojda na karte potem szukam vmodow :D Jeszcze tylko zrobie sesje wygrzewania pamiatek suszarka do wlosow przez radiator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!k z tego co zauwazylem juz ma kilka :lol:

 

Pamietajcie ze scigamy sie najszybszymi z najwolniejszych czyli 64Bitowkami :-P

 

Takie pytko: niedlugo zrobie reinstal ME i prosba, podrzuci mi ktos instrukcje zeby przygotwac system pod testy?

 

ej jak zrobic zeby mi widzialo XP jak zreinstaluje ME?

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw me instalujesz a pozniej xp

1304941[/snapback]

To wiem ale nie chce mi sie tego robic ;[ Nie ma innego sposobu?

 

dajcie jakies linki zeby zrobic system pod testy zeby wycisnac te 10markow wiecej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nowy sprzet pokatuje duzymi napieciami i duzymi temperaturami to sie docieraja silniki w srodku i lepiej kreci. ale jak sprzet chodzi kilka lat to juz sie dotarl.

 

zna ktos jakies narzedzie do zmiany timingow w karcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie nowy sprzet pokatuje duzymi napieciami i duzymi temperaturami to sie docieraja silniki w srodku i lepiej kreci. ale jak sprzet chodzi kilka lat to juz sie dotarl.

 

zna ktos jakies narzedzie do zmiany timingow w karcie ?

1305920[/snapback]

no własnie googlowałem przez ostatnie 2dni i niestety nic nie znalazłem :|

jest tylko rabbit dla radków , i jeden programik dla nv, ale działa na fx'ach i wyżej :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a patrzeliscie czy niema na płycie ze strownikami?? do gigabyte dodają v tunera. a jak nie to chyba zmiana biosu da rade  :/

1306674[/snapback]

człowieku z czym ty do ludzi?

v tunerem to sobie mozesz wiatraczek zwolnic albo pamiątki wykręcić , a nie zmienic timingi

nie ma niczego dla kart poniżej fxów :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie googlowałem przez ostatnie 2dni i niestety nic nie znalazłem :|

jest tylko rabbit dla radków , i jeden programik dla nv, ale działa na fx'ach i wyżej :|

1306029[/snapback]

A pamiętasz może nazwe tego programiku dla NV,jesli tak to napisz mi ją na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Czytam tak sobie Wasze wypowiedzi i strasznie mnie korci by przyłączyć się do waszego wyścigu (szczurów) :]

Ja mam GF4 MX firmy Chaitech (straszny bubel). W Marku 2001 bez OC (250/333,5ns,64bit) miałem troche ponad 4000 pkt. Wykręcony na 310/390 sypał ostro artami a radiator i kości pamięci były gorące jak żelasko. Wynik jednak wzrusł bardzo niewiele (tylko o 300 pkt). I wówczas dałem sobie spokój gdyż stwierdziłem że oc tej karty to straszna głupota. Teraz, jak czytam ten topic znów zaczynam mysleć o tej karcie....

Jesli nie uda mi się jej opylić na Allegro (lub w realu) to testy na niej będą B) Pewnie tej rywalizacji nie wygram (bo widzę że macie karty z ramkami taktowanymi 400MHz) to jednak warto się zabawić jak geforce żyje....

Puki co muszę swojego Radeona trochę "przerobić" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho warto sprzedac karte i poszukac czegos na allegro :)

 

Moje pamiatki niby 5ns a z maciupkimi artami w postaci brak kawalka trzcionki a raczej pojedyncze malutenkie kropki przy 630 to jest imho okaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...