Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moze przesadzilem z tym silnikiem Q3. Ale te tekstury u ojejku wygladaja banalnie. Mysle ze to kwestia ustawien ze tak ma.Sam zassam zaraz to sie przekonam.Moze "ktos" (czyt. hydro2) kto wczesniej tu napisal ze gra nie lubi NV to prawda :lol:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PowerSlave jak się nie mylę, to niech zapoda te same skriny co ja i Nierealny i powie jakie ma sterowniki.

cos namieszales w sterach - ludzie na nvnews zapodaja screeny i wyglada to tak jak u Nierealnego...

wieczorkiem zapodam co i jak na 2x(a64+7800) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem filmiki nierealego i klimat gry fajny ale te slajdy, kurde rzeczywiscie niezle tnie, nic zobaczymy jak pojdzie na mojej x800XTPE, bo kurde bez przesady zeby w 1024 z 4xAA 16xAnizo na x800xl tak cielo - to juz poprostu kpina

rozumiem gdyby probowal 1280 ale 1024 - toz to przeciez podstawowa rozdzielczosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejzalem filmiki nierealego i klimat gry fajny ale te slajdy, kurde rzeczywiscie niezle tnie, nic zobaczymy jak pojdzie na mojej x800XTPE, bo kurde bez przesady zeby w 1024 z 4xAA 16xAnizo na x800xl tak cielo - to juz poprostu kpina

rozumiem gdyby probowal 1280 ale 1024 - toz to przeciez podstawowa rozdzielczosc

1671253[/snapback]

 

gra chodzi trochę szybciej :) niz na tych filmikach. polowe fps zabrał fraps przy zapisywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie zauważyłem tego posta z Twoimi skrinami :> a spróbuj jak możesz na tych sterownikach co podałem post wcześniej.

 

Ściagne 78.05 jak nadal tak będzie to zobacze z 78.01

1671235[/snapback]

http://img366.imageshack.us/img366/8301/shot00088gw.jpg

http://img366.imageshack.us/img366/5836/shot00093qe.jpg

http://img366.imageshack.us/img366/4716/shot00107oy.jpg

 

na takich ustawieniach jak na Twoim screenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałem już, że włączyłem wymuszanie dx7 i zadziałało :o tzn ładniej wygląda i szybciej chodzi. Ale jeszcze nie jest to co na waszych skrinach dokładnie. Nie wiem zainstaluje te 78.05, zobaczcie na skriny. DX7 wymuszone LOL. Dziwne rzeczy sięe dzieją.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Aha i gra teraz chodzi płynniutko. Nic nie skacze. Normalnie jaja. Jeszcze zobacze na tych drugich sterach czy też jak dam wymuszenie dx7 to się włączy w dx9.

 

Update:

 

Zainstalowałem 78.05 i to samo, muszę wymusić dx7 żeby działało dx9 LOL, może to wina dema ? :o tak czy siak jak włącze dx7 gra wygląda ładnie i chodzi płynniutko, zero zwolnień.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jak właczasz wymuszenie dx7 to naprawde jest dx7 przypatrz się że nie masz niektórych efektów np rozgrzanego powietrza itd , czapki na żołnierzach gożej wygladają bo nie ma shaderów ale textury lepiej wygladają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie skus ma to samo. No tak ale wygląda to lepiej niż bez wymuszenia dx7 :o Jak wymusze to cienie znikają no i te efekty z dx9 więc na pewno to dx9 nie jest. Ja nie wiem co jest grane, żenada!!.

 

skus jeszcze sobie z tym nie poradziłem, nie wiem może 78.01 pomoże bo PowerSlave'owi działa ale on ma 6600 a my 6800.

 

btw. Jak pewnie się uda włączyć z normalnymi teksturami bez wymuszania dx7 to pewnie będzie jeszcze gorzej chodził niż z rozmazanymi. A z nimi już jest beznadziejnie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem niech się wypowiedzą, ja mam dosyć, leje na to ciepłym moczem. Ja na Waszym miejscu jak to tak chodzi w dx9 to 100x wolałbym wymusić dx7 i grać z przyjemności z płynniutką animacją niż mieć haze effect itd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy powtórkę z rozrywki. Po ściągnięciu dema BF2 (a zmuszony byłem grać w to na notebooku z podpisu, frajda niewielka) też trzeba było mieszać sterami jak głupi, byleby tylko gra zadziałała i jakoś wyglądała. Teraz CoD2 i znów seria 6x00 i stery do niej dają ciała. Jak tylko sciągnę to demo to prześlę je na notebook'a i porównam z tym co zobaczę na x800xtpe. Dobrze, że przy tych problemach z driverami 6800 służy mi tylko do wyświetlania tabelek w excel'u ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie - ForceWare 77.77:

 

DirectX 7:

-------------

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

DirectX 9:

-------------

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Cokolwiek wygląda to dziwnie, najlepiej demo przejść na DX7 i DX9, bo w innym wypadku nie zobaczy się wszystkiego...

 

Na DX7 mam średnio 75FPS, a na DX9 od 15FPS do 35FPS. Jeśli mam być szczery to leje na te efekty, których i tak jest jak kot napłakał, nie kosztem ok 40FPS (!). Gra nie warta świeczki, jeśli tak będzie w full wersji to DirectX 7 ROX! :D

 

P.S.

Niech zrobią FEAR-a z opcją DX7, pewnie efekt będzie podobny, a speed wzrośnie x3.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Boxster :] że 100x lepiej na dx7 grać bo jest ultra płynnie :=) Przynajmniej Ty się ze mną zgadzasz :P

 

Kaeres u Ciebie też tak ? jak widzisz, dużo osób to ma, więc nie ja mieszałem w sterownikach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...