Jump to content
maly86

Call Of Duty 2

Recommended Posts

w sumie PB bardzo juz by sie przydało bo momentami można sie załamać patrzac na to co sie dzieje na cześci serwerów. DMW jest fajne ale niestety nie jest "wbudowane" w gre i kto chce to ma a kto nie to nie...

PunkBuster, kiedys tez nie byl 'wbudowany' w gre a uzywano go. Po prostu za malo serwerow ma zainstalowane dmw, pewnie dlatego, ze ma wyjsc Punk. Gdyby nie bylo alternatywy to juz pewnie wiekszosc serwerow byla by na dmw. Edited by Jin*

nie $ a funtów - to raz.

a dwa - postaw serwer i wykup jeżeli tak cie śmieszy ta cena - chętnie u ciebie będe grał.

wiem ze to nie dużo ale imo AC powinien byc gratis - ot co.

ludzie nie instalują ich bo czekają na darmowe PB - gdyby DMW było darmowe już byłoby na wszystkich(większości) serwerach a nie na 3 jak to ma miejsce teraz w PL.

gram w mohaa i tam oficjanym antycheatem jest dmw i powiem ze dmw scanner 2.8 jest za darmo a dmw scanner 3 jest platny, dmwscanner 3 rozni sie kilkoma rzeczami ( auto screeny, ma nawet panel admina w grze :) i jesze jakies tam [ciach!]lki) oczywiscie dmw client se 1.10 ( chyba aktualny teraz) jest za free

teraz moj problem z cod2

jak chce wejsc na jakis serwer to pierwsza mapa mi sie laduje normalnie ( 20-30 sek ) ale kiedy jest zmiana mapy to 2 laduje sie 5min i przy koncu wyskakuje "server disconnected", mam oryginalna gre, moze to przez to ze mam 256ram :s ale to chyba by i 1sza mapa sie dluzej ladowala, moze ktos mial tak samo i wie jak rozwiazac ten problem bo jest to uciazliwe jak nie mozna pograc 2 map na serwie :x

edit

kiedy proboje wejsc na serwer na ktorym jest S&D to 1 mapa sie laduje i przy wyborze teamu sie gra wiesza :| na tdm i calej reszcie 1 mapa sie laduje normalnie ;x

Edited by sadam^

Sorrki za mały off topic ale mam pytanie odnośnie cod. Otóz niby na rynku rosyjskim sa 2 inne wersje cod`a których nigdzie indziej nie ma. Call Of Duty: Operation Abver i Call of Duty: Secrets of the Third Reich. Wszystkie informacje o tych grach sa w języku rosyjskim. Wie ktoś moze coś wiecej na ich temat?? http://www.codcenter.net/news.php Jest tez jakaś wzmianka na ten temat.

Jakby ktos chciał odpalic w oknie to :

r_fullscreen [0,1] - If set to 0, changes from fullscreen to windowed mode. This can help performance if the window is smaller than your current desktop resolution. Game must be restarted for windowed mode to come into effect.........

Cod 1 nawet na poziomie zawodowiec jest łatwy. Jedynie ostatnie misje z kampanii (brytyjskiej i amerykańskiej) sprawiają trochę kłopotów. Cod2 z poziomem trudności zaadresowany jest chyba do graczy paro-paronastoletnich.

Jak dla mnie to cała frajda z tej gry to Multiplayer. Singleplayer to chyba tylko zeby sobie postrzelać i pooglądac bronie.

Może coś chodzi w tle - jakiś program, który dużo korzysta z dysku, p2p, defragmentacja ? Bo chyba nie te 64 MB pamięci na karcie graficznej są przyczyną. Nie w DX7...

No wlasnie nie mam pojecia co jest grane ??? Zadnego progsa nie mam w tle i Omegi 3.8.205. Jedno co mnie zastanawia to w omegach w SMARTGART™ mam AGP wylaczone ... ?? Tzn nie moge dac 2x 4x ani 8x

Problem rozwiazany pomoglo zainstalowanie nForce_5.10_WinXP2K_WHQL_international.exe

Edited by Snooze

Gra jest ogólnie fajna, nie mam na co narzekać (ach te detale w dx 7 ;] ) poza tym, że jest strasznie krótka, po tym co widziałem w cod1 spodziewałem sie dłuższej rozgrywki, i to dużo dłuższej rozgrywki. Jak przeszedłem gre to normalnie wielkie rozczarowanie że to już koniec, spędziłem przy niej chyba mniej niż 12 godzin w sumie.

Edited by Grzechu_1990

witam mam pytanie o bindowanie klawiszy w trybie Multiplayer. Kiedys mialem ustawone ze jak nacisne np klawisz 1 to pod tym kawiszem byla podporzadkowana komanda glosowa p "Sniper" albo 'enemy down" jednak musialem przeinstalowac system i wszystkie moje bindy szlag trafił. Czy moze mi ktos powiedziec jak ustawic a raczej zbindowac komendy glosowe? bo zapomnialem jak to szło.

/bind 'klawisz' "openScriptMenu quickcommands 5"

openScriptMenu - to te co masz do wyboru po wciśnięciu "V" :

"quickresponses"

"quickcommands"

"quickstatements"

np.

/bind 1 "openScriptMenu quickstatements 3"

po wciśnięciu 1 będzie - "I'm in position"