Skocz do zawartości
Dex'ior

Co Rozumiecie Pod Pojęciem "normalny Komputer"

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

 

pomysł na ten temat przyszedł mi do głowy po tym jak ktoś napisał mi że w normalnym kompie nie da sie zewrzeć kabli :)

Edytowane przez Dex'ior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jeśli to jedyny warunek normalności to większość kompów to spełnia bo mają na kabach izolację:P Hehe mój nie, bo kable od wentyla mają zdjętego molexa i tylko wciśnięte są we wtyczkę:P

Temat dziwny, bo nie wiem czy istnieje jakaś jedna, jedynie słuszna definicja takiego kompa.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiony na Codegenie 300W

1309232[/snapback]

yeah... cudowna definicja! :D a tak na serio to nie ma chyba czegos takiego jak normalny komp - tak jak nie ma normalnych ludzi - kazdy jest inny :) to na tej samej zasadzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Athlon 2200+ z kartą graficzną Radeon 9600, dyskiem 40GB i 256MB RAM. Nic nie podkręcone :lol:

 

 

Komputer z Biedronki :lol:

1309249[/snapback]

Z biedronki?

 

A... A ja myślałem, że z metalu i plastiku! :blink:

Edytowane przez wojs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny komputer, to przede wszystkim:

1.Stabilnośc

2.Stabilnosc

3.Stabilnosc

 

 

Przychodzisz codziennie po pracy/szkole do domu, odpalasz i jedziesz do wieczora, a on luzikiem to bierze:) Pomaga chłodzenie, przeszkadza podkręcanie.

 

Miałem normalnego Penitiuma 200MMX który chodził po 70h na luzie.....

To był sprzęt, a nie jakis tam Duron....

 

 

 

 

 

 

A z biedronki to pożywny pewnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem normalnego Penitiuma 200MMX który chodził po 70h na luzie.....

To był sprzęt, a nie jakis tam Duron....

1310039[/snapback]

A ja mam normalnego Athlona, którego od świąt BN wyłączyłem dwa razy, co w sumie dało mu trzy godziny odpoczynku (czasem trzeba czyścić radiatory).

 

Normalny komputer to taki, który po uruchomieniu pracuje sprawnie. Można z jego pomocą korzystać z netu, czasem jakąś gierkę odpalić, obejrzeć film. Po prostu komputer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalny komp? Komp, który nie sprawia niespodzianek i problemów. Mój jest absolutnie nienormalny. :P

 

Aha... No i taki, w którym nie da się zewrzeć kabli od zasiłki, żeby poleciały iskry... :lol:

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma czegos takiego jak normalny komputer. Raczej konkretne oczekiwania urzytkownika i ich spełnienie w konfiguracji. Tzw. zestawy to napewno nie sa normalne komputery, tylko nabijanie ludzi w butelkę. Akcje typu" prawdziwe 2,4GHz" i celeron na płycie "bigshit" w środku to kpina a nie komputer. Poza tym kto normalny ( wiem ze sie sprzedają ) kupuje kompa w biedronce czy geancie czy mediamarkcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie.

 

pomysł na ten temat przyszedł mi do głowy po tym jak ktoś napisał mi że w normalnym kompie nie da sie zewrzeć kabli :)

1308903[/snapback]

nie no normalny komp siedzi na sempronie 3000+ nvidi geaforce FAX 256MB, dyska 80GB 16mb cache, nagrywarce david +- monitorze LCD głośnikach 2.1 ,myszce optycznej i klawiaturze ogitecha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

normalny komp to taki z którego jesteś niezadowolony ... za wolny , za ...... :D ale działa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co my się zagłębiamy??

 

Pomyślmy: Jak jest normalny komputer, to musi być obok jakiś inny....

 

Na jakie podzielicie komputery??

 

Np.:

1.Normalny (to jest ustalone przez topic)

2. I tu co?? Jaki inny rodzaj?? Szybki??

 

Trzeba podzielić komputery na różne grupy i ustalić czym charakteryzuje się normalny, a czym inne..

 

I nie myślę, że zależy to od szybkości komponentów, mówiłem już o moim "normalnym" P200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...