Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Helm nie kupuj na tej aukcji, ewidentne podróbki! Ja kupiłem wczoraj Nike Articulate u tego gościa http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1223515 na 100% oryginały

A możesz mi powiedzieć po czym poznajesz że podróbki, bo wyglądaja identycznie jak moje za wyjątkiem koloru bo ja mam czarne, cena też jest normalna ok 20-30zł taniej niż w sklepie...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos ta pomaranczowa podeszwa mi nie przypomina oryginałów, ale moze tylko tak zdjecie jest kiczowato zrobione. Wiec jak sie pomylilem to przepraszam.

Edytowane przez .Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast panpierog te buty sprzedaje z zolta podeszwą, moze sa dwa modele tych butów? KLIK

Jak byś nie zauważył zdjecia te są bardzo przejaskrawione natomiast zdjęcia palealex'a są troche za ciemne, co nie zmienia faktu, że podeszwa jest pomarańczowa :) koniec OT

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Chyba sa dwa kolory podeszw tych nike air articulate.

Ja kupilem jedne w sklepie, mam pomaranczowa, a brat ma chyba zolta (tez kupywal w sklepie) choc glowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie podróbki to są takie:

 

http://www.allegro.pl/item118373445_nowosc...ra_rozm_43.html

http://www.allegro.pl/item118047278_super_..._44_tanio_.html

 

Wystarczy zobaczyć na cenę.

Natomiast z podróbkami Nike AIR Articulate 2 nie spotkałem się.

Mogą być i oryginały....z tira :) w końcu to allegro

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupujesz na allegro dlatego ze buty masz tansze o 20-30 zl to zastanow sie nad kupnem w sklepie :P 10 zl przesylka, a za kolejne 10 zl masz gwarancje w sklepie do ktorego sie mozezz przejsc a nie wysylac za kolejne 10 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wybrałeś, ale jak chcesz płacić 150zł za buty, które są warte 70zł to ok. Ddodam jeszcze, że są to 100% podróbki, które wyglądały dobrze u mojego kumpla ok przez ok 2-3 miesiące poźniej było już z nimi coraz gorzej na szczęście miała kolor czarny to z daleka wyglądały łądnie....

 

P.S Nie lepeij dopłacić?? http://www.allegro.pl/item117530680_nike_a...wys_gratis.html

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze są buty do jeżdżenia na desce nawet jeśli nie uprawiasz powyższego sportu. Miałem Workery za 99 PLN i trzymały się dwa lata. Sądzę, że Vansy DCSHOECOUSA, Etnies czy Adio trzymają się znacznie dłużej i są trochę wygodniejsze ale trzeba za nie niestety zapłacić stosownie więcej. Najlepiej kupić w Andegrandzie, bo to jeden z bardziej znanych skate shop-ow z dobrą renomom (mieszkam w Szczecinie to miałem komfort przymierzyć buciki ale również można kupić w internetowym sklepie). Podsumowując jak dla mnie buty do jazdy na desce są wygodniejsze od wszelkich podróbek adidasów – oryginałów niestety nie miałem okazji przetestować i chyba nie przetestuje, ponieważ mocno przyzwyczaiłem się do wyżej wymienionych butów.

 

P.S. Na desce już dawno nie jeżdżę – zbyt puszysty na to byłem ale buty nadają się moim skromnym zdaniem do wszystkiego: jazdy na desce, leparkuru, gry w kosza, gry z nogę, spacerowania, biegania i wielu innych rzeczy.

 

P.S.2 Mam nadzieję, że nie odebraliście tego jako jakiejś reklamy. Po prostu chciałem się z wami podzielić wrażeniami z użytkowania butów. Proszę również o porównanie ludzi, którzy używali zarówno markowe adidasy jak i buty do deski.

Edytowane przez rados

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rados - moj brat jezdzi na desce i zjechal juz kilka par butow.

Ostatnio kupil sobie DC i po pol roku sie rozpadly (i bynajmniej nie jezdzil w nich na desce - uzywal ich "do chodzenia").

Poza tym nie kazdemu pasuja buty ten tego "podbicia" srodka stopy, od wewnatrz. Buty o plaskiej podeszwie niby go posiadaja, ale to tylko lekko wyprofilowana wkladka, nie dajaca pelnego oparcia dla stopy.

 

PS. W koncu nabylem buty: New Balance MW642GM Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dotarły do mnie buty Nike Articulate II. Są bardzo wygodne. Martwi mnie tylko jedna rzecz która jest widoczna na tych zdjeciach http://autor.webd.pl/buty/ Skóra w jednym buty jest cała gładka, a w drugim pomarszczona. Co o tym sądzicie zgłaszać to na reklamacje czy moze to jest normalne w skórzanych butach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do butow dostosowanych do jazdy na desce, czyli tych z plaska podeszwa mam mieszane uczucia. Jest kilka ciekawych modeli, ale ogolnie nie podchodza mi takie buciki.

 

.Kuba, na ostatniej fotce oba buciki sa twoje, czy dales inny bucik do powrowniana? Bo jesli te same to cos masz zrabane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja kupiłem sobie Pumy Ferrari ;)

Są to fajne buty, pasują do długich i krótkich spodni. Nie wiem czy wygodne, mam je dopiero godzinke :) Ale kazde buty jak się rozchodzi są wygodne

 

Załączam fotki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Cena : 150zł

Źródło : Allegro ;)

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. widzę, że raczej tu wszyscy piszą o adidasach.

Ja w związku ze zbliżającym się wyjazdem w Tatry muszę jutro wybrać się w poszukiwaniach odpowiedniego obuwia..

 

:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Nie wiem czy wygodne, mam je dopiero godzinke :) Ale kazde buty jak się rozchodzi są wygodne[...]

Nooo stary, to sie popisales :lol: :mur:

Ty kupiles te buty zeby je ogladac bo fajnie wygladaja czy zeby byly wygodne i w nich bedziesz chodzil ?

A stwierdzenie ze "kazde buty jak się rozchodzi są wygodne" mozesz sobie wsadzic w .... buty :lol:

Ale co tam, to twoje pieniadze i mozesz je wydac nawet na 150 Big Milkow :D Zastanawia mnie tylko tok myslenia niektorych osob...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fox, co to w ogóle za model buta, bo słabe ich wykonanie (wyciekający klej, krzywo cięta, poszarpana skóra i dziwny kot na podeszwie) skłonił mnie do poszukania zdjęc oryginałów i porównania, ale nigdzie nie moge takich znaleźć.

 

PS. Nie wiem czy wiesz, ale prowadzisz stronę o avril lavigne i wpisałes to w swoim profilu na purepc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja nie wydam 250zł na oryginalne buty w których pochodze rok [;

Owszem będą wygodne bo ja nie narzekam, kupiłem 2 lata temu Nike Total 90 za 100zł (i z pewnością nie był to oryginał tak jak te) i mam je do dziś i są dobre, wygodne i ładnie się prezentują mimo wieku

Tak samo będzie z tymi, pamietam jak 90'tki na początku mnie obcierały a po tygodniu problem znikł całkowicie. Te buty po założeniu są wygodne, w sklepie chyba też nie będziecie chodzic przez tydzien i dopiero odstawicie sprzedawcy, ze są wygodne lub nie? Za buty można dać albo koło 300 albo koło 100zł a i tak nie dowiemy się czy będą wygodne, bliżej wygodności są te za 300 ale ja miałem takie za 100 i jestem bardzo zadowolony

 

Model to Puma Ferrari, ich jest dużo i są różne, zresztą ja nie kupuje butów dla modeli... Zrobiły wrażenie nie tylko na mnie, pochodziłem w nich - nie obcierają, są wygodne, dlatego je mam i nie odsyłam

 

Ps. Nie wiem czy wiesz, ale co to ma do rzeczy ? 3 lata temu sobie taką stronke założyłem i mam ją do dziś bo przynosi zyski z : reklam google, allegro, linków (pr=4), bannerów, 1 miejsce w googlach klik i np. przez miesiąc moge zarobić sobie na jakieś buciki, zazdrościsz ? Co, mam ją porzucić bo to Avril ? bosh... [;

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia i opinii innych wiem, ze buty w gory nie powinny byc kupywane "w dzien" przed wyjazdem...

Zgadza się. Buty w góry lepiej "rozchodzić" przez kilka dni w mieście niż cierpieć na szlaku.

Cortezon nie zapomnij o impregnacji butów przed wyjazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...