Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę przyznać, że Forza 2 od strony wizualnej na powyższych screenach nie zachwyca :-| , zobaczcie sobie np. na pilota i wnętrze samochodu :blink: , otoczenie również jest marne :? zobaczymy jak to wypadnie w praniu

 

Project Gotham Racing 4 gets Fluxed zwycięzca konkursu, który znajdzie się w PG4 :)

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to, że przecież cały czas Core jest po 899zł więc nie wiem skąd kolega wziął cenę ponad 1100zł? :blink:

 

PS. Były nawet kilkanaście dni po 799zł ale nie po 1150. :/

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to, że przecież cały czas Core jest po 899zł więc nie wiem skąd kolega wziął cenę ponad 1100zł? :blink:

 

PS. Były nawet kilkanaście dni po 799zł ale nie po 1150. :/

Może u Was jest przez cały czas, lecz ja osobiście nie widziałem już dawno iXa poniżej 1k :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś xboxa 360 w sklepie CD Projekt ? lub cokolwiek innego :)

 

 

http://www.gram.pl/sklep_kategoria.asp?e=9...e=mFK4XzWfM%2C7

 

 

chce w poniedziałek złożyć tam zamówienie i wole mieć pewność, że są ok.

 

O ile się nie myle to własnie CD Projekt jest oficjalnym dystrybutorem xboxa 360 w Polsce?

 

Tak się sklada że nie mam gdzie kupić xksa, juchy odpada ( ostatnio jak wysłal mi konsole to paczka była zgnieciona i to nie pierwszy raz się tak zdażyło) W Empiku konsol brak :cry: Tesco i inne wynalazki odpadają bo wersja premium kosztuje 1800 zł :)

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

tak ciakwostka

 

Microsoft zwraca graczom pieniądze

 

Okazuje się, że niektórzy gracze kupujący pliki z Xbox Live Marketplace, mogli zapłacić więcej niż powinni z powodu błędu w kwestii podatku.

Coraz więcej osób korzysta z mikro transakcji, a więc system płatności bezgotówkowej, używanego w Xbox Live. Jednak system nie jest doskonały. Otóż pewna ilość ludzi z powodu błędnego naliczenia podatku, mogła zapłacić nieco więcej niż powinna.

 

 

 

Na szczęście Microsoft to uczciwa firma i od razu postanowiła powiadomić wszystkich użytkowników, którzy mogli z tego powodu ucierpieć, oraz jednocześnie zwrócić im nadpłatę. Właściciele konsol nie muszą robić nic, pieniądze zostaną po prostu zwrócone na ich konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się miesięczny darmowy XBL wiem, że mam jeszcze 2 i teraz mam pytanie. Czy aby utowrzyć nowe muszę usunąć stare? (Co wtedy z save'ami?) Próbowałem stworzyc nowe konto ale przy podawaniu maila (inny niż w 1 koncie) występuje błąd z hasłem? :blink:

 

EDIT:

JUZ ZAŁATWIONE :]

Edytowane przez nuras_en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo zaprzeczeń Microsoft, sprzedawcy potwierdzają istnienie nowej wersji Xboxa 360.

Nie tak dawno pojawiły się plotki dotyczące nowej wersji konsoli Xbox 360 w czarnej wersji, wyposażonej w 120GB dysk twardy. Microsoft im kategorycznie zaprzeczył twierdząc, że takowej wersji nigdy nie było w planach. To była chyba tylko zasłona dymna, bo sprzedawcy mówią co innego.

 

Według serwisu Game Informer, czarny Xbox 360 faktycznie istnieje i trafi do sprzedaży 1 maja. Urządzenie jest już w systemach kasowych sklepów, w cenie 479.99USD. Podobno otrzyma nowy interfejs oraz oczywiście większy, bo aż 120GB dysk twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm fajna lista, w sumie dla mnie moglby wyjsc tylko jeden tytul tam wymieniony: KOTOR3 :D Tylko pytanie czy to tylko pogloska i KOTOR3=Force Unleashed...

A tak serio to fajnie ze widnieje tam Crysis (w koncu nie wiem czy to potwierdzone ze bedzie na X czy nadal plota), Fallout 3, DNF? (:lol:), Golden Axe!!, gra na podstawie serialu Lost? (moze byc fajnie), Postal 3 ;), Prey 2, Spore???. Jesli te tytuly sie potwierdza to...:D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już, kiedy wejdą do sprzedaży konsole z napędem benq i procesorami w 65 nm? Nie mam na mysli tej ze 120gb dyskiem tylko zwykłą 20gb z ww ulepszeniami. No i czy taka wersja nie będzie droższa od tej sprzedawanej w tym momencie, tzn cena wahające się w granicach 1500 zł.

Edytowane przez Ditz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

Hmm fajna lista, w sumie dla mnie moglby wyjsc tylko jeden tytul tam wymieniony: KOTOR3 :D Tylko pytanie czy to tylko pogloska i KOTOR3=Force Unleashed...

A tak serio to fajnie ze widnieje tam Crysis (w koncu nie wiem czy to potwierdzone ze bedzie na X czy nadal plota), Fallout 3, DNF? (:lol:), Golden Axe!!, gra na podstawie serialu Lost? (moze byc fajnie), Postal 3 ;), Prey 2, Spore???. Jesli te tytuly sie potwierdza to...:D

pelna lista jest wielgasna i podzielona na dwie czesci-mozemy tam znalesc wiele nowych pozycji ale i takie perelki jak "Gears of War2 "czy "Far Cry2"(nie myslic z Crysis :) ) -niektore kontynuacje sa poprostu wrecz wskazane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już, kiedy wejdą do sprzedaży konsole z napędem benq i procesorami w 65 nm? Nie mam na mysli tej ze 120gb dyskiem tylko zwykłą 20gb z ww ulepszeniami. No i czy taka wersja nie będzie droższa od tej sprzedawanej w tym momencie, tzn cena wahające się w granicach 1500 zł.

Dołączam się do pytania, bo chciałbym właśnie taką wersję zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, bo chciałbym właśnie taką wersję zakupić.

 

bodajże 1 maja ma się pojawić odnowiony x

 

Marketing Firm ask - Would you like MGS 4 on Xbox 360?

A survey being distributed by a 'big' marketing agency has asked participants such as would you like MGS4 on the Xbox 360 and would you buy an Xbox 360 for the very reason that MGS4 may appear on it.

 

 

"Would you like to see Metal Gear Solid 4 on Xbox 360?"

 

"Would you buy an Xbox 360 just to play Metal Gear Solid 4?"

 

"On a scale of 0-100, with zero being not at all satisfied and 100 being very satisfied, how would you rate Konami's output on Xbox 360 to date?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SkyFox

ze swiata:

Halo4? ;)

 

Halo 4 na eBayu !

 

Bungie postanowiło wspomóc organizację dobroczynną Hollywood Arts, organizując w serwisie eBay charytatywną aukcję na niewielką rolę w Halo 3 lub... Halo 4.

 

Hollywood Arts to działająca na terenie Los Angeles organizacja charytatywna, wspierająca bezdomnych. Jej działania postanowiło poprzeć Bungie, wykorzystując swoją najcenniejszą własność - czyli rzecz jasna serię Halo. Firma wystawiła w serwisie eBay możliwość wzięcia udziału w nagraniach do Halo 3, gdyby zaś z jakiegoś powodu nie udało się ich zorganizować do połowy maja - do kolejnego projektu. Czyli - jak sami zaznaczyli w opisie aukcji - Halo 4.

 

Nietrudno się domyślić, jaką falę plotek i spekulacji wywołał opis tej aukcji. Ciągle nie ukończono prac nad Halo 3, a twórcy już mówią o czwartej części swojej hitowej serii? Jaka jest prawda nie wiadomo, a w aukcji mogło równie dobrze chodzić o Halo Wars, przygotowywanego przez zespół Ensemble Studios RTS-a w świecie Halo. Trudno bowiem tak po prostu przypuszczać, że Bungie wzięło i ujawniło prace nad Halo 4.

 

Natomiast z całą pewnością udało im się wzbudzić masę zainteresowania charytatywną aukcją. Kto wie, może właśnie o to chodziło?

Spadek ceny x360 ?

 

Wow! Wprawdzie Microsoft odcina się - jak na razie - od obniżki cen swojej najnowszej konsoli, tymczasem brytyjskie Makro przygotowało specjalną ofertę - promocję dla miłośników gier wideo - proponują zestaw Premium za jedyne 199 funtów, podczas gdy do tej pory za tę kwotę można było kupić jedynie konsolkę w wersji Core.

Pojedynczy przypadek, czy zapowiedź nadchodzącej obniżki cen w naszej branży?

jezeli sony faktycznie mysli o obnizeniu ceny ps3 to microsoft niz moze zostac obojetny -a jesli do tego dodamy jeszcze nowa ulepszona wersje x360 to wojna zacznie byc jeszcze ciekawsza ;) oczywiscie z punktu finansowego przyszlego odbiorcy

 

Przerwa w dzialaniu Live w UK-tylko pare godzin

 

W dniu dzisiejszym, tj. 20 lutego 2007 r., w godzinach od 10.00 do 13.00 (wg czasu lokalnego UK) będą prowadzone prace konserwatorskie na serwerach Microsoftu obsługujących XBOX LIVE w Wielkiej Brytanii, w związku z czym usługa ta zostanie wyłączona na ten czas.

 

Major Nelsson faktycznie poinformował o tej krótkotrwałej przerwie, jednocześnie uspokajając wszystkich, że nie jest to przygotowywanie serwerów do nowego upgrade'u naszych konsol.

i troche o najnowszym "Turoku"-seria ktora oprocz ostatniej czesci bardzo lubie

 

Turok - słów kilka

 

Studio Propaganda Games, odpowiedzialne za najnowszą część Turoka, uchyliło rąbka informacji na temat trybu multiplayer w tej grze, która -notabene- jest przygotowywana na konsolkę XBOX360 i PS3 i podobno ma się ukazać jeszcze w tym roku (oby Panowie, my czekamy)...

 

Tak więc, tryb wieloosobowy pozwoli zmierzyć się w jednym czasie 16 graczom, najciekawszą natomiast informacją jest to, że developer zapowiada wprowadzenie także dinozaurów do rozgrywki sieciowej. Dla zachęty podaje następujący przykład: możemy poruszać się po lesie, co chroni nas częsciowo przed innymi Graczami, ale jednocześnie naraża na zmasowany i niespodziewany atak dinusiów; z kolei wdrapując się po ścianie skalnej jesteśmy dla tych prehistorycznych bestii nieosiągalni - ale za to jak na dłoni dla innych, ludzkich przeciwników.

 

Zapowiada się klimat przez wielkie k.

Edytowane przez SkyFox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, bo chciałbym właśnie taką wersję zakupić.

x0 z napędem Benq'a są już sprzedawane w USA :), montowane są w konsolach m.in. z MFR Date to 2006-12-14/15/16/19 więc za jakiś czas muszą dotrzeć również do nas :D, a co do 65nm to jak napisał unreal możemy się ich spodziewać już w maju(mam nadzieję, że modyfikacja procesu technologicznego dotknie również GPU)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik porównujący 2 wersje gry NBA Street Homecourt

XBOX 360 VS PS3

hmm, doszukiwanie sie roznic to jak gierki typu - czym sie roznia dwa obrazki

ogolnie na pierwszy rzut oka x360 ma lepsze odbicia graczy w podlodze i nic wiecej

jeszcze zauwazylem troszke bardziej rozjasnione tlo w wersji na ps3 ale to wszystko

jak dla mnie to robienie z tego jakiegos wielkiego halo jest nie na miejscu

ale profilaktycznie nie wklejaj tego linka do tematu o ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik porównujący 2 wersje gry NBA Street Homecourt

XBOX 360 VS PS3

ja dostrzegłem jeszcze lepsze wygładzenie krawędzi w x0 B-)

 

Xbox360 Software Update To Quiet DVD Drive?

According to a German gaming website, MS has provided a software update for debug Xbox360 boxes which reduces the speed of the Xbox360 DVD drive. This is in order to reduce the noise that the console makes when reading a disc at high speed. Rumor mill for now, but the update will reach end 360 users soon supposedly.

com4eva zrobił to już kilka miechów temu :D

 

Xbox 360 January sales higher than last year

1. Wii - 436,000 units

2. 360 - 294,000 units (2005 - 250,000)

3. PS3 - 244,000 units

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...