Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż bywa i tak ale z drugiej strony mój proc przy temp 51stC już dawno by mnie uraczył „pięknym” BSOD, dla przykładu dla MHz powyżej 2,9GHz nie mogę przekroczyć temp około 40-45stC inaczej się wywali…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie na napięciu 1,456 przy sp 2004 miałem dzisiaj 53 stopnie :cry:

 

nie wiem co jest, mozę mi sie gaz wydostał z heat pipe'ów freezera :mur:

 

Pod coolerem AS5......

 

I co najlepsze, nigdy mi nie wali BSOD, zawsze resecik.....

 

:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż raz chciałbym go zobaczyć, wtedy przynajmniej wiedziałbym co sie dzieje, a tak że leci sp2004 i nagle resecik...

 

ech, mam juz dosyć Venice :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie ratuje tylko woda. A wsumie freezer się tak fajnie sprawował.

No to u mnie Prime robi stopped i mogę sobie pracować dalej.

Raz mnie uraczył BSOD-em ale to było przy 2934MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i sie nie moge doczekać jak sam za miecha będe miał Vinca.

Tylko głupote zrobiłem bo nie kupiłem jakiegoś porządnego selekta teraz a reszte sprzętu póżniej. Nie wiecie jak w końcu z tym 21 tygodniem jest?? Bo jak większość ma być takich jak ma robot to spoko, ale jak znowu będzie z większością kicha to tylko jakiegoś selekta musze kupić, a to troche drogo wychodzi w porównaniu z sklepowymi cenami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ksad niby mamy wiedziec skoro wrozkami nie jestesmy...a w gwiazdach ani horoskapach o tym niemowią. Jak narazie tylko robot podzielil sie z nami OC swojego 21 tygodnia. wiec jak sam sie domyslasz nikt z nas ci nic wiecej niepowie.

 

Skoro szkoda ci kasy na selekta to kupuj w ciemno ale sam dobrze wiesz ze to loteria jest...normalnie gorzej niz lotto...Decyzja zostawiam tobie....albo 100zl wiecej i gwarantowane OC....albo 100zl w kieszeni i placz ze sie slabo kreci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za sens mieć Venice i go nie kręcić na co dzień ? Pewnie że na co dzień nie nikt nie lata na 3GHz (wykluczam szczęśliwców z FC) ale na 2,7-2,9GHz żaden problem.

 

Mój na co dzień 2862MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

2880@1.5v AC Freezer64 - wiem ze kilka osob z tweaka kupilo 21 tydzien u tego samego goscia co ja - wiec moze niedlugo bedzie widomo cos wiecej o tych prockach - w 4speed.pl maja takie - wiec warto ich zapytac jak sie kreca bo chlopaki sie bawia w selekcje chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już go mam i dzisiaj bym jakieś screeny wrzucił ale niestety dostawca mojego Freezera 64 nawalił i wysłał go nie tam gdzie trzeba a ja jutro wyjeżdżam więc w ciągu dwóch tygodni się nie dowiem co to za potworek ten 21 tydzień chyba że będę pilnie oglądał forum (jak znajde cafe) :-P

Więc mógłby ktoś zapytać tych ludzi z 4speed.pl co one potrafią bo ja już nie mam bardzo czasu ;(

A i warto inwestować w WC a jak tak to jakie :P byle by nie te po 800 PLN :P

Edytowane przez kylo_16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już go mam i dzisiaj bym jakieś screeny wrzucił ale niestety dostawca mojego Freezera 64 nawalił i wysłał go nie tam gdzie trzeba a ja jutro wyjeżdżam więc w ciągu dwóch tygodni się nie dowiem co to za potworek ten 21 tydzień chyba że będę pilnie oglądał forum (jak znajde cafe) :-P

Więc mógłby ktoś zapytać tych ludzi z 4speed.pl co one potrafią bo ja już nie mam bardzo czasu ;(

A i warto inwestować w WC a jak tak to jakie :P byle by nie te po 800 PLN :P

1533803[/snapback]

Bys lepiej podal cala ostatnia linijke oznaczen na procku pomoze mi to przy zamawianiu nastepnej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4speed.pl to dobry sklep? Piszą że mają 21 tydzień, a z allegro tak jak robot nie chce brać. A wy sie w tym troche bardziej będziecie orientować.

Edytowane przez JPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy

Nie robimy selekcji - sprzedajemy jak leci :)

aktualnie mamy serię 0521 DPWA jest jeszcze kilkadziesiąt sztuk

nie było czasu żeby się z tym zmagać i testując na szybko mieliśmy 2970 mhz na big typhoonie i nf4 ultra d

zainstalowiliśmy winde , chodziło stabilnie ok półtorej godziny - potem trzeba było iść do domu :)

 

pozdrawiamy

ekipa 4speed.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

wiec chyba mialem jednak dobrze przeczucie ze 21 tydzien moze byc porownywalny do 17 a moze nawet lepszy i moj procek to nie wyjatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

tak czy siak ile prockow z 17 tyg chodzi sobie w windowsie z takim zegarem ? dobry przylad to moj procek ktory jest lepszy od wiekszosci z 17 tyg , moze teraz bedzie co tydzien to wieksze oc a nie odwrotnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łi tam, nie sądze by cos mogło byc lepiej niż te 2,9-3 GHz. Ja tam sobie fikam na 2,7 na 1,39 i na brak mocy nie narzekam. A jak tzreba sie pościgac to zapylamy "Above 2,9 GHz Mode" i gitarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...