Skocz do zawartości
-Robak-

Moja Obudowa :]

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cie kręce będe szczene z podłogi zbierać przez miesiąc.

Nigdy nie pasjonowałem sie moddingiem- światełkami wentylami i innymi katodami. Ten temat zobaczyłem przypadkiem, ale o mało z krzesła nie spadłem....

Kurde miałbym mozliwość postawić takie cos u siebie to bym zaryzykował wywalenie z chałupy oprzez starych za znoszenie złomu. Bude mam pod biurkiem ale dla takiego cuda to bym szybciej monitor wstawił pod biurko...

 

A myśle, że za taką cene to powinno znaleźć sie paru chętnych, bo niejeden moder podawał ceny grubo ponad 1k za same materiały. Ten twój biorąc pod uwage wygląd to prawie darmo. Daj linka w jakimś zachodnim fanclubie fallouta,

a do końca życia będziesz opływać w luksusie...

 

 

Dla mnie jesteś guru polskiego modingu... Gratuluje i jesteś wielki :D

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda nie trafia do mnie ale w swojej klasie to wyróżniająca się pozycja ;-)

Ciężki klimat reprezentuje i tak też wygląda. Full respect dla ciebie i włożonej pracy :) Oby więcej takich dzieł własnych rąk można było oglądać. Nie robię porównań bo Thorn-owi byłoby przykro.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac po samych wypowidziach uzytkowanikach i o "nieumierajacym" topicu! caly czas trwa dyskusja, to juz jest argumentem na wypowiedz: THE BEST BUDA :wink: Robak polaczcie sliy z Dziuby i bedze fabryka i tasma produkcyjna :lol: moge byc waszym przelozonym :wink: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim, chciałbym podziękować za wasze wypowiedzi. Sam niemyslałem że wyjdzie mi taka buda i że bedzie sie ludzią podobać, ok już mówie po co "odkopałem" temat, chciałbym się pochwalić :D że zdjęcie mojej budy ukazało się w magazynie "Świat Techniki" razem z modem LyneXa (szkoda że nieskończonym), budą NoSFa oraz Thorna. No i jak skończy mi się sesja to biore się za dokończenie mojej drugiej budy (niewiele zostało do zrobienia, lecz czasu też mało). Na koniec special thanks for LyneX który skontaktował mnie z osobami ze "Świata techniki", Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buda mi się też podoba gratulacje ! Może mnie trochę wcieło ze sceny moddingu ale to cisza przed burzą na Targi do Krakowa też szykuję obudowe więc będzie na co popatrzeć a obiecuję że będzie. Tyle zdradzę że temat budy to Stargate SG-1 oraz Atlantis. Wiecej narazie nic nie mówię.

 

Więcej takich modów a zaistniejemy na światowej scenie !

 

A jeżeli chodzi o mojego HL2 to dopiero teraz jest skończony jeżeli Rybka może to niech wrzuci fotki jakies dobre to zobaczycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe z Pruszkowa jechał samochodem, czyli koło Wawy. Problem w tym że prawdopodobnie będzie wozik pełen ludzi, ale że będzie to Kombiak to bude mógłbym ci wziąć do bagażnika ewentualnie. A jeżli będzie miejsce wolne to dam ci znać.

Edytowane przez -Robak-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pomysł mało oryginalny bo odgapiony:P

Ale wykoanie fajne +

Tylko czy oby napewno ta budę będziesz używał na codzień ;) ?

Nie każdy grywa w HL2, i nie każdy zna się na grach.

Przyjdzie znajomek, zobaczy pordzewiałą budę i pomyśli sobie hmhmhh :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O... tutaj tez jsteś Robak :)

Jeszcze raz gratulacje. Kolejny dowód na to, ze można zrobić ciekawy kejs bez okienek i choinkowego oświetlenia.

 

Żałuję że nie będę w Krakowie (mieszkam w Trojmiescie) ale mam nadzieję, że będzie tu na forum obszerna relacja z tej imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O... tutaj tez jsteś Robak :)

Jeszcze raz gratulacje. Kolejny dowód na to, ze można zrobić ciekawy kejs bez okienek i choinkowego oświetlenia.

 

Widzę że też lubisz ET. Może kiedys zagramy..? ;)

 

Żałuję że nie będę w Krakowie (mieszkam w Trojmiescie) ale mam nadzieję, że będzie tu na forum obszerna relacja z tej imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe ze swoją :)  jeno skoncze :)

Pozdrawiam

1639695[/snapback]

 

Pokazuj jakie foty zaraz ... bo znając Ciebie (twoją robote) to konieczie musze zobaczyć tego dopieszczonego moda ...

Tytułowa buda bardzo OK (zupełnie nie moje klimaty, ale efekt super)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos znajdzie lepszego MODA to dam mu 10zł...

Dołączona grafika

 

 

 

Proszę o 10 zł :D A tak powaga to brak mi słów podziwu dla Robaka! Od razu mi się fallout przypomniał :P Z HL2 mi sie to wogle nie kojarzy, ale to pewnei rpzez to ze jestem graczem starej daty i fallout mi bliższy ;) Naprawde super mod! Gratulacje! Zabrałbym się za coś takiego, ale nie potrafiłbym tego tak pomalować... Jak sklejałem modele to ich nigdy nie malowałem bo mi to nie wychodziło :P

Zaczynam się jednak zastanawiać czy taki czysty mod, bez farby ( obiłbym kompa troche aluminium i młotkiem postukał, troche go nitami obłozył, zasilacz tez jakąś kratką... noooo.. pomyslę nad tym po egzaminach... )

Jeszcze raz : RESPECT !!!

 

UPDATE : tak teraz patrze na te dwa mody ( robaka i ten z fotki którą wkleiłem ) i naprawde nie wiem który mi się bardziej podoba... Oj chyba jednak robak odwalił lepszą robote :]

Edytowane przez nightstalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker, ta buda którą pokazałeś jest chałowata, zrobiona byle jak, nawet środek nie pomalowany. a jak ktoś widział jeszcze klawiaturę do tego moda (pomalowana zdajsie pisakiem :>) - śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...