Skocz do zawartości
Painkiller

Postal 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś po zagraniu wiele razy w 2 nie miałem ochoty iść na cmentarz olać komuś grób, albo nabić kota na lufę shotgun-a <_< . Czekam z niecierpliwością na 3 bo 2 to dobry odstresowywacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mnie osobiście gierka wogóle nie pociągnęła. Była nie zbyt ciekawa, nudna momentami aczkolwiek można było sie fajnie i co najważniejsze bezkarnie znęcać nad mieszkańcami tej śmiesznej mieściny gdzieś na zapupiu ;]

 

Postal 3, jeżeli twórcy troszkę dojrzeli do dobrego tytułu może być ciekawy a po zobaczenia screenów (które chyba raczej pod wersję na X360 są) mogę powiedzieć że szykuje się smakowicie.

 

No ale zobaczyły bo teoretycznie nie wiadomo wogóle czy gra zobaczy światło dzienne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Połowa tu widzę opowiada "a nie grałem bo prostacka, bo tępa, bo ograniczona, bo coś tam". Założę się, że co najmniej połowa z tej połowy jednak grała tylko się nie przyznaje. Bo nie wypada czy coś?

Ludzie. Gierka prosta jak drut, zaspokaja najbardziej pierwotne instynkty. Stworzona żeby nie myśleć tylko się wyżywać. Taka była z założenia i taka się okazała w rzeczywistości. Grafa wydaje mi się też celowo nie fotorealistyczna żeby jednak każdy wiedział, że to gra a nie ulica.

Można było się odstresować. Spełniła swoje zadanie. Zarówno 1 jak i 2.

 

Co do tematu, czyli 3. Jeśli będzie- świetnie. Jeśli nie- nie będę płakał. Screeny zapowiadają się fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy nie przepadałem za tą gierką, jedynie dwójkę obczaiłem, ale po 10 min..bye bye, wogóle mnie nie kręciła w porównaniu z kumplami, którzy jarali sie heeee jak dzieci :blink: dla mnie to totalne dno, kurf....ludzie już naprawdę nie mają żadnego umiaru, zrobią wszystko, żeby tylko opchnąć gierę, straszna prostota //zabijasz, wyżwyasz sie, sikasz na groby...kurf... :lol2: !!!!! albo strzelasz, jakimś kotem, ?psem? a fujjjj..."straszna durnota i prostota"

 

jak dla mnie to może ten badziew nie wychodzić... <_<

 

no chyba, że będzie można nabić teściową w bazookę, bądź zapodać laske dynamitu do gardziocha :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko... source jest najlepszy.

 

buhahaha.

 

Mniejsza z grafiką. Nie jest znowu taka ważna... buhahaha po raz kolejny... ale mnie podoba się jak biega na boki.

 

:cool:

 

Puszczam sobie ten materiał już któryś raz z kolei i muszę przyznać, że jest fajna muzyka.

 

:D

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa, Postal niby jest chory ....

 

nikt nikomu nie kaze robic tych wszystkich chorych rzeczy w Postalu, w dwojce byly proste czynnosci do wykonania :)

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruchy bohatera są bardzo nienaturalne. Jak to się stało, że polał samochód benzyną, a on sam się zapalił? Ciekaw jestem skąd wyjął tego psa. To będzie chora gra.

 

Edit

zauważyłem, rzucił zapałkę ;]

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...