Skocz do zawartości
Bartolghnet

Niezwykły Panel Użytkownika Allegro..

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważasz, IMO i tak wystarczajaco duzo zarobił na uzytkownikach forum tweaka...

 

Teraz pisze z nudów: ;]

Z tego co sie domyslam ;] , to szkoda by mi było nawet złotówki na to ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie usimialem , musze isc sie umyc i zmienic bielizne bo zwieracze puscily

1360016[/snapback]

Jeśli ci puściły to znak, że twój KOMPUTAR nie jest wystarczająco WYPAŚONY.

Pora to zmienić - polecam zakup doskonałego panelu o którym mowa w tym temacie.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo zainteresowany kupnem SUPER EXTRA PANELU....ale niestety przypomnialem sobie ze nie mam pszyjaciUł :/ jesli ktos bylby chetny zostac moim pszyjacielem to moze i dorobilbym mu nawet kluczyk do SUPER EXTRA PANELU i mialby dostemp (ustemp) do mojego windołsa.

Kontakt tylko na mejla bo tata nie lubi kiedy ktos dzwoni na komurke i pszeszkadza mu w pracy...

Z drugiej strony jednak, zastanawiam sie skąd sie biorą ludzie z takim Dysmózgowiem... szkoda mi go troche, ale posmiac sie mozna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

producent super extra panelu miał genialny pomysł zrobił jeden za 10 zł i pogonił za 80, bo poco robić 80szt. za 10 zł szt. i gonić po 20zł jak można zarobić tylesamo się niemęcząc. hłyt markjetingowy!!! hyba się skusze na jednego jak jeszcze nie wykupili!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 20 kg Gwoździ - super mod - nasyp sobie do obudowy i w majty! Ten mod wprawi twoich pSzyjacioŁÓW w osłÓpienie.

 

2. Prawdziwy wiejski obornik MOD- tylko teraz masz okazję nabyć MOD obornik najwyższej jakości po niesamowicie niskiej cenie. W skład zestawu wchodzą widełki i 2 kg świeżego obornika. Rozsyp równomiernie produkt na podłodze w pokoju. Wspaniały zapach wprawi twoich przyjaciów w zachwyt i osłÓpienie. :D

 

3. Extra ŻARÓWKO-MOD!!! - przedmiotem aukcji jest czerwona żarówka pochodząca z zepsutego czajnika elektrycznego.  Po jej zamontowaniu twoja maszyna stanie się prawdziwym dziełem sztuki.

 

4. Stara dętka - HIT SEZONU. Zawieś ją sobie na szyi, a każda kobieta będzie twoja. Stań się PRAWDZIWYM MACHO!!!

 

5. Zestaw spinaczy biurowych "la'mafia" - pospinaj ze sobą odpowiednią ilość elementów i zawieś na sobie. Od teraz będziesz wyglądać jak członek ruskiej mafii. Łańcuszek wzbudzi podziw u przyjaciół, zaczną cię szanować, będą się ciebie bać. Już nie będziesz bał się wychodzić o 24 na dyskotekę. To inni będą błagać o Twoją litość! Super cena 120zł(30sztuk spinaczy)

 

6. Wózek do wożenia złomu - super okazja - po co kupować obudowy typu LANPARTY. Wystarczy wózek! Zmieszczą się na nim minimum 2 komputery i kilka butelek taniego wina. Wózek posiada systemy ABS, ESP, wino shader 2.0 i komplet woreczków na rzygi. Pakuj swoją maszynkę na wózek i jedź na LANPARTY!!!! Zaparkuj i czekaj na słowa uznania przechodniów oraz POLICJI

1354575[/snapback]

Nie bądź taki brutalny przez Ciebie się do batów zlałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY Z PRZEŁĄCZNIKÓW URUCHAMIA "KOMPA",A 2 i3 PRZEŁĄCZNIK ZAŁĄCZA WENTYLATORY NP. DO CHŁODZENIA "PROCKA" LUB DYSKU

Ciekawe <_< <_< Ale bedzie fajnie jak ktos wlaczy przelacznik jeden a zapomni 2 i proc sie ugotuje :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie nawet nie przeraza, ze gosc produkuje to cos - przeraza mnie wizja, ze ktos to moze kupic  :blink:

1400604[/snapback]

Kupić to pikuś. Wyobraź sobie że ktoś to zamontuje, zrobi fotki i wrzuci je tutaj. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić to pikuś. Wyobraź sobie że ktoś to zamontuje, zrobi fotki i wrzuci je tutaj.  :zonk:

1400683[/snapback]

UUUUU, to co MareCeK, szczelimy se po paneliku? :twisted:

... oczyma wyobrazni juz go widze w swojej budzie; no i ten zachwyt znajomych... ^_^

 

...zdecydowanie musze przestac pic ;] :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... na razie nie. Może jak wypuści wersję z czerwonymi buttonami, żeby mi pasowały do oczu jak już mnie krew zaleje po jego kolejnym wynalazku.

...zdecydowanie musze przestac pic ;]

A ja muszę zacząć pić więcej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boli was ze koles chce zarobic ? :|

to ze znajdzie sie frajer ktory to kupi to juz inna para kaloszy...

1401321[/snapback]

Wiesz zarobic ok ludzie sprzedaja sprzet warty powiedzmy 500zł z zyskiem 50-100zł na allegro ale sprzedawac cos wartego 10zł za 80zł? Koles imho robi z siebie posmielisko a to ze ktos to kupuje to jeszcze wiekszy lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to on nic na tym nie zarobil ~~ koszta allegro i tych czesci pokryja sie z tym jednym panelem co sprzedal z 80 pln dlatego za tydzien dwa zniknie z allegro ;d

 

ale sie nei zapowiada ze to ludzie kupuja narazie byl tylko jeden taki łoś mam jego stronke z aukcjami w zkladkach i czasem lookam co tam sie dzieje =)

Edytowane przez Jeditte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boshe, dawno się tak nie uśmiałem jak czytając przed chwilą ten topic i te wypowiedzi, a jak zobaczyłem jego aukcje to o mało nie spadłem z krzesła :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...