Skocz do zawartości
Dziuby

Nie Ma Dziewczyny, Bo Nie Ma Kasy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam kasy pod dostatkiem i wcale nie jest tak różowo. Wprawdzie dla dziewczyn kasa ma bardzo duzo znaczenie, ale to nie wszystko. Powiedziałbym że to sie rozkłada mniej więcej tak:

50% - pieniądze/władza

30% - wygląd

20% - inne (nie ma sie co oszukiwać, charakter prawie sie nie liczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teejjjj ciekawie kiedy to płec piękna bedzie leciec na KOMPUTERY LOL =]]]

1352178[/snapback]

cześc mała mam 1700+ z dobrej serii, pokręcimy razem?

 

 

 

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

zebym nie dozył takich czasow bo i tka prawdziwych kobiet/dziewczyn prawie juz nue ma :|

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziuby: edytuj posty i nie cytuj calych postow jak masz do dopisania w nich 1 zdanie

99% dziewczyn leci na kase. Taka jest prawda w tym kraju. Mam 16 lat i niedawno mialem piekną dziewczyne. Chodzilem z nią przez pół roku wszystko bylo pięknie az pewnego razu zobaczylem ją z innym chłopakiem, do tej pory nie dowiedzialem się od niej dlaczego mnie zostawiła :/ . Dziewczyny to są k.rwy, może miałem pecha ale zawiodłem sie na nich

1350516[/snapback]

zaraz sie pogniewamy i to bardzo.

 

I o tym właśnie mówiłem sigard. Nie ma za kim tęsknić... Szmatę wyrwać to nie problem. OK to wszystko co mam do powiedzenia, bo w takim temacie ja powinienem być pouczany, a nie pouczać/próbować pouczać.

uwaga taka sama jak i do uzytkownika sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Leborg

hehe to by bylo dobre zamiast na auto/kase/komore wpadac do ciebie laska i zachwala twoje mody,wyniki w 3d marku itp ^^ ehh pomarzyc warto w koncu swieta sie zblizaja;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

@Leborg

hehe to by bylo dobre zamiast na auto/kase/komore wpadac do ciebie laska i zachwala twoje mody,wyniki w 3d marku itp ^^ ehh pomarzyc warto w koncu swieta sie zblizaja;P

1352264[/snapback]

Eee tam, dlaczego pomażyć, może kiedyś tak będzie, ale raczej w to wątpie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - będąc dorosłym coś w stylu zozoli nie wchodzi w grę ;-) Ale jeśli chłopak ma 16 lat to chyba nie widzę przeszkód...

 

@ wunat: wiem że powiedziałem to w niezbyt wyszukany sposób, ale zrobiłem to celowo, żeby podkreslić sens tego zdania. Raczej nikogo nie obraziłem więc chyba nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, czemu ma służyć ten temat? Bezsensem dla mnie jest stwierdzenie tego 16'latka i ten temat równiez.

1349992[/snapback]

temat jak najbardziej w porzo, a co sie spodziewales, teraz ciezko znalezc fajna panne co by na hajc nie leciala i miala poukladane pod kopula (te fajne juz zajete), same blachary :mur: (niestety)

Edytowane przez medievil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Co wy chcecie od tego tematu? Przynajmniej można pogadać :wink:

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, jak jest laska to i kaska, co prawda lepiej mieć kilka groszy w kieszeni, ale jak panna leci na kase to ja dziękuje takiej na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest zdrowe podejscie. kobieta ma kochac ciebie i twoje towarzystwo a nie twoj portfel. jesli dziewczyna jest z kims tylko dla kasy, albo glownie dla tego, to przepraszam jesli kogo uraze, ale czym ona sie rozni od prostytutki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziwczyna leci tylko na pieniądze, to znaczy, że jest g..no warta i prędzej czy później się jej znudzisz. Wiem z doświadczenia - niestety

1350381[/snapback]

 

Wybacz, ale nie mow tu o doswiadczeniu maja 14 lat <_<

 

Panna sa dziela na dobre i zle ;]

 

Trzeba miec tylko to szczescie zeby natrafic na ta dobra ;] Koniec filozofi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest zdrowe podejscie. kobieta ma kochac ciebie i twoje towarzystwo a nie twoj portfel. jesli dziewczyna jest z kims tylko dla kasy, albo glownie dla tego, to przepraszam jesli kogo uraze, ale czym ona sie rozni od prostytutki?

1353452[/snapback]

tym ze płacisz jej non stop a nie tylko za stosunek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pragen zauwazyc, ze to dziala rowniez nieco w druga strone. Przeciez faceci czesto tez zwracaja uwage jak panan jest ubrana. Czesto ciuchy kobitka wiele daja i dlatego im latwiej tez o facetow, nie mowie tu o laluniach, ale normalnie przyzwoicice ubranych kobietach. Chyba proste ze rpedzej taka zwroci na siebie bedac urodna i dobrz eubrana niz ta ktora jest ladna a niestety nie jest jakso dobrz eubrana. Nie ma sie co oszukiwac, taka jest prawda. Tak jedziecie tu na panny, widocznie sie ladnie przejechaliscie, tylko czemu? Bo sami sobie takie wybieracie. Wypadaloby zeby tu zajrzala jakas kobitka do tego tematu, niezly bulwers by byl...

Ot tyle co mam do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym ze płacisz jej non stop a nie tylko za stosunek...

1353620[/snapback]

 

ale nadal placi sie jej za to ze z nami jest - mala roznica jak dla mnie bo gorszy finansowo okres = koniec bajki - bleee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he wiecie co .. najlepiej miec dziewczyne z ktora spotykas zsie raz na tydzien .. ;] he he wtedy za duzo nie wydasz :) aa w miedzy czasie mozesz zarywac laski na ktore nie zdazysz wydac kasy .. bo juz bedzie nastepna w kolejce .. he ja sobie jakos radze i nie nazekam ;] ale do kina fakt mam ochote isc .. he ale chyba pojde z kumplem bo on zaplaci za siebie .. ;] he he nie ale tak powaznie to jesli laska leci na chajs to [ciach!] jej w dupe ;] hehe .. bo i tak pojdzie zaraz do innego .. jesli naprawde bedzie cie kochala to nie ma tak wielkiego znaczenia czy bedzie z toba siedziala w domku czy na lawce w parku dla niej bedzie sie liczylo to ze jest z toba i moze spedzic z toba troszke czasu :0 .. takie jest moje zdanie .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nadal placi sie jej za to ze z nami jest  - mala roznica jak dla mnie bo gorszy finansowo okres = koniec bajki - bleee

1353669[/snapback]

no wlasnie to było w negatywnym znaczeniu - taka panienka kosztuje wielokrotnie więcej niż panienka lekkich obyczajów. A ta, w przeciwieństwie do dz... nie zgodiz się an wsyzstko w łożku - marna inwestycja...

(cóż za szowinista ze mnie :P )

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie mow tu o doswiadczeniu maja 14 lat  <_<

 

 

1353477[/snapback]

Wierz mi lub nie, ale akurat TO doświadczenie mam. Miałem zarąbiscie piękną pannę rok temu, dwa lata starszą i teraz wiem, że to była głupota. Teraz pije szlaja się i... trudno mi to powiedzieć, ale daje się, pierwszemu lepszemu... <_< Więc nie mów mi Poca o doświadczeniu, bo ja jak coś mówię, to nie tylko po to żeby powiedzieć, albo się pochwalić...

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panny >16 lat i starsze mają niestety to do siebie, że jak juzz aczną łóżkowe zabawy, to dają dużo i duzej ilości facetów :/

ciężko trafić taką rozsadniejszą teraz...ja znam tlyko kilka takich rozsądnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panny >16  lat i starsze mają niestety to do siebie, że jak juzz aczną łóżkowe zabawy, to dają dużo i duzej ilości facetów :/

ciężko trafić taką rozsadniejszą teraz...ja znam tlyko kilka takich rozsądnych...

1353690[/snapback]

Tak tak, niestety :(, warto to zapamiętać. Jak taka dziewczyna już zacznie to tragedia, lepiej od razu kliknijcie next bo będziecie mieć z nią chore akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nono, nieraz juz słyszałem stwierdzenia: "hmmm, wiesz zastanawiam się jakby mi było z innym, jak mi sie nie spodoba to zostanę przy Maćku"

nie mówiąc o tym, ze propozycję "przyjacielskiego seksu" też już miałem :/ (a mam 17 lat :wacko: )

po prostu szkoda słów...

co gorsza taka panna jak coś "pęknie" lub wogóle się nie zabezpieczy to potem panikuje, nie wie co zrobić, a moja matka potem mówi że jakieś dziwne te telefony czasem mam :/(bo koleżanek mam sporo, a że wiele wie że dosć sporo o tych sprawach wiem, to o rade do mnie lecą :])

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nono, nieraz juz słyszałem stwierdzenia: "hmmm, wiesz zastanawiam się jakby mi było z innym, jak mi sie nie spodoba to zostanę przy Maćku"

nie mówiąc o tym, ze propozycję "przyjacielskiego seksu" też już miałem :/ (a mam 17 lat :wacko: )

po prostu szkoda słów...

co gorsza taka panna jak coś "pęknie" lub wogóle się nie zabezpieczy to potem panikuje, nie wie co zrobić, a moja matka potem mówi że jakieś dziwne te telefony czasem mam :/(bo koleżanek mam sporo, a że wiele wie że dosć sporo o tych sprawach wiem, to o rade do mnie lecą :])

1353807[/snapback]

 

he nie ty jedyny .. ;] he ale wiecie co temacik [ciach!]ny w kosmos .. he dawo sie tak nie usmialem czytajac to forum.. :) aa i jeszcze jedno .. sa dziewczyny ktore nie leca na chajs i dobrze ktos tutak powiedzial ze 15 .. he he ja tak mam ze same sie takie do mnie kleja . he he aa ja sobie oszczedzam kase .. :] ale to nie na tym polega .. jesli naprawde sie kochacie to nie wazne ile na nia wydasz . .nie wazne gdzie ja zabierzesz ..

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no do tego zmierzamy od samego początku :)

no temat super :D

zaraz pewnie pojawi sie temat: gdzie najlepiej poznać laskę, by nie okazała się blacharą/lecącą na kasę/puszczalską :lol:

1353858[/snapback]

he oki niech powstaje .. he he o tym trzeba rozmawiac !! he he odrazu przypominaja sie czasy jak to ja zaczynalem :) he he .. fakt bylo ciezko .. he h .. aa teraz .. he tez nie jest latwo . .ale nie nazekam .. he wybor zawsze jakis jest : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he apropo tych kur .. he to wiecie co .. wstyt sie przyznac .. ale pwna panna po zabawie ze mna . .zaczela sie puszczac !! he ale pozniej przestala :P he he  chyba jestem w te klocki dobry :D

1353707[/snapback]

dokladnie, wstyt :mur:

a moze nie jestes dobry tylko zaczela sie puszczac bo byla niezaspokojona po stosunku z toba :D

Edytowane przez medievil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...