Skocz do zawartości
Nexer

Zgłoś!

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widze, że moderacja marudzi na małą ilość zgłoszeń, więc może czas zastanowić w czym jest problem ? Osobiście zgłaszam posty jeśli uważam że powód jest naprawde warty zgłoszenia, błahostki omijam, lecz niekiedy zdaży mi się czasem takie zgłosić - niestety na te nie widze reakcji (czy ta osoba dostała warna czy nie - tego nie wiem).

 

Przydałyby się odpowiedzi na tego typu przypadki - np. "ok, problem załatwiony, zgłaszaj więcej takich postów" etc... Zdaje sobie sprawe, że zajmuje to dodatkowy czas, a roboty jest dużo... Może dałoby się zrobić coś ala historie zgłoszeń - np. lista co i kiedy dany user zgłosił i czy dany problem został rozwiązany (zgłoszenie przyjęte i przez kogo - np. jako mały img i kawałek tekstu) (wgląd do tego miałby tylko sam użytkownik lub wszyscy jak zechcą admini tak zrobić). Mnie by takie coś "podbudowało" do zgłaszania kolejnych postów, a tak "żyje w niepewności" czy wogóle to ma snes (jak pewnie wielu innych userów, co widać po ilości zgłoszeń...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Ja jak coś niegra na forum "Gry" to odrazu zgłaszam, nie panowie? :wink:

 

mi sie pomysł niepodoba :-| bedą sie bic kto pierwszy zgłosi i beda posty "ja pirwszy zgłosiłem ha ha " :wink:

Edytowane przez sLiM JiM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie pomysł niepodoba :-|  bedą sie bic  kto pierwszy zgłosi i beda posty "ja pirwszy zgłosiłem ha ha " :wink:

1357719[/snapback]

Yyy ? Mi chodzi o historie zgłoszeń podobną do ban listy z poprzedniej edycji fora, o jakich postach mówisz ?

 

Poprostu chodzi o o to by user wiedział, że ktokolwiek zajął się zgłoszeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO pomysl nie wypali

generalnie nie chce dodawać moderom roboty i wysyłam zgłoszenia tylko jak coś jest ewidentnie ot lub pojawia się dyskusja typu 6600gt vs 9800 pro z wszelkiemi możliwymi argumentami (czasem gdyby stali obok siebie to mam wrażenie że by sie powybijali sztachetami ;) ) ale zawsze sobie myślę o sobie "kablarz" ;) ;P

dlatego nie chce być wciągnięty w takie statystyki :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze sobie myślę o sobie "kablarz" ;) ;P

1357749[/snapback]

Z takim podejsciem to.... :roll:

 

Hmm... pomysł mi się w pewnym stopniu podoba.. (jego częśc)

Zobacze co inne moderzy powiedzą...

Bo mozna byłoby go przerobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO pomysl nie wypali

generalnie nie chce dodawać moderom roboty i wysyłam zgłoszenia tylko jak coś jest ewidentnie ot lub pojawia się dyskusja typu 6600gt vs 9800 pro z wszelkiemi możliwymi argumentami (czasem gdyby stali obok siebie to mam wrażenie że by sie powybijali sztachetami ;) ) ale zawsze sobie myślę o sobie "kablarz" ;) ;P

dlatego nie chce być wciągnięty w takie statystyki  :mellow:

1357749[/snapback]

(wgląd do tego miałby tylko sam użytkownik lub wszyscy jak zechcą admini tak zrobić)

 

To nie ma być statystyka... Każdy by miał osobną własną historie - coś ala odpowiednik warnów - widzi je tylko user i moder.

 

Właśnie potem przy takich błahostkach widnieją potem posty moderacji - 10 się w tym temacie wypowiedziało, a tylko jeden zgłosił (a temat widnieje kilka dobrych dni - więc po co zgłaszać, skoro i tak nie ma reakcji - niewiadomo czy ktokolwiek to zgłosił [przydałby się jakiś licznik koło tego przycisku...])...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys duzo zglaszalem i w zasadzie w 99% reakcja byla szybka i prawidlowa...

teraz nie zglaszam albo w ogole albo bardzo zadko... dlaczego? Ano wlasnie z powodow ktore wymienil Nexer - nie wiem, czy to co kolwiek dalo :-| Zrazilo mnie tez to, ze zglosilem chyba ze trzy tematy ewidentnie do zamkniecia; i co? i doopa - nic sie z nimi nie stalo - od tej pory juz nic nie zglosilem i dopoki sie cos nie zmieni pewnie zglaszac nie bede*

 

*to nie znaczy, ze nie bede was meczyl w tematach :twisted2: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się wrzucić odpowiedź w topicu, którego dotyczy zgłoszenie. Jestem zwolennikiem otwartej moderacji, aby wszyscy wiedzieli co i jak. Nie zawsze jest jednak czas i dlatego momentami nie widać jakby reakcji - ostrzeżenia widzą tylko moderatorzy i ostrzeżeni.

I tu prośba. Czytelniejsze opisy w zgłoszeniach bardzo by pomogły. Niekiedy zgłoszenie jest bardzo niejasne i opis w postaci emota: :mur: niewiele wyjaśnia. Trzeba się kopać przez cały topic i domyślać się o co chodzi zgłaszającemu. I jeżeli miałoby dojść pisanie na PW, to się już odechciewa reagować na cokolwiek. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie staram np. wklejac fragment regulaminu, albo najprosciej w jedynym wyraznie np. warez ;]

 

Mysle ze Wam to starcza.

 

Taka samo mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak np. jeden user zglosil danego posta to czy jezeli kolejny urzytkownik zglosi juz 2 tego samego posta do moder otrzymuje 2 zgloszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Tak, dostajemy tyle zgłoszeń ile razy ktos kliknął i wypełnił RAPORT...

Dlatego ja narzekam że mało osłób to robi a posty sobie pisze... :/

1358799[/snapback]

No mechl!K powiedz że ja niezgłaszam? :mad: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie klika żeby zgłosić post, może "! RAPORT"??

1358849[/snapback]

Dokładnie...

 

 

No mechl!K powiedz że ja niezgłaszam? :mad:  :wink:

1358850[/snapback]

A czy ja coś mowiłem... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...