Skocz do zawartości
mkl

Ubuntu Za Free ;]

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie bede zamawial bo i poco??kto marnuje kase. nagrywa plytki za free i wysyla poto zeby u 99% urzytkownikow lezala na polce??Albo zeby sie pochwalic kumplom??bezsens...jak bede sie chcial pobawic lunichem to sobie sciagne z net.Zeby chociaz polowa z tych co zamowila zainstalowala to i na tym siedziala to by microsoft chyba padl.....Zreszta mam to gdzies-MAC OS X rox :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest to dobra akcja promocyjna, jednak to tylko w Polsce jest taka mentalnosc, ze jak cos za darmo to brac ile wlezie bez umiaru. sadze ze w innych zachodnich krajach tak nie robia :)

ja sobie stamtad jakies livecd zamowilem z pol roku temu, ale niestety nie doszlo do dzis. wiec sobie z netu sciagnalem

 

tez maca sprobowac, jednak wczesniej musialbym chyba kupic jakiegos bo postawienie pod i686 z tego co slyszalem mozliwe ale nie ma sensu. jesli jednak ktos wie to moze mi na priva wyslac :)

 

edit:

poprawka razacego bledu ortograficznego ;)

Edytowane przez dondexterro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie doszła długo oczekiwana paczka z 12CD Ubuntu w środku:> Oczywiście paczka uszkodzona(koperta otwarta), ale płytki całe...Live CD nie przypadł mi do gustu, później zobacze jak to jest z instalacyjną wersją....nawet jest polska wersja językowa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak wam to Ubuntu chodzi? Mialem troche MDK - wysiadl przy SuSE, ale Debian to jest to, wystarczy CD 130MB zeby zainstalowac wszystko co potrzeba z netu :) prawie 9000 paketow. Chodzi u mnie conajmniej 2x szybciej niz SuSE, gierki odpalam - CS:Source...

PS: jakby kto chcial to mam zbudowany pakiet .deb najnowszej CEDEGI.

.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)

PS: jakby kto chcial to mam zbudowany pakiet .deb najnowszej CEDEGI.

.peace

1503940[/snapback]

Oczywiście z CVS-a masz, tak? A może kupiłeś? I na jakiej podstawie udostępniasz ten pakiet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z CVS-a masz, tak? A może kupiłeś? I na jakiej podstawie udostępniasz ten pakiet?

Moja sprawa skad mam i co z tym zrobie. Dziwi mnie ta reakcja i jeszcze pana dondexterro

godne potepienia

Ale oczywiscie jak kazdy sciaga i rozpyla .avi i .mp3 to jest git ze nie wspomne o windzie i gierach. Nie zebym snul tutaj jakies zarzuty przeciw Wam ale zyjemy w Polsce gdzie sytuacja jest taka a nie inna i nie kalam przez to takze swojej godnosci i dumy. I chcialbym zakonczyc te do niczego nie idaca polemike.

.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze nie cvs, bo cvs cedegi jest ;D zreszta wiadomo

 

po to przeszedlem na linuxa by byc calkowicie czystym, mam wszystko czyste oprocz mp3 i wiem ze jest to hipokryzja bo jest to tez zle, ale gdy jakas plyta mi sie bardzo spodoba to w miare mozliwosci kupuje.

 

zas tworcow cedegi doceniam za to co robia, kawal dobrej roboty /czytajac opinie/. dlatego godne potepienia. nie stac mnie to korzysta z wine'a kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno dostałem, właśnie piszę spod Live'a. Zamówiłem sporo płytek, włącznie z wersjami na Maca i 64 bity - rozdam znajomym którzy takie sprzęty posiadają. Systemik wydaje się być całkiem sympatyczny, ale zapewne wersja instalacyjna będzie inna, mam nadzieję że in + :) Śliczne pudełka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale to cudowne uczucie :) Rozprowadziłem już 16 kompletów wersji intelowej, 2 64bitowej i 5 PowerPC (co najciekawsze, to właśnie Makowcy byli najbardziej chętni do instalacji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj paczka doszła, i odziwo nieotwarta :zonk: :shock: Ale śmiać mi się chciało jak listonosz chciał to upchnąć do skrzynki na listy :) Na pierwszy rzut oka całkiem fajne distro. Niedługo zajmę się rozdawaniem płytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem mile zaskoczony, dziś doszła paczka (20CD) no i oczywiście podarta koperta, ale płytki ok. świetne pudełeczka na CD, jak na razie bawiłem się tylko Live CD, działa nawet nawet, według mnie lepsze od Mandrake. zaraz sobie zrobię instalkę i zobacze czy jest jakaś różnica (tzn. pod Live CD po godzinie użytkowania wydajność spadła tak, że mysz przestała reagować na 10 minut, lol)

 

polecam to każdemu (nawet początkującym w *NIXach)

post-111721-1121726910_thumb.jpg

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi doszlo bardzo dawno temu... A kilka rozdalem znajomym - moze sie pobawia - a jak nie to zrobia sobie podstawki... Ale mile zaskoczony - bo po pierwsze kazdy ma swoje wlasne kartonowe pudeleczko, po drugie plytki sa tloczone... Pelen profesjonalizm... Fajna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak za darmo rozdaja dobrego [brzydkie określenie na linuksa]a to moge w sumie wziac. zeby tylko nie bylo niespodzianki z jakas oplata :/ mam nadzieje ze sie nie zdziwie. jak by co to na Was bedzie ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...