Skocz do zawartości
Gość hydro2

Stolen

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Az dziw,ze nikt nie zalozyl tematu o tej grze,tylk ktos tam wspomnial w temacie o CT.Oto screeny: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=slideshow,19,10062,0 Gra dostala wysokie noty.Zobaczymy co z tego wyniknie.Ale teraz wyszlo gier.Szkoda tylko,ze w takim momencie bo naprawde jest w co grac :(

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_s/10062/10062_1009_3.jpg - zrzynka z SC

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_s/10062/10062_999_3.jpg - kolejna zrzynka z SC

http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_s/10062/10062_1001_3.jpg - zrzynka z bloodrayne :wink:

 

wygląda nieźle, ale splintera na pewno nie przebije :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az dziw,ze nikt nie zalozyl tematu o tej grze,tylk ktos tam wspomnial w temacie o CT.Oto screeny: 1367319[/snapback]

No właśnie, "ktoś tam wspomniał" :D Chciałem nawet założyć ten wątek, ale jestem zbyt leniwy i wolałem poczekać aż pogram i ocenię. Dzięki że mnie wyręczyłeś i założyłeś temat. I fajnie to napisałeś "sam fisher w spódnicy".

 

wygląda nieźle, ale splintera na pewno nie przebije :razz:

1367333[/snapback]

To jest jasne, Splintera nic nie przebije, ale każda skradanka jest na wagę złota dla miłośników tego typu gier (a widzę że jest nas tu nawet sporo).

 

Uważam że każdej grze trzeba dać szansę, Stolen już do mnie leci więc jutro sobie zagram i napiszę coś od siebie. Pierwsze opinie jakie znalazłem w sieci, są powiedziałbym - średnio pozytywne. Wszyscy narzekają na spore wymagania i zacinki, ale też twierdzą że da się pograć i gra jest oki. Podobno jest ciemno jak w Doom3 i trzeba się nagimnastykować. I podobno nasza postać jest niezłą pupencją :)

 

I jeszcze linki dla ciekawskich:

Dużo screenów oraz "Stolen Intro Movie"

Dużo screenów

 

Okładka gry, wersja niegrzeczna (stara)

Okładka gry, wersja sklepowa (grzeczna)

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Pogralem chwilke i powiem,ze gra jest niezla,ale do Tomb Raidera jej daleko.Jej najwiekszymi minusami sa:interface (menu,poruszania sie, zapisu stanu gry itp) wysokie wymagania sprzetowe (u mnie w 1024 na high bez aa sa czasem spadki do ok 18 fpsow) oraz liczne bledy w grze (np.ostre artefakty na cieniach [napewno wsyzscy posiadacze ATi tak maja] <uzywam sterownikow 5.3 czyli najnowszych wiec to napewno nie przez sterowniki a karta jest odkrecona>).Poza tym jest dobra,ale powiem szczerze,ze liczylem na cos wiecej bo za bardzo przypomina Cat Woman a to byl naprawde slaby tytul.Niestety:jako fan tego typu rozgrywek jak narazie moge dac tylko 6+/10.Moze jak pogram dluzej to moja ocena ulegnie zmianie,a narazie jest jak jest.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest strasznie niedopracowana, a w dodatku żeby spokojnie w nią pograć trzeba miećsprzęt z kosmosu. Engine jest totalnie zwalony!

a forach można przeczytać że zamula nawet na A64+1GB+GF6800. Kolejny spartaczony tytuł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety...

Mój komputer jest za słaby na tą gierkę (sic!). W menu gry mam 3 klatki a podczas samej gry od 1 do 5 fps !!!

Filmiki chodzą jeszcze gorzej i praktycznie nie da się ich oglądać.

Nie mogę powiedzieć że gra jest do niczego bo w końcu jej niepoznałem, ale z tego co było na początku misji, zapowiada się ciekawie. Pierwsze zadanie to włamać się po cichu do muzeum, sfotografować jakieś coś itp. Być może gierka jest nawet bardzo dobra. Ale ja tego nie sprawdzę. Niecierpliwie czekam na opinie dotyczące samej fabuły i zadań w grze, bo w sprawach technicznych wszystko jest jasne - totalnie zwalony i niedorobiony silnik, prezentujący grafikę na poziomie Driv3ra czy Enter The Matrix. Technologiczna porażka na całej linii. Wielka szkoda, no ale na szczęście "the king is coming" (mowa oczywiście o Chaos Theory).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nadmundo,z tymi klatkami to zarty sobie robisz czy mowisz o sprzecie nie z Twojego podpisu ?? A moze to jakas przenosnia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko demo ci tak skacze. Najprowdopodobniej kod jest spartaczony albo nieprzystosowany do kompa. Mozliwe ze zrrezygnowali z betatestow (ale to by raczej byl samoboj). Mozliwe ze w pelnej wszystko bedzie poprawione. A nawet jesli nie to pod presja szybko zmobilizuja sie do wydania patcha.A tak apropos to skad mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> demo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2 >> Chciałbym żeby tak było... Sprzęt mam taki sam jak w podpisie, inne gierki chodzą idealnie a Stolen tak jak opisałem. Być może to jakaś kwestia konfliktu sprzętowego i trzeba czekać na patcha, o ile taki wyjdzie oczywiście. Szlag mnie trafia bo miałem ochotę zaliczyć tą babeczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank konflikt sprzętowy!!! ta gra chodzi dobrze u mojego kumpla na P4 2,4Ghz i radku 9600.

 

edit.

 

Mam jakies takie wrazenie ze przewaznie narzekaja ludzie z nvidią. Trzeba zaczekac na patche

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No to lipa.Bo za jakis czas chcialem sprzedac Radka 9700 pro i wciagnac ta Twoja bo bede mial okazje za 850 zl (cena chyba niczego sobie),ale jesli mowisz,ze gra Ci chodzi gorzej niz u mnie (tak jak napisalem,plynnosc ok 24 klatek a w porywach spada do 20/18 (a moze nawet mniej,ale nie 1-5) to chyba sobie podaruje,chociaz rzeczywiscie.Jak na takim sprzecie jak ma Nadmundo skacze to juz sa przelewki.Przecierz na tym mial chodzic w 20 fpsach engin U3.Nadmundo,na bank musisz miec cos z ta gra,bo to troszq nienormalne,chociaz mi sie wydaje,ze jak przeintalujesz system bedziesz mial ok 40 klatek,a tam gdzie mi spada do 18 to Ci gdzies do 24.50% stawiam na zwalony rewjestr przy gałązkach odpopwiedzialnych od tej gry a drugie 50% na konflikt,a ten obstawiam w sterowniku od NForce'a,ale z 2 strony czemu tak masz tylko w tej grze ?? Nie wiem,pokombinuj,albo poprostu nie mecz sie z ta gra.Ja uwielbiam takie gry,ale ta jest naprawde slaba.Angel of Darkness to przy niej engine U3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie.. screeny są beznadziejnie brzydkie.. fakt, nie gralem w ta gre - wiem, że najwazniejsza jest miodnosc. Jezeli bedzie na poziomie to sobie ukoncze.. z niecierpliwoscia czekam na SC Chaos Theory!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

NIe chodzi o grafe bo ta w grze jest o wiele ladniejsza niz na screenach,ale i tak gra jest slaba i sobie daruje ten tytul zwazywszy na fakt ile teraz sie tego pojawilo,a pozatym juz w lipcu Tomb Raider The Legend.Krol roku 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe chodzi o grafe bo ta w grze jest o wiele ladniejsza niz na screenach,ale i tak gra jest slaba i sobie daruje ten tytul zwazywszy na fakt ile teraz sie tego pojawilo,a pozatym juz w lipcu Tomb Raider The Legend.Krol roku 2005 :)

1371137[/snapback]

Jaja se robisz czy to prawda bo ja bardzo lubię TRka ;) ?

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o moj boze byłem idiota instalujac ta gre:

-na rozdzilace 1024 512 ram A-XP 2200+ 9550@9600XT gra tnie ise ze sie nie da grac, dodatkowo trudny interface, i cien postaci jest caly czas zjebczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie wiem czemu tak narzekacie na wymagania tej gry umnie na radeonie 9100 ładnie goli i wymagania co do ramu też ma małe do normalnej gry wystarczy 256mb

1370118[/snapback]

Chyba w 800x600 na low :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako Fan przespałeś nasz topic o TR7???  :huh:

1371821[/snapback]

EEE tam zaraz fan ;). Byłem tam(w topicu o TR7) nawet ale looknołem że nie ma nawet screenów to pomyśłałem że ta gra za pare lat dopiero wyjdzie :) i sobie darowałem. Teraz wiem. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

TrueVandal - tam zapomnialem dopisac - "dla mnie".Wiec jak juz mowilem - "dla mnie" to pozycja nr.1 wsrod gier roku 2005.Oczekiwanie przebija nawet STALKERA.Jak dostaje jakas fajna gre,to poprostu sie ciesze,przechodze,kasuje,next please.A jak dostaje Tomb Raidera to ciesze sie,ciesze jeszcze,instaluje,przechodze,zwalniam miejsce na dysq (na stale),przechodze drugi raz,szukam wszystkich mozliwych sekretow,koncze,ciesze sie i czekam na TR8 - The Final Adventure Lara's Story (Angel of Darkness zapoczatkowal trylogie.The Final Adventure :Lara's Story ma byc statnim i najbardziej kultowym Tomb Raiderem,ktorego premiera ma byc albo pod koniec 2006 albo w polowie 2007 (czego dokladnie nie wiadomo).Graficznie ma rozwalac U3 na glowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa.Bo za jakis czas chcialem sprzedac Radka 9700 pro i wciagnac ta Twoja bo bede mial okazje za 850 zl (cena chyba niczego sobie),ale jesli mowisz,ze gra Ci chodzi gorzej niz u mnie (tak jak napisalem,plynnosc ok 24 klatek a w porywach spada do 20/18 (a moze nawet mniej,ale nie 1-5) to chyba sobie podaruje,chociaz rzeczywiscie.Jak na takim sprzecie jak ma Nadmundo skacze to juz sa przelewki.Przecierz na tym mial chodzic w 20 fpsach engin U3.Nadmundo,na bank musisz miec cos z ta gra,bo to troszq nienormalne,chociaz mi sie wydaje,ze jak przeintalujesz system bedziesz mial ok 40 klatek,a tam gdzie mi spada do 18 to Ci gdzies do 24.50% stawiam na zwalony rewjestr przy gałązkach odpopwiedzialnych od tej gry a drugie 50% na konflikt,a ten obstawiam w sterowniku od NForce'a,ale z 2 strony czemu tak masz tylko w tej grze ?? Nie wiem,pokombinuj,albo poprostu nie mecz sie z ta gra.Ja uwielbiam takie gry,ale ta jest naprawde slaba.Angel of Darkness to przy niej engine U3

1370048[/snapback]

Bez przesady. Przekreślać taką fajną kartę z powodu jednej, niskobudżetowej i zjechanej na maxa gry ??? :) A wogóle to zaczekaj jeszcze z tymi kartami, twoja napewno ci wystarczy na razie a już lada chwila wyjdą najnowsze 32 potokowe cudeńka. I wtedy se łykniesz pełnego GT albo nawet Ultra, za niecałego tysiaka.

 

A wracając do STOLE[C]N to wyczytałem gdzieś że gra wymaga starszych sterów bo na nowych są problemy. Używam najnowszych oficjalnych nVidia (z marca) więc to jest pewno przyczyna żenującej wydajności tej gry na moim killerze :)

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...