Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

@hose27 - @Lysyn - tam wystarczylo uzyc ducha tylko raz, by przejsc na druga strone. Na Twoim screenie jest rozwiazanie. Teraz jest juz tak to ustawione zebys skoczyl na ten szescian przed Toba i z niego do dziury

 

 

Wskakuje do dziury ale tam sa drzwi ktorych duch nie moze przeciez otworzyc. A po co staje sie do gory nogami?

Ja nie mam dalej koncepcji jak to przejsc. Prosze o rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ogolnie niczego sobie, mnie nie nudzila i ogolnie fajnie sie gralo. A co do optymalizacji to sadze, ze jest przynajmniej dobra. Na 512 ramu, Athlonie XP 1700+ i radku 9600 mobility 64 mb chodzi bez zajakniecia w 800x600 i full detalach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hose27 - @Lysyn - tam wystarczylo uzyc ducha tylko raz, by przejsc na druga strone. Na Twoim screenie jest rozwiazanie. Teraz jest juz tak to ustawione zebys skoczyl na ten szescian przed Toba i z niego do dziury

Wskakuje do dziury ale tam sa drzwi ktorych duch nie moze przeciez otworzyc. A po co staje sie do gory nogami?

Ja nie mam dalej koncepcji jak to przejsc. Prosze o rozwiazanie.

Rozwiązanie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Są dwa sześciany, musisz zmienić grawitacje, oba sześciany na jedna stronę przenieść, wtedy zobaczysz ze maja rożna wielkość (jeden mniejszy), ustawiasz je obok siebie, grawitacja powraca, sześciany spadają na ziemie a ty razem z nimi, wskakujesz na mniejszy, później na kolejny i do dziury.

Pozdro

B-)

Edytowane przez Mateo1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`mozecie mi pomoc , jak trzeba przjesc miejsce gdzie sie uaktywnia wiazki laseru/pradu, jest ich 4 i do kazdej trzeba podlatywac jakims pojazdem ,

dokladnie to z ostatnim mam problem :/

 

dodam ze u gory jest jakis wentylator co jak podlece to on mnie spycha na dol :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Dzik86

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musisz wyciagnac za pomoca pojazdu akumulatory. Po nacisnieciu guzika utwieraja sie scianki za ktorymi sa akumulatory.
Tez sie przy tym zacialem i nie tylko, ale w komncu ukonczylem gre i powiem, ze to byl kawal dobrej zabawy jak malo ktory fps. Z niecierpliwoscia czekam na kontynuacje. Wie ktos moze na kiedy ja planuja ?? Edytowane przez hose27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzik86:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Je nie trzeba uaktywnić tylko wyłączyć ;) Podlatujesz do w okolice wiązki tam gdzie można wylądować. Przy każdej wiązce jest bateria (?) ,która należy wyjąc (PPM) i tak po 4 wiatrak o ile pamiętam sie wyłączy ;)

 

EDIT: Hose27 używaj spoilera do cho..... :| Nie każdy chce mieć rozwiązanie przed zabraniem się do gry

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem :D

 

jak rozwalic te obracajaca sie zielona kule w krotej schowana jest ta pani ktora mamy zamordowaC ????//

 

 

 

Myszagu :D dzieki za pomoc :P

Prey ukonczony :D

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, az sie dziwie jak Wy byscie byli w stanie ukonczyc naprawde trudne gry. Ja w Prey nie zaciołem się ANI RAZU, a tu co chwile prosba o jakąs wskazowke, jak przejsc to, jak rozwalic tamto...

 

czuje ze dla niektorych np. tytuł do ukończenia jak Shadow of the Collossus to cel nie do osiagniecia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, az sie dziwie jak Wy byscie byli w stanie ukonczyc naprawde trudne gry. Ja w Prey nie zaciołem się ANI RAZU, a tu co chwile prosba o jakąs wskazowke, jak przejsc to, jak rozwalic tamto...

 

czuje ze dla niektorych np. tytuł do ukończenia jak Shadow of the Collossus to cel nie do osiagniecia ;)

Dlatego nie robi sie już fajnych gier łączących cechy przygodówkił/łamigłówki/strzelanki ... zostaje samo strzelanie, a jak widac i to do najłatwiejszych zadań nie należy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zaciąłem w The Old Tribes

jak uruchomic ostatnia podłoge antygrawitacyjna [na zdjeciu po prawej, pionowo w gore idzie]

[/img]http://forum.purepc.pl/miniaturki/7a4b7c4ce1744925c643ca6fa589359930015miniatura.jpg[/img]

ktos zna answer na moje question?

Edytowane przez mechl!k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było takie banalne ze nie pamietam, poszukaj przejscia duchem ;)

 

Wogole w grze jest troche róznych pułapek i "zagadek", ale rozwiazania znajduje sie dosc szybko, przez to gra sie szybko łatwo i przyjemnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było takie banalne ze nie pamietam, poszukaj przejscia duchem ;)

 

Wogole w grze jest troche róznych pułapek i "zagadek", ale rozwiazania znajduje sie dosc szybko, przez to gra sie szybko łatwo i przyjemnie ;)

no wlasnie kumplowi nie tak dawno mowilem ze "spoko...szybko rozkminisz te "zagadki" ..." no ale tego nie wiem

jest tam portal ktory prowadzi na saaama gore, duchem pokazuje sie taki pomost dzieki ktoremu dostaje sie do jakis drzwi gdzie lezy pelno amunicji

i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to grę bez większego potknięcia przelazłem. Jedynie co sie zatrzymywałem czasem to przy bossach ,ale w końcu je ubijałem po krótkiej potyczce. A z takimi zagadkami jak w The Old Tribes to nie miałem problemów .Nawet nie pamiętam gdzie ten przycisk włączający ścianę był ,bo go po drodze gdzieś zdaje sie włączałem. Nawet z tą kuła ze sześciokątów (gdzie ta babka w środku) sobie za pierwszym razem poradziłem. Wystarczyło postrzelać z łuku i w samym ciele (łatwo na to wpaść). Słabi jesteście ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to grę bez większego potknięcia przelazłem. Jedynie co sie zatrzymywałem czasem to przy bossach ,ale w końcu je ubijałem po krótkiej potyczce. A z takimi zagadkami jak w The Old Tribes to nie miałem problemów .Nawet nie pamiętam gdzie ten przycisk włączający ścianę był ,bo go po drodze gdzieś zdaje sie włączałem. Nawet z tą kuła ze sześciokątów (gdzie ta babka w środku) sobie za pierwszym razem poradziłem. Wystarczyło postrzelać z łuku i w samym ciele (łatwo na to wpaść). Słabi jesteście ;)

dzieki devil

a propos ile masz lat, 15 czy 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki devil

a propos ile masz lat, 15 czy 16?

:mur:

 

Z takimi pytaniami to łaskawie na priv. Poza tym datę urodzin masz w moim profilu ,to sobie podlicz ;) Nie pozdrawiam.

 

EDIT: Za OT przepraszam ,ale nie mogłem wytrzymać. :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co mam zrobić w tym miejscu bo pomysły mi sie już skończyły etap crash landing 2251813[/snapback]

z innymi grami tez tak sobie supeeel radzisz?

hmm na pewno dostales pasek na swiadectwie...

:lol: A co to ma do tematu ?

 

Nie wcale nie ze wszystkimi grami sobie radzę tak dobrze. To ty chyba źle odebrałeś mojego posta i myślisz ,że się przechwalam jaki to ja dobry a jaki ty slaby. (pisząc "słabi jesteście" jak zauważyłeś dodałem na końcu to ";) " co od razu wiadomo ,że żartowałem tylko) i nie rób OT ,jak cos masz do mnie (bo ja nie ) to pisz na Priv.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

hose27 jakis dziwny jestes. Dawno nie zagladalem na forum ale patrze jakis nowy, ciekawy uzytkownik doszedl. Czy Bio pisal cos na temat grafiki? NIE. A ty mu wyskakujes ze ma radka 9550 wiec jak gra moze mu sie podobac... nie mnozesz czlowieku zrozumiec ze ta gra moze dla kogos byc nudna i monotonna (w tym dla mnie)? Sam nie dotrwalem do konca, wcisnalem Esc i juz jej nie odpalilem. Zreszta nie tylko na r9550 potafi przyciac czasem i zwolnic... a ty masz jakies kompleksy i patrzysz ludziom do sygnaturki jak jakis maniak ;s

 

Boone - Ja rowniez patrze, ale nie atatkuje zaraz kogos kto ma gorszy sprzet, ze jak moze sie gra podobac itp.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero po paru dniach dokończyłem resztę ,bo nie dało rady inaczej.Tak to strzelanie i łażenie po pomieszczeniach odrzucało. Jak można nie jechać tej gry jeśli tyle lat nad nią pracowali a wyszedł im przeciętniak z ładna grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Boone

patrzysz ludziom do sygnaturki jak jakis maniak ;s

Na tym forum przesiadują głównie maniacy więc co się dziwisz ? Też czytam sig'i innych ludzi i co w tym dziwnego ? Co do gry to muszę powiedzieć, że mnie jakoś dziwnie wciągła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobała... ukończyłem wczoraj... akurat lubie takie gry...

 

Wiadomą rzeczą jest że jedna gra spodoba się komuś, a 2 osobie nie... , więc nie rozumiem dlaczego jak komuś się nie spodoba to zaraz jest totalnie krytykowany... eh... smutne czasami jest to firum..

 

Apropos gry... u mnie można było pograc z ładnymi detalami, część obcji powłaczanych, a reszta nie i jakoś się udało...

 

Teraz przechodze znowu guerce na wyższym poziomie, zobaczymy czy się uda.. Pozdrawiam.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Prey był full wypas, ponieważ miał super grafę, dobry klimat i niezły silnik. Gierka śmigała u mnie na all high z afx16g w 1024 w miare płynnie bo czasem spadało przy większej zadymie do 17fps.

 

Ps. Ci którzy zaczynają grać pierwszy raz to niech wezmą poziom high, ponieważ medium jest zdecydowanie za łatwy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Frezer : jakim cudem giera lata ci na GF6600 w 1024x768 z AFx16!! plynnie jak mi na X1600 w tej samej rozdzialce max jaki moglem ustawic do plynnej gry (mowiac plynnej mam na mysli conajmniej 30fps) AA i AF x4. Chyba ze twoj sig jest nieaktualny, wtedy zwracam honor.

 

BTW. Poziom Hard (cherokee) jest dostepny chyba po przejsciu gry na normalu nie?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

@ Frezer : jakim cudem giera lata ci na GF6600 w 1024x768 z AFx16!! plynnie jak mi na X1600 w tej samej rozdzialce max jaki moglem ustawic do plynnej gry (mowiac plynnej mam na mysli conajmniej 30fps) AA i AF x4. Chyba ze twoj sig jest nieaktualny, wtedy zwracam honor.

 

BTW. Poziom Hard (cherokee) jest dostepny chyba po przejsciu gry na normalu nie?

Może po prostu nie cierpi na manie fps i nie patrzy przez pół gry czy FPS nie spada poniżej 30 a skupia się na grze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No akurat w gierkach typu FPS, poniżej 40 klatek to robi się już nieciekawie. Chciaż w singlu to jeszcze można tak sobie pykać.

No racja wiadomo w multi najlepiej się gra na dużych rozdziałkach plus AA i AF i trzeba mieć dużo FPS. Ale w singlu minimum 30 wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie rowno te 30 klatek, czepiasz sie szczegolow. Ja tez nie odpalam sobie non stop Frapsa zeby lapac podniete ile to nei mam fps na liczniku, ale po prostu nie chce mi sie wierzyc ze mu gra chodzi PLYNNIE na takich ustawieniach jakie wypisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...