Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

hmm serwisy generalnie wysoki oceniają np ign dał 9.0, a gamespot tylko 7.5.

nawet 7.5 nie jest zle bo znaczy to ze gra cos w sobie ma, mnie juz fabuła zaciekawiła, grafika tez piękna przy dobrych ustawienaich, a EAX = miodek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet 7.5 nie jest zle bo znaczy to ze gra cos w sobie ma, mnie juz fabuła zaciekawiła, grafika tez piękna przy dobrych ustawienaich, a EAX = miodek :D

 

Specjalnie pozyczylem od znajomej Audigy 2 ZS zeby uslyszec OpenAL EAX i... nie dziala :| Szukalem jakis sterow i jak narazie te co mam (jakies ze strony Creative oznaczone data: 02.08.0004) i nie dziala :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeszedłem demko i BOMBA. Graficzka cód miód , aż dziw , że chodzi na 6600 w 1024 i maks detalach płynnie. Fabuła również fajna, motyw z (nie)umieraniem również git, a te smaczki w rodzaju roznych przejść , teleportów, chodzeniu po ścianach/sufitach poprostu miażdży. Według mnie D3 i Q4 mogą się schowac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie pozyczylem od znajomej Audigy 2 ZS zeby uslyszec OpenAL EAX i... nie dziala :| Szukalem jakis sterow i jak narazie te co mam (jakies ze strony Creative oznaczone data: 02.08.0004) i nie dziala :|

02.08.0004 nie mają OpenAL. Odinstaluj je kompletnie i wrzuć niższą wersję, która ma OpenAL 02.08.0002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeszedłem demko i BOMBA. Graficzka cód miód , aż dziw , że chodzi na 6600 w 1024 i maks detalach płynnie. Fabuła również fajna, motyw z (nie)umieraniem również git, a te smaczki w rodzaju roznych przejść , teleportów, chodzeniu po ścianach/sufitach poprostu miażdży. Według mnie D3 i Q4 mogą się schowac :wink:

Cos ci nie wierze, ze tak ladnie chodzi. Ja mam Athlona 2300mhz i gf6600 na wyzszych taktowaniach niz ty (550/730) i jakos czesto mam spadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie pozyczylem od znajomej Audigy 2 ZS zeby uslyszec OpenAL EAX i... nie dziala :| Szukalem jakis sterow i jak narazie te co mam (jakies ze strony Creative oznaczone data: 02.08.0004) i nie dziala :|

Devil jesli masz zainstalowanego 3DMarka 06 z OpenAL od niego to wtedy najnowsze oficjalne stery od Creative do A2/A4 beda dzialaly

 

ja gdy mialem ow OpenAL od 3DMarka 06 to bety z OpenAL mi nie dzialaly, tylko wlasnie te najnowsze oficjalne

 

"nie dzialaly" -> to w sensie nie dzialania EAX'a w Prey'u :)

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

nawet przez mysl mi nie przeszlo ze az tylu jeszcze nie skonczylo gry

Gry nie mozna jeszcze kupic, wiec tylko skonczonemu debilowi przez mysl by nie przeszlo, ze az tylu gry jeszcze nie skonczylo. Ewentualnie komus, kto za naturalna rzecz przyjmuje kradziez czyjejs wlasnosci. Na jedno wychodzi.

 

ale im dalej tym nudniej i monotonniej ...zdecydowanie za krótka

Sorki, ale skoro jest nudno i monotonnie, to chcialbys, zeby bylo jeszcze dluzej? Masochista jestes?

 

Mi sie demko podobalo, nie ukrywam, ze jestem ciekaw jak sie cala historia konczy (czy nasz bohater zdobedzie serce swej wybranki, czy zaufa radom dziadka i czy orzel z dziecinstwa powroci do swiata zywych ;)) - ale na szczescie na razie mam w co grac, wiec i problemow z "kupic czy nie kupic" na chwile obecna nie mam. Pewnie poczekam, az stanieje i pokoncze zalegle gry i dopiero lykne Preya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie mozna jeszcze kupic, wiec tylko skonczonemu debilowi przez mysl by nie przeszlo, ze az tylu gry jeszcze nie skonczylo. Ewentualnie komus, kto za naturalna rzecz przyjmuje kradziez czyjejs wlasnosci. Na jedno wychodzi.

Sorki, ale skoro jest nudno i monotonnie, to chcialbys, zeby bylo jeszcze dluzej? Masochista jestes?

gre mozna kupic i to od kilku dni :razz:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Sialala, pan bemx juz napisal jak sie konczy... ale chyba nie przeczytales bo usunieto jego post... wiec jaj uz nie musze przechodzic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem gre, rowno 10 godzin wg licznika, 2 dni mega przedniej zabawy!! Fabula mistrz, teksty Tommiego mistrz, grafa miazdzy (1280x768, AA i AF x4 @ X1600), muzyka i wszelkie innowacje mistrz. Gra mistrz. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz : czemu ludzie marnuja sobie takie tytuly i przechodza gre w 4 godziny?! Jaka jest przyjemnosc lecenia na przypal byle szybciej do celu i konca grania?! Przyznaje, ze moglbym przejsc ja szybciej w 8-9 godzin ale po co?! Nie lepiej sobie na spokojnie popatrzec na wszystko, posluchac audycji radiowych ktore co jakis czas mozna wylapac, pozwolic zeby klimat gry nas porwal?! Pewnie nie, lepiej pedzic na rympal i potem psioczyc jaka to gra krotka bo przeszedlem ja zanim zaczalem <_< Tak czy inaczej gra jest absolutnie warta polecenia, praktycznie od poczatku zostajemy wrzuceni w sam srodek akcji i taki stan pozostaje do samego konca. Fabula nie raz nas zadziwi, a co wiecej - jest po prostu ciekawa, jak dobry film. Poza tym duza dawka nowosci, ale to juz chyba wiekszosc wie. Bez watpienia kandydat do najlepszego fpp 2006. Ode mnie z czystym sumieniem 9/10.

 

BTW. Czy ktos wie co za kawalek leci przy koncowych literach?! Szukalem, ale nigdzie nie moge znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm, ludzie ktorzy syzbciej przechodza te gre nie marnuja sobie klimatu, ale po prostu nie zatrzymuja sie w niektorym miejscach i nie jaraja sie grafa -_-.

Ale 4 godziny ty rzeczywiscie za malo... tutaj to juz chyba trzeba biec bez strzelania do wrogow :lol:.

 

Co do tekstow Tommego to rzeczywiscie sa ok, ale ten koles wypowiada swoje kwestie tak oficjalnie ze nie dobrze mi sie robi... jakby to byl jaksi syntezator mowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przez neta, ewentualnie w USA. W UK: Preorder Prey

 

w obydwu krajach , uk- http://www.play.com/Games/PC/4-/688401/Prey/Product.html , usa - http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=B646607A , niedlugo tez bedzie dostepna wersja do sciagniecia przez neta , cos w stylu d2d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Sorki, ale skoro jest nudno i monotonnie, to chcialbys, zeby bylo jeszcze dluzej? Masochista jestes?

Wydaje mi się, że gra jest dobra, ma wciągającą fabułę i gdy się ją włączy można grac nawet przez 3 h bez nudzenia się :wink: , ale według mnie jest za krótka i tyle, każdy ma swoje zdanie na ten temat.....

 

Mi się gra pod koniec zaczyna nudzić i dlatego napisałem że nudniej i monotonniej, z góry wiadomo co nas czeka na końcu :angry:

Edytowane przez razorex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...z góry wiadomo co nas czeka na końcu :angry:

Ja nie wiedziałem, :D ale rozumiem złość w związku z napisanym spoilerem. W sumie to nawet nie zdążyłem przeczytać co On tam nasmarował.

:mur:

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie co zrobić w miejscu gdzie jest taka kula nie mam pojęcia jak to przejść, przeszedłto ktoś ? jeśli tak to niech napisze jak, pewnie gdzieś trzeba wskoczyć ale gdzie ?

 

screen we wcześniejszym moim poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz caly czas tym mostem, nastepnie na koncu niego bedzie dosyc pokazny otwor (chyba kwadratowy) wskocz do niego i spojrz w gore... tam ujrzysz portal a w nim to zielone "gowienko" ktore przyciaga

 

the end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ci nie wierze, ze tak ladnie chodzi. Ja mam Athlona 2300mhz i gf6600 na wyzszych taktowaniach niz ty (550/730) i jakos czesto mam spadki.

Jakie masz stery???( Ja mam 77.77) Spadków takowych prawie że nie mam . Pozatym może masz powłączane AA i Aniso bo ja gram wszytko Full oprócz tych dwoch .

 

Ps.Miłego grania :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ci nie wierze, ze tak ladnie chodzi. Ja mam Athlona 2300mhz i gf6600 na wyzszych taktowaniach niz ty (550/730) i jakos czesto mam spadki.

Sa na to sposoby wziete z D3. Mozna zmienic image_cacheMegs na "256" (preyconfg.cfg) oraz rozpakowac pliki *pk4 (procz game00.pk4 bo on zajmuje tylko kilka MB) w katalogu /base po czym skasowac je po rozpakowaniu. Ma to wygladac tak: Dołączona grafika

 

Po rozpakowaniu gra bedzie zajmowac 3.8 GB ale IMO warto, bo wszystko szybciej sie laduje.

 

Jak narazie nie mam zadnych przyciec i troszke jakby FPS przybylo a gram z wszystkim na max + Anizo i 1024x768,spadki ponizej 30 FPS zdarzaja sie dosc rzadko. Zawsze mozna pokombinowac z roznymi sterami. Ja wlasnie wkoncu odpalilem OpenAL i miazdzy wszystkie EAX'y jakie dotad slyszalem ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie ta gierka :/ jak moze sie podobac ... jedyne co mnie z deka zaskoczyło to lekki odruch wymiotny- nie pod wpływem lokacji tylko jak mi przyszło łazić po ścianach i sufitach :D no i ten silnik nie lubi ati płynnie dopiero w medium 800*600 2*AA jak wylazłem na otwartą przestrzeń to okazało się że i z AA trzeba zrezygnować :] :]

edit: ja to dobrze wiem MariuszDW - zagrałem sobie w przyzwoitych detalach w fear i nic od tamtego czasu nie wyszło co by nie chodziło a było warte pogrania - zobaczenia :P

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do osób, które przeszły grę:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
etap mother's embrance. Ta "kobieta głos" siedzi w takiej jakby kuli utworzonej z sześcianów i ładowałem w trybie ducha do tych sześcianów. Teraz wokół tej bestii utworzyła się jakby warstwa ochronan, której nei potrafię zniszczyć ponadto wokół tej kuli pojwia się co chwial paru wrogów, pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...