Skocz do zawartości
nrl

Prey

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że nie czytałeś, stary.

Super masz sprzęt stary. Tyle wyciąga na prawie każdym sprzęcie bo ma blokadę na to załozoną. Nawet na dwa razy emiksemiks tyle ma w rozdziałce coś tam na coś tam. I skoro taka fajna była to może w nią zagram.

Dzięki stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza nie bądź złośliwy :D kolega oprócz tego że ma super sprzęt, dba o innch i podał solucję która z pewnością się przyda - tak jak mnie, bo zaciołem się juz na początku w łazience. Próbowałem obic tgo typa w lustrze ale nie mogę! :lol2: Pomocy! :lol2: Co mam zrobić?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

poszukuje sejvow do gry

 

WItam potrzebuje save do episodu gdzie za zadanie trzeba bylo wyciaganc baterie z trzech reaktorow.Akurat nie mam screnow z teo miejsca jednak tochyba bylo pierwsze takie trudnijesza lamiglowka.Wyciagniecie tych baterii otwieralo kolejne przejscie w gore z wnetrza te jaskini.Jak ktos dyponuje jeszcze nimi to prosze wyslac na email dmakula@poczta.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

www.prey.save.com

 

Zamiast save lepiej poszukaj solucji, skoro taka trudna ta lamiglówka.

Nie w tym rzecz, przeszedlem juz troche dalej, ale robilem format i sejvy bylyw partcyji windowsa, no i sie skasowaly.Chce pworocic dogry i przejsca do reszty.NIe musi byc koniecznie w tym mijescu moze byc troche dalej badz blizej.

 

Nie w tym rzecz, przeszedlem juz troche dalej, ale robilem format i sejvy bylyw partcyji windowsa, no i sie skasowaly.Chce pworocic dogry i przejsca do reszty.NIe musi byc koniecznie w tym mijescu moze byc troche dalej badz blizej.

TO ma ktos jakies sejvy z tego miejsca ?i dal by na skrzynke ? Prosze was, poszukajcie po dysku;) Edytowane przez jura_22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

W załączniku masz save chyba do tego momentu. Zmień rozszerzenie na .rar , więcej nie jęcz i używaj www.google.com.

Dzieki wielkie, jeczec nie jeczem , moze to tak brzmialo wiec wybaczcie, co do sejva nie mialbyc z miejsca troche dalej bo to jednak troche jeszce jest tych lokacji do przejscia a szczerze mowiac nie lubie przechodzi kilka razy to samo...../po tych korytarzach wylatuja sie pojzadem dalej, nastepnie jst jeszce epizod z taka wizeyczka na ktora trzeba dostac sie winda , po tem juz prawie to.Dzieki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jura_22

W załączniku masz save chyba do tego momentu. Zmień rozszerzenie na .rar , więcej nie jęcz i używaj www.google.com.

Witam ponownie, tak sie sklada ze ten save ktory dales mi, jest jakis dziwny wtym sensie ze no nie da rady tam nic zrobic, czyt przejsc dalej, nie posiadasz jakiegos z innego miejsca ? ewentualnie dalej badz blizej(trudno przejde jeszce raz)....moze ktos inny na forum bedzie mial jeszce, generalnie chodzi mi o miejsce gdzie znajduja sie w dosyc duzej jaskini trzy reaktory i trzeba stamtad wyciaganc baterie, aby otworzyla sie wneka w suficie.

 

Witam ponownie, tak sie sklada ze ten save ktory dales mi, jest jakis dziwny wtym sensie ze no nie da rady tam nic zrobic, czyt przejsc dalej, nie posiadasz jakiegos z innego miejsca ? ewentualnie dalej badz blizej(trudno przejde jeszce raz)....moze ktos inny na forum bedzie mial jeszce, generalnie chodzi mi o miejsce gdzie znajduja sie w dosyc duzej jaskini trzy reaktory i trzeba stamtad wyciaganc baterie, aby otworzyla sie wneka w suficie.

Dobra juz bedzie zbedna pomoc bo sobie poradzilem na tym sevie jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz bedzie zbedna pomoc bo sobie poradzilem na tym sevie jednak.

aż dwa tygodnie ci to zajęło? SZACUN! ja bym zwątpił :lol:

 

zresztą co miałeś sobie nie poradzić, dałem zwykłego autosava z początku mapy, a ponieważ grę ukończyłem to zwalony z pewnością nie był.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "pomoc"
Sorka że że po takim czasie sięgam po temacik ale zakupiłem gierke w kolekcji klasyki no i właśnie pogrywam.
Niestety stanąłem.

Włąściwie to już końcówka chyba.
Spotkałem sie z matką i niby mam dokonać wyboru. Przedemną lata matka w takiej kanciastej kuli i niesttey nie wiem co dalej. Strzelam w miejsca gdzie pojawia się jakiś impuls ale to nie wiele daje.

Proszę o pomoc

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak jak pisaliście. Wielkie dzięki.

Gierka zakończona i zdecydowanie polecam na zabicie czasu bo jest naprawde dobra. Zagrałem też w moda Lost City i też fajny ale krótki.

 

Co do tych "grafik" to jakoś dopiero teraz zauważyłem że chyba gdzieś już to widziałem :banana: B-) :lol2:

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa jakiś grafik za dużo się naoglądał. ;)

Jak to rzekł mój znajomy - "Takie cuś rządzi we wszechświecie" :lol2:

Gierka zakończona i zdecydowanie polecam na zabicie czasu bo jest naprawde dobra.

Fakt, bardzo ciekawy FPS z bardziej psychodelicznym klimatem niż DOOM 3 (jak dla mnie of course) i dostępny w "Kolekcji Klasyki" za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...