Skocz do zawartości
Szela

Boiling Point: Road To Hell

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj na demo jesli takowe wyjdzie w przeciagu miesiaca lub dwoch tak jak ja. Jesli nie wyjdzie najrozsadniej bedzie sprawdzic to na piracie a jesli mi sie spodoba to kupie oryginal. Proste i logiczne.

 

To chyba nie jest niezgodne z regulaminem :? Jesli tak to dajcie znac to usune tego posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza taka gadka: Nie grajcie w to! To gniot itp...

 

Już kiedyś z kimś o tym dyskutowałem (chyba w temacie o Tomb Raider) gdzie ktoś napisał, że lepiej, żeby ta seria nigdy nie wyszła (oprócz części 1). A co on ma do tego? To, że jemu ta gra nie pasuje to nie znaczy, że nie ma swoich zwolenników (mimo swoich bugów). Więc nie przekonujcie ludzi do swojego zdania bo ono ma małe znaczenie. Nie lepiej napisać: mi gra się nie podobała bo... a nie pisać, że to gniot i nie grajcie w to??!!! Dobrze, że niektórych nie posłuchałem i zagrałem bo giera ma klimat. Dajcie innym możliwość wyboru.

 

Co do Ciebie silver to naprawdę, twoje pozdrowienia nijak nie wpływają na moje życie! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jak ja nie nawidze klotni to malo.Ludzie,fakt,skrytykowalem ostro gre,ale nigdy,powtarzam,nigdy nikogo z osobna.Naleze do osob,ktore lubia zyc w harmonii i dobrym klimacie wie prosze Was Silver i Kojack.Pogodzcie sie i pojdzcie razem na piwo i powyrywajcie sobie duupeczki.To Wam dobrze zrobi.Mi przynajmniej to pomaga.Sory za OT,ale cos musialem z tym zrobic :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem, nie wiem gdzie mam sie udac.

Na poczatku place 3000 pesos kolesiowi za informacje, Pozniej gadam z jakims architektem, jade sie do miejsca gdzie ostatnio widziano jego corke ale typy od razu strzelaja, bo to cywile, a przez przypadek jednego na poczatku gry potracilem ;/ da sie to jakosc przejsc ? ;/

Moze ktos w punktach napisac taka mala solucje? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Necie, może Wam pomoże w graniu

www.xanagaz.republika.pl/Boiling Point Road to Hell.rar

U mnie odrazu dostało kopa, że bania mała :]

1480965[/snapback]

Kopa? Tzn co szybciej bangla? Sorki za pytanie ale nie moge aktualnie tego sprawdzic - siedzie na starym trupie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po odpaleniu gry na tym cfg czasem "wpadam" w ziemie/ulice?

Wyglada to tak jakby teren sie nie doczytal z jakiego powodu, wchodze na ten rozmazany obszar i spadam, ciagle lece i nic nie moge zrobic - konczy sie loadem.

 

Druga sprawa, jade do jakies posiadlosci gdzie ostatnio widziano corke, ale jestem brany za wroga, mimo tego ze ze wszystkimi jestem neutral.

Wybijam wszystkich, ale dochodze do garazu z 2 samochodami, gdzie sa jakies dzrzwi na kod.

PLZ help nie moge ruszyc na przod z fabula!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, jade do jakies posiadlosci gdzie ostatnio widziano corke, ale jestem brany za wroga, mimo tego ze ze wszystkimi jestem neutral.

Wybijam wszystkich, ale dochodze do garazu z 2 samochodami, gdzie sa jakies dzrzwi na kod.

PLZ help nie moge ruszyc na przod z fabula!

1482459[/snapback]

Więc ja to zrobiłem tak: wszedłem do willi na chama, wybijając ochronę, było ciężko ale da się to zrobić. Wszedłem do willi od strony rzeczki na dole, tam jest taki pomost ze strażnikiem i można go zaskoczyć. Potem idziesz do góry i załatwiasz kolejnych strażników, jak już wejdziesz do willi i załatwisz kolejnych bandziorków, to skieruj się w lewo, potem w prawo i zobaczysz takie drzwi przy oknie, tam jest pokój tego Bossa. Wejdziesz tam i włączy się filmik, Don ci wybaczy nagłe wtargnięcie i będziesz z nim w dobrych stosunkach. Potem już nikt tam nie będzie do ciebie strzelał. To jest oczywiście jeden z kilku sposobów na wejście do tej willi. Jeżeli wykonasz misje dla mafii, to boss mafii może za drobną opłatą, umówić cię na kulturalne spotkanie z tym Bossem z willi. Ja jednak wolałem zachować forsę i wejść tam na chama :D A co do tych drzwi na kod to chyba można kupić ten kod i inne cenne informacje o tej willi, od architekta w pierwszym mieście. Ja kupiłem ten kod ale z niego nie skorzystałem. Jeszcze w gabinecie bossa jest ukryte przejście (w szafie) ale schodzi się na sam dół po schodkach i tam nic ciekawego nie ma.

 

--------------------------------------------------------

 

A co do tego konfigu co dał kolega Xanagaz, to u mnie nie da się na nim grać. Owszem, grafika wygląda na nim cudnie (wszystko ustawione jest na maxa, łącznie z AA) ale ilość klatek jest na poziomie 1 - 5 :D

 

Powiem jedno, mimo tych żenujących bugów, gierka jest GENIALNA ! Zawsze marzyłem o RPG w trybie FPP który rozgrywałby się na gigantycznym obszarze i byłby całkowiecie nieliniowy. I żeby wyglądał jak Far Cry połączony z GTA. I taki właśnie jest Boiling Point.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzwiek smiga doskonale, gorzej ze sterowniem :/

 

Jade dlugo do przodu, nie odrywajac palca z "w" i chce sie zatrzymac, wciskam "s" i jade dalej... po jakims tam czasie "dociera" do gry ze juz nie trzymam "w" i nie chce jechac dalej ;D Tak samo jest z bieganiem. Czasami mine jakis punk o 500-600m zanim sie zatrzymam ;X

Jesli to jest las, fajnie, moge sobie wyminac drzewka, gorzej jesli dojezdzam do jeziorka czy jestem w miescie i ulica sie konczy, juz wiele cywilow stracilo w ten sposob zycie :D

Jest jakis sposob na naprawienie tego? :) Kazdy tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz niezly hardkor :D U mnie akurat w tym aspekcie wszystko jest w normie

1483604[/snapback]

Bo masz 1GB RAM a to jest dla tej gry minimum niestety. Ja mam tak samo jak kolega Boomer, gram na Athlonie2800+, 512RAM i GF6800GT, ale RAM jest tu wielką przeszkodą i gra nie jest w stanie chodzić płynnie, po prostu 512RAM to za mało dla Boiling Pointa. Ale jakoś się przyzwyczaiłem do tych harcorów, zresztą co chwilę robię sejwa i jak mi auto wyleci w kosmos to wczytuję po prostu grę. Grywalność tej gry jest masakryczna więc zacinki mi nie przeszkadzają. Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze wypowiedzi , ciekaw jestem czy ta gra komuś chula w max detalach ???

czy jest tu ktoś kto posiada 1,5GB Ramu

i grafe klasy ATI 800XL albo GF 6800GT ,na takim sprzecie

powinno chyba chulać ?????

 

Czy ktos wie czy w ogóle planuja wypuscic demo tej gry ????

mimo błędów , po przejrzeniu chyba z 40 screenów i przeczytaniu 30 wypowiedzi ta gra ma cosw sobie ,coś czego jeszcze nie było ???

wielowątkowość ,to chyba dobre określenie ???

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze wypowiedzi  , ciekaw jestem  czy ta  gra  komuś chula  w max detalach ???

  czy  jest tu ktoś kto posiada  1,5GB Ramu

i  grafe  klasy  ATI 800XL albo  GF 6800GT  ,na takim sprzecie

powinno chyba  chulać  ?????

 

Czy ktos wie  czy  w ogóle  planuja wypuscic demo  tej gry ????

mimo  błędów  , po przejrzeniu  chyba z  40 screenów  i przeczytaniu  30 wypowiedzi  ta gra ma cosw sobie  ,coś czego  jeszcze nie było ???

wielowątkowość  ,to chyba  dobre  określenie  ???

1484395[/snapback]

napisze tak: ta gra jest niesamowita

dlatego w nią nie gram :lol:

mam 512mb ramu, miałem dzis kupic drugie tyle,ale stwierdziłem ze będę wtedy grał w nią nonstop i nie powyciągam ocen. dlatego w piątek ide po ram i znikam w tym wspaniałym swiecie ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze wypowiedzi  , ciekaw jestem  czy ta  gra  komuś chula  w max detalach ???

  czy  jest tu ktoś kto posiada  1,5GB Ramu

i  grafe  klasy  ATI 800XL albo  GF 6800GT  ,na takim sprzecie

powinno chyba  chulać  ?????

 

Czy ktos wie  czy  w ogóle  planuja wypuscic demo  tej gry ????

mimo  błędów  , po przejrzeniu  chyba z  40 screenów  i przeczytaniu  30 wypowiedzi  ta gra ma cosw sobie  ,coś czego  jeszcze nie było ???

wielowątkowość  ,to chyba  dobre  określenie  ???

1484395[/snapback]

gierke przetestowałem jakies dwa tygodnie temu wiec dokładnie nie pamiętam _wszystkich_ szczegółów jakie ustawilem ale z założenia przy mojej karcie daje wszystko na maxa w 1024/768 i wrzucam jakies AA + AF.

 

efekt: 20fps. i doczytywanie mapy co pare sekund

przy wyłączeniu AA juz było znośniej, jednak plansze nadal się doczytywały mimo 2GB ramu.

 

jak będe w domu wgram ten polecany wcześniej w tym wątku patch, config i dam znać czy jest poprawa. Ogólnie szkoda bo gierka jest fajna.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Po chorobe Ci 2GB ram :o Ten ram powyzej 768 g... daje w grach a w tej napewno nie pomaga o czym sam sie przekonales.Jak nie wierzysz to wyjmnij sobie jedna kostke giga (czy 2x512 jak tam masz) i sam sie przekonasz ze gra bedzie Ci chodzila dokladnie tak samo jak chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj hydro2, czy ja się Ciebie pytam po co Ci to albo tamto?

Chyba nie myślisz,że dokupiłem pamięci tylko dla tej gry.

Komputer służy mi także to czego innego poza graniem....

 

Typ pytał jak sprawa wygląda na komputerach z 1.5GB i kartach klasy X800.

Stąd moja odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chorobe Ci 2GB ram :o Ten ram powyzej 768 g... daje w grach a w tej napewno nie pomaga o czym sam sie przekonales.Jak nie wierzysz to wyjmnij sobie jedna kostke giga (czy 2x512 jak tam masz) i sam sie przekonasz ze gra bedzie Ci chodzila dokladnie tak samo jak chodzi

1485402[/snapback]

przestan pisac wszędzie te same bzdury

to ze ty masz te pieprzone 768 nie znaczy ze tyle starczy dzisiaj w grach.

wsadz sobie 1gb i wtedy pisz te swoje bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ja was pogodze :)

 

Właśnie wróciłem od kumpla , jako że koleś jest

maniakiem gier FPP i nie cierpi na brak kasy ,więc posiada wypasionego sprzęta

Zrobił test na sprzęcie A64 3200+ OC 2,5GHz 1,5 GB Ramu grafa 800XL

ostro podkręcona , gra chodziła płynnie w Max detalach na oko 40-50 FPS

bez AA widoczność ustawiona w grze na 600m

+ podmiana pliku odpowiedzialnego za Cachowanie "Precache.txt"

odpalił również grę w ustawieniach maxymalnych z AA wtedy to framerate spadł o jakieś 10-15 fps a gra czasami doczytywała cos z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

przestan pisac wszędzie te same bzdury

to ze ty masz te pieprzone 768 nie znaczy ze tyle starczy dzisiaj w grach.

wsadz sobie 1gb i wtedy pisz te swoje bzdury

1485473[/snapback]

To zadne bzdury.Giga ram w zupelnosci wystarczy do gier.Chyba,ze ktos bawi sie w 3Dstudio to juz zupelnie inna bajka a tak to nie widze powodu by kupowac.Jesli chodzi o przyszlosc to z jednej strony zgoda,ale jesli w przyszlosci gry beda wymagaly 2 giga ramu to napewno to beda inne ramy.Nie DDry 400 tylko np standardem bedzie wtedy DDR3 1500. wiec dlatego takie moje zdanie.A co do Twojego zdania to mialem ale 1264 MB Ram (pozyczona chyba na 1 dzien kostka 512),wtedy aqrat testowalem Far Cry'a na tym co mam tyle,ze radek to byl 9500@pro 64 megowy i predkosc wczytywania poziomow byla identyczna jaka mam teraz no i oczywiscie podobnie jak teraz - brak jakiej kolwiek chocby malutkiej doczytulki w texturach ustawionych na very high wiec stad moje zdanie.Obszar Boiling Point nie tlumaczy takich zaciachow bo grafika w nim jest tragiczna (10krotnie gorsza niz w rocznym far cry'u,ktory tez mial spory obszar [ostatni raz to mowie])Magx2k - koles ma naprawde potezna maszyne wiec jak by te 512 ram wyciagnal to podejrzewam,ze efekt bylby taki sam.Jak bedziesz mial mozliwosc to popros kolesia by zrobil ten sam test,ale bez jednej kosci 512.Mysle,ze wyjdzie na moje,ale spox - poczekam.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem, mianowicie jak uruvchamiam gre to wyskakuje mi erro:

 

Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowama(0cx000001d) Nacisnij OK aby zakonczyc aplikacje

 

Jestem po bardzo niedamnym reinstallu systemu.

Athlon 1.8Xp

GeForce 5600 256mb

1024DDR

 

testowalem na roznych sterach....

pomocy plz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgralem te pliczki od Xanagaz i gierka rzeczywiscie przyspieszyla o_O Laduje sie szybciej, wychodzi do windy szybciej, a i sama giera chodzi plynniej. Ustawienia nie sa na max (m.in. AA na 2) ale wczesniej na tym samych cielo duzo bardziej o_O. Dziwi mnie tylko ze niektorym to zwolnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...