Skocz do zawartości
Crosis

Prince Of Persia 3: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to jest Intel Extreme Graphics ale po znazwie strzelam,ze to nie ma shaderow :(

Takie gry mi działają

-Skoki 2005

-Call of Duty

-Prince of Persia WW

-Fifa06

-NFS Underground

Kiepski strzal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Mam Pytanie Dotyczące Mojego Kompa oraz Karty Graficznej Intel Extreme Graphics 2 for Mobile.

Mam Notebooka LG-GS50 z napędem DVD/CD-RW Combo

Intel ® Celeron® M PRocesor 1.30 GHz

496 MB RAM

Direct X 9.0

Windows XP Profesional + Dodatek Service Pack 2

22.5 Giga Bajtów Mijca na Dysku

Czy na takim Notebooku ze zintegrowaną kartą graficzną będzie działać gra Prince of Persia 3 ???

Takie gry mi działają

-Skoki 2005

-Call of Duty

-Prince of Persia WW

-Fifa06

-NFS Underground

Mam Notebooka z rozdzielczością 1024 na 768 pikseli

Zadajesz to pytanie po parę razy na tylu forach :lol2: Przecież dostałeś wiadomośc, wiec nie wiem czemu zadajesz po raz n-ty to pytanie :lol2:

 

jak chodzi Ci WW to z T2T nie powinienes miec problemow

No najprawdopodobniej nie będzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dzięki hydro2, jeszcze jedno pytanko, czy w tym momencie Miałeś dwie bronie czy jedną bo ja mam tylko jakiś mały kozik i strasznie sie męczę :sad: . Jeśli dwa bo będę sie musiał cofnąć i przypilnować żeby do tego miejsca dowieżć dwa majchry :wink:

1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie pop zawsze siępodobał chociaż w jedynkę nie grałem to dwójka bardzo mi się podoba. mam nadziejężę trzecia część będzie odjazdowa.

i chciałbym jeszcze zapytać czy ktoświek gdzie jest solucja do popww?? bo nie wiem co zrobić w takim jednym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie pop zawsze siępodobał chociaż w jedynkę nie grałem to dwójka bardzo mi się podoba. mam nadziejężę trzecia część będzie odjazdowa.

i chciałbym jeszcze zapytać czy ktoświek gdzie jest solucja do popww?? bo nie wiem co zrobić w takim jednym miejscu

zle pytanie w zlym temacie i wogole niezgodne z regulaminem-tak wiec odpowiedzi brak.

lepiej usun tamten drugi temat :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie spotkałem się z grą która w taki sposób wykorzystuje funkcję wibracji pada. Książe dostaje gąga czy sprzedaje strzała delikatne drgnięcie, spada z wysokości pad drży mocniej i dłużej. Może wreszcie pecety doczekają sie tak genialnych wibracji jak gry z konsol, wszak coraz więcej graczy ma takie coś podpięte do usb. Znacie gry, w których wibra zbliża się do tej z księcia?

ps. mój pad to logi cordless rublepad

Edytowane przez eryk1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dawno nie spotkałem się z grą która w taki sposób wykorzystuje funkcję wibracji pada. Książe dostaje gąga czy sprzedaje strzała delikatne drgnięcie, spada z wysokości pad drży mocniej i dłużej. Może wreszcie pecety doczekają sie tak genialnych wibracji jak gry z konsol, wszak coraz więcej graczy ma takie coś podpięte do usb. Znacie gry, w których wibra zbliża się do tej z księcia?

ps. mój pad to logi cordless rublepad

SH3 :) ALe w ksieciu sa i tak najwieksze.Nie mam pada z wibracja ale wiem bo wiem kto ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK - juz sobie poradzilem.Na samej klawiaturze te manewry wykonuje nieco inaczej,ale gralem np na padzie i nic nie ogarnialem, a inne manewry sa proste i jestem przyzwyczajony do samej klawiatury.Dla mnie klawiatura to podstawa :) W kazdym razie dzieki Tek :) Ide grac dalej

kurde nie moge przejść tego olbrzyma :mur: , wskocze na jego grzbiet raz go dźgne i za chwile on mnie zrzuca. co mam tam nacisnac po tym pierwszym dzgnieciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Masz problem ze speed killem.Na samej klawiaturze wykonuje sie go poprzez nacisniecie guzika w lewo i do gory i przytrzymanie tak kilka sekund az ksieciu sie nie zapali sztylet :) wtedy dzgnac go i znow strzalka do gory (speed kill) i dzgnac).Dalej powinienes sobie poradzic :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uzywasz speed killa na tym gosciu to jak lecisz swieci miecz, klikasz "fire" i czekasz spokojnie niczego nie ruszajac az zaswieci ponownie i o ile dobrze pamitem to po 3 zaswieceniu potwor traci oko ;)

 

BTW: co daje to combo podane na koncu gry? Kiedy trzeba je "wbic" :?:

Edytowane przez keiename

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uzywasz speed killa na tym gosciu to jak lecisz swieci miecz, klikasz "fire" i czekasz spokojnie niczego nie ruszajac az zaswieci ponownie i o ile dobrze pamitem to po 3 zaswieceniu potwor traci oko ;)

 

BTW: co daje to combo podane na koncu gry? Kiedy trzeba je "wbic" :?:

Jak nic nie robisz to sie nic nie swieci.Zawsze by wykonac speed killa trzeba dac strzalke w lewo i do gory naraz i przytrzymac.Jakby byla prosciejsza metoda to pewnie juz dawno bym ja odkryl :P Moze inaczej jest na klawiaturze z myszka albo padem,ale grajac w 100% tylko klawiatura speed killa wykonuje sie tak jak napisalem :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że pokazuje się ikona sk, wciskamy "e" i w odpowiednich momentach(błysk ostrza) wciskamy przycisk ataku.

To zle myslales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help me :sad: nie umiem przejsc tych bossów co sie walczy na płonącym Ringu jak ich mam zabic ;/ udało mi sie jedynie lekko uszkodzic tego z toporem jak wbił mu sie w ziemie toporek :lol: ale drugi raz juz mi sie to nie udało powtórzyc ;/ co robic ?? ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano padala kilka razy wiec moze i teraz padnie ;)

 

Atakujesz tego z mieczem wtedy ten z toporem zachodzi cie od plecow i proboje sieknac wtedy robisz unik, wbija sie gosciowi topor w glebe i zaczynasz go jechac (uwazaj na cwaniaka z majhrem) po 2 czy 3 razie pojawi sie "blur" i wtedy speed kill, dwa speed kille i po frajerach ;D (ile ja sie z nimi namordowalem to szkoda gadac :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano padala kilka razy wiec moze i teraz padnie ;)

 

Atakujesz tego z mieczem wtedy ten z toporem zachodzi cie od plecow i proboje sieknac wtedy robisz unik, wbija sie gosciowi topor w glebe i zaczynasz go jechac (uwazaj na cwaniaka z majhrem) po 2 czy 3 razie pojawi sie "blur" i wtedy speed kill, dwa speed kille i po frajerach ;D (ile ja sie z nimi namordowalem to szkoda gadac :evil: )

grrrr :mur: ja sie nadal morduje i juz trace chec do daleszej gry tym bardziej, ze wczesniej jest ten nieszczesny rydwan:/ w jaki sposob mozna pominac wstawki filmowe? jes jakis skrot klawiczowy czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc jest ale ja go nie znam ;) trzeba przyznac ze te dwa bosy sa najbardziej upierdliwe :evil: potem to juz z gorki ;)

Jak sie zna na nich sposob to sa naprawde bardzo banalni,uwierz mi - tez tak mowilem jak nie umialem ich przechodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , mam pewien problem , może ktoś coś poradzi.

Otóż gra chodzi wyśmienicie na full (1024x768 AA etc.) , ale filmiki przycinają

od początku gry (napis UBISOFTU) po te w grze. Nie wiem co robić , próbowałem różne kodeki , różne WMP instalować na próbe itp.

Pomożcie coś.. niby nie takie złe bo pograć można.. ale jednak na dłuższą mete wkurzające. Dodam gra oryginalna.

Podobnie mam z Path of Neo z tym , że on przerywa ale nie tylko filmiki , nawet w grze są cięcia i zmiana detali nic nie daje , było o tym pisane w temacie do niego , ale przed zmianą części do kompa i przed formatem było spox. HELP :P

Edytowane przez Demonek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zacialem w pewnym miejscu. plansza gdzie sterujemy mrocznym ksieciem. wpierw trzeba w takim holu troche poskakac i do chodzimi do momentu gdzie jest przepasc, zeskakuje sie i trzeba lina wyciagnac podstawke po drugie stronie. i z tamtego miejsca biegnie sie po scianie. wpierw lapie sie lina 1 lampe, bigniemy, lapiemy 2 lampe, biegniemy i na scianie jest taka odskonczia, wybijam sie z niej i lece na 2 odskocznie odijam sie i nie trafiam w balkon tylko spadam, próbowałem wiele razy i cały czas to samo, oco chodzi? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej nie dawno zacząłem ciachać w T2T :P...

I zaciąłem się w miejcu na screenie... to blisko początku ale jeszcze nie obłapałem wszystkich możliwych trików przez co mam ten problemik :lol2:

 

Help , czego mam się tu złapać?! A jeśli chodzi o tą belke naprzeciw mnie to próbuje na różne sposoby sie złapać i nie wychodzi , zawsze spadam. :P

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Demonek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...