Skocz do zawartości
berkut

Prawo Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

IMO

umiesz jedzić dobrze - zdajesz na 100%

umiesz w miarę jeździć - mozesz zdać jak ci nic nie wyskoczy i cię stres nie zeżre

słabo jeździsz - możesz zdać jak masz farta ale to już lotera.

 

Zawsze jest szansa że się zda bo egzaminuje nas człowiek a nie robot no i ruch na mieście też jest różny. Jak wszystko się ładnie ułoży a do tego egzaminator bedzie łaskawy to nawet totalny leszcz może zdać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie egzamin zdany, choc nie powiem trafilem bardzo fajnego egzaminatora, mial z 3 okazji co moglby mnie uwalic ale jednak ;)

 

mam jeszcze pytanko, czy musze jeszcze cos zalatwiac czy poprostu czekam na odbior prawaka teraz?? (bede odbieral w st. gdanskim)

Edytowane przez chojrakrock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sialala jutro o 11.45 egzamin teo+pra :). Troche zdenerwowany jestem (przezycia zwiazane z kat. b) ale zarazem podniecony (bo przeciez to jazda na moto ;))... Mam tylko nadzieje, ze tam mi dadza jakis kask w miare pasujacy bo jak mi garnek na lbie lata to sie niepewnie jakos czuje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie licz na kask... dadza Ci taki skuterowy bez ochrony szczeki i beda kazali zalozyc czepek.. bierz swoj... a jak jeszcze wyjdzie ze za duzy to sie nameczysz tylko strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblewanie skonczone ;)

To cos kiepsko oblales jezeli jeszcze jestes w stanie pisac o prawie 3 w nocy ;)

 

Zdałem! :D

 

Yeah... jeszcze tylko moto mi do szczescia potrzeba i bede chodzil z bananem na mordzie 24/7. ;)

No to jeszcze zebrac motocyklistow z ppc i zrobic zjazd ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Odlewniczej..

 

Zdałem kategorię A!!! :) Za pierwszym razem!!! :)

 

Jestem mega-szczęśliwy! :D :D :D

 

No to jeszcze zebrac motocyklistow z ppc i zrobic zjazd ;)

Jestem jak najbardziej za :) Tylko muszę kupić moto, ale mam na to dwa tygodnie do odbioru plasticzka ;)

 

 

idę oblewać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robic to zaczynaj najlepiej teraz :P. W przyszlym roku zmiana przepisow i kiszka. Ja bylem troche neizdecydowany, mialem kaski odlozone na inne cele i ciagle rozwazalem czy pojsc w tym roku czy nie. Dowiedzialem sie jednak o przyszlorocznej zmianie przepisow i dlugo sie nei zastanawialem - i w ten oto sposob zdobylem pozwolenie na prowadzenie pojazdow nalezacych do kategorii A ;).

 

Pozdro

Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robic to zaczynaj najlepiej teraz :P. W przyszlym roku zmiana przepisow i kiszka. Ja bylem troche neizdecydowany, mialem kaski odlozone na inne cele i ciagle rozwazalem czy pojsc w tym roku czy nie. Dowiedzialem sie jednak o przyszlorocznej zmianie przepisow i dlugo sie nei zastanawialem - i w ten oto sposob zdobylem pozwolenie na prowadzenie pojazdow nalezacych do kategorii A ;).

 

Pozdro

Mateusz

a beda jeszcze jakies inne zmiany poza zmiana wieku (21 lat tak?)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opierając się na TYCH PYTANIACH I ODP nasuwają się pare wniosków:

 

-więcej kasy od nas kierowców dla szkół jazdy, WORDów oraz fikcyjnych badań lekarskich

-AM brzmi rozsądnie - tylko na jakich zasadach powinny być wydawane? Może lokalny komisariat... bo jeżeli uczeń ma się bujać do WORDu i jeszcze płacić takie stawki jakie teraz obowiązują za egzaminy (oczywiście proporcjonalnie, niemniej... :rolleyes: )

-A2 - na to się łapią wszelkie GS, CB 500, prawda?

 

1. Rozumiem, że robie sobie A2, nie jeżdże przez 2 lata (bo nie mam kasy na motor) i potem co się dzieje: automatycznie dostaje A, czy muszę coś zdawać - kurs + egzamin - znów kasa w błoto?

 

2. Rozumiem, że czas zrobić A już teraz na jesieni? I drugie... w 2033 moje prawko B traci ważność? Gdybym miał A, to również w 2033?

 

3. I ostatnie pytanie: w artykule nie ma napisane KIEDY, macie jakieś wiadomości na temat daty wprowadzenia przepisów?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu 2. to prawko traci ważność data uzyskania uprawnienia +15 lat. Jeżeli zrobisz kat. A w 2010 w roku 2025 stracisz uprawnienia, a uprawnienia na kat. B wygasną 2023 :? pzdr

 

EDIT

Ależ oczywiście :oops: Małe błędy w dodawaniu, spowodowane dodawaniem Kaz!o :D

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do punktu 2. to prawko traci ważność data uzyskania uprawnienia +15 lat. Jeżeli zrobisz kat. A w 2010 w roku 2035 stracisz uprawnienia, a uprawnienia na kat. B wygasną 2033 :? pzdr

albo sie machnoles albo ja zle kumiem 2010 +15 to 2025r chyba? :P A nie 2035 :))

 

PS dodam ze ja wczoraj odebralem moje prawko i dzis juz sie machnolem autem do pracy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...