Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Namod wyższa cena, ja tylko po tym poznaje :) Jest jeszcze gwarancja - oryginały mają 3 letnią

Jesli masz troszke więcej kasy to bierz SanDiska, ich nie ma podróbek ;)

Są podróbki SanDisc-a ;)

 

 

MA KTOŚ POLSKĄ INSTUKCJĘ DO PSP ?? W formie elektronicznej albo jakieś skany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podroby sony to te karty ktore sie na allegro najlepiej sprzedaja(omijac szerokim lukiem). Smutne ale prawdziwe. Maja one okragle zgrzewy na opakowaniach w przeciwienstwie do orginalow. Podroby to jakies 95% wszystkich kart na allegro.

 

Ogrinal: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=123847765 (zgrzewy podluzne bez mozliwosci wysuniecia karty bez zniszczenia opakowania)

 

Po co wogole zawracac sobie glowe kartami sony z allegro to nie wiem, skoro mozna kupic:

sandiska -> http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=123240725

 

Sandiski nie padaja tak czesto jak podroby sony, bo nie padaja prawie wogole, nawet jesli Sandiska tez podrabiaja to sa to podrobki o jakosci o wiele lepszej. Ponadto podroby Sony nie maja zadnych napisow na samej kostce pamieci (trzeba otworzyc karte zeby to sprawdzic). A jesli kupimy przezroczystego Sandiska (seria gaming) to widzimy sama kostke pamieci ktora jest w srodku, na ktorej sa widoczne napisy sandiska.

 

Jak kto woli. Sprzedawcy na allegro daja 2 lata gwarancji na swoje podroby wiec w zasadzie jak cos sie @#$%^&*%# to nam wymieni na nowa :lol2:

 

Uff koniec

Edytowane przez umcacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@umcacz

Te dwie aukcje tego samego sprzedawcy trafiły Ci się zupełnie przypadkowo?

Co do kart to podrabiają i jedne i drugie. Napisałem e-maila do SONY Poland z prośbą o "metody wykrywcze" dla podróbek, ale jak to zwykle przystało wszelakim rodzajom gigantów, jestem na razie "zlewany"

Aha, a z tymi lepszymi i gorszymi podróbami to niezle pojechałeś :) Zwykle podróby różnią się od siebie tylko nadrukiem, bo "producent" pozostaje ten sam...[siedzą w Chinach spece i mówią do roboli: ty Mekong zrób dziś 2.000 Sony a ty DingDong zrób 1000 SanDiska. Tylko, żeby wam się farba nie pomyliła na nadrukach]

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły odnośnie typowania "podrób"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zamierzam się z zakupem konsolki Sony PSP.

 

Czy według Was warto wydać 700zł na tą konsolke? (Base Pack).

 

I mam jeszcze pare pytań:

 

- gdzie można tanio dostać gry i filmy UMD do tej konsolki?

- jakie akcesoria polecacie zaraz po zakupie PSP

- czy w konsoli mogę mieć internet poprzez wifi i zostawiać konsolke na noc włączoną z kartą np 4GB, aby ściągał się jakiś plik z internetu?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi (w przyszłości pewnie zadam jeszcze parę pytań przed zakupem konsolki ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Namod lol nie o to loto :D

Chodzi o to ze kupno Sandiska jest bezpieczniejsze, bo jest mniej podrobek Sandiska-to moje spekulacje, a takie mam uzasadnienie: w necie mozna znalezc zdjecia porownawcze fake z orginalem Sony a o sandiskach prawie ani widu ani slychu. Nie padaja one tak czesto jak Soniaki. Nie wiem czy nie ma podrob sandiska, wiec napisalem ze nawet jak sa to sa lepsze od sony. Ot cala filozofia.

 

Linki pochodza od sprzedawcy u którego sam kupilem karte, oraz od sprzedawcy ktory posiada same orginaly. Wiem że mam orginal bo zarejestrowalem swoja karte na stronie sandiska. Numer seryjny jest ok.

Jeszcze jakies pytania? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zamierzam się z zakupem konsolki Sony PSP.

 

Czy według Was warto wydać 700zł na tą konsolke? (Base Pack).

 

I mam jeszcze pare pytań:

 

- gdzie można tanio dostać gry i filmy UMD do tej konsolki?

- jakie akcesoria polecacie zaraz po zakupie PSP

- czy w konsoli mogę mieć internet poprzez wifi i zostawiać konsolke na noc włączoną z kartą np 4GB, aby ściągał się jakiś plik z internetu?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi (w przyszłości pewnie zadam jeszcze parę pytań przed zakupem konsolki ;))

1. Tanie gry itp. ALLEGRO

 

2. Ja także kupiłem BASE PACK, i zakupiłem do tego TWARDY POKROWIEC i Osłonkę na ekran Logitech-a. Koniecznie zakup kartę pamięci.

 

Co do kart pamięci to najtaniej i na 100% oryginał dostaniecie tutaj:

 

KARTY PAMIĘCI - nie allegro

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Dzięki za odpowiedź, chyba zdecyduje się na zakup Base Packa, potem jakąś gre, karte pamięci, osłonke i zbroja logitecha :D

 

Na allegro znalazłem coś takiego :D

 

http://allegro.pl/item122463220_oslona_ekr...visor_psp_.html

 

http://allegro.pl/item122095620_nowy_logit...ocket_wawa.html

 

Co do kart, to znalazłem takie porównanie:

 

http://reviews.ebay.com/FAKE-Sony-Memory-S...000000001236041

 

Pozdro

Edytowane przez Kamilek_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz tą osłonkę na ekran Logitecha to musisz zrezygnować ze zbroji Logitecha bo nie pasują ;) Wiem, że to głupie bo niby ta sama firma, ale nie przystosowali tych elementów do siebie. Ja kupiłem inne etui. Na początku myślałem żeby folie nakleić, ale po lekturze forum PSP zdecydowałem się na BAJER logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Na początku myślałem żeby folie nakleić, ale po lekturze forum PSP zdecydowałem się na BAJER logitecha.

do zbroi

 

A czemu ta osłonka jest lepsza od folii np. HORI? Trochę niewygodnie byłoby żonglować osłoną i zbroją, bo żeby schować do zbroi to trzeba zdjąć osłonkę. A z folią to myk i konsolka bezpieczna. Gram-wyjmuję, nie gram-chowam. Bez gimnastyki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze swoja pierwsza psp mialem pokrowiec ( cos jak zbroja logitecha tylko lepszy ) i powiem wam ze najlepszym rozwiazaniem jest to co teraz mam z druga psp czyli hori i "skarpeta" nic cie nie uwiera zmiesci sie do kazdej ( normalnej ) kieszeni a folia kosztuje grosze na allegro wiec w razie W kupujesz nowa a konsola jak ci sie gdzies na obudowie lekko porysuje to co z tego przeciez ona wiecznie nie bedzie za rok lub dwa kupisz psp2 :) lub psp za grosze a nie martwic sie tylko czy sie gdzies nie porysuje.. oczywiscie to moje zdanie ... a takie pytanko mam jeszcze czy ktos ma sandisk-a 4gb ?? bo wlasnie mam zamiar kupic ( sprowadzic z usa bo taniej ) i wlasnie sie zastanawiam bo 2x2gb to jakos nie widzi mi sie zaglowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Namod

 

Tutaj możesz poczytać o tej różnicy, folii + osłonka Logitech-a ;)

 

FOLIA VS LOGITECH VISOR

Dziękówa, humax5400

Ostatnie dwa minusy folii nie bardzo do mnie trafiają - o ile wiem, to folię można nawet myć [na palmtopie mam Brando, ale na razie nie próbowałem, bo nie ma na razie takiej potrzeby]

Co do ograniczenia widoczności [refleksy świetlne] to tu troszkę się zgodzę. Ale z kolei jeśli mamy zbroję, to odpowiednie ustawienie "wieczka" refleksy eliminuje :D U mnie folia jednak wygrywa - przed chwilą zamówiłem HORI B-)

@Lazymodder

W im lepszym stanie masz konsolkę, w tym lepszej cenie ją potem sprzedasz ;)

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namod jakbys chcial sprzedawac teraz to moze i tak z 50zl wiecej bys dostal ale watpie ze za kilka(nascie) miesiecy to raczej nie bedzie to roznica czy ma kilka rys czy nie bo i ta i ta bedzie tania..

 

humax5400 a czemu nie mialbys moc ?? nawet chyba 2.6 lepiej sobie radzi z plikami video niz 1.5 np. a co do programow to sciagnij sobie z neta sa darmowe tez nie musisz przeplacac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, poszedłem z PSP na plażę, a gdy wróciłem, konsola przestała czytać UMD'ki :| . Poprostu pulsuje w prawym dolnym rogu to kółeczko i nic się nie dzieje. A jak się kilka razy pojawił znaczek umd, to się odpalić nie dało. Co mam robić? Rozkręcić konsolkę i przeczyścić? czy co? Proszę o pomoc bo mam psp i szlag mnie trafia bo grać nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja już wszystko wiem, wiem także jak konwertować filmy bezpośrednio z płyty DVD :razz:

Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy to można śmiało pisać na PW.

 

Pozostał zakup 2GB SanDisc-a i można działać.

 

Ma ktoś może oryginalne Lemingi na sprzedaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale świetne jest DBZ: Shin Budokai na PSP'ku. :) Jak uwielbiam DB to świetnie mi się w to gra. :) A przetestowałem jeszcze dzisiaj Loco Roco - świetna gierka na rozluźnienie czy coś w tym stylu - polecam. Valkyrie Lenneth też ciekawa gra się wydaje, a filmiki - cudo. Ale poświęciłem tylko kilka minut tej grze. DBZ mnie najbardziej wciągnął. Jutro test PES 5, Fifa street 2 i Micro Machines.

 

Pozdro!

 

EDIT:

 

Jeszcze Def.Jam.Fight.for.NY.The.Takeover doszło. :)

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3Sj4sH jak wczoraj na GG gadaliśmy to Twój entuzjazm z odpalenia gier był nie mały :P i dobrze :D

Ja musze poczekać jeszcze troszkę na PSP...

 

Może do tego czasu napiszcie, w co grać lubicie najbardziej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym czyścić Wyświetlacz PSP ? Muszę zdjąć VISOR-a wyczyścić wyświetlacz i znów go założyć, ale nie wiem czym można go czyścić ???

 

@Fox 13

 

Ja mam 3 gry (oryginalne) EveryBody Golf , Daxter i Virtua Tennis (miałem wyścigi też ale pozbyłem się ich ;) )

 

W Daxtera nie gram prawie wcale, a to dlatego, że nie mam narazie karty pamięci. A tak to sobie w te sportowe pogrywam troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, poszedłem z PSP na plażę, a gdy wróciłem, konsola przestała czytać UMD'ki :| . Poprostu pulsuje w prawym dolnym rogu to kółeczko i nic się nie dzieje. A jak się kilka razy pojawił znaczek umd, to się odpalić nie dało. Co mam robić? Rozkręcić konsolkę i przeczyścić? czy co? Proszę o pomoc bo mam psp i szlag mnie trafia bo grać nie moge.

 

w najlepszym wypadku dostal sie do srodka piasek.

w najgorszym stalo sie cos nie dobrego pod wplywem temperatury, bo jak mniemam na plaze poszedles gdy bylo upalnie.

moze cos da czyszczenie, ale jezeli masz jeszcze gwarancje...

ja preferowalbym ostatnie rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humax5400 mialem ci pisac zebys na skizo.org poszukal odnosnie tych filmow ,

 

FoX 13 ja uwielbiam Lumines :) troche tekkena i NFS most wanted a z kumplami to w tennisa na 4 lub w pes-a ...

 

co do czyszczenia to zwykla szmatka taka jak do okularow ( ta co jest w value packu jest kiszka lepiej isc do optyka dac kilka zlotych i kupic jakas normalna ) pochuchac :) na ekran i obudowe i przejechac kilka razy i wsio czysciutkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humax5400 ja np. w swoim telefonie lubie dac 3 kropl wody na ekran i rozmazac palcem, żeby zetrzec smugi. Potem czymś suchym, nie pozostawiającym paprochów zetre i jest na prawde GREAT. Nie ma nic tlustego, a to wazne ;) Więc czemu by tak nie z PSP ?

 

Co Wy widzicie w tym Lumines ? Na prawdę takie dżezi ? Ponoć to zwykłe tetris z czyms tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humax5400 ja np. w swoim telefonie lubie dac 3 kropl wody na ekran i rozmazac palcem, żeby zetrzec smugi. Potem czymś suchym, nie pozostawiającym paprochów zetre i jest na prawde GREAT. Nie ma nic tlustego, a to wazne ;) Więc czemu by tak nie z PSP ?

 

Co Wy widzicie w tym Lumines ? Na prawdę takie dżezi ? Ponoć to zwykłe tetris z czyms tam ;)

Jutro zakupię ściereczkę do czyszczenia okularów to sobie wyczyszcze.

 

Muszę zdobyć to Lumines i sam zobacze co tam ludzie się tym podniecają :D Niby już jest w platynie, ale za 99zł jeszcze nie widziałem. Ale i tak czekam najbardziej na Tekkena i jakąś promocję na Lemingi.

 

Ja polecam DAXTER-a. Świetna gra. Grafika powala, jak na taki przenośny sprzęt który można zabrać gdziekolwiek się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pochuchac" i przetrzec szmatka i wystarczy ( jak bedziesz kupowal u optyka to powiedz ze chcesz taka grubsza :) - chyba ze bedzie mial tylko w jednej grubosci - jesli wogole sagrubsze i chudsze :) ja mam 3x grubsza niz ta z value packa i wogole jest z innego materialu super sciera palce itd z pspka )

 

w lumines swietna jest muza pozatym ze kazde klocki ala tetris wciagaja :) no i jeszcze versus z kumplem i chwalenie sie jakie to sie "skorki" ma ktorych on nie ma :)

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sciereczka, na visorze pewnie miales jakies paprochy twarde i to one go porysowaly ja na pspku mam hori i tylko jak cos to przecieram taka okularowa sciereczka i wszystkie odciski itp znikaja 0 jakis zadrapan

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...