Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Ustalmy jakis konkretny termin wplaty - nie wiem czy do piatku czy do niedzieli, ale niech bedzie jasno napisane do dnia xx.02 i koniec :? Bylo mowione, ze kasa ma byc wstepnie do pon. i nikt nie protestowal. Lista osob ktore wplacily tez by sie przydala - moze to zmotywuje pozostalych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem mogliśmy. Ale na paliwo, czy też bileciki na Piaskową Górę, by Cię wyniosło tyle co przesyłka :wink: a tak to dotaniesz paczuszkę wprost do domciu :D

Gadałem z klientem na gg, i nie wyglada na takiego co by mógł zrobić kogoś w konia :-P Poczekamy jeszcze troche, jak nie wyśle to się do niego wybierzemy... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany takim oplotem HDP 3-9mm. Czy jeszcze zbieracie zamówienia :?:

 

Potrzebuję 7 metrów, czyli 3,4*7+6,50 = około 30,5 zł.

jaeśli ktoś sie rozmyśli pewnie nie bedzie problemu

tylko że 7 m nie dostaniesz bo bierzemy tylko równe liczby 5 10 15 ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaeśli ktoś sie rozmyśli pewnie nie bedzie problemu

tylko że 7 m nie dostaniesz bo bierzemy tylko równe liczby 5 10 15 ... :wink:

W takim razie 5m powinno styknąć.

Dajcie znać jakby co się zmieniło :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jesli akcja bedzie kontynuowa ( z waidomych powodów zawisła :lol:) to chętnie bym się pisał na 5m jeśli się ktos wyłamie lub zechce nagle mieć 5 zamiast 10m oplotu ;)

Hipo, też chciałbym 5-10 metrów zamówić. Czyli wzięlibyśmy 10-20 metrów. Może skrzyknęlibyśmy innych chętnych i zamówili szpulę :?:

Oglądałem różne linki, ale ten oplot jest idealny. Widziałem to na mcs.pl ale cena 14 zł za metr to przegęcie.

 

Jestem pewien, że będzie wielu chętnych :wink:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy aż dotychczasowy organizator się odezwie... bo mam wątpliwości czy zrobić przelew

Wysłałem mu wczoraj PW, zero odzewu :-|

Może wpadł pod samochód :?: Albo dopadła go ptasia grypa :lol2:

 

Gdyby ta szpula kosztowała 100-150 zł to wziąłbym całą, część zostawił, a resztę opchnął na Allegro. 340 zł to trochę przy dużo, gdybym miał pewność, że to sprzedam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,

 

przepraszam ze sie nie odzywałem

 

nie wpłacił jeszcze:

 

KAMILcom

PqX

CthlupiSS

Varrol

 

w razie watpliwosci prosze o kontakt!

 

PORSZE O WPLATE PIENIEDZY ALBO ZNAJDA SIE NASTEPNI CHETNI!!

 

Prosze o kontakt w/w osoob w przeciwnym wypadku zostana skresleni z listy chetnych!

Widze ze jest 2 chetnych takze . . spieszcie sie! kontakt prosze do niedzieli do godz 22:00 wpłata do poniedziałku!

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po 22:00, jeśli pozostali, którzy nie wpłacili się nie odezwali to piszę się na 5 metrów.

Jak tylko dasz znać wpłacam kasę, najprawdopobniej jutro rano koło 8:00.

W każdym razie wpłacę na pewno.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wolne 10m oplotu CthlupiSS sie nie zgłosił 0 odzewu orzez kilka dni. . . Grimlock, bierzesz? jesli tak to tylko przelej kase w tytule przelewu wpisz: grimlock - oploty i na maila lub PW swoje dane.

 

aha na varrola czekam do wtorku bo wraca 20.02 (byl wyjechany) w razie czego jak ktos chetny to sie zgłaszac bo nigdy nie wiadomo czy wezmie czy nie. . .

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...