Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

HGP 3 do 9 mm(100mb.)__ 286,20zł + 27zł kurier czyli w sumie 313,20zł

Czyli metr wychodzi po 3,14zł

 

Przesyłka do kazdego klienta 7,5zł priorytetem (licze oczywiscie ze trzeba kupic jakaś koperte bo nikt luzem nie bedzie rozsyłał)

 

Teraz podjąć decyzje kto złoży zamówienie i roześle później, moge to zrobić jesli reszta kolektywu wyrazi zgode lub przedstawi inna kandydature ;)

 

Obecnie chętni:

Grimlock - 5 lub 10 m

Hipo - 5m

Ivan_666Mhz - 5 m

BikerBo - 5 m

 

______________________

łacznie 20 m

 

80m czeka na chętnych

przeczytaj moze poprzednie posty zanim cos napiszesz . . . 286.20 + VAT (!!!!!!!!!!!!!!!) + 30 zł wysyłka = 379 zł wiec sie ceisz ze 3,4 za metr . . .

 

2nd thing . . . sorry ale kto moowił ze zbieramy na drugą szpule? Ja sie nie pisze na to zeby zberac zamoowenia, duzo z tym roboty a nie mam az tyle czasu w tygodniu pozatym robie to absolutnie za free. . . jak kots chce sie bawic z nastepna to prosze aby zbierał kase.

 

pozdro 666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj moze poprzednie posty zanim cos napiszesz . . . 286.20 + VAT (!!!!!!!!!!!!!!!) + 30 zł wysyłka = 379 zł wiec sie ceisz ze 3,4 za metr . . .

Nie uwzględniłem Vatu, ale już poprawiłem, przesyłka 27zł kosztuje brutto, przeczytaj dokładnie co pisze na stonie.

 

2nd thing . . . sorry ale kto moowił ze zbieramy na drugą szpule? Ja sie nie pisze na to zeby zberac zamoowenia, duzo z tym roboty a nie mam az tyle czasu w tygodniu pozatym robie to absolutnie za free. . . jak kots chce sie bawic z nastepna to prosze aby zbierał kase.

 

pozdro 666

:blink:

Zanim coś napiszesz czytaj poprzednie posty ( znasz ten tekst ? ) nikt nie prosił Ciebie zebyś realizował zamówienie numer dwa, inni też sobie potrafia radzić w życiu i nawet umieją złożyć zamówienie. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po prostu jedno zamówienie swoją drogą ale zbierają sie chętni na drugie, jak narazie jest 4 osoby chętne. Więc gadka jest potrzebna bo potrzebujemy kolejnych chętnych zeby nazbierać te 100m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa jest w oferice 14-26mm

 

becnie chętni:

 

 

Grimlock - 5 lub 10 m

Hipo - 5m

Ivan_666Mhz - 5 m

BikerBo - 5 m

maarchewa 5m

 

 

Pozostało 75m do rozdysponowania

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!!

 

są oploty :>

 

jak sie wyrobie to jutro/ pojutrze wysle do was!

 

CthlupiSS______ KONTAKT!!!!

$kubi______ KONTAKT!!!!

Korbelsky______ KONTAKT!!!!

Varrol______ KONTAKT!!!!

 

 

uwaga . . . nie uwzględniłem tego ze trzeba kupic koperty babelkowe czy cos tego typu, wiec w razie czego prosze sie przygotowac na niewielka dopłate (moze akurat wystarczy) . . . z góry przepraszam.

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taka kwota na wysyłkę to raczej polecony albo paczka...

 

no ok tylko chodza słuchy ze byc moze trza będzie doplacac na koperte bąbelkową? po co ?? :mur: dla mnie moze to byc w zwykłej szarej kopercie, przeciez sie nic nie potłucze, a nie bede specjalnie robił przelewu na 2 zł :( :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...