Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

jest wolne 10m oplotu CthlupiSS sie nie zgłosił 0 odzewu orzez kilka dni. . . Grimlock, bierzesz? jesli tak to tylko przelej kase w tytule przelewu wpisz: grimlock - oploty i na maila lub PW swoje dane.

 

aha na varrola czekam do wtorku bo wraca 20.02 (byl wyjechany) w razie czego jak ktos chetny to sie zgłaszac bo nigdy nie wiadomo czy wezmie czy nie. . .

Tylko bez takich :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wolne 10m oplotu CthlupiSS sie nie zgłosił 0 odzewu orzez kilka dni. . . Grimlock, bierzesz? jesli tak to tylko przelej kase w tytule przelewu wpisz: grimlock - oploty i na maila lub PW swoje dane.

 

aha na varrola czekam do wtorku bo wraca 20.02 (byl wyjechany) w razie czego jak ktos chetny to sie zgłaszac bo nigdy nie wiadomo czy wezmie czy nie. . .

Pewnie, że biorę :D

Wysłałem Ci pw.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wolne 10m oplotu CthlupiSS sie nie zgłosił 0 odzewu orzez kilka dni. . . Grimlock, bierzesz? jesli tak to tylko przelej kase w tytule przelewu wpisz: grimlock - oploty i na maila lub PW swoje dane.

drogi BlackDragonDDR - pisałem Ci -o przelewie, poszedł w Środa 15.02.2006 z konta w KredyT Banku !! Edytowane przez CthulpiSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimlock nie bądź pazerny, 5m Ci wystarczy :D

Właśnie wpłaciłem kasę.

 

No problem chętnie odstąpię Ci 5 mterów po cenie takiej jak kupowałem. Tylko, że wpłaciłem za 10m, ale to już się dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpłaciłem kasę.

 

No problem chętnie odstąpię Ci 5 mterów po cenie takiej jak kupowałem. Tylko, że wpłaciłem za 10m, ale to już się dogadamy.

OKi, narazie msze poczekać bo widze sie odezwał kolega co za niego wkoczyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ktore oploty ta cała wielka zrzuta pieniedzy???

http://www.helukabel.pl/abc.php?func=2&par...&page=2a&id=172

 

nazwa & cena:

 

HGP 1 do 5 mm(100mb.)__ 213,84zł

HGP 2 do 7 mm(100mb.)__ 240,84zł

HGP 3 do 9 mm(100mb.)__ 286,20zł - a dokładniej o te.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec:

 

zamoowienie poszło w niedziele. cała kasa jest a nawet za duzo . . . CthlupiSS dogadaj sie z Grimlockiem (?) kto wezmie oploty droogiemu odsyłam kase.

 

WIEC PANOWIE ZA 7-8 DNI MAMY CO MODOWAC :D

Na brak modowania to ja nie narzekam, także oploty chyba sobie poczekają... najpierw komp w obudowie po cd, potem kolumny, teraz subwoofer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HGP 3 do 9 mm(100mb.)__ 349,17zł + 27zł kurier czyli w sumie 376,17zł

Czyli metr wychodzi po 3,77zł

 

Przesyłka do kazdego klienta 7,5zł priorytetem (licze oczywiscie ze trzeba kupic jakaś koperte bo nikt luzem nie bedzie rozsyłał)

 

Teraz podjąć decyzje kto złoży zamówienie i roześle później, moge to zrobić jesli reszta kolektywu wyrazi zgode lub przedstawi inna kandydature ;)

 

Obecnie chętni:

 

 

Grimlock - 5 lub 10 m

Hipo - 5m

Ivan_666Mhz - 5 m

BikerBo - 5 m

 

______________________

łacznie 20 m

 

80m czeka na chętnych

Edytowane przez Hipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...